De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Olympiakos Piraeus | 15 | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | +10 | 3 | 2.4 | 0.4 | 2 |
| 2 | Panathinaikos FC Athene | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 2 | +7 | 2.4 | 1.8 | 0.4 | 1.4 |
| 3 | PAOK FC | 12 | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 2.4 | 2 | 1 | 1 |
| 4 | AEK Athens | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 4 | +7 | 2 | 2.2 | 0.8 | 1.4 |
| 5 | Aris Thessaloniki | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | +1 | 2 | 1.6 | 1.4 | 0.2 |
| 6 | AE Kifissia | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | +2 | 1.8 | 2 | 1.6 | 0.4 |
| 7 | OFI Crete | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 1.4 | 1.6 | 2 | -0.4 |
| 8 | Kalamata FC | 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 11 | -3 | 1.4 | 1.6 | 2.2 | -0.6 |
| 9 | Iraklis Thessaloniki FC | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 1 | 1.2 | 1.2 | 0 |
| 10 | APO Levadiakos | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0.6 | 0.6 | 0 |
| 11 | Asteras Tripolis | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 10 | -4 | 1 | 1.2 | 2 | -0.8 |
| 12 | Atromitos FC | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 0.4 | 1 | 1.8 | -0.8 |
| 13 | Volos NFC | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 0.2 | 0.8 | 1.8 | -1 |
| 14 | Panetolikos F.C. | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 13 | -12 | 0 | 0.2 | 2.6 | -2.4 |
Aris Thessaloniki (6) - Panetolikos F.C. (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 8 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt | 2 | 1.44 |
| Doelpunten tegen | 4 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.89 |
| Serie voor de competitie | GNGG | GPPNGGGP |
| Serie (*) | GPNNGNGG | GGNGGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 3 (33 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 2 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.5 | 0.89 |
| Doelpunten tegen | 10 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.5 | 1.89 |
| Serie voor de competitie | GPPP | GGPPPPPP |
| Serie (*) | GPPNGPPP | GGPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| 01/11/2026 | Aris Thessalo. (6) | 2-1 | Anorthosis Fa. |
| 01/11/2026 | APO Levadiako. (11) | 3-0 | Aris Thessalo. (6) |
| 25/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-1 | Atromitos FC (14) |
| 25/10/2026 | AEL Limassol | 1-3 | Aris Thessalo. (6) |
| 18/10/2026 | AE Kifissia (7) | 1-2 | Aris Thessalo. (6) |
| 18/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 1-1 | AEK Larnaca |
| 11/10/2026 | Olympiakos Ni. | 1-2 | Aris Thessalo. (6) |
| 11/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-2 | Volos NFC (13) |
| 01/11/2026 | Panetolikos F. (9) | 0-1 | OFI Crete (5) |
| 24/10/2026 | AEK Athens (4) | 5-0 | Panetolikos F. (9) |
| 18/10/2026 | Panetolikos F. (9) | 0-2 | Olympiakos Pi. (1) |
| 11/10/2026 | AE Kifissia (7) | 2-0 | Panetolikos F. (9) |
| 20/09/2026 | Panetolikos F. (9) | 1-3 | PAOK FC (3) |
| 13/09/2026 | Panathinaikos. (2) | 3-0 | Panetolikos F. (9) |
| 06/09/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-2 | Panetolikos F. (9) |
| 29/08/2026 | Panetolikos F. (9) | 2-0 | Kalamata FC (10) |
| 01/11/2026 | Aris Thessalo. (6) | 2-1 | Anorthosis Fa. |
| 25/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-1 | Atromitos FC (14) |
| 18/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 1-1 | AEK Larnaca |
| 11/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-2 | Volos NFC (13) |
| 20/09/2026 | Aris Thessalo. (6) | 0-0 | Karmiotissa P. |
| 24/10/2026 | AEK Athens (4) | 5-0 | Panetolikos F. (9) |
