Olympische Spelen : presentatie en medaillewinnaars

Presentatie van het evenement

Informatie en geschiedenis

Eerste editie1988
Edities9 (inbegrepen 2012)
Eerste winnaarVerenigde StatenVerenigde Staten Matt Biondi
Grootst aantal overwinningenVerenigde StatenVerenigde Staten Gary Hall Jr. (2), RuslandRusland Alexander Popov (2)
Laatste winnaarFrankrijkFrankrijk Florent Manaudou

Uitslagen van de laatste editie (03/08/2012)


- Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Florent Manaudou  FRA  21.34   0.00 
 2  Cullen Jones  USA  21.54   0.00 
 3  Cesar Cielo  BRA  21.59   0.00 
 4  Bruno Fratus  BRA  21.61   0.00 
 5  Anthony Ervin  USA  21.78   0.00 
 6  Roland Mark Schoeman  RSA  21.80   0.00 
 7  George Richard Bovell  TRI  21.82   0.00 
 8  Eamon Sullivan  AUS  21.98   0.00 





Medaillewinnaars sinds 1988 met link naar de uitslagen en winnaars

2012 (Gastland : Groot-BrittanniŽGastland : Groot-BrittanniŽ)   1. FrankrijkFrankrijk Florent Manaudou  2. Verenigde StatenVerenigde Staten Cullen Jones  3. BraziliŽBraziliŽ Cesar Cielo 
2008 (Gastland : ChinaGastland : China)   1. BraziliŽBraziliŽ Cesar Cielo Filho  2. FrankrijkFrankrijk Amaury Leveaux  3. FrankrijkFrankrijk Alain Bernard 
2004 (Gastland : GriekenlandGastland : Griekenland)   1. Verenigde StatenVerenigde Staten Gary Hall Jr.  2. KroatiŽKroatiŽ Duje Draganja  3. Zuid-AfrikaZuid-Afrika Roland Mark Schoeman 
2000 (Gastland : AustraliŽGastland : AustraliŽ)   1. Verenigde StatenVerenigde Staten Anthony Ervin 
1. Verenigde StatenVerenigde Staten Gary Hall Jr.
3. NederlandNederland Pieter Van Den Hoogenband 
1996 (Gastland : Verenigde StatenGastland : Verenigde Staten)   1. RuslandRusland Alexander Popov  2. Verenigde StatenVerenigde Staten Gary Hall Jr.  3. BraziliŽBraziliŽ Fernando Scherer 
1992 (Gastland : SpanjeGastland : Spanje)   1. RuslandRusland Alexander Popov  2. Verenigde StatenVerenigde Staten Matt Biondi  3. Verenigde StatenVerenigde Staten Tom Jager 
1988 (Gastland : Zuid-KoreaGastland : Zuid-Korea)   1. Verenigde StatenVerenigde Staten Matt Biondi  2. Verenigde StatenVerenigde Staten Tom Jager  3. Sovjet-UnieSovjet-Unie Gennadiy Prigoda 

Links met betrekking tot dit evenement

  1. Statistieken met betrekking tot dit evenement