De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Vuelta a Colombia - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Vuelta a Colombia - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Colombia

Uitslagen 2016

Vuelta a Colombia 2016

ColombiaColombia - 13 Juni 2016 - 26 Juni 2016


Algemeen klassement - 26 Juni 2016


1COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño41:44:00
2ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:02
3COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño1:05
4COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:20
5COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro3:47
6COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro4:08
7COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)4:33
8COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño4:39
9COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro6:40
10COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon11:54
11COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana12:56
12COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)12:57
13COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño13:08
14VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier14:56
15COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América16:02
16COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro17:52
17COLAlbeiro Rabon Vela (COL)17:55
18COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)18:47
19COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana19:03
20COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)19:06
21COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)19:43
22COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño21:09
23COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano21:18
24COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)21:59
25COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano22:05
26COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)23:39
27COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon27:42
28COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano27:50
29COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)28:56
30COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano30:08
31MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)30:41
32COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon31:24
33COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana32:03
34COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)34:00
35COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)34:15
36COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones34:29
37COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)34:40
38COLRemberto Jaramillo Romero (COL)36:55
39COLAristobulo Cala Cala (COL)37:25
40COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)38:43
41COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América38:54
42COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño39:46
43COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier43:49
44COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano44:59
45COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)45:53
46COLJaime Vergara Caro (COL)45:59
47COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)46:56
48COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño48:32
49COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América50:14
50COLDidier Chaparro Lopez (COL)50:48
51COLMichael David Henao Giraldo (COL)54:01
52COLDiego Armando Soraca (COL)54:07
53COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier58:08
54COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)59:17
55COLDiego Fernandez Quintero (COL)1:01:09
56COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:04:10
57COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones1:05:22
58COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro1:06:41
59COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)1:07:01
60COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro1:07:22
61PANYelko Gómez (PAN)1:08:04
62COLHugo Horacio Cabrera (COL)1:08:41
63COLIvan Dario Bottia (COL)1:09:41
64COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño1:09:42
65COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América1:10:26
66COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América1:11:28
67COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)1:11:34
68ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier1:13:30
69COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)1:14:41
70COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)1:15:55
71RWACamera Hakuzimana (RWA)1:20:46
72COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:30:04
73COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)1:31:24
74COLMarvin Angarita Reyes (COL)1:36:23
75COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América1:40:51
76COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon1:44:08
77COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:45:13
78COLJairo Alonso Cano Salas (COL)1:45:39
79COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:45:45
80COLJonathan Bohorquez (COL)1:48:28
81COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano1:48:30
82COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano1:49:32
83COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)1:49:38
84COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)1:50:45
85RWAJoseph Areruya (RWA)1:57:20
86COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)1:59:11
87COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano2:04:15
88COLJohan Antonio Colon (COL)2:07:12
89COLJeferson Perez (COL)2:11:08
90COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)2:11:37
91COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)2:13:01
92COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)2:30:19
93COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)2:34:16
94COLJuan Diego Quintero Gil (COL)2:34:43
95COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)2:35:50
96COLJhon Alexander Pico (COL)2:54:27
97COLYeferson Andres Vargas (COL)2:54:40
98COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)2:54:59
99COLCamilo Tique (COL)2:57:13
100COLMiguel Cendales (COL)3:03:24
101COLCarlos Enrique Vargas (COL)3:04:46
102COLJhon Fredy Avila Caro (COL)3:06:42
103COLJuan Carlos Apache (COL)3:19:36
104COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)3:19:39
105COLPablo Emilio Taborda (COL)3:23:21

Etappe 1 - Cartagena - Cartagena - 10,5 km - 13 Juni 2016Individuele Tijdrit


1ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana12:06
2COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América0:04
3COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño0:16
4COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño0:21
5COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis0:22
6ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:23
7COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:23
8COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América0:28
9COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño0:31
10COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:35
11USAKyle Murphy (USA)Jamis0:37
12COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:38
13COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:38
14COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América0:38
15COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:40
16COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:40
17COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)0:41
18COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)0:41
19COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:42
20COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:42
21COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:43
22COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América0:43
23COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:43
24COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano0:44
25COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:45
26COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:46
27COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)0:49
28COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:49
29COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:50
30COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:51
31COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)0:51
32COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:51
33COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:53
34COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Claro0:54
35COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:56
36COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)0:56
37COLDalivier Ospina Navarro (COL)0:58
38COLRemberto Jaramillo Romero (COL)0:58
39COLAlbeiro Rabon Vela (COL)0:58
40PANYelko Gómez (PAN)0:58
41COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)0:59
42COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro0:59
43COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño1:00
44COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:01
45COLDidier Chaparro Lopez (COL)1:01
46VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)1:04
47COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano1:04
48COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño1:05
49COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)1:05
50COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro1:07
51COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones1:09
52COLMarvin Angarita Reyes (COL)1:09
53COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon1:10
54COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Jamis1:11
55COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:11
56COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América1:12
57COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Coldeportes - Claro1:13
58COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano1:14
59COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América1:14
60COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)1:15
61COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)1:16
62COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño1:17
63COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:18
64BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América1:19
65COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon1:19
66COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones1:20
67COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:22
68COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:23
69COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:23
70COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro1:24
71COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano1:24
72COLJuan David Vargas Cruz (COL)1:24
73COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:25
74COLJairo Alonso Cano Salas (COL)1:27
75COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:27
76COLDiego Armando Soraca (COL)1:30
77COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano1:30
78COLEsteeven Giraldo Segura (COL)1:30
79COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)1:31
80COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)1:32
81COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano1:32
82COLMiguel Cendales (COL)1:33
83COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones1:33
84COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:34
85COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)1:34
86COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)1:35
87COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)1:35
88COLJaime Vergara Caro (COL)1:35
89COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)1:35
90COLAlejandro Serna Toro (COL)1:35
91COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)1:36
92RWACamera Hakuzimana (RWA)1:36
93COLDiego Fernandez Quintero (COL)1:37
94COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)1:37
95COLJohan Antonio Colon (COL)1:38
96USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker1:38
97COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)1:38
98COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)1:39
99COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)1:39
100COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)1:39
101COLJeferson Perez (COL)1:41
102COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones1:41
103COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)1:42
104COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones1:42
105COLAndres Penagos (COL)1:44
106ESPCristián Torres Cuenca (ESP)1:44
107COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)1:44
108COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano1:45
109COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano1:45
110COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)1:47
111COLAristobulo Cala Cala (COL)1:48
112RWAJoseph Areruya (RWA)1:50
113COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)1:51
114COLDiego Mauricio Calderon (COL)1:51
115COLDiego German Mancipe Abril (COL)Boyacá Raza de Campeones1:51
116COLCamilo Tique (COL)1:52
117COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro1:52
118COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Boyacá Raza de Campeones1:53
119COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)1:56
120COLNitor Alfonso Devia (COL)1:56
121COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)1:56
122VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier1:59
123COLJuan Guillermo Restrepo (COL)2:01
124COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano2:01
125ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis2:02
126COLJeferson Calderon (COL)2:04
127COLMichael David Henao Giraldo (COL)2:06
128COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)2:09
129CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis2:12
130COLJonathan Bohorquez (COL)2:14
131RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid2:15
132COLJosé Salazar (COL)2:15
133COLJuan Diego Quintero Gil (COL)2:15
134COLJhon Alexander Pico (COL)2:16
135COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)2:18
136CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis2:20
137COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)2:21
138RWASamuel Mugisha (RWA)2:29
139COLJuan David Duarte (COL)2:29
140RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)2:29
141COLYeferson Andres Vargas (COL)2:30
142COLJhon Fredy Avila Caro (COL)2:30
143COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)2:33
144MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)2:36
145COLIvan Dario Bottia (COL)2:38
146COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)2:40
147COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro2:42
148COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)2:43
149COLPablo Emilio Taborda (COL)2:48
150COLCarlos Enrique Vargas (COL)2:55
151COLHugo Horacio Cabrera (COL)3:03
152COLJuan Carlos Apache (COL)3:08
153COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)3:13
154COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)3:35
155COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)3:41