| 11/10/2026 | AE Kifissia (7) | 2-0 | Panetolikos F. (9) |
| 13/09/2026 | Panathinaikos. (2) | 3-0 | Panetolikos F. (9) |
| 06/09/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-2 | Panetolikos F. (9) |
| 14/03/2026 | Panathinaikos. (2) | 0-0 | Panetolikos F. (9) |
| 31/01/2026 - Griekenland - National League - Speeldag 19 | Panetolikos F.C. (9) | 0 - 1 | Aris Thessaloniki (6) |
| 17/09/2025 - Griekse Beker - Speeldag 1 | Panetolikos F.C. (9) | 0 - 1 | Aris Thessaloniki (6) |
| 30/08/2025 - Griekenland - National League - Speeldag 2 | Aris Thessaloniki (6) | 0 - 2 | Panetolikos F.C. (9) |
| 23/02/2025 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Aris Thessaloniki (6) | 2 - 1 | Panetolikos F.C. (9) |
| 09/11/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Panetolikos F.C. (9) | 2 - 1 | Aris Thessaloniki (6) |
| 06/03/2024 - Griekse Beker - Halve Finale | Aris Thessaloniki (6) | 0 - 0 | Panetolikos F.C. (9) |
| 13/02/2024 - Griekse Beker - Halve Finale | Panetolikos F.C. (9) | 0 - 1 | Aris Thessaloniki (6) |
| 14/01/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Panetolikos F.C. (9) | 0 - 4 | Aris Thessaloniki (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen Aris Thessaloniki (6) en Panetolikos F.C. (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2011, 25 gespeelde wedstrijden : 13 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van Aris Thessaloniki (6) 5 gelijke spelen
Volos NFC (13) - AE Kifissia (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 2 (50 %) | 3 (38 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 5 (62 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 6 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.75 |
| Doelpunten tegen | 5 | 13 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.25 | 1.63 |
| Serie voor de competitie | NNPP | PNNPPPNP |
| Serie (*) | NNNGNNPP | PNNPPPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.67 | 1.38 |
| Doelpunten tegen | 5 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.67 | 1.38 |
| Serie voor de competitie | PGG | NPNGGPGP |
| Serie (*) | PPNPPPGG | NPNGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 25/10/2026 | Volos NFC (13) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 17/10/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-0 | Volos NFC (13) |
| 11/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-2 | Volos NFC (13) |
| 20/09/2026 | Volos NFC (13) | 1-2 | AEK Athens (4) |
| 13/09/2026 | Kalamata FC (10) | 3-1 | Volos NFC (13) |
| 05/09/2026 | Volos NFC (13) | 1-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 29/08/2026 | Volos NFC (13) | 1-1 | Iraklis Thess. (8) |
| 23/08/2026 | OFI Crete (5) | 2-0 | Volos NFC (13) |
| 31/10/2026 | AE Kifissia (7) | 2-3 | Olympiakos Pi. (1) |
| 24/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-3 | AE Kifissia (7) |
| 18/10/2026 | AE Kifissia (7) | 1-2 | Aris Thessalo. (6) |
| 11/10/2026 | AE Kifissia (7) | 2-0 | Panetolikos F. (9) |
| 19/09/2026 | Atromitos FC (14) | 1-2 | AE Kifissia (7) |
| 13/09/2026 | AE Kifissia (7) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 06/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-0 | AE Kifissia (7) |
| 30/08/2026 | AE Kifissia (7) | 1-1 | AEK Athens (4) |
| 25/10/2026 | Volos NFC (13) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 20/09/2026 | Volos NFC (13) | 1-2 | AEK Athens (4) |
| 05/09/2026 | Volos NFC (13) | 1-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 29/08/2026 | Volos NFC (13) | 1-1 | Iraklis Thess. (8) |
| 22/03/2026 | Volos NFC (13) | 2-1 | PAOK FC (3) |
| 24/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-3 | AE Kifissia (7) |
