De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Gracia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Gracia - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2018

Gracia 2018

TsjechiëTsjechië - 26 April 2018 - 29 April 2018


Algemeen klassement - 29 April 2018


1SWEEmilia Fahlin (SWE)Wiggle - High510:29:29
2RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Cogeas0:06
3RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas0:59
4UKREvgenya Vysotska (UKR)1:15
5SUILinda Indergand (SUI)1:28
6ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Bizkaia Durango - Euskadi Murias1:38
7ISROmer Shapiro (ISR)Cylance Pro Cycling1:39
8BELGitha Michiels (BEL)1:43
9BELKelly Van Den Steen (BEL)Lotto - Soudal1:50
10FRALéna Gerault (FRA)Chambery CC2:11
11SUIJutta Stienen (SUI)RE/MAX Cycling Team2:28
12FRAMorgane Coston (FRA)VC St. Julien En Genevois2:36
13RUSAnastasiia Pliaskina (RUS)2:36
14SUISina Frei (SUI)3:10
15ESPCristina Martínez Bonafé (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias3:23
16RUSGalina Chernyshova (RUS)3:36
17AUTAngelika Tazreiter (AUT)3:41
18AUTMartina Ritter (AUT)Wiggle - High54:17
19RUSPolina Kirillova (RUS)5:21
20BELKaat Hannes (BEL)Jos Feron Lady Force6:15
21POLAurela Nerlo (POL)6:21
22RUSKarina Kasenova (RUS)Cogeas6:22
23POLMarta Lach (POL)6:28
24BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport6:31
25POLNikol Plosaj (POL)6:35
26GERTatjana Paller (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies6:51
27GERJacqueline Dietrich (GER)Stuttgart6:56
28POLMonika Brzezna (POL)6:59
29UKRViktoria Alieksieieva (UKR)7:07
30UKRMaryna Ivaniuk (UKR)7:20
31GERBeate Zanner (GER)Maxx-Solar - Lindig7:26
32SLOSpela Kern (SLO)Health Mate - Cyclelive7:28
33HUNKinga Kiraly (HUN)7:35
34POLMarta Jaskulska (POL)7:36
35SUIAndrea Waldis (SUI)7:43
36FRAManon Souyris (FRA)VC St. Julien En Genevois7:51
37FRAVictorie Guilman (FRA)FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope7:51
38CZEEma Cetkovská (CZE)Dukla Praha8:01
39ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias8:02
40GERCarolin Schiff (GER)Maxx-Solar - Lindig8:12
41SUILéna Mettraux (SUI)8:33
42POLKarolina Perekitko (POL)Wielerclub de Sprinters Malderen8:41
43SUICorina Gantenbein (SUI)8:48
44UKROlha Kulynych (UKR)9:15
45GEREva Luca (GER)Maxx-Solar - Lindig9:33
46ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias10:18
47CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas10:23
48SWEIda Erngren (SWE)Crescent DARE11:04
49UKROlga Shekel (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox13:29
50POLKatarzyna Wilkos (POL)13:39
51BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal14:22
52AUTChristina Perchtold (AUT)Health Mate - Cyclelive14:57
53SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)RE/MAX Cycling Team15:11
54POLNikola Rozynska (POL)15:17
55AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive15:17
56CZEBarbora Prudkova (CZE)15:27
57NEDDanique Braam (NED)RC Jan van Arckel15:29
58RUSIrina Zhurba (RUS)15:31
59SVKTereza Medvedova (SVK)BePink Cogeas15:42
