De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Polen - 9 Januari 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 14 September tot 18 September 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Ema Labosova | 4-0 (11-9, 11-9, 11-4, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Zdena Blaskova | 4-1 (15-13-11, 11-6, 7-11, 11-3, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 14 | verslaat | Alina Jagnenkova | 3-0 (11-5, 11-3, 11-5) | |
Groep 14 | verslagen door | Adina Diaconu | 3-2 (7-11, 9-11, 11-7, 12-10, 11-4) | |
Kwalificatieronde | verslagen door | Prithika Pavade | 3-0 (11-1, 11-6, 11-7, 0-0) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Chantal Mantz | 3-0 (11-0,11-7,13-11) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-0 (11-6, 11-9, 11-4, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Lisa Lung | 4-1 (7-11, 11-9, 11-6, 11-9, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Adina Diaconu | 4-3 (11-8, 9-11, 11-3, 6-11, 11-13, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 24 November tot 1 December 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Miyuu Kihara | 4-0 (11-5, 11-8, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Olympische Jeugdspelen Dames van 8 Oktober tot 18 Oktober 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Andreea Dragoman | 4-1 (11-4,11-6,8-11,11-4,11-9) | |
België Open - Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Xiaoxin Yang | 4-0 (11-7, 11-8, 11-6, 11-8) | |
WK Junioren - Dames van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lucie Gauthier | 4-2 (11-4, 11-7, 3-11, 12-10, 7-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Chin Yau Wong | 4 - 3 (11-9, 11-6, 11-7, 9-11, 11-13, 8-11, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Yingsha Sun | 4 - 0 (11-5, 11-1, 11-4, 11-2) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslagen door | S. Winter - N. Mittelham | 3-2 (8-11,11-8,11-4,11-2,11-5) |
EK Junioren - Gemengd Dubbbel van 5 September tot 14 September 2022 | ||||
1/16de finales | M. Redzimski - A. Wegrzyn | verslagen door | B. Haug - M. Hansson | 3-2 (11-7, 11-13, 12-10, 6-11, 11-7) |
EK Junioren - Dubbel Dames van 14 September tot 18 September 2022 | ||||
Achtste finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslaat | S. Devos - J. Van Hauwaert | 3-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-5) |
Kwartfinales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslagen door | C. Lutz - P. Pavade | 3-1 (11-9, 5-11, 11-5, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslaat | K. Mynarova - Z. Blaskova | 3-0 (11-8, 11-9, 12-10) |
Achtste finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslagen door | S. Loeuillette - J. Yuan | 3-0 (11-5, 12-10, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Dubbel Dames van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | K. Wegrzyn - A. Wegrzyn | verslaat | N. Grigelova - M. Yovkova | 3-0 (11-9, 11-8, 11-2) |
Kwartfinales | K. Wegrzyn - A. Wegrzyn | verslaat | A. Kolish - T. Plaian | 3-0 (11-4, 11-5, 11-7) |
Halve Finale | K. Wegrzyn - A. Wegrzyn | verslagen door | L. Mostafavi - N. Fort | 3-1 (11-6, 9-11, 11-5, 11-9) |
EK Junioren - Gemengd Dubbbel van 4 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Eerste ronde | M. Kubik - A. Wegrzyn | verslaat | R. Bako - G. Stepanova | 3-2 (11-7, 8-11, -8, 11-6, 13-11) |
1/16de finales | M. Kubik - A. Wegrzyn | verslagen door | A. Putuntica - A. Pavlovic | 3-0 (11-7, 11-9, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 24 November tot 1 December 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslaat | P. Karnthang - T. Phomma | 3-0 (11-5, 11-8, 11-6) |
Achtste finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslaat | I. Cok - C. Lutz | 3-0 (11-5, 11-9, 11-2) |
Kwartfinales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslaat | W. Chau - K. Lee | 3-2 (7-11, 11-5, 4-11, 11-7, 11-3) |
Halve Finale | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslagen door | M. Kuai - X. Shi | 3-0 (11-9, 11-8, 11-7) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 24 November tot 1 December 2019 | ||||
1/16de finales | M. Kubik - A. Wegrzyn | verslagen door | K. Stumper - A. Bondareva | 3-0 (11-2, 15-13, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslaat | P. Kaur - D. Townsend | 3-0 (11-5, 14-12, 11-6) |
Achtste finales | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | verslagen door | A. Kolish - M. Tailakova | 3-2 (11-9, 7-11, 9-11, 14-12, 11-9) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/32ste finales | S. Kulczycki - A. Wegrzyn | verslagen door | J. Chandra - S. Ghosh | 3-2 (11-6, 5-11, 8-11, 11-4, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de Finales | J. Slazak - A. Wegrzyn | verslaat | A. Wang - C. Wang | 3 - 0 (11-7, 11-9, 11-6) |
Achtste finales | J. Slazak - A. Wegrzyn | verslaat | J. Wolf - F. Schreiner | 3 - 0 (11-7, 11-9, 13-11) |
Kwartfinales | J. Slazak - A. Wegrzyn | verslagen door | M. Kato - M. Nagasaki | 4 - 0 (11-5, 14-12, 11-6, 11-3) |