| 19/09/2026 | Atromitos FC (14) | 1-2 | AE Kifissia (7) |
| 06/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-0 | AE Kifissia (7) |
| 22/03/2026 | AEK Athens (4) | 3-0 | AE Kifissia (7) |
| 09/03/2026 | Panetolikos F. (9) | 2-1 | AE Kifissia (7) |
| 14/03/2026 - Griekenland - National League - Speeldag 25 | AE Kifissia (7) | 2 - 0 | Volos NFC (13) |
| 06/12/2025 - Griekenland - National League - Speeldag 13 | Volos NFC (13) | 1 - 1 | AE Kifissia (7) |
| 30/03/2024 - Griekenland - National League - Degradatie Playoff - Speeldag 2 | Volos NFC (13) | 3 - 1 | AE Kifissia (7) |
| 11/02/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | AE Kifissia (7) | 0 - 0 | Volos NFC (13) |
| 28/10/2023 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Volos NFC (13) | 2 - 1 | AE Kifissia (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Volos NFC (13) en AE Kifissia (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 5 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Volos NFC (13) 2 gelijke spelen
AEK Athens (4) - APO Levadiakos (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 4 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 4 (100 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 17 | 21 |
| Gemiddelde doelpunt | 4.25 | 2.63 |
| Doelpunten tegen | 0 | 5 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.63 | |
| Serie voor de competitie | GGGG | GNGNGGGP |
| Serie (*) | GGGGGGGP | NGGPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 2 (50 %) | 3 (33 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 0 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.33 | |
| Doelpunten tegen | 6 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.5 | 1.22 |
| Serie voor de competitie | PNPN | PPNPPNNG |
| Serie (*) | PPPPPNPN | PPNPPNNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 04/11/2026 | AEK Athens (4) | 2-3 | Real Madrid |
| 01/11/2026 | Panathinaikos. (2) | 2-0 | AEK Athens (4) |
| 24/10/2026 | AEK Athens (4) | 5-0 | Panetolikos F. (9) |
| 20/10/2026 | Manchester Ci. | 5-1 | AEK Athens (4) |
| 14/10/2026 | Shakhtar Done. | 3-1 | AEK Athens (4) |
| 10/10/2026 | AEK Athens (4) | 3-0 | OFI Crete (5) |
| 20/09/2026 | Volos NFC (13) | 1-2 | AEK Athens (4) |
| 13/09/2026 | Asteras Tripo. (12) | 1-1 | AEK Athens (4) |
| 01/11/2026 | APO Levadiako. (11) | 3-0 | Aris Thessalo. (6) |
| 24/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 17/10/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-0 | Volos NFC (13) |
| 11/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-0 | APO Levadiako. (11) |
| 20/09/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 13/09/2026 | AE Kifissia (7) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 06/09/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-2 | Panetolikos F. (9) |
| 31/08/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-2 | Panathinaikos. (2) |
| 04/11/2026 | AEK Athens (4) | 2-3 | Real Madrid |
| 24/10/2026 | AEK Athens (4) | 5-0 | Panetolikos F. (9) |
| 10/10/2026 | AEK Athens (4) | 3-0 | OFI Crete (5) |
| 08/09/2026 | AEK Athens (4) | 1-0 | LASK Linz |
| 05/09/2026 | AEK Athens (4) | 5-0 | Aris Thessalo. (6) |
| 24/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 11/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-0 | APO Levadiako. (11) |
| 13/09/2026 | AE Kifissia (7) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 23/08/2026 | PAOK FC (3) | 4-0 | APO Levadiako. (11) |
| 14/03/2026 | PAOK FC (3) | 3-0 | APO Levadiako. (11) |
| 22/02/2026 - Griekenland - National League - Speeldag 22 | AEK Athens (4) | 4 - 0 | APO Levadiakos (11) |
| 14/09/2025 - Griekenland - National League - Speeldag 3 | APO Levadiakos (11) | 0 - 1 | AEK Athens (4) |