60AUTSylvia Gehnböck (AUT)15:55
61FRAAlphanie Midelet (FRA)Le Boulou15:59
62RUSIrina Ivanova (RUS)18:45
63SUIAline Seitz (SUI)18:58
64GERWiebke Rodieck (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies19:31
65SUISandra Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team20:09
66NEDBente Van Teeseling (NED)RC Jan van Arckel20:11
67GERLisa Robb (GER)Stuttgart20:44
68FRALucie Jounier (FRA)21:13
69GERAnna Knauer (GER)Maxx-Solar - Lindig21:29
70SUIDesiree Ehrler (SUI)TWC Maaslandster22:43
71GERGudrun Stock (GER)Maxx-Solar - Lindig22:43
72FINSari Saarelainen (FIN)TWC Maaslandster22:51
73SUIMartina Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team23:04
74RUSEkaterina Anoshina (RUS)Cogeas23:30
75POLLucja Pietrzak (POL)23:37
76AUTChristina Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive23:56
77AUTAnnina Jenal (AUT)Maxx-Solar - Lindig24:35
78POLKarolina Karasiewicz (POL)25:11
79CZEMarkéta Hájková (CZE)25:11
80GERMichaela Ebert (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies26:34
81NEDMylene De Zoete (NED)RC Jan van Arckel26:54
82CZETereza Korvasova (CZE)Dukla Praha28:15
83SUIMeret Zimmermann (SUI)29:49
84POLWiktoria Kierat (POL)29:53
85SVKAndrea Juhasova (SVK)30:55
86SUIFabienne Buri (SUI)RE/MAX Cycling Team32:17
87NEDKylie Waterreus (NED)RC Jan van Arckel34:29
88CZEDana Pospisilova (CZE)Dukla Praha35:47
89NEDEvy Kuijpers (NED)RC Jan van Arckel35:51
90FINMinna-Maria Kangas (FIN)39:23
91CZEAnna Bohatá (CZE)39:35
92ISRRoni Fishman (ISR)40:26
93POLKatarzyna Brewinska (POL)40:39
94BELLotte Rotman (BEL)Experza - Footlogics40:52
95GERTina Schulz (GER)Maxx-Solar - Lindig41:50
96SWEAlice Andersson (SWE)Crescent DARE44:56
97FINAntonia Gröndahl (FIN)Isorex - NoaAqua45:00
98HUNZsófia Szabó (HUN)45:02
99FINViivi Puskala (FIN)45:03
100SVKTatiana Jaseková (SVK)47:32
101CZENada Voracova (CZE)57:02
102ISRAvital Gez (ISR)Jos Feron Lady Force57:50
103GERLea Feder (GER)Stuttgart1:01:09
104GERSandra Klotz (GER)1:01:30

Etappe 1 - Orlová - Stramberk - 104,2 km - 26 April 2018Sprint


1SWEEmilia Fahlin (SWE)Wiggle - High52:50:45
2RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas0:05
3SUISina Frei (SUI)0:09
4CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas0:12
5UKREvgenya Vysotska (UKR)0:12
6RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Cogeas0:12
7BELKaat Hannes (BEL)Jos Feron Lady Force0:17
8RUSKarina Kasenova (RUS)Cogeas0:17
9SUILinda Indergand (SUI)0:21
10SUIJutta Stienen (SUI)RE/MAX Cycling Team0:24
11RUSPolina Kirillova (RUS)0:24
12BELKelly Van Den Steen (BEL)Lotto - Soudal0:24
13ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:24
14BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport0:24
15ESPCristina Martínez Bonafé (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:24
16POLMonika Brzezna (POL)0:24
17AUTMartina Ritter (AUT)Wiggle - High50:24
18RUSGalina Chernyshova (RUS)0:24
19BELGitha Michiels (BEL)0:24
20FRAVictorie Guilman (FRA)FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:31
21POLKatarzyna Wilkos (POL)0:31
22SLOSpela Kern (SLO)Health Mate - Cyclelive0:31