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 2 - Cartagena - Montes de Maria - 128,6 km - 14 Juni 2016Medium berg


1COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)3:11:41
2ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
3COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)0:00
4COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:00
5COLAlejandro Serna Toro (COL)0:04
6VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:06
7COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)0:09
8COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:09
9COLAristobulo Cala Cala (COL)0:09
10COLDalivier Ospina Navarro (COL)0:09
11COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)0:09
12COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:09
13COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:09
14COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano0:09
15COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:09
16COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano0:16
17COLDiego Mauricio Calderon (COL)0:16
18COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:19
19COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:19
20COLDidier Chaparro Lopez (COL)0:19
21COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)0:19
22COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América0:20
23COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:23
24COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:23
25COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:23
26COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones0:23
27COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro0:28
28COLEsteeven Giraldo Segura (COL)0:28
29COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano0:28
30COLIvan Dario Bottia (COL)0:30
31COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:30
32COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Claro0:33
33ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:33
34COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones0:33
35COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis0:35
36COLAlbeiro Rabon Vela (COL)0:35
37COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:37
38VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)0:37
39COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:37
40COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño0:37
41COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:42
42COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)0:44
43COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:46
44COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño0:53
45COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:53
46COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:53
47COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño0:53
48COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)0:53
49MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)0:53
50COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano0:56
51COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)0:56
52COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano0:56
53COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:56
54COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:56
55COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)0:59
56COLDiego Armando Soraca (COL)0:59
57COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano1:03
58COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:03
59COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)1:03
60BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América1:03
61COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:17
62COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)1:17
63COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)1:23
64COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon1:23
65COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)1:26
66COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)1:26
67COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:26
68COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro1:30
69COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano1:30
70COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América1:30
71COLJohan Antonio Colon (COL)1:37
72COLHugo Horacio Cabrera (COL)1:39
73COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones1:41
74COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano1:41
75COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)1:41
76COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)1:41
77COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América1:41
78COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones1:41
79COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon1:41
80COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño1:41
81RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)1:50
82RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid1:56
83COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América2:03
84COLMichael David Henao Giraldo (COL)2:03
85COLJeferson Perez (COL)2:03
86COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana2:03
87COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana2:03
88COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)2:03
89COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)2:03
90COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)2:03
91COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)2:03
92COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)2:03
93COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)2:03
94COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)2:13
95COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Boyacá Raza de Campeones2:13
96COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier2:13
97COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)2:15
98RWAJoseph Areruya (RWA)2:19
99COLDiego German Mancipe Abril (COL)Boyacá Raza de Campeones2:19
100COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones2:19
101COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)2:19
102COLJuan David Vargas Cruz (COL)2:23
103COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América2:33
104COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Jamis2:40
105COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América2:40
106PANYelko Gómez (PAN)2:40
107COLJuan Guillermo Restrepo (COL)2:47
108COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)2:52
109COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier3:00
110COLDiego Fernandez Quintero (COL)3:00
111COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:00
112RWACamera Hakuzimana (RWA)3:00
113COLRemberto Jaramillo Romero (COL)3:00
114COLJaime Vergara Caro (COL)3:02
115COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)3:02
116COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)3:05
117COLJosé Salazar (COL)3:27
118COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)3:31
119COLJeferson Calderon (COL)3:45
120COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)3:49
121COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)4:08
122COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro4:08
123COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)4:24
124COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)4:40
125COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano4:44
126COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)4:49
127COLJairo Alonso Cano Salas (COL)4:49
128COLAndres Penagos (COL)4:49
129CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis4:49
130ESPCristián Torres Cuenca (ESP)4:49
131COLJuan David Duarte (COL)4:49
132COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)4:49
133COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)4:59
134RWASamuel Mugisha (RWA)5:05
135COLCamilo Tique (COL)5:07
136COLMarvin Angarita Reyes (COL)5:27
137CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis5:31
138COLJonathan Bohorquez (COL)5:31
139COLJuan Diego Quintero Gil (COL)6:07
140ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis6:10
141USAKyle Murphy (USA)Jamis6:10
142COLNitor Alfonso Devia (COL)6:51
143COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon7:34
144COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon7:34
145COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Coldeportes - Claro7:55
146COLPablo Emilio Taborda (COL)8:20
147COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro8:28
148COLMiguel Cendales (COL)8:57
149COLJhon Fredy Avila Caro (COL)9:00
150COLYeferson Andres Vargas (COL)10:03
151COLJhon Alexander Pico (COL)10:06
152COLCarlos Enrique Vargas (COL)10:06
153COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana10:14
154USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker10:14
155COLJuan Carlos Apache (COL)18:20

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 3 - Sincelejo - Monteria - 126,8 km - 15 Juni 2016Sprint


1ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis2:31:06
2COLJairo Alonso Cano Salas (COL)0:00
3COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:00
4COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)0:00
5COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro0:00
6COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
7COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
8COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:00
9COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Coldeportes - Claro0:00
10COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
11COLJuan Diego Quintero Gil (COL)0:00
12COLMarvin Angarita Reyes (COL)0:00
13COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
14COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
15COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño0:00
16COLDiego German Mancipe Abril (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
17COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano0:00
18COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis0:00
19COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:00
20COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:00
21ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
22COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)0:00
23COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano0:00
24COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño0:00
25COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América0:00
26ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
27CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis0:00
28COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
29RWAJoseph Areruya (RWA)0:00
30COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:00
31COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)0:00
32COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)0:00
33COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
34COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:00
35COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)0:00
36COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
37COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano0:00
38COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:00
39COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:00
40COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)0:00
41COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:00
42COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:00
43COLJohan Antonio Colon (COL)0:00
44COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano0:00
45COLAlbeiro Rabon Vela (COL)0:00
46COLDiego Armando Soraca (COL)0:00
47COLDalivier Ospina Navarro (COL)0:00
48COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano0:00
49COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América0:00
50COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:00
51COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)0:00
52COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)0:00
53COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
54COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano0:00
55COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
56VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
57RWACamera Hakuzimana (RWA)0:00
58COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro0:00
59COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
60COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
61COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
62COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América0:00
63COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Coldeportes - Claro0:00
64COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América0:00
65ESPCristián Torres Cuenca (ESP)0:00
66COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)0:00
67COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:00
68COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
69COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
70COLJaime Vergara Caro (COL)0:00
71COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano0:00
72COLNorberto Wilches Rodriguez (COL)0:00
73COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:00
74VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)0:00
75COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
76COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño0:00
77COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)0:00
78PANYelko Gómez (PAN)0:00
79COLCamilo Tique (COL)0:00
80COLJuan Carlos Apache (COL)0:00
81BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América0:00
82COLCarlos Enrique Vargas (COL)0:00
83COLIvan Dario Bottia (COL)0:00
84MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)0:00
85COLAlejandro Serna Toro (COL)0:00
86COLJonathan Bohorquez (COL)0:00
87COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)0:00
88COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:00
89COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Jamis0:00
90COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
91COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano0:00
92COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
93COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano0:00
94COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
95COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)0:00
96COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
97COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)0:00
98COLJuan Pablo Wilches Rodriguez (COL)0:00
99COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon0:00
100COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)0:00
101COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)0:00
102COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América0:00
103COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:00
104COLDidier Chaparro Lopez (COL)0:00
105COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
106COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)0:00
107COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:00
108COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América0:00
109COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)0:00
110COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)0:00
111COLAristobulo Cala Cala (COL)0:00
112COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro0:00
113COLYeferson Andres Vargas (COL)0:00
114COLEsteeven Giraldo Segura (COL)0:00
115COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
116RWASamuel Mugisha (RWA)0:00
117COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)0:00
118COLDiego Fernandez Quintero (COL)0:00
119COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)0:00
120COLJeferson Perez (COL)0:00
121RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid0:00
122COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)0:00
123COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:00
124COLRemberto Jaramillo Romero (COL)0:00
125COLDiego Mauricio Calderon (COL)0:00
126COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)0:00
127COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
128CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis0:00
129COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)0:00
130COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)0:00
131USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker0:00
132COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)0:00
133COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)0:00
134COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro0:00
135COLJuan David Vargas Cruz (COL)0:00
136COLMiguel Cendales (COL)0:00
137COLJuan David Duarte (COL)0:00
138COLJosé Salazar (COL)0:00
139COLMichael David Henao Giraldo (COL)0:00
140COLHugo Horacio Cabrera (COL)0:00
141COLJuan Guillermo Restrepo (COL)0:00
142USAKyle Murphy (USA)Jamis0:00
143COLJhon Alexander Pico (COL)0:00
144COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)0:00
145COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)0:52
146COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)3:14
147RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)4:32
148COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)4:32
149COLJeferson Calderon (COL)4:32
150COLJhon Fredy Avila Caro (COL)4:34
151COLAndres Penagos (COL)4:34
152COLNitor Alfonso Devia (COL)4:37
153COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)4:39
154COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon5:43
155COLPablo Emilio Taborda (COL)6:32

