EK Korte Baan (25m) : presentatie en medaillewinnaars

Presentatie van het evenement

Uitslagen van de laatste editie (15/12/2013)


 Sta  Naam  Nat  Uitslag 
 1  Ranomi Kromowidjojo  NED  23.57 Q 
 2  Francesca Halsall  ENG  23.95 Q 
 3  Alexandra Herasimenia  BLR  24.18 Q 
 4  Dorothea Brandt  GER  24.19 Q 
 5  Rozaliya Nasretdinova  RUS  24.20 q 
 6  Sarah Sjoestroem  SWE  24.23 q 
 7  Pernille Blume  DEN  24.39 q 
 8  Erika Ferraioli  ITA  24.48 q 
 8  Inge Dekker  NED  24.48 q 
 8  Elizaveta Bazarova  RUS  24.48 q 





Medaillewinnaars sinds 1991 met link naar de uitslagen en winnaars

2013 (Gastland : DenemarkenGastland : Denemarken)   1. NederlandNederland Ranomi Kromowidjojo  2. ZwedenZweden Sarah Sjoestroem  3. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia 
2012 (Gastland : FrankrijkGastland : Frankrijk)   1. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia  2. EstlandEstland Triin Aljand  3. DenemarkenDenemarken Jeanette Ottesen Gray 
2011 (Gastland : PolenGastland : Polen)   1. DuitslandDuitsland Britta Steffen  2. DenemarkenDenemarken Jeanette Ottesen Gray  3. EstlandEstland Triin Aljand 
2010 (Gastland : NederlandGastland : Nederland)   1. NederlandNederland Ranomi Kromowidjojo  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. DuitslandDuitsland Britta Steffen 
2009 (Gastland : TurkijeGastland : Turkije)   1. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  2. NederlandNederland Ranomi Kromowidjojo  3. DuitslandDuitsland Dorothea Brandt 
2008 (Gastland : KroatiŽGastland : KroatiŽ)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. NederlandNederland Hinkelien Schreuder  3. DenemarkenDenemarken Jeanette Ottesen Gray 
2007 (Gastland : HongarijeGastland : Hongarije)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. DuitslandDuitsland Britta Steffen  3. NederlandNederland Hinkelien Schreuder 
2006 (Gastland : FinlandGastland : Finland)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. ZwedenZweden Therese Alshammar  3. FinlandFinland Hanna-Maria Seppšlš 
2005 (Gastland : ItaliŽGastland : ItaliŽ)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. ItaliŽItaliŽ Cristina Chiuso  3. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling 
2004 (Gastland : OostenrijkGastland : Oostenrijk)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling  3. NederlandNederland Hinkelien Schreuder 
2003 (Gastland : IerlandGastland : Ierland)   1. NederlandNederland Marleen Veldhuis  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard  3. FrankrijkFrankrijk Malia Metella 
2002 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard  2. Wit-RuslandWit-Rusland Alexandra Herasimenia  3. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling 
2001 (Gastland : BelgiŽGastland : BelgiŽ)   1. NederlandNederland Inge De Bruijn  2. ZwedenZweden Therese Alshammar  3. ZwedenZweden Johanna Sjoberg 
2000 (Gastland : SpanjeGastland : Spanje)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Alison Sheppard  3. ZwedenZweden Ann-Karin Kammerling 
1999 (Gastland : PortugalGastland : Portugal)   1. ZwedenZweden Therese Alshammar  2. ZwedenZweden Anna-Karin Kammerling 
2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Sue Rudolph 
1998 (Gastland : Groot-BrittanniŽGastland : Groot-BrittanniŽ)   1. NederlandNederland Inge De Bruijn  2. Oost-DuitslandOost-Duitsland Katrin Meissner  3. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Susan Rolph 
1996 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  2. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Sue Rudolph  3. NoorwegenNoorwegen Vibeke Johansen 
1994 (Gastland : NoorwegenGastland : Noorwegen)   1. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  2. NederlandNederland Angela Postma  3. Groot-BrittanniŽGroot-BrittanniŽ Susan Rolph 
1993 (Gastland : Groot-BrittanniŽGastland : Groot-BrittanniŽ)   1. West-DuitslandWest-Duitsland Sandra VŲlker  2. ZwedenZweden Linda Olofsson  3. DuitslandDuitsland Annette Hadding 
1992 (Gastland : FinlandGastland : Finland)   1. DuitslandDuitsland Franziska Van Almsick  2. DuitslandDuitsland Simone Osygus  3. DuitslandDuitsland Annette Hadding 
1991 (Gastland : DuitslandGastland : Duitsland)   1. DuitslandDuitsland Simone Osygus  2. Oost-DuitslandOost-Duitsland Daniela Hunger  3. ZwedenZweden Louise Karlsson 

Links met betrekking tot dit evenement

  1. Statistieken met betrekking tot dit evenement