23FRAMorgane Coston (FRA)VC St. Julien En Genevois0:31
24ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:31
25POLNikol Plosaj (POL)0:31
26HUNKinga Kiraly (HUN)0:38
27FRAManon Souyris (FRA)VC St. Julien En Genevois0:38
28BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal0:38
29POLKarolina Perekitko (POL)Wielerclub de Sprinters Malderen0:38
30GERCarolin Schiff (GER)Maxx-Solar - Lindig0:38
31SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)RE/MAX Cycling Team0:38
32AUTChristina Perchtold (AUT)Health Mate - Cyclelive0:38
33AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive0:38
34RUSAnastasiia Pliaskina (RUS)0:38
35UKRViktoria Alieksieieva (UKR)0:38
36FINSari Saarelainen (FIN)TWC Maaslandster0:38
37POLAurela Nerlo (POL)0:38
38ISROmer Shapiro (ISR)Cylance Pro Cycling0:38
39GBRDanielle Christmas (GBR)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:46
40GERJacqueline Dietrich (GER)Stuttgart0:46
41SUIMartina Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team0:46
42RUSIrina Zhurba (RUS)0:46
43FRAAlphanie Midelet (FRA)Le Boulou0:46
44UKROlga Shekel (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox0:46
45SVKTereza Medvedova (SVK)BePink Cogeas0:46
46SWEIda Erngren (SWE)Crescent DARE0:54
47NEDDanique Braam (NED)RC Jan van Arckel0:54
48AUTChristina Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive0:54
49UKRMaryna Ivaniuk (UKR)0:54
50CZEEma Cetkovská (CZE)Dukla Praha0:54
51POLMarta Jaskulska (POL)0:54
52POLNikola Rozynska (POL)0:54
53POLMarta Lach (POL)0:54
54GERWiebke Rodieck (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies0:54
55GERTatjana Paller (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies0:54
56GERGudrun Stock (GER)Maxx-Solar - Lindig0:54
57SUISandra Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team0:54
58SUILéna Mettraux (SUI)0:54
59NEDMylene De Zoete (NED)RC Jan van Arckel0:54
60AUTSylvia Gehnböck (AUT)1:05
61CZEBarbora Prudkova (CZE)1:05
62AUTAnnina Jenal (AUT)Maxx-Solar - Lindig1:05
63GERBeate Zanner (GER)Maxx-Solar - Lindig1:05
64SUIAline Seitz (SUI)1:05
65POLWiktoria Kierat (POL)1:05
66SUIDoris Schweizer (SUI)Virtu1:05
67GEREva Luca (GER)Maxx-Solar - Lindig1:05
68POLOliwia Majewska (POL)1:15
69SUICorina Gantenbein (SUI)1:15
70RUSIrina Ivanova (RUS)1:15
71AUTAngelika Tazreiter (AUT)1:15
72NEDBente Van Teeseling (NED)RC Jan van Arckel1:15
73RUSAleksandra Stepanova (RUS)Zhiraf - Guerciotti - Selle Italia1:15
74CZEMarkéta Hájková (CZE)1:27
75GERLisa Robb (GER)Stuttgart1:27
76SWEClara Lundmark (SWE)1:27
77SUIMeret Zimmermann (SUI)1:27
78ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias1:27
79SUIDesiree Ehrler (SUI)TWC Maaslandster1:27
80CZETereza Korvasova (CZE)Dukla Praha1:27
81UKROlha Kulynych (UKR)1:27
82UKROlena Demydova (UKR)1:27
83GERAnna Knauer (GER)Maxx-Solar - Lindig1:27
84SUIAndrea Waldis (SUI)1:27
85POLWiktoria Pikulik (POL)1:27
86SVKAndrea Juhasova (SVK)2:04
87POLLucja Pietrzak (POL)2:26
88SVKMarianna Findrová (SVK)3:00
89SWESara Olsson (SWE)3:00
90FRALucie Jounier (FRA)3:31
91RUSEvgenia Augustinas-Romanyuta (RUS)Cogeas3:42