| 22/12/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | AEK Athens (4) | 1 - 1 | APO Levadiakos (11) |
| 01/09/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | APO Levadiakos (11) | 0 - 3 | AEK Athens (4) |
| 13/02/2023 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | AEK Athens (4) | 3 - 0 | APO Levadiakos (11) |
| 24/10/2022 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | APO Levadiakos (11) | 0 - 2 | AEK Athens (4) |
| 05/05/2019 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 30 | APO Levadiakos (11) | 0 - 3 | AEK Athens (4) |
| 30/01/2019 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | AEK Athens (4) | 1 - 0 | APO Levadiakos (11) |
Statistieken onderlinge duels tussen AEK Athens (4) en APO Levadiakos (11) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2005/2006, 31 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van AEK Athens (4) 4 gelijke spelen
Asteras Tripolis (12) - Kalamata FC (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 12 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 1 (11 %) |
| Gelijkspel | 2 (40 %) | 3 (33 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 8 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.6 | 0.89 |
| Doelpunten tegen | 5 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1 | 1.89 |
| Serie voor de competitie | PPNGN | PPNNGPNP |
| Serie (*) | PPPPPNGN | PPNNGPNP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 1 | 10 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.33 | 1.43 |
| Doelpunten tegen | 8 | 16 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 2.67 | 2.29 |
| Serie voor de competitie | PNP | PPNGPGP |
| Serie (*) | GPGGPPNP | PPPNGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 01/11/2026 | PAOK FC (3) | 2-1 | Asteras Tripo. (12) |
| 24/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 18/10/2026 | Panathinaikos. (2) | 5-1 | Asteras Tripo. (12) |
| 10/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 2-1 | Atromitos FC (14) |
| 20/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-2 | Asteras Tripo. (12) |
| 13/09/2026 | Asteras Tripo. (12) | 1-1 | AEK Athens (4) |
| 07/09/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-2 | Iraklis Thess. (8) |
| 30/08/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 25/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 5-0 | Kalamata FC (10) |
| 18/10/2026 | Kalamata FC (10) | 4-3 | OFI Crete (5) |
| 20/09/2026 | Kalamata FC (10) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 13/09/2026 | Kalamata FC (10) | 3-1 | Volos NFC (13) |
| 06/09/2026 | Atromitos FC (14) | 1-1 | Kalamata FC (10) |
| 29/08/2026 | Panetolikos F. (9) | 2-0 | Kalamata FC (10) |
| 22/08/2026 | Kalamata FC (10) | 2-3 | Aris Thessalo. (6) |
| 10/01/2023 | PAOK FC (3) | 2-0 | Kalamata FC (10) |
| 24/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-0 | APO Levadiako. (11) |
| 10/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 2-1 | Atromitos FC (14) |
| 13/09/2026 | Asteras Tripo. (12) | 1-1 | AEK Athens (4) |
| 07/09/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-2 | Iraklis Thess. (8) |
| 30/08/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 25/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 5-0 | Kalamata FC (10) |
| 06/09/2026 | Atromitos FC (14) | 1-1 | Kalamata FC (10) |
| 29/08/2026 | Panetolikos F. (9) | 2-0 | Kalamata FC (10) |
| 10/01/2023 | PAOK FC (3) | 2-0 | Kalamata FC (10) |
| 08/10/2022 | Fostiras FC | 0-1 | Kalamata FC (10) |
Iraklis Thessaloniki FC (8) - Panathinaikos FC Athene (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (25 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 3 (38 %) |
