De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
29/01 - 01/02 | Zenica | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep A | Bosnië en Herzegovina |
29/01 - 01/02 | Herentals | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep B | België |
29/01 - 01/02 | Pembroke | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep C | Polen |
29/01 - 01/02 | Varna | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep D | Albanië |
29/01 - 01/02 | Jonava | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep E | Hongarije |
29/01 - 01/02 | Tbilissi | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep F | Georgië |
30/01 - 01/02 | Jelgava | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep G | Letland |
30/01 - 01/02 | Ciorescu | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep H | Moldavië |
30/01 - 01/02 | Skopje | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Groep I | Noorwegen |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/09/2020 - 05/06/2021 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | ACCS Asnières Villeneuve 92 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/10/2020 - 30/05/2021 | ESP | Spanje - Primera División - Regulier Seizoen | AE Palma Futsal |
08/10/2020 - 01/05/2021 | ITA | Italië Serie A - Regulier Seizoen | Pesaro |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/11 - 09/12 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Voorronde - Playoffs | Armenië |
24/11/2020 - 03/05/2021 | Internationaal | UEFA Futsal Champions League | Sporting CP Lisbon |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/12/2020 - 12/04/2021 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 6 | Spanje |
08/12/2020 - 13/04/2021 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 5 | Kazachstan |
08/12/2020 - 14/04/2021 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 2 | Rusland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
27/01 - 11/04 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 1 | Kroatië |
28/01 - 13/04 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 7 | Italië |
28/01 - 14/04 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 3 | Azerbeidzjan |
28/01 - 14/04 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 4 | Bosnië en Herzegovina |
29/01 - 14/04 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Kwalificaties - Groep 8 | Portugal |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/05 - 21/06 | ITA | Italië Serie A - Finaleronde | Pesaro |
18/05 - 25/05 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Finaleronde | Weldra |
29/05 - 05/06 | ITA | Italië Serie A - Play Out | Cybertel Aniene |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/06 - 30/06 | ESP | Spanje - Primera División - Finaleronde | FC Barcelona Futsal |
05/06 - 12/06 | ESP | Spanje - Primera División - Play Out | CD Burela FS |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/11 - 17/11 | Internationaal | EK 2022 - Kwalificaties - Playoffs | Servië |