92GERMichaela Ebert (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies3:58
93POLKarolina Karasiewicz (POL)3:58
94SUIFabienne Buri (SUI)RE/MAX Cycling Team4:10
95RUSEkaterina Anoshina (RUS)Cogeas4:44
96BELLotte Rotman (BEL)Experza - Footlogics6:45
97SWEAlexandra Nessmar (SWE)Jos Feron Lady Force7:04
98POLJustyna Kaczkowska (POL)7:17
99CZEDana Pospisilova (CZE)Dukla Praha7:29
100SVKTatiana Jaseková (SVK)7:41
101FINViivi Puskala (FIN)7:52
102CZEMartina Mikulaskova (CZE)Dukla Praha8:09
103SWEAlice Andersson (SWE)Crescent DARE13:57
104FRALéna Gerault (FRA)Chambery CC15:38
105FINMinna-Maria Kangas (FIN)15:38
106AUTNadja Heigl (AUT)15:46
107HUNZsófia Szabó (HUN)15:51
108CZEKarolina Kumiega (CZE)15:54
109NEDKylie Waterreus (NED)RC Jan van Arckel15:54
110CZEKaterina Mudrikova (CZE)15:54
111CZEAnna Bohatá (CZE)15:54
112CZEKamila Janů (CZE)15:54
113ISRRoni Fishman (ISR)15:54
114POLKatarzyna Brewinska (POL)15:54
115GERTina Schulz (GER)Maxx-Solar - Lindig16:03
116SVKLívia Hanesová (SVK)16:21
117ISRAvital Gez (ISR)Jos Feron Lady Force16:21
118NEDEvy Kuijpers (NED)RC Jan van Arckel16:28
119FINAntonia Gröndahl (FIN)Isorex - NoaAqua16:30
120POLPatrycja Lorkowska (POL)16:41
121GERKatharina Hinz (GER)16:41
122GERSandra Klotz (GER)16:47
123CZENada Voracova (CZE)17:22
124SUIJulia Scheidegger (SUI)RE/MAX Cycling Team17:48
125GERJo Ellen Look (GER)24:01
126GERLea Feder (GER)Stuttgart24:01
127GERLaura Neumann (GER)Stuttgart24:01
128GERVanessa Wolfram (GER)Maxx-Solar - Lindig24:01
129NEDSimone De Vries (NED)RC Jan van Arckel24:10
130GERLisa-Marie Hoffmann (GER)Velo Ladies Leipzig24:16
131HUNEtelka Matuz (HUN)24:19
132HUNVeronika Anna Kormos (HUN)DN-17 Nouvelle-Aquitaine24:35
133HUNNiké Péteri (HUN)24:41
134ISRGal Hadash (ISR)24:45
135FINRosa Törmänen (FIN)24:50
136FINAnna-Maria Jäpölä (FIN)
137NEDDesiree Liegeois (NED)Health Mate - Cyclelive
138GERJenny Hofmann (GER)
139GERLotta Schoenemeyer (GER)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Lichnov - Lichnov - 10 km - 27 April 2018Sprint


1SWEEmilia Fahlin (SWE)Wiggle - High52:51:31
2SUILinda Indergand (SUI)zt
3RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeaszt
4ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Bizkaia Durango - Euskadi Muriaszt
5BELKelly Van Den Steen (BEL)Lotto - Soudalzt
6RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Cogeaszt
7RUSGalina Chernyshova (RUS)zt
8RUSPolina Kirillova (RUS)zt
9FRALéna Gerault (FRA)Chambery CCzt
10SUISina Frei (SUI)zt
11BELGitha Michiels (BEL)zt
12UKREvgenya Vysotska (UKR)zt
13ESPCristina Martínez Bonafé (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Muriaszt
14RUSAnastasiia Pliaskina (RUS)zt
15AUTAngelika Tazreiter (AUT)zt
16SUIDoris Schweizer (SUI)Virtuzt
17ISROmer Shapiro (ISR)Cylance Pro Cyclingzt
18FRAMorgane Coston (FRA)VC St. Julien En Genevoiszt
19SUIJutta Stienen (SUI)RE/MAX Cycling Teamzt
20POLMarta Lach (POL)4:23
21GBRDanielle Christmas (GBR)Bizkaia Durango - Euskadi Murias4:23
22BELKaat Hannes (BEL)Jos Feron Lady Force4:23
23POLNikol Plosaj (POL)4:23