| Verloren | 1 (34 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 5 | 9 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.67 | 1.13 |
| Doelpunten tegen | 4 | 11 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.33 | 1.38 |
| Serie voor de competitie | NGP | PNGNNGPP |
| Serie (*) | PGPGNNGP | PNGNNGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 7 (88 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (12 %) |
| Doelpunten voor | 4 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt | 1 | 2.13 |
| Doelpunten tegen | 1 | 3 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.25 | 0.38 |
| Serie voor de competitie | GGPG | GGGGPGGG |
| Serie (*) | GPGGGPGG | GPGGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 24/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-3 | AE Kifissia (7) |
| 18/10/2026 | PAOK FC (3) | 2-1 | Iraklis Thess. (8) |
| 11/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-0 | APO Levadiako. (11) |
| 19/09/2026 | Aris Thessalo. (6) | 0-0 | Iraklis Thess. (8) |
| 12/09/2026 | Iraklis Thess. (8) | 1-1 | Atromitos FC (14) |
| 07/09/2026 | Asteras Tripo. (12) | 0-2 | Iraklis Thess. (8) |
| 29/08/2026 | Volos NFC (13) | 1-1 | Iraklis Thess. (8) |
| 22/08/2026 | AEK Athens (4) | 4-0 | Iraklis Thess. (8) |
| 05/11/2026 | Panathinaikos. (2) | 2-1 | CSKA Sofia |
| 01/11/2026 | Panathinaikos. (2) | 2-0 | AEK Athens (4) |
| 25/10/2026 | Volos NFC (13) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 22/10/2026 | FC Kairat Alm. | 1-5 | Panathinaikos. (2) |
| 18/10/2026 | Panathinaikos. (2) | 5-1 | Asteras Tripo. (12) |
| 15/10/2026 | Panathinaikos. (2) | 2-1 | FK Borac Banj. |
| 11/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | Panathinaikos. (2) |
| 20/09/2026 | Kalamata FC (10) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 24/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-3 | AE Kifissia (7) |
| 11/10/2026 | Iraklis Thess. (8) | 2-0 | APO Levadiako. (11) |
| 12/09/2026 | Iraklis Thess. (8) | 1-1 | Atromitos FC (14) |
| 04/12/2025 | Iraklis Thess. (8) | 0-0 | Panetolikos F. (9) |
| 25/09/2025 | Iraklis Thess. (8) | 1-0 | GS Ilioupoli . |
| 25/10/2026 | Volos NFC (13) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 22/10/2026 | FC Kairat Alm. | 1-5 | Panathinaikos. (2) |
| 11/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | Panathinaikos. (2) |
| 20/09/2026 | Kalamata FC (10) | 0-1 | Panathinaikos. (2) |
| 31/08/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-2 | Panathinaikos. (2) |
| 11/03/2017 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Iraklis Thessaloniki FC (8) | 1 - 1 | Panathinaikos FC Athene (2) |
| 30/10/2016 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Panathinaikos FC Athene (2) | 2 - 0 | Iraklis Thessaloniki FC (8) |
| 27/10/2016 - Griekse Beker - Groepsfase | Panathinaikos FC Athene (2) | 0 - 0 | Iraklis Thessaloniki FC (8) |
| 19/03/2016 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | Panathinaikos FC Athene (2) | 4 - 0 | Iraklis Thessaloniki FC (8) |
| 28/11/2015 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Iraklis Thessaloniki FC (8) | 1 - 0 | Panathinaikos FC Athene (2) |
| 12/03/2011 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Iraklis Thessaloniki FC (8) | 1 - 3 | Panathinaikos FC Athene (2) |
| 20/11/2010 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Panathinaikos FC Athene (2) | 4 - 2 | Iraklis Thessaloniki FC (8) |
| 11/04/2010 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Panathinaikos FC Athene (2) | 2 - 0 | Iraklis Thessaloniki FC (8) |
