Europese Kampioenschappen : presentatie en medaillewinnaars

Presentatie van het evenement

Informatie en geschiedenis

Eerste editie1987
Edities19 (inbegrepen 2012)
Eerste winnaarRoemeniŽRoemeniŽ Tamara Costache
Grootst aantal overwinningenZwedenZweden Therese Alshammar (4)
Laatste winnaarDuitslandDuitsland Britta Steffen

Uitslagen van de laatste editie (27/05/2012)


- Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Britta Steffen  GER  24.37    
 2  Hinkelien Schreuder  NED  24.78    
 3  Nery Mantey Niangkouara  GRE  24.93    
 4  Triin Aljand  EST  25.01    
 5  Theodora Drakou  GRE  25.05    
 6  Sviatlana Khakhlova  BLR  25.12    
 7  Anna Santamans  FRA  25.26    
 8  Sarah Blake Bateman  ISL  25.38    





Medaillewinnaars sinds 1987 met link naar de uitslagen en winnaars

2012 (Gastland : HongarijeGastland : Hongarije)   1. DuitslandDuitsland Britta Steffen  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. GriekenlandGriekenland Nery Mantey Niangkouara 
2010 (Gastland : HongarijeGastland : Hongarije)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. EngelandEngeland Francesca Halsall 
2008 (Gastland : NederlandGastland : Nederland)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. ZwedenZweden Therese Alshammar 
2006 (Gastland : HongarijeGastland : Hongarije)   1. DuitslandDuitsland Britta Steffen  2. ZwedenZweden Therese Alshammar  3. NederlandNederland Marleen Veldhuis 
2004 (Gastland : SpanjeGastland : Spanje)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. Wit-RuslandWit-Rusland Sviatlana Khakhlova  3. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker 
2002 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. SlowakijeSlowakije Martina Moravcova  3. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia 
2000 (Gastland : FinlandGastland : Finland)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. NederlandNederland Wilma Van Rijn  3. OekraÔneOekraÔne Olga Mukomol 
1999 (Gastland : TurkijeGastland : Turkije)   1. NederlandNederland Inge De Bruijn  2. ZwedenZweden Therese Alshammar  3. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard 
1997 (Gastland : SpanjeGastland : Spanje)   1. RuslandRusland Natalya Meshcheryakova  2. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  3. ZwedenZweden Therese Alshammar 
1995 (Gastland : OostenrijkGastland : Oostenrijk)   1. ZwedenZweden Linda Olofsson  2. DuitslandDuitsland Franziska Van Almsick  3. NederlandNederland Angela Postma 
1993 (Gastland : Groot-BrittanniŽGastland : Groot-BrittanniŽ)   1. DuitslandDuitsland Franziska Van Almsick  2. ZwedenZweden Linda Olofsson  3. NederlandNederland Inge De Bruijn 
1991 (Gastland : GriekenlandGastland : Griekenland)   1. DuitslandDuitsland Simone Osygus  2. FrankrijkFrankrijk Cathťrine Plewinski  3. NederlandNederland Inge De Bruijn 
1989 (Gastland : West-DuitslandGastland : West-Duitsland)   1. FrankrijkFrankrijk Cathťrine Plewinski  2. Oost-DuitslandOost-Duitsland Daniela Hunger  3. Oost-DuitslandOost-Duitsland Katrin Meissner 
1987 (Gastland : FrankrijkGastland : Frankrijk)   1. RoemeniŽRoemeniŽ Tamara Costache  2. Oost-DuitslandOost-Duitsland Katrin Meissner  3. West-DuitslandWest-Duitsland Christiane Pielke 

Links met betrekking tot dit evenement

  1. Statistieken met betrekking tot dit evenement