24GERBeate Zanner (GER)Maxx-Solar - Lindig4:23
25POLMarta Jaskulska (POL)4:23
26CZEEma Cetkovská (CZE)Dukla Praha4:23
27SUILéna Mettraux (SUI)4:23
28SUIAndrea Waldis (SUI)4:23
29SWESara Olsson (SWE)4:23
30POLAurela Nerlo (POL)4:23
31SLOSpela Kern (SLO)Health Mate - Cyclelive4:23
32UKRViktoria Alieksieieva (UKR)4:23
33FRAManon Souyris (FRA)VC St. Julien En Genevois4:23
34GERTatjana Paller (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies4:23
35UKRMaryna Ivaniuk (UKR)4:23
36AUTMartina Ritter (AUT)Wiggle - High54:23
37POLKarolina Perekitko (POL)Wielerclub de Sprinters Malderen4:23
38GERJacqueline Dietrich (GER)Stuttgart4:23
39POLNikola Rozynska (POL)4:23
40SUICorina Gantenbein (SUI)4:23
41UKROlga Shekel (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox4:23
42RUSKarina Kasenova (RUS)Cogeas4:23
43CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas4:23
44ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias4:23
45POLMonika Brzezna (POL)4:23
46ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias4:23
47RUSIrina Zhurba (RUS)4:23
48FRAVictorie Guilman (FRA)FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope4:23
49HUNKinga Kiraly (HUN)4:23
50UKROlha Kulynych (UKR)4:23
51GERCarolin Schiff (GER)Maxx-Solar - Lindig4:23
52BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal4:23
53SWEIda Erngren (SWE)Crescent DARE4:23
54GEREva Luca (GER)Maxx-Solar - Lindig4:23
55BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport4:23
56RUSAleksandra Stepanova (RUS)Zhiraf - Guerciotti - Selle Italia4:23
57RUSEkaterina Anoshina (RUS)Cogeas4:46
58POLLucja Pietrzak (POL)12:16
59FRALucie Jounier (FRA)12:16
60NEDDanique Braam (NED)RC Jan van Arckel12:16
61FRAAlphanie Midelet (FRA)Le Boulou12:16
62POLKatarzyna Wilkos (POL)12:16
63GERMichaela Ebert (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies12:16
64SVKTereza Medvedova (SVK)BePink Cogeas12:16
65CZEAnna Bohatá (CZE)12:16
66CZEBarbora Prudkova (CZE)12:16
67GERTina Schulz (GER)Maxx-Solar - Lindig12:16
68FINSari Saarelainen (FIN)TWC Maaslandster12:16
69ISRRoni Fishman (ISR)12:16
70AUTAnnina Jenal (AUT)Maxx-Solar - Lindig12:16
71AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive12:16
72AUTChristina Perchtold (AUT)Health Mate - Cyclelive12:16
73CZEMarkéta Hájková (CZE)12:16
74AUTChristina Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive12:16
75CZETereza Korvasova (CZE)Dukla Praha12:16
76AUTSylvia Gehnböck (AUT)12:16
77SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)RE/MAX Cycling Team12:16
78FINMinna-Maria Kangas (FIN)12:16
79RUSIrina Ivanova (RUS)12:16
80POLKatarzyna Brewinska (POL)12:16
81GERLisa Robb (GER)Stuttgart15:56
82GERAnna Knauer (GER)Maxx-Solar - Lindig15:56
83POLJustyna Kaczkowska (POL)15:56
84POLKarolina Karasiewicz (POL)15:56
85SWEClara Lundmark (SWE)15:56
86HUNZsófia Szabó (HUN)15:56
87GERWiebke Rodieck (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies15:56
88SUIAline Seitz (SUI)15:56
89POLOliwia Majewska (POL)15:56
90SUIMeret Zimmermann (SUI)15:56
91UKROlena Demydova (UKR)15:56
92CZEKaterina Mudrikova (CZE)15:56