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 4 - Monteria - Caucasia - 118,8 km - 16 Juni 2016Sprint


1COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon2:31:53
2ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis0:00
3COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
4COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro0:01
5COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones0:01
6COLJohan Antonio Colon (COL)0:01
7COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)0:01
8COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)0:01
9COLJairo Alonso Cano Salas (COL)0:01
10COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)0:01
11COLJuan Diego Quintero Gil (COL)0:01
12COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
13COLMarvin Angarita Reyes (COL)0:01
14COLHugo Horacio Cabrera (COL)0:01
15COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano0:01
16ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
17COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
18COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:01
19COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)0:01
20PANYelko Gómez (PAN)0:01
21COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
22COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
23CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis0:01
24COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)0:01
25COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano0:01
26RWAJoseph Areruya (RWA)0:01
27COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)0:01
28COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:01
29COLJuan Carlos Apache (COL)0:01
30COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)0:01
31COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:01
32COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:01
33COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:01
34COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano0:01
35COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:01
36COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
37COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
38COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
39COLIvan Dario Bottia (COL)0:01
40COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano0:01
41COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:01
42COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:01
43COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)0:01
44COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
45COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América0:01
46COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano0:01
47COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:01
48COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:01
49COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:01
50COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño0:01
51ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
52COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:01
53COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño0:01
54BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América0:01
55COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
56COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América0:01
57COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
58VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
59COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)0:01
60COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis0:01
61COLWilmar Jair Perez Muñoz (COL)0:01
62COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:01
63COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano0:01
64COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:01
65COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:01
66COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Jamis0:01
67COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América0:01
68COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América0:01
69COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro0:01
70COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:01
71COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)0:01
72COLVladimir Yezid Lopez Gil (COL)0:01
73COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:01
74COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:01
75COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)0:01
76USAKyle Murphy (USA)Jamis0:01
77COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:01
78COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)0:01
79COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)0:01
80COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:01
81COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América0:01
82COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano0:01
83COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América0:01
84COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)0:01
85COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:01
86COLJaime Vergara Caro (COL)0:01
87COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)0:01
88MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)0:01
89COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones0:01
90RWACamera Hakuzimana (RWA)0:01
91COLDiego Fernandez Quintero (COL)0:01
92COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)0:01
93COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones0:01
94COLJonathan Bohorquez (COL)0:01
95COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño0:01
96COLCarlos Enrique Vargas (COL)0:01
97COLJeferson Perez (COL)0:01
98COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:01
99COLAristobulo Cala Cala (COL)0:01
100VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)0:01
101COLDidier Chaparro Lopez (COL)0:01
102COLJuan David Duarte (COL)0:01
103COLDiego Mauricio Calderon (COL)0:01
104COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano0:01
105COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)0:01
106RWASamuel Mugisha (RWA)0:01
107COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)0:01
108COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)0:01
109COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)0:01
110COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)0:01
111COLEsteeven Giraldo Segura (COL)0:01
112COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)0:01
113COLMiguel Cendales (COL)0:01
114COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)0:01
115COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano0:01
116COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)0:01
117COLAlbeiro Rabon Vela (COL)0:01
118COLAlejandro Serna Toro (COL)0:01
119COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro0:01
120COLDalivier Ospina Navarro (COL)0:01
121COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)0:01
122COLPablo Emilio Taborda (COL)0:01
123COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon0:01
124RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid0:01
125COLJuan David Vargas Cruz (COL)0:01
126COLRemberto Jaramillo Romero (COL)0:01
127COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro0:01
128COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:01
129COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)0:01
130ESPCristián Torres Cuenca (ESP)0:01
131COLMichael David Henao Giraldo (COL)0:01
132COLCamilo Tique (COL)0:01
133COLJuan Guillermo Restrepo (COL)0:01
134USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker0:01
135COLJosé Salazar (COL)0:01
136COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)0:01
137COLYeferson Andres Vargas (COL)0:01
138COLJhon Fredy Avila Caro (COL)0:01
139COLJhon Alexander Pico (COL)0:01
140COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Boyacá Raza de Campeones0:43
141COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)0:01
142COLNitor Alfonso Devia (COL)2:01
143COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)3:52
144COLAndres Penagos (COL)3:55
145CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis4:04
146COLDiego German Mancipe Abril (COL)Boyacá Raza de Campeones4:11
147COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)5:56
148COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)6:47
149COLDiego Armando Soraca (COL)7:34
150RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)7:34
151COLJeferson Calderon (COL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 5 - Yarumal - Bello - 113,5 km - 17 Juni 2016Sprint


1ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis2:28:06
2COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:00
3COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
4ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
5COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:00
6COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:00
7COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano0:00
8COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)0:00
9COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
10COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano0:00
11COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
12COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:00
13COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:00
14COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
15COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
16COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:00
17COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
18COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
19COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
20COLDidier Chaparro Lopez (COL)0:00
21VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
22COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
23COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
24COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
25COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:00
26COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano0:00
27COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América0:00
28COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:00
29COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano0:00
30COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
31COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis0:00
32COLJaime Vergara Caro (COL)0:00
33COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
34COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño0:00
35COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
36COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:00
37COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro1:11
38COLRemberto Jaramillo Romero (COL)1:11
39COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano1:11
40COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:11
41COLDalivier Ospina Navarro (COL)1:11
42COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones1:11
43BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América1:11
44COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones1:11
45PANYelko Gómez (PAN)1:11
46COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)1:11
47COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño1:11
48COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro1:11
49COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)1:11
50COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño1:11
51COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América1:11
52COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano1:11
53COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:11
54COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)1:11
55COLDiego Fernandez Quintero (COL)1:11
56COLEsteeven Giraldo Segura (COL)1:11
57COLIvan Dario Bottia (COL)1:11
58COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano1:11
59COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)1:11
60COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)1:11
61COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)1:11
62COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)1:11
63COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)1:11
64COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)1:11
65COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano1:11
66ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier1:11
67COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)1:11
68COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano1:11
69COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)1:11
70COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)1:11
71COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América1:11
72COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)1:11
73COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)1:11
74COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América1:11
75COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)1:11
76COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)1:11
77COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América1:11
78COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:11
79COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)1:11
80COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)1:11
81MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)2:17
82COLDiego Armando Soraca (COL)2:17
83COLHugo Horacio Cabrera (COL)2:17
84COLAlbeiro Rabon Vela (COL)2:17
85COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)2:17
86COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)2:17
87COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño2:17
88COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)2:17
89COLMichael David Henao Giraldo (COL)2:17
90COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon2:17
91COLJeferson Perez (COL)2:17
92COLJhon Alexander Pico (COL)2:17
93COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América2:17
94COLAristobulo Cala Cala (COL)2:17
95COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon2:17
96COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)2:17
97COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)2:17
98COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)2:58
99COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier3:03
100COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)6:41
101COLDiego Mauricio Calderon (COL)6:41
102COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro8:28
103COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon8:28
104COLJuan David Vargas Cruz (COL)8:28
105RWACamera Hakuzimana (RWA)8:28
106USAKyle Murphy (USA)Jamis8:36
107COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon15:19
108COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon15:19
109ESPCristián Torres Cuenca (ESP)15:19
110COLCamilo Tique (COL)15:19
111COLJohan Antonio Colon (COL)15:19
112COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier15:19
113COLCarlos Enrique Vargas (COL)15:19
114COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)15:19
115COLJonathan Bohorquez (COL)15:19
116COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro15:19
117COLMarvin Angarita Reyes (COL)15:19
118COLJairo Alonso Cano Salas (COL)15:19
119COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)15:19
120VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)15:19
121CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis15:19
122COLNitor Alfonso Devia (COL)18:50
123COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)18:50
124COLAndres Penagos (COL)18:50
125COLJuan Diego Quintero Gil (COL)18:50
126COLJuan David Duarte (COL)18:50
127RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)18:50
128RWAJoseph Areruya (RWA)18:50
129COLMiguel Cendales (COL)18:50
130COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)18:50
131USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker18:50
132COLJuan Guillermo Restrepo (COL)18:50
133COLPablo Emilio Taborda (COL)18:50
134COLJosé Salazar (COL)18:50
135COLJuan Carlos Apache (COL)18:50
136COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)18:50
137CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis18:50
138COLYeferson Andres Vargas (COL)18:50
139RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid18:54
140COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)18:54
141RWASamuel Mugisha (RWA)19:05
142COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)22:37
143COLJhon Fredy Avila Caro (COL)22:37
144COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)22:37
145COLHeiner Rodrigo Parra Bustamente (COL)Boyacá Raza de Campeones
146COLDiego German Mancipe Abril (COL)Boyacá Raza de Campeones
147COLAlejandro Serna Toro (COL)
148COLBrayan Stiven Sanchez Vergara (COL)Jamis

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 6 - Medellin - Alto Palmas - 17,5 km - 18 Juni 2016Individuele Tijdrit


1COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño41:55
2ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:54
3COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:59
4COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño1:10
5COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)1:16
6COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro1:51
7COLDiego Mauricio Calderon (COL)1:54
8COLRemberto Jaramillo Romero (COL)1:55
9COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones2:03
10COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño2:11
11BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América2:22
12COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)2:23
13COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)2:25
14COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier2:31
15COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana2:31
16COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño2:38
17COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)2:39
18COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro2:41
19COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)2:45
20COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)2:47
21COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro2:56
22COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon2:58
23COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro3:07
24COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon3:15
25COLJaime Vergara Caro (COL)3:15
26COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño3:15
27COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano3:19
28COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:20
29COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano3:20
30COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)3:21
31VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier3:32
32COLJuan David Vargas Cruz (COL)3:36
33COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro3:37
34COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)3:41
35COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño3:42
36COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones3:42
37COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:43
38COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano3:43
39COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano3:44
40COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)3:44
41COLAlbeiro Rabon Vela (COL)3:45
42COLAristobulo Cala Cala (COL)3:45
43ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier3:47
44COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)3:53
45COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano3:55
46COLEsteeven Giraldo Segura (COL)3:57
47COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano3:59
48COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:59
49COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones3:59
50COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América4:07
51COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)4:12
52COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)4:16
53COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)4:17
54COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones4:18
55COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América4:20
56COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)4:25
57COLDalivier Ospina Navarro (COL)4:27
58COLDiego Fernandez Quintero (COL)4:30
59COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño4:31
60COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América4:44
61COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis4:44
62RWACamera Hakuzimana (RWA)4:52
63COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier4:52
64COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon4:58
65COLDiego Armando Soraca (COL)5:03
66COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)5:07
67VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)5:07
68RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid5:08
69COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier5:13
70COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)5:14
71COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)5:25
72COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)5:35
73COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño5:38
74COLIvan Dario Bottia (COL)5:40
75COLDidier Chaparro Lopez (COL)5:40
76COLJeferson Perez (COL)5:40
77COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)5:43
78COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon5:44
79COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América5:45
80USAKyle Murphy (USA)Jamis5:45
81COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)5:47
82COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)5:51
83PANYelko Gómez (PAN)5:53
84COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)5:56
85COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier5:58
86COLJohan Antonio Colon (COL)5:59
87COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)6:03
88COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)6:18
89COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América6:23
90COLJhon Fredy Avila Caro (COL)6:25
91COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon6:30
92COLJairo Alonso Cano Salas (COL)6:31
93COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier6:39
94COLHugo Horacio Cabrera (COL)6:41
95COLMichael David Henao Giraldo (COL)6:43
96COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América6:43
97COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)6:53
98COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano6:58
99MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)7:03
100COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana7:05
101COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)7:08
102COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)7:08
103COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)7:13
104USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker7:17
105COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana7:28
106COLJhon Alexander Pico (COL)7:43
107RWASamuel Mugisha (RWA)7:54
108RWAJoseph Areruya (RWA)8:00
109COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)8:01
110COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)8:03
111COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)8:07
112COLJonathan Bohorquez (COL)8:13
113COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana8:22
114COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)8:23
115COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon8:31
116COLCarlos Enrique Vargas (COL)8:37
117COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano8:40
118COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon8:41
119COLMiguel Cendales (COL)8:44
120CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis8:53
121COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones8:54
122COLJuan Guillermo Restrepo (COL)9:11
123COLMarvin Angarita Reyes (COL)9:21
124RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)9:25
125CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis9:29
126COLJuan Diego Quintero Gil (COL)9:36
127COLJosé Salazar (COL)9:39
128COLJuan David Duarte (COL)10:01
129COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro10:03
130COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano10:12
131COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro10:14
132ESPCristián Torres Cuenca (ESP)10:21
133COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)10:37
134ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis10:38
135COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier10:41
136COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)11:08
137COLJuan Carlos Apache (COL)11:41
138COLCamilo Tique (COL)11:59
139COLYeferson Andres Vargas (COL)12:11
140COLPablo Emilio Taborda (COL)12:17
141COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)13:42
142COLNitor Alfonso Devia (COL)zt
142COLCarlos Alberto Ospina Hernandez (COL)
142COLAndres Penagos (COL)zt

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 7 - Caldas - Manizales - 177,9 km - 19 Juni 2016Berg


1COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño4:46:17
2COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:07
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:16
4COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)0:19
5COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:20
6COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:20
7COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:24
8COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro0:31
9COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:34
10COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:35
11COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)0:35
12COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:42
13COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano0:43
14COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:43
15COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones0:43
16COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:48
17COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano0:50
18COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:54
19COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:54
20COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:57
21BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América1:01
22COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon1:05
23MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)1:09
24COLDalivier Ospina Navarro (COL)1:09
25COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:09
26COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)1:20
27COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano1:24
28COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones1:33
29VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier1:38
30COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon1:40
31COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)1:46
32COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)1:46
33COLAlbeiro Rabon Vela (COL)1:53
34COLRemberto Jaramillo Romero (COL)1:54
35COLEsteeven Giraldo Segura (COL)2:01
36COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)2:24
37COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)2:24
38COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano2:24
39COLAristobulo Cala Cala (COL)2:47
40COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño2:47
41COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier2:59
42COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño3:17
43COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América3:30
44COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)3:35
45COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:49
46COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano4:07
47COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)4:07
48COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano4:16
49COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)4:16
50COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)4:28
51COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro4:33
52COLHugo Horacio Cabrera (COL)4:40
53COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier4:43
54COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América4:43
55COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)4:48
56COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)6:09
57COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones6:09
58COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)6:09
59COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano6:09
60ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier6:09
61COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)6:22
62COLDiego Armando Soraca (COL)6:23
63COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon6:23
64VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)6:33
65COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier6:43
66COLMichael David Henao Giraldo (COL)6:43
67COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)7:30
68COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)7:52
69COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana7:53
70COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana7:53
71COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América7:53
72COLDiego Fernandez Quintero (COL)7:53
73COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)8:29
74PANYelko Gómez (PAN)8:32
75COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)8:41
76COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones8:55
77COLJohan Antonio Colon (COL)8:58
78COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)9:06
79COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño9:31
80COLDidier Chaparro Lopez (COL)9:40
81COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones9:42
82COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana10:04
83COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)10:06
84USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker10:18
85COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano10:41
86COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño10:50
87COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier10:50
88COLDiego Mauricio Calderon (COL)10:50
89COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)11:21
90COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América11:36
91COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América11:36
92COLJaime Vergara Caro (COL)11:59
93COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)12:01
94COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)12:36
95COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro13:20
96COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro13:24
97COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano13:24
98RWACamera Hakuzimana (RWA)13:48
99COLJeferson Perez (COL)13:54
100COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon15:39
101COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon15:39
102COLJonathan Bohorquez (COL)15:39
103COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)15:39
104COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro15:39
105COLJhon Fredy Avila Caro (COL)15:39
106COLMiguel Cendales (COL)15:39
107COLJuan Diego Quintero Gil (COL)15:39
108COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América15:39
109ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis15:39
110CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis15:39
111COLJairo Alonso Cano Salas (COL)15:39
112COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)15:39
113COLIvan Dario Bottia (COL)15:39
114CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis15:39
115COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)15:39
116COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)15:47
117COLCarlos Enrique Vargas (COL)15:49
118COLCamilo Tique (COL)15:55
119COLPablo Emilio Taborda (COL)16:02
120COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon16:02
121COLMarvin Angarita Reyes (COL)16:02
122COLJhon Alexander Pico (COL)16:49
123COLJuan Carlos Apache (COL)16:53
124COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)18:25
125COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana22:24
126COLYeferson Andres Vargas (COL)22:24
127COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)22:24
128ESPCristián Torres Cuenca (ESP)22:31
129COLJuan Guillermo Restrepo (COL)22:31
130COLJuan David Duarte (COL)22:41
131RWAJoseph Areruya (RWA)47:28
132RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid47:37
133RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)
134RWASamuel Mugisha (RWA)
135USAKyle Murphy (USA)Jamis
136COLJuan David Vargas Cruz (COL)
137COLJairo Adrian Cruz Sanabria (COL)
138COLJosé Salazar (COL)
139COLFreddy Emir Montaña Cadena (COL)
140COLJaime Gustavo Suaza Lopez (COL)Strongman - Campagnolo Wilier
141COLJanier Alexis Acevedo Calle (COL)Jamis

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 8 - Manizales - El Tambo - 124,9 km - 21 Juni 2016Medium berg


1COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano2:48:12
2COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:07
3ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:21
4COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:21
5COLDiego Armando Soraca (COL)0:21
6COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:21
7COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:21
8COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:21
9COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:21
10COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:29
11COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:29
12COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)0:29
13COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:29
14COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:29
15VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:29
16COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:29
17COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América0:36
18COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:36
19COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:36
20COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:36
21COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:36
22COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro0:36
23COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)0:36
24COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano0:36
25COLAristobulo Cala Cala (COL)0:36
26COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)0:36
27COLAlbeiro Rabon Vela (COL)0:36
28COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)0:36
29COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:46
30COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América0:46
31COLRemberto Jaramillo Romero (COL)0:46
32COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones0:46
33PANYelko Gómez (PAN)0:46
34COLDidier Chaparro Lopez (COL)0:46
35COLDalivier Ospina Navarro (COL)0:53
36COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño0:56
37COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)0:56
38MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)0:56
39COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:56
40COLEsteeven Giraldo Segura (COL)0:56
41COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:56
42COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:56
43RWACamera Hakuzimana (RWA)0:56
44COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:56
45COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano1:05
46COLHugo Horacio Cabrera (COL)1:05
47COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano1:08
48COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)1:14
49COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)1:14
50COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano1:18
51BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América1:18
52COLJaime Vergara Caro (COL)1:21
53COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)1:21
54COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones1:21
55COLDiego Fernandez Quintero (COL)1:28
56COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)1:35
57COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)1:35
58RWAJoseph Areruya (RWA)1:35
59COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano1:35
60COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América1:35
61COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones1:35
62COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)1:45
63COLMichael David Henao Giraldo (COL)1:53
64COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana2:12
65COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)2:12
66COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)2:12
67COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)2:23
68COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América2:23
69COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)2:50
70COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)3:03
71COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América3:03
72COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier3:20
73COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:20
74COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier3:20
75COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon3:20
76COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon3:20
77COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño3:20
78COLJonathan Bohorquez (COL)3:20
79ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier3:20
80COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)3:20
81COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones3:41
82COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones3:41
83COLMarvin Angarita Reyes (COL)4:35
84COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro4:35
85COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño4:35
86COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)4:35
87COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América4:35
88COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro4:35
89COLJairo Alonso Cano Salas (COL)4:35
90ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis4:35
91COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier5:30
92COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier5:30
93COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano6:10
94COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon7:00
95COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon7:00
96COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)7:02
97COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)19:26
98COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano19:26
99COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon19:26
100COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)19:26
101COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)19:26
102COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)19:26
103COLJeferson Perez (COL)19:26
104COLMiguel Cendales (COL)19:26
105COLJohan Antonio Colon (COL)19:26
106COLDiego Mauricio Calderon (COL)19:29
107CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis19:29
108COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)19:29
109COLCarlos Enrique Vargas (COL)19:29
110CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis19:29
111COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro19:29
112RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid19:29
113COLCamilo Tique (COL)19:29
114COLJuan Diego Quintero Gil (COL)19:29
115COLJhon Alexander Pico (COL)19:29
116COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano19:29
117COLJhon Fredy Avila Caro (COL)20:51
118COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)20:53
119COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)20:53
120USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker20:53
121COLIvan Dario Bottia (COL)20:53
122COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)20:53
123COLJuan Guillermo Restrepo (COL)21:14
124COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon21:14
125COLJuan David Duarte (COL)21:14
126ESPCristián Torres Cuenca (ESP)21:22
127COLJuan Carlos Apache (COL)21:30
128COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)21:58
129COLPablo Emilio Taborda (COL)21:58
130COLYeferson Andres Vargas (COL)21:58
131COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)23:29
132VENJosé Humberto Rujano Guillen (VEN)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 9 - Pereira - Cali - 214,8 km - 22 Juni 2016Sprint


1COLJairo Alonso Cano Salas (COL)4:21:10
2COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)0:00
3COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:00
4ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis0:00
5COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro0:00
6COLMarvin Angarita Reyes (COL)0:00
7COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano0:00
8COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:00
9COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América0:00
10COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
11COLJohan Antonio Colon (COL)0:00
12COLHugo Horacio Cabrera (COL)0:00
13COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)0:00
14COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:00
15RWACamera Hakuzimana (RWA)0:00
16COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
17COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)0:00
18COLDalivier Ospina Navarro (COL)0:00
19COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)0:00
20COLJuan Diego Quintero Gil (COL)0:00
21RWAJoseph Areruya (RWA)0:00
22COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)0:00
23COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño0:00
24COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
25COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)0:00
26COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano0:00
27COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)0:00
28COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)0:00
29COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
30COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon0:00
31ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
32COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)0:00
33COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon0:00
34COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:00
35COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:00
36COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
37COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño0:00
38COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)0:00
39COLDiego Armando Soraca (COL)0:00
40COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
41COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)0:00
42COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
43COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
44COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
45MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)0:00
46COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:00
47COLAlbeiro Rabon Vela (COL)0:00
48COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:00
49ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
50COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano0:00
51COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro0:00
52CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis0:00
53COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano0:00
54COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon0:00
55COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño0:00
56COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
57COLRemberto Jaramillo Romero (COL)0:00
58COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
59COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
60COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
61COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano0:00
62COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)0:00
63COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño0:00
64COLJaime Vergara Caro (COL)0:00
65COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)0:00
66COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon0:00
67COLJonathan Bohorquez (COL)0:00
68COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)0:00
69COLCamilo Tique (COL)0:00
70COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)0:00
71COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)0:00
72COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
73COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)0:00
74COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
75COLIvan Dario Bottia (COL)0:00
76COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)0:00
77COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano0:00
78COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:00
79COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)0:00
80COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)0:00
81COLJuan David Duarte (COL)0:00
82COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América0:00
83COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)0:00
84COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano0:00
85COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)0:00
86COLEsteeven Giraldo Segura (COL)0:00
87COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América0:00
88COLAristobulo Cala Cala (COL)0:00
89COLDiego Fernandez Quintero (COL)0:00
90COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)0:00
91COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América0:00
92COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:00
93COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:00
94COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano0:00
95COLDidier Chaparro Lopez (COL)0:00
96COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
97BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América0:00
98COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)0:00
99PANYelko Gómez (PAN)0:00
100VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:00
101ESPCristián Torres Cuenca (ESP)0:00
102COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América0:00
103COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)0:00
104COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América0:00
105COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)0:00
106COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones0:00
107COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)0:00
108USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker0:19
109COLMichael David Henao Giraldo (COL)0:22
110COLCarlos Enrique Vargas (COL)0:22
111COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon0:22
112CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis0:22
113COLDiego Mauricio Calderon (COL)0:22
114COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:22
115COLPablo Emilio Taborda (COL)0:30
116COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)0:37
117COLJeferson Perez (COL)0:40
118COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)0:47
119COLJuan Guillermo Restrepo (COL)0:47
120COLYeferson Andres Vargas (COL)0:51
121COLJuan Carlos Apache (COL)0:54
122RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid0:58
123COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro1:12
124COLJhon Alexander Pico (COL)1:12
125COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro1:36
126COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)1:36
127COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)1:41
128COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano1:41
129COLJhon Fredy Avila Caro (COL)1:48
130COLMiguel Cendales (COL)2:43
131COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon4:53

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 10 - Buga - Salento - 135,5 km - 23 Juni 2016Medium berg


1COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano3:19:33
2COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:19
3COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:19
4COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)0:19
5COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño0:19
6VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier0:19
7COLJaime Vergara Caro (COL)0:43
8COLRemberto Jaramillo Romero (COL)0:43
9COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:43
10COLDiego Fernandez Quintero (COL)0:43
11COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier0:53
12COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano0:53
13COLHugo Horacio Cabrera (COL)0:59
14COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño1:08
15COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones1:08
16COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño1:20
17COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro1:24
18COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)1:26
19COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:26
20COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño1:30
21COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño1:35
22ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana1:35
23COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:35
24COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano1:35
25COLMichael David Henao Giraldo (COL)1:42
26COLMarvin Angarita Reyes (COL)1:42
27PANYelko Gómez (PAN)1:51
28COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro1:51
29COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)1:51
30COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:51
31COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro1:51
32COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:51
33COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:57
34COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)1:57
35COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América2:07
36COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)2:08
37COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano2:24
38COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones2:25
39COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)2:25
40COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro2:25
41COLAristobulo Cala Cala (COL)2:25
42COLDalivier Ospina Navarro (COL)2:25
43COLAlbeiro Rabon Vela (COL)2:33
44COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)2:37
45COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)2:46
46RWACamera Hakuzimana (RWA)2:46
47MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)2:46
48COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)2:46
49COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño2:46
50COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño2:46
51COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)2:46
52COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)2:46
53COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon2:55
54COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones2:55
55BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América2:56
56COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)2:56
57COLEsteeven Giraldo Segura (COL)3:07
58COLJohan Antonio Colon (COL)3:07
59COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)3:07
60COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)3:10
61COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)3:14
62COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon3:14
63COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:14
64COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano3:14
65RWAJoseph Areruya (RWA)3:39
66COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano3:46
67COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:46
68RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid4:04
69COLIvan Dario Bottia (COL)4:10
70COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)4:10
71COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)4:24
72COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano4:34
73COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)4:41
74COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones5:07
75COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon5:10
76COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)5:13
77COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano5:29
78COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones5:44
79COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)6:11
80COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier6:13
81COLDidier Chaparro Lopez (COL)6:16
82COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro6:16
83COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana6:23
84USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker7:49
85COLDiego Armando Soraca (COL)7:49
86COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)8:01
87COLJuan Diego Quintero Gil (COL)8:03
88COLJuan Carlos Apache (COL)8:18
89COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)8:20
90COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América9:44
91COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro9:44
92COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)9:44
93COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América9:44
94COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América9:44
95COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)10:12
96COLMiguel Cendales (COL)10:38
97COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)10:38
98COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano10:38
99COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)10:38
100COLJonathan Bohorquez (COL)10:38
101COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño10:38
102COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)10:38
103COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier10:38
104COLJeferson Perez (COL)10:38
105COLCamilo Tique (COL)10:38
106CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis10:38
107COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América10:38
108COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América10:38
109COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)10:38
110ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier10:38
111COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana10:38
112COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon11:52
113COLJuan David Duarte (COL)14:45
114COLJuan Guillermo Restrepo (COL)15:13
115COLJhon Fredy Avila Caro (COL)15:13
116COLCarlos Enrique Vargas (COL)15:13
117COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)15:13
118COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)15:13
119COLPablo Emilio Taborda (COL)15:13
120COLJairo Alonso Cano Salas (COL)15:13
121COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)16:18
122ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis16:30
123CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis16:30
124COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)16:57
125COLJhon Alexander Pico (COL)17:04
126COLYeferson Andres Vargas (COL)17:09
127COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)18:38
128ESPCristián Torres Cuenca (ESP)18:38
129COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon
130COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)Manzana - Postobon
131COLDiego Mauricio Calderon (COL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 11 - Salento - Ibagué - 138,9 km - 24 Juni 2016Medium berg


1COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño4:26:10
2COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana0:00
3COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro0:00
4COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro0:05
5ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana0:24
6COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño0:24
7COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño0:26
8COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro0:28
9COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)0:28
10COLAlbeiro Rabon Vela (COL)8:02
11COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)8:23
12COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana8:23
13MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)8:23
14COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana8:23
15COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño8:23
16COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)8:23
17COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América8:23
18COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro8:23
19COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon8:23
20COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América8:23
21VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier8:23
22COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon8:23
23COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)8:26
24COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon13:00
25COLAristobulo Cala Cala (COL)13:00
26COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)13:00
27COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano13:00
28COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano13:00
29COLDalivier Ospina Navarro (COL)13:00
30COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)13:00
31COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano13:00
32COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana13:00
33COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)13:00
34COLMichael David Henao Giraldo (COL)13:00
35COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier13:00
36COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)13:00
37COLDiego Armando Soraca (COL)13:00
38COLRemberto Jaramillo Romero (COL)13:00
39COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones13:00
40COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)13:00
41COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)13:00
42COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)13:00
43COLDiego Fernandez Quintero (COL)13:00
44COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)13:00
45COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro13:00
46COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano13:00
47COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)13:00
48COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño13:00
49COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)13:00
50COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)13:00
51BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América13:00
52COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño13:00
53COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones13:00
54COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)13:00
55COLJaime Vergara Caro (COL)13:00
56COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones13:00
57COLIvan Dario Bottia (COL)13:00
58COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)13:00
59COLEsteeven Giraldo Segura (COL)13:00
60COLDidier Chaparro Lopez (COL)13:00
61COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana13:00
62COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones13:00
63COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América16:31
64COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)18:45
65COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier20:51
66COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier20:51
67COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon20:51
68COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier20:51
69COLJonathan Bohorquez (COL)20:51
70COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)20:51
71COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)20:51
72COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro20:51
73COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América20:51
74COLHugo Horacio Cabrera (COL)20:51
75COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon20:51
76RWACamera Hakuzimana (RWA)20:51
77COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano29:01
78COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon29:01
79COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana29:01
80COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América29:01
81COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)29:01
82COLCamilo Tique (COL)29:01
83COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)29:01
84COLMarvin Angarita Reyes (COL)29:01
85COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano29:01
86COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño29:01
87COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)29:01
88COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro29:01
89COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)29:01
90COLMiguel Cendales (COL)29:01
91RWAJoseph Areruya (RWA)29:01
92COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América29:01
93CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis29:01
94CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis29:01
95ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis29:01
96COLJairo Alonso Cano Salas (COL)29:01
97COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)29:01
98COLJuan Guillermo Restrepo (COL)29:01
99PANYelko Gómez (PAN)29:01
100COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano29:01
101COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)29:01
102COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)29:01
103COLCarlos Enrique Vargas (COL)29:01
104COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño29:01
105COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana29:01
106COLJohan Antonio Colon (COL)29:01
107COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)29:04
108COLJhon Alexander Pico (COL)29:04
109ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier29:04
110COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano32:09
111USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker32:09
112COLJuan Carlos Apache (COL)32:09
113COLJeferson Perez (COL)32:09
114COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)32:09
115COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)32:09
116COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)32:09
117COLJuan Diego Quintero Gil (COL)32:40
118COLJhon Fredy Avila Caro (COL)32:40
119COLYeferson Andres Vargas (COL)32:40
120COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)32:53
121COLPablo Emilio Taborda (COL)32:56
122ESPCristián Torres Cuenca (ESP)33:17
123COLJuan David Duarte (COL)33:54
124COLCésar Nicolás Paredes Avellaneda (COL)Strongman - Campagnolo Wilier
125COLCristian Montoya Giraldo (COL)GW - Shimano
126COLEdwin Arnulfo Parra Bustamente (COL)
127RWAJean Bosco Nsengimana (RWA)Stradalli - Bike Aid
128COLCarlos Andres Parra Barrera (COL)Boyacá Raza de Campeones

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 12 - Ibagué - Bogotá - 212,5 km - 25 Juni 2016Ontsnapping


1COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana5:42:01
2COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon0:01
3COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano0:01
4ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana1:40
5COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño1:40
6COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)1:40
7COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano1:40
8COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño1:40
9CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis1:40
10MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)1:40
11COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)1:40
12COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano1:40
13COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon1:40
14COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:40
15COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América1:40
16COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)1:40
17PANYelko Gómez (PAN)1:40
18COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro1:40
19COLMarvin Angarita Reyes (COL)1:40
20COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:40
21RWAJoseph Areruya (RWA)1:40
22COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)1:40
23COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier1:40
24COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon1:40
25COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano1:40
26COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América1:40
27COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño1:40
28COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro1:40
29COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:40
30COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)1:40
31COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)1:40
32COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro1:40
33COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro1:40
34COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)1:40
35COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)1:40
36COLMichael David Henao Giraldo (COL)1:40
37COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)1:40
38COLEsteeven Giraldo Segura (COL)1:40
39COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana1:40
40COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño1:40
41COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano1:40
42COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América1:40
43COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)1:40
44COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño1:40
45COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América1:40
46COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)1:40
47COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones1:40
48COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)1:40
49COLRemberto Jaramillo Romero (COL)1:40
50COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)1:40
51COLAristobulo Cala Cala (COL)1:40
52COLJairo Alonso Cano Salas (COL)1:40
53COLJaime Vergara Caro (COL)1:40
54COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño1:40
55COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)1:40
56COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro1:40
57COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)1:40
58COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)1:40
59COLAlbeiro Rabon Vela (COL)1:40
60VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier1:40
61COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño1:40
62COLDidier Chaparro Lopez (COL)2:04
63ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier6:37
64COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)6:37
65COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro6:37
66COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon6:37
67COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América6:37
68COLIvan Dario Bottia (COL)10:19
69COLJonathan Bohorquez (COL)11:11
70RWACamera Hakuzimana (RWA)12:44
71COLDiego Armando Soraca (COL)12:44
72COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano15:42
73COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)15:42
74COLDalivier Ospina Navarro (COL)15:42
75COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América15:42
76COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana15:42
77COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)15:42
78COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones15:42
79COLHugo Horacio Cabrera (COL)15:42
80COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano15:42
81COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon16:35
82CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis16:37
83COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)16:37
84COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)16:37
85COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)16:37
86COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño16:37
87COLJhon Fredy Avila Caro (COL)17:50
88COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)20:16
89COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)29:47
90COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)30:18
91COLJuan David Duarte (COL)30:18
92COLDiego Fernandez Quintero (COL)30:18
93COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano30:18
94COLJuan Carlos Apache (COL)30:18
95COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier30:18
96COLMiguel Cendales (COL)30:18
97COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)30:18
98COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana30:18
99COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier30:18
100ESPCristián Torres Cuenca (ESP)30:18
101COLJuan Diego Quintero Gil (COL)30:18
102COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)30:18
103COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)30:18
104COLCamilo Tique (COL)30:18
105COLJhon Alexander Pico (COL)30:20
106COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana30:20
107COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)30:20
108COLJeferson Perez (COL)30:20
109COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)30:20
110ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis30:20
111COLYeferson Andres Vargas (COL)30:20
112COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)30:20
113COLPablo Emilio Taborda (COL)30:20
114COLJohan Antonio Colon (COL)30:20
115COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)30:20
116COLCarlos Enrique Vargas (COL)30:20
117USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker30:20
118COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon30:20
119COLYeison Andres Chaparro Rueda (COL)Boyacá Raza de Campeones
120COLJavier Eduardo Gomez Pineda (COL)Boyacá Raza de Campeones
121BOLOscar Soliz Villca (BOL)Movistar América
122COLJuan Pablo Forero Carreno (COL)Coldeportes - Claro
123COLJuan Guillermo Restrepo (COL)

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties



Etappe 13 - Bogotá - Bogotá - 95,2 km - 26 Juni 2016Berg


1COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)4:36:40
2COLBrayan Stiven Ramirez Chacon (COL)Movistar América0:04
3COLRafael Anibal Montiel Cuéllar (COL)Orgullo Antioqueño0:22
4COLJonathan Felipe Paredes Hernandez (COL)0:34
5COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Movistar América1:13
6COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Orgullo Antioqueño1:55
7COLAlex Alberto Cano Ardila (COL)Orgullo Antioqueño2:09
8ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)EPM - UNE- Área Metropolitana2:11
9COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana2:12
10COLMauricio Ortega Ramirez (COL)Orgullo Antioqueño2:13
11COLJuan Martin Mesa Perez (COL)Coldeportes - Claro2:22
12COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Orgullo Antioqueño2:24
13COLCamilo Andres Gómez Archila (COL)Coldeportes - Claro2:25
14COLLuis Felipe Laverde Jimenez (COL)Coldeportes - Claro2:30
15COLAlejandro Ramírez Calderón (COL)Coldeportes - Claro2:30
16COLOscar Javier Rivera Alvarez (COL)2:30
17COLLuis Fernando Camargo Tenorio (COL)2:31
18COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Boyacá Raza de Campeones2:33
19COLAlbeiro Rabon Vela (COL)2:45
20COLAngel Alexander Gil Sanchez (COL)2:48
21COLIvan Dario Bottia (COL)2:50
22COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Orgullo Antioqueño2:52
23COLJosé Eduardo Jiménez Vargas (COL)2:56
24COLJuan Pablo Rendón Jaimes (COL)Orgullo Antioqueño3:03
25COLOscar Alvarez Paniagua (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:05
26COLArley de Jesús Montoya Ortiz (COL)GW - Shimano3:16
27COLCayetano José Sarmiento Tunarrosa (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:16
28COLJuan José de Jesus Carrero Acosta (COL)3:17
29COLMiguel Ángel Reyes Vergara (COL)3:23
30COLWalter Fernando Pedraza Morales (COL)GW - Shimano3:25
31COLDiego Armando Soraca (COL)3:37
32COLDanny Alberto Osorio Calle (COL)3:42
33COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana3:58
34COLJose Rodolfo Serpa Perez (COL)3:58
35COLJohn Edilberto Martinez Montero (COL)Coldeportes - Claro3:58
36COLPedro Antonio Herrera Moreno (COL)3:59
37VENCarlos Andres Becerra Alarcon (VEN)Strongman - Campagnolo Wilier3:59
38COLFrank Jair Osorio Carvajal (COL)GW - Shimano4:00
39COLSalvador Moreno Hernandez (COL)Coldeportes - Claro4:07
40COLHernán Dario Parra Suarez (COL)Manzana - Postobon4:19
41COLHernan Ricardo Aguirre Calpa (COL)Manzana - Postobon4:19
42COLAldemar Reyes Ortega (COL)Manzana - Postobon4:20
43COLDiego Fernandez Quintero (COL)4:34
44COLJefferson Alexander Feo Lozano (COL)Strongman - Campagnolo Wilier4:35
45COLCarlos Alberto Diaz Fonseca (COL)4:43
46COLSteven Manuel Cuesta Zamora (COL)5:13
47COLJohan Camilo Perez Sepulveda (COL)GW - Shimano5:32
48COLYoedison Israel Bustamante Parra (COL)7:39
49COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)GW - Shimano8:56
50MEXKristian Yustre Rodriguez (MEX)10:07
51RWAJoseph Areruya (RWA)10:07
52COLYeferson Andres Vargas (COL)12:53
53COLLuis Miguel Martinez Gomez (COL)15:42
54COLAristobulo Cala Cala (COL)16:07
55COLJosé Leonel Díaz Espitia (COL)Movistar América16:08
56COLEdward Stiver Ortiz Caro (COL)Movistar América16:09
57COLJaime Vergara Caro (COL)16:33
58COLWilmar Andrés Paredes Zapata (COL)Manzana - Postobon18:52
59COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon18:52
60COLEdward Fabián Díaz Cárdenas (COL)GW - Shimano18:53
61COLJonathan Millan Ayala (COL)Strongman - Campagnolo Wilier18:53
62COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Boyacá Raza de Campeones18:54
63RWACamera Hakuzimana (RWA)18:54
64COLHugo Horacio Cabrera (COL)18:55
65COLÁlvaro Yamid Gómez Urrego (COL)18:55
66COLJairo Alonso Cano Salas (COL)18:55
67COLJuan Diego Quintero Gil (COL)18:55
68COLSteven Calderón Porras (COL)Strongman - Campagnolo Wilier18:55
69COLOscar Mauricio Pachón Melo (COL)GW - Shimano18:55
70COLJohan Antonio Colon (COL)18:56
71COLWilson Fernando Cepeda Cuervo (COL)Movistar América18:56
72COLCristián Leandro Gutiérrez Mayorca (COL)18:56
73COLLuis Alberto Largo Quintero (COL)18:56
74ECUJonathan Klever Caicedo Cepeda (ECU)Strongman - Campagnolo Wilier18:57
75COLRemberto Jaramillo Romero (COL)18:57
76COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueño18:57
77COLBernardo Albeiro Suaza Arango (COL)Manzana - Postobon18:57
78COLDidier Chaparro Lopez (COL)19:11
79COLAndres Felipe Guzman Maldonado (COL)19:14
80COLMarvin Angarita Reyes (COL)19:17
81COLJeferson Perez (COL)19:29
82COLJonathan Bohorquez (COL)22:41
83COLMichael David Henao Giraldo (COL)22:41
84PANYelko Gómez (PAN)22:41
85COLEdwin Sanchez Anzola (COL)Movistar América22:41
86COLJuan Guillermo Montoya Montoya (COL)22:43
87COLMarlon Alirio Perez Arango (COL)22:44
88COLFabio Nelson Montenegro Forero (COL)22:44
89COLJhon Alexander Pico (COL)44:44
90COLWillington Arley Bustamante Parra (COL)44:44
91COLJuan Alejandro Garcia Rivera (COL)GW - Shimano44:44
92COLJuan Carlos Apache (COL)44:44
93COLJosé Daniel Rincón Quintana (COL)44:44
94COLJhon Fredy Avila Caro (COL)44:44
95COLOscar Eduardo Sanchez Guarin (COL)Strongman - Campagnolo Wilier44:44
96COLChristian Leandro Tamayo Saavedra (COL)44:44
97COLMiguel Cendales (COL)44:44
98COLPablo Emilio Taborda (COL)44:44
99COLFernando Orjuela Gutierrez (COL)44:44
100COLDaniel Fernando Balsero Bernal (COL)44:44
101COLCamilo Tique (COL)44:44
102COLPedro Nelson Torres Quiroga (COL)44:44
103COLAntonio Jose Alarcon Gonzalez (COL)44:44
104COLCristián Camilo Serrano Forero (COL)44:44
105COLCarlos Enrique Vargas (COL)44:44
106COLRobinson Leandro Oyola Oyola (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana
107CUBLuis Alberto Romero Amaran (CUB)Jamis
108ARGLucas Sebastian Haedo (ARG)Jamis
109COLJuan David Duarte (COL)
110COLCristian Alfonso Gutierrez Salazar (COL)
111ESPCristián Torres Cuenca (ESP)
112USACoulton Hartrich (USA)Support Clean Sport - Sea Sucker
113COLRonald Yesid Gomez Ortiz (COL)
114COLEsteeven Giraldo Segura (COL)
115COLDalivier Ospina Navarro (COL)
116COLWeimar Alfonso Roldan Ortiz (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana
117COLEduard Alexander Beltrán Suarez (COL)EPM - UNE- Área Metropolitana
118CUBRuben Companioni Blanco (CUB)Jamis

Ga naar de uitslagen van etappe inclusief alle classificaties


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden