De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sydney Kings | 9 | 5 | 4 | 1 | 475 | 427 | +48 | 1.8 | 95 | 85.4 | 9.6 |
| 2 | Melbourne United | 8 | 5 | 3 | 2 | 503 | 460 | +43 | 1.6 | 100.6 | 92 | 8.6 |
| 3 | Tasmania JackJumpers | 8 | 5 | 3 | 2 | 458 | 431 | +27 | 1.6 | 91.6 | 86.2 | 5.4 |
| 4 | Adelaide 36ers | 8 | 5 | 3 | 2 | 469 | 471 | -2 | 1.6 | 93.8 | 94.2 | -0.4 |
| 5 | Brisbane Bullets | 8 | 5 | 3 | 2 | 473 | 487 | -14 | 1.6 | 94.6 | 97.4 | -2.8 |
| 6 | Illawarra Hawks | 8 | 5 | 3 | 2 | 466 | 486 | -20 | 1.6 | 93.2 | 97.2 | -4 |
| 7 | South East Melbourne Phoenix | 7 | 5 | 2 | 3 | 516 | 494 | +22 | 1.4 | 103.2 | 98.8 | 4.4 |
| 8 | Cairns Taipans | 7 | 5 | 2 | 3 | 466 | 504 | -38 | 1.4 | 93.2 | 100.8 | -7.6 |
| 9 | New Zealand Breakers | 6 | 5 | 1 | 4 | 453 | 487 | -34 | 1.2 | 90.6 | 97.4 | -6.8 |
| 10 | Perth Wildcats | 6 | 5 | 1 | 4 | 477 | 517 | -40 | 1.2 | 95.4 | 103.4 | -8 |
Tasmania JackJumpers (7) - New Zealand Breakers (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 7 |
| Wedstrijden | 6 | 9 |
| Gewonnen | 4 (67 %) | 6 (67 %) |
| Verloren | 2 (33 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 540 | 847 |
| Gemiddelde doelpunt | 90 | 94.11 |
| Doelpunten tegen | 515 | 809 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.83 | 89.89 |
| Serie voor de competitie | GGPGGP | PGGPGGPG |
| Serie (*) | GPGGPGGP | PGGPGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 8 |
| Wedstrijden | 8 | 11 |
| Gewonnen | 2 (25 %) | 4 (36 %) |
| Verloren | 6 (75 %) | 7 (64 %) |
| Doelpunten voor | 702 | 996 |
| Gemiddelde doelpunt | 87.75 | 90.55 |
| Doelpunten tegen | 736 | 1000 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92 | 90.91 |
| Serie voor de competitie | PPGPGPPP | GGPGPPPP |
| Serie (*) | PPGPGPPP | GGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.33
| 01/11/2026 | South East Me. (10) | 89-98 | Tasmania Jack. (7) |
| 30/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 68-71 | Sydney Kings (2) |
| 21/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 106-85 | Brisbane Bull. (4) |
| 18/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 98-92 | New Zealand B. (8) |
| 16/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 88-94 | Adelaide 36er. (5) |
| 09/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 112-122 | Tasmania Jack. (7) |
| 01/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 84-82 | Melbourne Uni. (3) |
| 23/09/2026 | Cairns Taipan. (1) | 93-87 | Tasmania Jack. (7) |
| 02/11/2026 | Melbourne Uni. (3) | 94-74 | New Zealand B. (8) |
| 30/10/2026 | New Zealand B. (8) | 101-108 | Adelaide 36er. (5) |
| 25/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 86-84 | New Zealand B. (8) |
| 18/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 98-92 | New Zealand B. (8) |
| 14/10/2026 | Sydney Kings (2) | 101-102 | New Zealand B. (8) |
| 10/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 100-84 | New Zealand B. (8) |
| 04/10/2026 | Adelaide 36er. (5) | 72-88 | New Zealand B. (8) |
| 30/09/2026 | New Zealand B. (8) | 98-75 | Cairns Taipan. (1) |
| 30/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 68-71 | Sydney Kings (2) |
| 21/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 106-85 | Brisbane Bull. (4) |
| 18/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 98-92 | New Zealand B. (8) |
| 16/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 88-94 | Adelaide 36er. (5) |
| 01/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 84-82 | Melbourne Uni. (3) |
| 02/11/2026 | Melbourne Uni. (3) | 94-74 | New Zealand B. (8) |
| 25/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 86-84 | New Zealand B. (8) |
| 18/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 98-92 | New Zealand B. (8) |
| 14/10/2026 | Sydney Kings (2) | 101-102 | New Zealand B. (8) |
| 10/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 100-84 | New Zealand B. (8) |
| 18/10/2026 - Australië - NBL - Speeldag 5 | Tasmania JackJumpers (7) | 98 - 92 | New Zealand Breakers (8) |
| 01/02/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Tasmania JackJumpers (7) | 91 - 89 | New Zealand Breakers (8) |
| 26/12/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Tasmania JackJumpers (7) | 80 - 81 verlengingen | New Zealand Breakers (8) |
| 06/12/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | New Zealand Breakers (8) | 99 - 86 | Tasmania JackJumpers (7) |