Statistieken onderlinge duels tussen Iraklis Thessaloniki FC (8) en Panathinaikos FC Athene (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2005/2006, 17 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 9 nederlagen van Iraklis Thessaloniki FC (8) 6 gelijke spelen
OFI Crete (5) - Atromitos FC (14)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 8 | 14 |
| Gemiddelde doelpunt | 2 | 1.56 |
| Doelpunten tegen | 3 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.75 | 1.33 |
| Serie voor de competitie | GGNG | PGGNPPGG |
| Serie (*) | GPGGGNPG | NPPPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 3 | 6 |
| Gemiddelde doelpunt | 0.75 | 0.86 |
| Doelpunten tegen | 7 | 12 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.71 |
| Serie voor de competitie | PNPP | PPNNPPP |
| Serie (*) | GGNPPNPP | PPPNNPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 05/11/2026 | Hapoel Beer-S. | 0-2 | OFI Crete (5) |
| 01/11/2026 | Panetolikos F. (9) | 0-1 | OFI Crete (5) |
| 25/10/2026 | OFI Crete (5) | 2-1 | PAOK FC (3) |
| 22/10/2026 | OFI Crete (5) | 0-2 | Bayer 04 Leve. |
| 18/10/2026 | Kalamata FC (10) | 4-3 | OFI Crete (5) |
| 15/10/2026 | Rennes | 2-1 | OFI Crete (5) |
| 10/10/2026 | AEK Athens (4) | 3-0 | OFI Crete (5) |
| 20/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-2 | Asteras Tripo. (12) |
| 25/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-1 | Atromitos FC (14) |
| 10/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 2-1 | Atromitos FC (14) |
| 19/09/2026 | Atromitos FC (14) | 1-2 | AE Kifissia (7) |
| 12/09/2026 | Iraklis Thess. (8) | 1-1 | Atromitos FC (14) |
| 06/09/2026 | Atromitos FC (14) | 1-1 | Kalamata FC (10) |
| 30/08/2026 | Atromitos FC (14) | 1-2 | PAOK FC (3) |
| 22/08/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | Atromitos FC (14) |
| 22/03/2026 | APO Levadiako. (11) | 1-0 | Atromitos FC (14) |
| 25/10/2026 | OFI Crete (5) | 2-1 | PAOK FC (3) |
| 22/10/2026 | OFI Crete (5) | 0-2 | Bayer 04 Leve. |
| 20/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-2 | Asteras Tripo. (12) |
| 17/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-0 | TSG 1899 Hoff. |
| 06/09/2026 | OFI Crete (5) | 2-0 | AE Kifissia (7) |
| 25/10/2026 | Aris Thessalo. (6) | 3-1 | Atromitos FC (14) |
| 10/10/2026 | Asteras Tripo. (12) | 2-1 | Atromitos FC (14) |
| 12/09/2026 | Iraklis Thess. (8) | 1-1 | Atromitos FC (14) |
| 22/08/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | Atromitos FC (14) |
| 22/03/2026 | APO Levadiako. (11) | 1-0 | Atromitos FC (14) |
| 31/01/2026 - Griekenland - National League - Speeldag 19 | Atromitos FC (14) | 1 - 2 | OFI Crete (5) |
| 25/10/2025 - Griekenland - National League - Speeldag 8 | OFI Crete (5) | 1 - 3 | Atromitos FC (14) |
| 14/12/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Atromitos FC (14) | 0 - 0 | OFI Crete (5) |
| 24/08/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | OFI Crete (5) | 1 - 1 | Atromitos FC (14) |
| 30/03/2024 - Griekenland - National League - Degradatie Playoff - Speeldag 2 | OFI Crete (5) | 0 - 0 | Atromitos FC (14) |
| 13/01/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Atromitos FC (14) | 1 - 1 | OFI Crete (5) |
| 23/09/2023 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | OFI Crete (5) | 1 - 1 | Atromitos FC (14) |
| 29/04/2023 - Griekenland - National League - Degradatie Playoff | Atromitos FC (14) | 2 - 3 | OFI Crete (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen OFI Crete (5) en Atromitos FC (14) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2005/2006, 36 gespeelde wedstrijden : 9 zeges Doelpunten voor 12 nederlagen van OFI Crete (5) 15 gelijke spelen
Olympiakos Piraeus (1) - PAOK FC (3)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 1 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 7 (78 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 1 (11 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 15 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 1.67 |
| Doelpunten tegen | 1 | 4 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 0.25 | 0.44 |
| Serie voor de competitie | GPGG | GNPGGGGG |
| Serie (*) | NNGPGGGG | GGGGGGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 6 (75 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 7 | 17 |
| Gemiddelde doelpunt | 1.75 | 2.13 |
| Doelpunten tegen | 7 | 9 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 1.75 | 1.13 |
| Serie voor de competitie | GPGP | GGPGGGPG |
| Serie (*) | NPNPGPGP | GGPGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 04/11/2026 | Rennes | 0-0 | Olympiakos Pi. (1) |
| 31/10/2026 | AE Kifissia (7) | 2-3 | Olympiakos Pi. (1) |
| 25/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 5-0 | Kalamata FC (10) |
| 22/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | AC Sparta Pra. |
| 18/10/2026 | Panetolikos F. (9) | 0-2 | Olympiakos Pi. (1) |
| 15/10/2026 | Olympique de . | 0-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 11/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | Panathinaikos. (2) |
| 20/09/2026 | APO Levadiako. (11) | 0-1 | Olympiakos Pi. (1) |
| 01/11/2026 | PAOK FC (3) | 2-1 | Asteras Tripo. (12) |
| 25/10/2026 | OFI Crete (5) | 2-1 | PAOK FC (3) |
| 18/10/2026 | PAOK FC (3) | 2-1 | Iraklis Thess. (8) |
| 20/09/2026 | Panetolikos F. (9) | 1-3 | PAOK FC (3) |
| 13/09/2026 | PAOK FC (3) | 2-0 | Aris Thessalo. (6) |
| 06/09/2026 | Panathinaikos. (2) | 3-1 | PAOK FC (3) |
| 30/08/2026 | Atromitos FC (14) | 1-2 | PAOK FC (3) |
| 23/08/2026 | PAOK FC (3) | 4-0 | APO Levadiako. (11) |
| 25/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 5-0 | Kalamata FC (10) |
| 22/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | AC Sparta Pra. |
| 11/10/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 1-0 | Panathinaikos. (2) |
| 16/09/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 2-1 | Jagiellonia B. |
| 12/09/2026 | Olympiakos Pi. (1) | 0-1 | OFI Crete (5) |
| 25/10/2026 | OFI Crete (5) | 2-1 | PAOK FC (3) |
| 20/09/2026 | Panetolikos F. (9) | 1-3 | PAOK FC (3) |
| 06/09/2026 | Panathinaikos. (2) | 3-1 | PAOK FC (3) |
| 30/08/2026 | Atromitos FC (14) | 1-2 | PAOK FC (3) |
| 22/03/2026 | Volos NFC (13) | 2-1 | PAOK FC (3) |
| 08/03/2026 - Griekenland - National League - Speeldag 24 | Olympiakos Piraeus (1) | 0 - 0 | PAOK FC (3) |
| 05/10/2025 - Griekenland - National League - Speeldag 6 | PAOK FC (3) | 2 - 1 | Olympiakos Piraeus (1) |
| 04/05/2025 - Griekenland - National League - Playoffs - Speeldag 5 | Olympiakos Piraeus (1) | 4 - 2 | PAOK FC (3) |
| 06/04/2025 - Griekenland - National League - Playoffs - Speeldag 2 | PAOK FC (3) | 2 - 1 | Olympiakos Piraeus (1) |
| 23/02/2025 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 24 | Olympiakos Piraeus (1) | 2 - 1 | PAOK FC (3) |
| 10/11/2024 - Griekenland - National League - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | PAOK FC (3) | 2 - 3 | Olympiakos Piraeus (1) |
| 12/05/2024 - Griekenland - National League - Playoffs - Speeldag 5 | PAOK FC (3) | 2 - 0 | Olympiakos Piraeus (1) |
| 21/04/2024 - Griekenland - National League - Playoffs - Speeldag 6 | Olympiakos Piraeus (1) | 2 - 1 | PAOK FC (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Olympiakos Piraeus (1) en PAOK FC (3) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2005/2006, 63 gespeelde wedstrijden : 31 zeges Doelpunten voor 19 nederlagen van Olympiakos Piraeus (1) 13 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities