De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
India - 16 Januari 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinningen : 2 (Challenger Series - Tornooi 03-04-10.2022, Challenger Series - Tornooi 10-11-11.2022)
Finale : 1 (Challenger Series - Tornooi 14-15-11.2022)
Samenvatting : 20 Overwinningen / 7 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 03-04-10.2022 van 3 Oktober tot 4 Oktober 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-1 (6-11, 11-4, 11-2, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-1 (5-11, 11-7, 14-12, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Nuñez Tapia | 3-0 (11-3, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Anton Limonov | 3-1 (11-7, 5-11, 11-3, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Álvaro Gainza Rodríguez | 3-0 (11-8, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Denis Dorcescu | 3-2 (11-8, 8-11, 4-11, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-1 (13-11, 11-5, 3-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Anton Limonov | 3-2 | |
Finale | verslaat | Dennis Klein | 3-2 | |
Challenger Series - Tornooi 10-11-11.2022 van 10 November tot 11 November 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Martin Buch Andersen | 3-1 (7-11, 11-8, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Karl Zimmermann | 3-0 (11-5, 11-8, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (11-9, 11-5, 8-11, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Ronit Bhanja | 3-0 (11-9, 13-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Jeromy Löffler | 3-2 (9-11, 11-9, 13-11, 15-17, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-1 (11-3, 11-5, 9-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Ahmed Elmahdy | 3-0 (11-5, 11-6, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Ronit Bhanja | 3-1 | |
Finale | verslaat | Ahmed Elmahdy | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 14-15-11.2022 van 14 November tot 15 November 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-9, 9-11, 15-13, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Manush Utpalbhai Shah | 3-2 (12-10, 5-11, 6-11, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-2, 13-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Aljaz Godec | 3-1 (11-6, 11-1, 9-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Mohammed Javad Sohrabi | 3-1 (12-10, 12-10, 5-11, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-0 (16-14, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Nico Longhino | 3-0 (11-7, 11-5, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (11-5, 4-11, 11-7, 10-12, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Manush Utpalbhai Shah | 3-0 (11-6, 11-5, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 05-06.07.2021 van 5 Juli tot 6 Juli 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (11-6, 14-12, 7-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dwain Schwarzer | 3-0 (11-6, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Alexander Valuch | 3-2 (11-13, 11-9, 5-11, 11-8, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Snehit Suravajjula | 3-2 (8-11, 11-7, 11-9, 6-11, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-0 (11-5, 11-2, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Harmeet Desai | 3-0 (11-6, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Alessandro Baciocchi | 3-0 (11-9, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Maciej Kubik | 3-2 (8-11, 4-11, 11-9, 11-7, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Harmeet Desai | 3-0 (11-5, 11-8, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 07-09.07.2021 van 7 Juli tot 9 Juli 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Fedor Kuzmin | 3-0 (11-8, 11-7, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (12-10, 13-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Valerij Rakov | 3-1 (11-6, 11-6, 4-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-2 (10-12, 7-11, 11-9, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (11-8, 11-4, 4-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Andriy Sitak | 3-1 (11-6, 11-9, 2-11, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Snehit Suravajjula | 3-2 (11-5, 6-11, 4-11, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Dwain Schwarzer | 3-0 (11-3, 11-5, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Snehit Suravajjula | 3-1 (11-8, 11-7, 6-11, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Oman Open Heren van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Abdel-Kader Salifou | 4-0 (11-7, 11-8, 11-8, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Cristian Pletea | 4-0 (11-8, 11-5, 11-8, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Matteo Mutti | 4 - 1 (8-11, 11-3, 11-9, 11-8, 11-6) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Oman Open Heren - Dubbel van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | J. Chandra - S. Suravajjula | verslagen door | A. Karakasevic - L. Pistej | 3-0 (11-9, 11-6, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Chandra - S. Suravajjula | verslagen door | C. Pletea - R. Sipos | 3-2 (11-7, 11-3, 9-11, -9, 12-10) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 2 December tot 9 December 2018 | ||||
1/32ste finales | J. Chandra - S. Ghosh | verslaat | S. Kulczycki - A. Wegrzyn | 3-2 (11-6, 5-11, 8-11, 11-4, 11-9) |
1/16de finales | J. Chandra - S. Ghosh | verslagen door | I. Sgouropoulos - S. Surjan | 3-1 (10-12, 13-11, 12-10, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 26 November tot 3 December 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de Finales | J. Chandra - S. Suravajjula | verslagen door | I. Bertrand - L. Denodrest | 3 - 1 (8-11, 11-5, 11-6, 12-10) |