De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
India - 5 Mei 2003
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 1 (Syed Modi International - Dubbel Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 20 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Sudirman Cup - Groep A van 26 September tot 29 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | S. Bhamidipati - T. Crasto | verslagen door | D. Puavaranukroh - S. Taerattanachai | 21-13 21-11 |
Groep A | T. Crasto - R. Panda R. | verslaat | M. Lindholm - J. Nyström | 21-12 21-13 |
Uber Cup - Groep B , 9 Oktober 2021 | ||||
Groep B | T. Crasto - R. Panda R. | verslaat | P. Lopez - L. Usle | 21-10 21-8 |
Groep B | T. Crasto - R. Panda R. | verslaat | J. MacPherson - C. Torrance | 21-11 21-8 |
Uber Cup - Finaleronde van 14 Oktober tot 17 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | T. Crasto - R. Panda R. | verslagen door | Y. Fukushima - M. Matsumoto | 21-8 21-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | A. Bhatt - T. Crasto | verslaat | J. Johannsdottir - K. Prus | 21-6 21-5 |
1/16de finales | A. Bhatt - T. Crasto | verslaat | P. Jiang - Y. Ting | 21-17 21-11 |
Achtste finales | A. Bhatt - T. Crasto | verslagen door | A. Miyazaki - C. Uchiyama | 21-11 21-14 |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | I. Bhatnagar - T. Crasto | verslaat | E. Baroni - C. Passeri | 21-12 21-10 |
Tweede ronde | I. Bhatnagar - T. Crasto | verslaat | W. Tsai - T. Xie | 21-13 21-12 |
1/16de finales | I. Bhatnagar - T. Crasto | verslagen door | L. Carnando - I. Jamil | 20-22 21-16 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | A. Bhatt - T. Crasto | verslaat | Y. Leung - S. Mehta | 21-15 13-21 21-12 |
1/16de finales | A. Bhatt - T. Crasto | verslaat | D. Dias - A. Masakorala | 22-20 21-10 |
Achtste finales | A. Bhatt - T. Crasto | verslagen door | A. Imanuela - S. Ramadhanti | 21-13 21-11 |