| 17/10/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | New Zealand Breakers (8) | 82 - 65 | Tasmania JackJumpers (7) |
| 16/01/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | New Zealand Breakers (8) | 85 - 75 | Tasmania JackJumpers (7) |
| 25/12/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Tasmania JackJumpers (7) | 97 - 82 | New Zealand Breakers (8) |
| 12/12/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | New Zealand Breakers (8) | 76 - 100 | Tasmania JackJumpers (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen Tasmania JackJumpers (7) en New Zealand Breakers (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2021/2022, 24 gespeelde wedstrijden : 12 zeges Doelpunten voor 12 nederlagen van Tasmania JackJumpers (7)
Adelaide 36ers (5) - Illawarra Hawks (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 10 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 11 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 5 (45 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 6 (55 %) |
| Doelpunten voor | 335 | 1001 |
| Gemiddelde doelpunt | 83.75 | 91 |
| Doelpunten tegen | 349 | 1031 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 87.25 | 93.73 |
| Serie voor de competitie | GPPP | PPPGGPGP |
| Serie (*) | GGGGGPPP | PPPGGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.25
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 7 | 12 |
| Gewonnen | 3 (43 %) | 4 (33 %) |
| Verloren | 4 (57 %) | 8 (67 %) |
| Doelpunten voor | 675 | 1164 |
| Gemiddelde doelpunt | 96.43 | 97 |
| Doelpunten tegen | 712 | 1242 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 101.71 | 103.5 |
| Serie voor de competitie | PPPPGGG | PPPGPPGG |
| Serie (*) | GPPPPGGG | PPPGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.67
| 01/11/2026 | Adelaide 36er. (5) | 89-96 | Brisbane Bull. (4) |
| 30/10/2026 | New Zealand B. (8) | 101-108 | Adelaide 36er. (5) |
| 24/10/2026 | South East Me. (10) | 108-94 | Adelaide 36er. (5) |
| 16/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 88-94 | Adelaide 36er. (5) |
| 11/10/2026 | Sydney Kings (2) | 78-84 | Adelaide 36er. (5) |
| 07/10/2026 | Adelaide 36er. (5) | 91-96 | Melbourne Uni. (3) |
| 04/10/2026 | Adelaide 36er. (5) | 72-88 | New Zealand B. (8) |
| 02/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 114-92 | Adelaide 36er. (5) |
| 05/11/2026 | Cairns Taipan. (1) | 93-107 | Illawarra Haw. (6) |
| 31/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 98-105 | Illawarra Haw. (6) |
| 24/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 81-98 | Brisbane Bull. (4) |
| 22/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 82-108 | Sydney Kings (2) |
| 18/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 89-91 | Illawarra Haw. (6) |
| 11/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 100-110 | Cairns Taipan. (1) |
| 09/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 112-122 | Tasmania Jack. (7) |
| 04/10/2026 | South East Me. (10) | 113-96 | Illawarra Haw. (6) |
| 01/11/2026 | Adelaide 36er. (5) | 89-96 | Brisbane Bull. (4) |
| 07/10/2026 | Adelaide 36er. (5) | 91-96 | Melbourne Uni. (3) |
| 04/10/2026 | Adelaide 36er. (5) | 72-88 | New Zealand B. (8) |
| 27/09/2026 | Adelaide 36er. (5) | 83-69 | Cairns Taipan. (1) |
| 01/04/2026 | Adelaide 36er. (5) | 92-91 | Sydney Kings (2) |
| 05/11/2026 | Cairns Taipan. (1) | 93-107 | Illawarra Haw. (6) |
| 31/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 98-105 | Illawarra Haw. (6) |
| 18/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 89-91 | Illawarra Haw. (6) |
| 04/10/2026 | South East Me. (10) | 113-96 | Illawarra Haw. (6) |
| 27/09/2026 | Sydney Kings (2) | 121-100 | Illawarra Haw. (6) |
| 02/10/2026 - Australië - NBL - Speeldag 3 | Illawarra Hawks (6) | 114 - 92 | Adelaide 36ers (5) |
| 05/02/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Illawarra Hawks (6) | 100 - 99 | Adelaide 36ers (5) |
| 20/12/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Illawarra Hawks (6) | 78 - 84 | Adelaide 36ers (5) |
| 19/11/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 10 | Adelaide 36ers (5) | 97 - 85 | Illawarra Hawks (6) |
| 02/11/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 7 | Adelaide 36ers (5) | 90 - 88 | Illawarra Hawks (6) |
| 13/01/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | Adelaide 36ers (5) | 91 - 88 | Illawarra Hawks (6) |
| 10/11/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Adelaide 36ers (5) | 93 - 79 | Illawarra Hawks (6) |
| 05/10/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Illawarra Hawks (6) | 100 - 102 | Adelaide 36ers (5) |
Statistieken onderlinge duels tussen Adelaide 36ers (5) en Illawarra Hawks (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 45 gespeelde wedstrijden : 24 zeges Doelpunten voor 21 nederlagen van Adelaide 36ers (5)
Melbourne United (3) - Brisbane Bullets (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 3 |
| Wedstrijden | 5 | 11 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 6 (55 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 5 (45 %) |
| Doelpunten voor | 478 | 1061 |
| Gemiddelde doelpunt | 95.6 | 96.45 |
| Doelpunten tegen | 464 | 999 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 92.8 | 90.82 |
| Serie voor de competitie | PPPGG | PGGPPGGG |
| Serie (*) | PGGPPPGG | PGGPPGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 10 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 6 (60 %) |
| Verloren | 3 (60 %) | 4 (40 %) |
| Doelpunten voor | 448 | 948 |
| Gemiddelde doelpunt | 89.6 | 94.8 |
| Doelpunten tegen | 466 | 962 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 93.2 | 96.2 |
| Serie voor de competitie | PPPGG | PPGPGPGG |
| Serie (*) | PPPPPPGG | PPGPGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 02/11/2026 | Melbourne Uni. (3) | 94-74 | New Zealand B. (8) |
| 31/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 97-113 | Melbourne Uni. (3) |
| 25/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 105-95 | Sydney Kings (2) |
| 23/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 103-102 | Melbourne Uni. (3) |
| 18/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 89-91 | Illawarra Haw. (6) |
| 10/10/2026 | South East Me. (10) | 99-104 | Melbourne Uni. (3) |
| 07/10/2026 | Adelaide 36er. (5) | 91-96 | Melbourne Uni. (3) |
| 03/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 95-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 04/11/2026 | Brisbane Bull. (4) | 109-104 | Perth Wildcat. (9) |
| 01/11/2026 | Adelaide 36er. (5) | 89-96 | Brisbane Bull. (4) |
| 29/10/2026 | Brisbane Bull. (4) | 85-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 24/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 81-98 | Brisbane Bull. (4) |
| 21/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 106-85 | Brisbane Bull. (4) |
| 15/10/2026 | Brisbane Bull. (4) | 115-105 | South East Me. (10) |
| 08/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 97-91 | Brisbane Bull. (4) |
| 30/09/2026 | Sydney Kings (2) | 93-78 | Brisbane Bull. (4) |
| 02/11/2026 | Melbourne Uni. (3) | 94-74 | New Zealand B. (8) |
| 25/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 105-95 | Sydney Kings (2) |
| 18/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 89-91 | Illawarra Haw. (6) |
| 03/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 95-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 19/09/2026 | Melbourne Uni. (3) | 95-97 | Adelaide 36er. (5) |
| 01/11/2026 | Adelaide 36er. (5) | 89-96 | Brisbane Bull. (4) |
| 24/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 81-98 | Brisbane Bull. (4) |
| 21/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 106-85 | Brisbane Bull. (4) |
| 08/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 97-91 | Brisbane Bull. (4) |
| 30/09/2026 | Sydney Kings (2) | 93-78 | Brisbane Bull. (4) |
| 21/01/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Melbourne United (3) | 98 - 66 | Brisbane Bullets (4) |
| 27/12/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Brisbane Bullets (4) | 87 - 92 | Melbourne United (3) |
| 15/11/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 9 | Melbourne United (3) | 99 - 93 | Brisbane Bullets (4) |
| 17/10/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 5 | Brisbane Bullets (4) | 86 - 95 | Melbourne United (3) |
| 26/01/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Brisbane Bullets (4) | 88 - 115 | Melbourne United (3) |
| 08/12/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Melbourne United (3) | 114 - 122 | Brisbane Bullets (4) |
| 07/11/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Brisbane Bullets (4) | 103 - 120 | Melbourne United (3) |
| 26/01/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | Brisbane Bullets (4) | 77 - 93 | Melbourne United (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen Melbourne United (3) en Brisbane Bullets (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2016/2017, 38 gespeelde wedstrijden : 27 zeges Doelpunten voor 11 nederlagen van Melbourne United (3)
Sydney Kings (2) - South East Melbourne Phoenix (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 2 |
| Wedstrijden | 6 | 10 |
| Gewonnen | 4 (67 %) | 7 (70 %) |
| Verloren | 2 (33 %) | 3 (30 %) |
| Doelpunten voor | 606 | 979 |
| Gemiddelde doelpunt | 101 | 97.9 |
| Doelpunten tegen | 535 | 881 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.17 | 88.1 |
| Serie voor de competitie | GGGPPG | GPPGGPGG |
| Serie (*) | GGGGGPPG | GPPGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 10 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (40 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 6 (60 %) |
| Doelpunten voor | 384 | 969 |
| Gemiddelde doelpunt | 96 | 96.9 |
| Doelpunten tegen | 382 | 943 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 95.5 | 94.3 |
| Serie voor de competitie | GPPP | PPGPPGGP |
| Serie (*) | PPPPGPPP | PPGPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 30/10/2026 | Tasmania Jack. (7) | 68-71 | Sydney Kings (2) |
| 28/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 91-99 | Sydney Kings (2) |
| 25/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 105-95 | Sydney Kings (2) |
| 22/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 82-108 | Sydney Kings (2) |
| 17/10/2026 | Sydney Kings (2) | 102-81 | Perth Wildcat. (9) |
| 14/10/2026 | Sydney Kings (2) | 101-102 | New Zealand B. (8) |
| 11/10/2026 | Sydney Kings (2) | 78-84 | Adelaide 36er. (5) |
| 30/09/2026 | Sydney Kings (2) | 93-78 | Brisbane Bull. (4) |
| 01/11/2026 | South East Me. (10) | 89-98 | Tasmania Jack. (7) |
| 24/10/2026 | South East Me. (10) | 108-94 | Adelaide 36er. (5) |
| 17/10/2026 | South East Me. (10) | 115-83 | Cairns Taipan. (1) |
| 15/10/2026 | Brisbane Bull. (4) | 115-105 | South East Me. (10) |
| 10/10/2026 | South East Me. (10) | 99-104 | Melbourne Uni. (3) |
| 04/10/2026 | South East Me. (10) | 113-96 | Illawarra Haw. (6) |
| 02/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 92-88 | South East Me. (10) |
| 24/09/2026 | South East Me. (10) | 61-86 | Melbourne Uni. (3) |
| 17/10/2026 | Sydney Kings (2) | 102-81 | Perth Wildcat. (9) |
| 14/10/2026 | Sydney Kings (2) | 101-102 | New Zealand B. (8) |
| 11/10/2026 | Sydney Kings (2) | 78-84 | Adelaide 36er. (5) |
| 30/09/2026 | Sydney Kings (2) | 93-78 | Brisbane Bull. (4) |
| 27/09/2026 | Sydney Kings (2) | 121-100 | Illawarra Haw. (6) |
| 15/10/2026 | Brisbane Bull. (4) | 115-105 | South East Me. (10) |
| 02/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 92-88 | South East Me. (10) |
| 21/09/2026 | Tasmania Jack. (7) | 96-91 | South East Me. (10) |
| 21/09/2026 | Tasmania Jack. (7) | 96-91 | South East Me. (10) |
| 19/09/2026 | Perth Wildcat. (9) | 79-100 | South East Me. (10) |
| 08/02/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | South East Melbourne Phoenix (10) | 88 - 114 | Sydney Kings (2) |
| 05/01/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Sydney Kings (2) | 117 - 124 | South East Melbourne Phoenix (10) |
| 23/10/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | South East Melbourne Phoenix (10) | 112 - 95 | Sydney Kings (2) |
| 22/01/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | South East Melbourne Phoenix (10) | 92 - 103 | Sydney Kings (2) |
| 02/01/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Sydney Kings (2) | 110 - 101 | South East Melbourne Phoenix (10) |
| 08/11/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | Sydney Kings (2) | 74 - 69 | South East Melbourne Phoenix (10) |
| 17/02/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | South East Melbourne Phoenix (10) | 67 - 122 | Sydney Kings (2) |
| 25/01/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | South East Melbourne Phoenix (10) | 104 - 98 | Sydney Kings (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Sydney Kings (2) en South East Melbourne Phoenix (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2019/2020, 25 gespeelde wedstrijden : 18 zeges Doelpunten voor 7 nederlagen van Sydney Kings (2)
Perth Wildcats (9) - Cairns Taipans (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 9 |
| Wedstrijden | 8 | 10 |
| Gewonnen | 5 (63 %) | 5 (50 %) |
| Verloren | 3 (37 %) | 5 (50 %) |
| Doelpunten voor | 758 | 943 |
| Gemiddelde doelpunt | 94.75 | 94.3 |
| Doelpunten tegen | 768 | 979 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 96 | 97.9 |
| Serie voor de competitie | PGGGGGPP | GGGPGPPP |
| Serie (*) | PGGGGGPP | GGGPGPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 5 | 1 |
| Wedstrijden | 7 | 12 |
| Gewonnen | 3 (43 %) | 6 (50 %) |
| Verloren | 4 (57 %) | 6 (50 %) |
| Doelpunten voor | 641 | 1107 |
| Gemiddelde doelpunt | 91.57 | 92.25 |
| Doelpunten tegen | 687 | 1169 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 98.14 | 97.42 |
| Serie voor de competitie | PPPGGPG | GGGPGGPP |
| Serie (*) | PPPPGGPG | GGGPGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 04/11/2026 | Brisbane Bull. (4) | 109-104 | Perth Wildcat. (9) |
| 31/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 98-105 | Illawarra Haw. (6) |
| 28/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 91-99 | Sydney Kings (2) |
| 23/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 103-102 | Melbourne Uni. (3) |
| 17/10/2026 | Sydney Kings (2) | 102-81 | Perth Wildcat. (9) |
| 10/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 100-84 | New Zealand B. (8) |
| 02/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 92-88 | South East Me. (10) |
| 26/09/2026 | Perth Wildcat. (9) | 97-93 | New Zealand B. (8) |
| 05/11/2026 | Cairns Taipan. (1) | 93-107 | Illawarra Haw. (6) |
| 31/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 97-113 | Melbourne Uni. (3) |
| 29/10/2026 | Brisbane Bull. (4) | 85-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 25/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 86-84 | New Zealand B. (8) |
| 17/10/2026 | South East Me. (10) | 115-83 | Cairns Taipan. (1) |
| 11/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 100-110 | Cairns Taipan. (1) |
| 08/10/2026 | Cairns Taipan. (1) | 97-91 | Brisbane Bull. (4) |
| 03/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 95-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 31/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 98-105 | Illawarra Haw. (6) |
| 28/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 91-99 | Sydney Kings (2) |
| 23/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 103-102 | Melbourne Uni. (3) |
| 10/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 100-84 | New Zealand B. (8) |
| 02/10/2026 | Perth Wildcat. (9) | 92-88 | South East Me. (10) |
| 29/10/2026 | Brisbane Bull. (4) | 85-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 17/10/2026 | South East Me. (10) | 115-83 | Cairns Taipan. (1) |
| 11/10/2026 | Illawarra Haw. (6) | 100-110 | Cairns Taipan. (1) |
| 03/10/2026 | Melbourne Uni. (3) | 95-107 | Cairns Taipan. (1) |
| 30/09/2026 | New Zealand B. (8) | 98-75 | Cairns Taipan. (1) |
| 06/02/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 20 | Perth Wildcats (9) | 98 - 84 | Cairns Taipans (1) |
| 22/01/2026 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Perth Wildcats (9) | 106 - 69 | Cairns Taipans (1) |
| 22/10/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Cairns Taipans (1) | 78 - 110 | Perth Wildcats (9) |
| 10/10/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Cairns Taipans (1) | 77 - 80 | Perth Wildcats (9) |
| 25/01/2025 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | Perth Wildcats (9) | 116 - 125 verlengingen | Cairns Taipans (1) |
| 14/12/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Cairns Taipans (1) | 92 - 128 | Perth Wildcats (9) |
| 10/10/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 4 | Cairns Taipans (1) | 87 - 90 | Perth Wildcats (9) |
| 10/02/2024 - Australië - NBL - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Perth Wildcats (9) | 117 - 88 | Cairns Taipans (1) |
Statistieken onderlinge duels tussen Perth Wildcats (9) en Cairns Taipans (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015, 49 gespeelde wedstrijden : 36 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Perth Wildcats (9)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities