Zwemmen - EK Korte Baan (25m) : presentatie en medaillewinnaars

Presentatie van het evenement


Uitslagen van de laatste editie (15/12/2013)

- Algemeen klassement
Sta Naam Nat Uitslag Punten
1 Ranomi Kromowidjojo  NED 23.36
2 Sarah Sjoestroem  SWE 23.79
3 Alexandra Herasimenia  BLR 23.83
4 Francesca Halsall  ENG 23.91
5 Dorothea Brandt  GER 24.14
6 Rozaliya Nasretdinova  RUS 24.15
7 Inge Dekker  NED 24.34
8 Elizaveta Bazarova  RUS 24.49
9 Pernille Blume  DEN 24.52
10 Erika Ferraioli  ITA 24.54



Medaillewinnaars sinds 1991 met link naar de uitslagen en winnaars

2013 (Gastland : DenemarkenGastland : Denemarken)   1. NederlandNederland Ranomi Kromowidjojo  2. ZwedenZweden Sarah Sjoestroem  3. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia 
2012 (Gastland : FrankrijkGastland : Frankrijk)   1. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia  2. EstlandEstland Triin Aljand  3. DenemarkenDenemarken Jeanette Ottesen Gray 
2011 (Gastland : PolenGastland : Polen)   1. DuitslandDuitsland Britta Steffen  2. DenemarkenDenemarken Jeanette Ottesen Gray  3. EstlandEstland Triin Aljand 
2010 (Gastland : NederlandGastland : Nederland)   1. NederlandNederland Ranomi Kromowidjojo  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. DuitslandDuitsland Britta Steffen 
2009 (Gastland : TurkijeGastland : Turkije)   1. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  2. NederlandNederland Ranomi Kromowidjojo  3. DuitslandDuitsland Dorothea Brandt 
2008 (Gastland : KroatiŽGastland : KroatiŽ)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. DenemarkenDenemarken Jeanette Ottesen Gray 
2007 (Gastland : HongarijeGastland : Hongarije)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. DuitslandDuitsland Britta Steffen  3. NederlandNederland Hinkelien Schreuder 
2006 (Gastland : FinlandGastland : Finland)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. ZwedenZweden Therese Alshammar  3. FinlandFinland Hanna-Maria Seppšlš 
2005 (Gastland : ItaliŽGastland : ItaliŽ)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. ItaliŽItaliŽ Cristina Chiuso  3. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling 
2004 (Gastland : OostenrijkGastland : Oostenrijk)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling  3. NederlandNederland Hinkelien Schreuder 
2003 (Gastland : IerlandGastland : Ierland)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard  3. FrankrijkFrankrijk Malia Metella 
2002 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard  2. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia  3. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling 
2001 (Gastland : BelgiŽGastland : BelgiŽ)   1. NederlandNederland Inge De Bruijn  2. ZwedenZweden Therese Alshammar  3. ZwedenZweden Johanna Sjoberg 
2000 (Gastland : SpanjeGastland : Spanje)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard  3. ZwedenZweden Ann-Karin Kammerling 
1999 (Gastland : PortugalGastland : Portugal)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Sue Rudolph 
2. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling 
1998 (Gastland : Groot-BrittanniŽGastland : Groot-BrittanniŽ)   1. NederlandNederland Inge De Bruijn  2. Oost-DuitslandOost-Duitsland Katrin Meissner  3. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Susan Rolph 
1996 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Sue Rudolph  3. NoorwegenNoorwegen Vibeke Johansen 
1994 (Gastland : NoorwegenGastland : Noorwegen)   1. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  2. NederlandNederland Angela Postma  3. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Susan Rolph 
1993 (Gastland : Groot-BrittanniŽGastland : Groot-BrittanniŽ)   1. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  2. ZwedenZweden Linda Olofsson  3. DuitslandDuitsland Annette Hadding 
1992 (Gastland : FinlandGastland : Finland)   1. DuitslandDuitsland Franziska Van Almsick  2. DuitslandDuitsland Simone Osygus  3. DuitslandDuitsland Annette Hadding 
1991 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. DuitslandDuitsland Simone Osygus  2. Oost-DuitslandOost-Duitsland Daniela Hunger  3. ZwedenZweden Louise Karlsson 

Links met betrekking tot dit evenement

  1. Statistieken met betrekking tot dit evenement