De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Taiwan - 26 April 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
China Masters - Dames van 19 Maart tot 24 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yu-Hsuan Lee | 21-16 21-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Xin Ran Zhang | 18-21 21-18 21-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Claudia Lourenço | 21-3 21-13 | |
Tweede ronde | verslaat | Jessica Silvennoinen | 21-5 21-9 | |
1/16de finales | verslagen door | Qianxi Han | 21-18 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Stephanie Widjaya | 21-13 15-21 21-8 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
China Masters - Dames Dubbel van 19 Maart tot 24 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Chiu - C. Tung | verslagen door | Y. Chen - J. Zhang | 21-18 21-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Taiwan Open - Dames Dubbel van 19 Juli tot 24 Juli 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Chiu - C. Tung | verslagen door | T. Crasto - S. Mishra | 21-14 20-22 21-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | S. Yu - C. Tung | verslaat | R. Tang - V. He | 21-11 21-16 |
Tweede ronde | S. Yu - C. Tung | verslaat | S. Karunakaran - R. Chickmenhalli | 22-20 21-17 |
1/16de finales | S. Yu - C. Tung | verslagen door | Z. Jiang - Y. Li | 21-10 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. Cheng - C. Tung | verslaat | S. Enkhbat - B. Batbayar | 21-10 21-8 |
Tweede ronde | K. Cheng - C. Tung | verslaat | I. Leong - I. Cheong | 21-11 21-12 |
1/16de finales | K. Cheng - C. Tung | verslagen door | G. Prihardika - L. Kusumawati | 21-15 21-11 |