93POLWiktoria Kierat (POL)15:56
94NEDKylie Waterreus (NED)RC Jan van Arckel15:56
95SUISandra Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team15:56
96CZEDana Pospisilova (CZE)Dukla Praha15:56
97SUIMartina Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team15:56
98AUTNadja Heigl (AUT)15:56
99SUIDesiree Ehrler (SUI)TWC Maaslandster15:56
100POLWiktoria Pikulik (POL)15:56
101SUIFabienne Buri (SUI)RE/MAX Cycling Team15:56
102POLPatrycja Lorkowska (POL)15:56
103SWEAlice Andersson (SWE)Crescent DARE15:56
104NEDBente Van Teeseling (NED)RC Jan van Arckel15:56
105FINAntonia Gröndahl (FIN)Isorex - NoaAqua15:56
106NEDEvy Kuijpers (NED)RC Jan van Arckel15:56
107GERGudrun Stock (GER)Maxx-Solar - Lindig15:56
108GERLea Feder (GER)Stuttgart15:56
109SVKAndrea Juhasova (SVK)15:56
110SWEAlexandra Nessmar (SWE)Jos Feron Lady Force15:56
111BELLotte Rotman (BEL)Experza - Footlogics21:27
112FINViivi Puskala (FIN)21:27
113NEDMylene De Zoete (NED)RC Jan van Arckel21:27
114GERSandra Klotz (GER)21:27
115RUSEvgenia Augustinas-Romanyuta (RUS)Cogeas25:02
116GERVanessa Wolfram (GER)Maxx-Solar - Lindig25:02
117SVKMarianna Findrová (SVK)25:02
118ISRAvital Gez (ISR)Jos Feron Lady Force25:02
119NEDSimone De Vries (NED)RC Jan van Arckel25:02
120CZEKarolina Kumiega (CZE)25:02
121CZEKamila Janů (CZE)25:02
122HUNEtelka Matuz (HUN)25:02
123SVKLívia Hanesová (SVK)25:02
124SUIJulia Scheidegger (SUI)RE/MAX Cycling Team25:02
125GERKatharina Hinz (GER)25:02
126SVKTatiana Jaseková (SVK)25:02
127CZENada Voracova (CZE)25:02
128GERLisa-Marie Hoffmann (GER)Velo Ladies Leipzig25:02
129GERJo Ellen Look (GER)25:02
130ISRGal Hadash (ISR)25:02
131CZEMartina Mikulaskova (CZE)Dukla Praha

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Ostrava - Havirov - 13,5 km - 28 April 2018Individuele Tijdrit


1RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Cogeas14:07
2AUTMartina Ritter (AUT)Wiggle - High50:19
3RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas0:35
4POLMarta Jaskulska (POL)0:36
5UKROlga Shekel (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox0:40
6SWEEmilia Fahlin (SWE)Wiggle - High50:40
7POLJustyna Kaczkowska (POL)0:46
8NEDBente Van Teeseling (NED)RC Jan van Arckel0:47
9UKREvgenya Vysotska (UKR)0:47
10FINSari Saarelainen (FIN)TWC Maaslandster0:47
11POLAurela Nerlo (POL)0:49
12RUSAnastasiia Pliaskina (RUS)0:50
13SUILinda Indergand (SUI)0:52
14SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)RE/MAX Cycling Team0:55
15POLKarolina Karasiewicz (POL)1:00
16GERGudrun Stock (GER)Maxx-Solar - Lindig1:01
17GERTatjana Paller (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies1:03
18POLLucja Pietrzak (POL)1:03
19SUIDoris Schweizer (SUI)Virtu1:04
20POLMonika Brzezna (POL)1:04
21BELGitha Michiels (BEL)1:07
22POLNikol Plosaj (POL)1:10
23BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal1:11
24RUSKarina Kasenova (RUS)Cogeas1:11
25SWESara Olsson (SWE)1:13
26POLNikola Rozynska (POL)1:14
27SUIAline Seitz (SUI)1:14
28BELKelly Van Den Steen (BEL)Lotto - Soudal1:16
29GERJacqueline Dietrich (GER)Stuttgart1:16
30RUSPolina Kirillova (RUS)1:18
31SUIAndrea Waldis (SUI)1:22
32NEDDanique Braam (NED)RC Jan van Arckel1:23
33FRALéna Gerault (FRA)Chambery CC1:24
34ISROmer Shapiro (ISR)Cylance Pro Cycling1:25
35AUTNadja Heigl (AUT)1:27
36GERBeate Zanner (GER)Maxx-Solar - Lindig1:27
37GERAnna Knauer (GER)Maxx-Solar - Lindig1:27
38POLOliwia Majewska (POL)1:27
39CZETereza Korvasova (CZE)Dukla Praha1:28
40BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport1:28
41FINMinna-Maria Kangas (FIN)1:29
42SVKTereza Medvedova (SVK)BePink Cogeas1:30
43CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas1:31
44UKRMaryna Ivaniuk (UKR)1:32
45SUIJutta Stienen (SUI)RE/MAX Cycling Team1:33
46FINAntonia Gröndahl (FIN)Isorex - NoaAqua1:33
47GERMichaela Ebert (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies1:33
48UKRViktoria Alieksieieva (UKR)1:35
49AUTSylvia Gehnböck (AUT)1:38
50POLKatarzyna Wilkos (POL)1:39
51FRAMorgane Coston (FRA)VC St. Julien En Genevois1:41
52SWEClara Lundmark (SWE)1:41
53POLMarta Lach (POL)1:41
54NEDKylie Waterreus (NED)RC Jan van Arckel1:43
55AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive1:43
56SUIFabienne Buri (SUI)RE/MAX Cycling Team1:44
57SVKAndrea Juhasova (SVK)1:46
58CZEDana Pospisilova (CZE)Dukla Praha1:48
59SWEAlexandra Nessmar (SWE)Jos Feron Lady Force1:48
60NEDMylene De Zoete (NED)RC Jan van Arckel1:50
61POLKatarzyna Brewinska (POL)1:50
62POLWiktoria Pikulik (POL)1:50
63SUILéna Mettraux (SUI)1:54
64AUTAngelika Tazreiter (AUT)1:55
65NEDSimone De Vries (NED)RC Jan van Arckel1:56
66ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Bizkaia Durango - Euskadi Murias1:57
67GERLisa Robb (GER)Stuttgart1:57
68CZEBarbora Prudkova (CZE)1:58
69AUTAnnina Jenal (AUT)Maxx-Solar - Lindig1:59
70CZEKaterina Mudrikova (CZE)1:59
71RUSIrina Zhurba (RUS)2:00
72RUSEvgenia Augustinas-Romanyuta (RUS)Cogeas2:02
73FRAAlphanie Midelet (FRA)Le Boulou2:02
74SLOSpela Kern (SLO)Health Mate - Cyclelive2:03
75NEDEvy Kuijpers (NED)RC Jan van Arckel2:03
76HUNKinga Kiraly (HUN)2:03
77GBRDanielle Christmas (GBR)Bizkaia Durango - Euskadi Murias2:03
78GERCarolin Schiff (GER)Maxx-Solar - Lindig2:03
79SWEIda Erngren (SWE)Crescent DARE2:04
80GEREva Luca (GER)Maxx-Solar - Lindig2:06
81AUTChristina Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive2:09
82GERWiebke Rodieck (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies2:10
83BELLotte Rotman (BEL)Experza - Footlogics2:10
84ESPCristina Martínez Bonafé (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias2:13
85CZEEma Cetkovská (CZE)Dukla Praha2:13
86SUICorina Gantenbein (SUI)2:13
87SVKLívia Hanesová (SVK)2:17
88FRAManon Souyris (FRA)VC St. Julien En Genevois2:19
89BELKaat Hannes (BEL)Jos Feron Lady Force2:21
90GERVanessa Wolfram (GER)Maxx-Solar - Lindig2:22
91GERLea Feder (GER)Stuttgart2:23
92SUISandra Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team2:23
93CZEKarolina Kumiega (CZE)2:23
94SUIMartina Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team2:23
95AUTChristina Perchtold (AUT)Health Mate - Cyclelive2:27
96POLPatrycja Lorkowska (POL)2:28
97UKROlha Kulynych (UKR)2:28
98CZEAnna Bohatá (CZE)2:29
99FINViivi Puskala (FIN)2:31
100FRAVictorie Guilman (FRA)FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope2:33
101FRALucie Jounier (FRA)2:35
102ISRAvital Gez (ISR)Jos Feron Lady Force2:36
103HUNZsófia Szabó (HUN)2:36
104ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias2:37
105CZENada Voracova (CZE)2:37
106GERTina Schulz (GER)Maxx-Solar - Lindig2:37
107SVKMarianna Findrová (SVK)2:40
108CZEMarkéta Hájková (CZE)2:41
109SVKTatiana Jaseková (SVK)2:41
110SUIJulia Scheidegger (SUI)RE/MAX Cycling Team2:44
111RUSGalina Chernyshova (RUS)2:44
112SWEAlice Andersson (SWE)Crescent DARE2:46
113RUSEkaterina Anoshina (RUS)Cogeas2:46
114SUIMeret Zimmermann (SUI)2:48
115SUISina Frei (SUI)2:49
116CZEKamila Janů (CZE)2:55
117ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias2:59
118UKROlena Demydova (UKR)3:01
119GERKatharina Hinz (GER)3:02
120GERJo Ellen Look (GER)3:06
121ISRRoni Fishman (ISR)3:06
122POLKarolina Perekitko (POL)Wielerclub de Sprinters Malderen3:09
123SUIDesiree Ehrler (SUI)TWC Maaslandster3:10
124GERSandra Klotz (GER)3:16
125GERLisa-Marie Hoffmann (GER)Velo Ladies Leipzig3:18
126ISRGal Hadash (ISR)3:20
127HUNEtelka Matuz (HUN)3:20
128POLWiktoria Kierat (POL)3:31
129RUSAleksandra Stepanova (RUS)Zhiraf - Guerciotti - Selle Italia3:31
130RUSIrina Ivanova (RUS)3:31

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Detmarovice - Visalaje - 63,5 km - 28 April 2018Medium berg


1SWEEmilia Fahlin (SWE)Wiggle - High51:46:53
2RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Cogeas0:06
3BELKelly Van Den Steen (BEL)Lotto - Soudal0:13
4BELGitha Michiels (BEL)0:13
5SUISina Frei (SUI)0:17
6BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport0:17
7UKREvgenya Vysotska (UKR)0:17
8BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal0:20
9FRAMorgane Coston (FRA)VC St. Julien En Genevois0:25
10FRAVictorie Guilman (FRA)FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope0:25
11AUTMartina Ritter (AUT)Wiggle - High50:25
12POLKatarzyna Wilkos (POL)0:25
13ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:25
14BELKaat Hannes (BEL)Jos Feron Lady Force0:32
15CZEEma Cetkovská (CZE)Dukla Praha0:32
16SUILinda Indergand (SUI)0:32
17HUNKinga Kiraly (HUN)0:32
18FRAManon Souyris (FRA)VC St. Julien En Genevois0:32
19POLMarta Lach (POL)0:32
20FRALéna Gerault (FRA)Chambery CC0:32
21GERBeate Zanner (GER)Maxx-Solar - Lindig0:32
22RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas0:32
23RUSGalina Chernyshova (RUS)0:32
24POLKarolina Perekitko (POL)Wielerclub de Sprinters Malderen0:32
25SLOSpela Kern (SLO)Health Mate - Cyclelive0:32
26GERTatjana Paller (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies0:32
27POLNikol Plosaj (POL)0:32
28UKROlha Kulynych (UKR)0:32
29AUTChristina Perchtold (AUT)Health Mate - Cyclelive0:32
30SUICorina Gantenbein (SUI)0:32
31SUIAndrea Waldis (SUI)0:32
32RUSKarina Kasenova (RUS)Cogeas0:32
33ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:32
34UKRMaryna Ivaniuk (UKR)0:32
35POLAurela Nerlo (POL)0:32
36ISROmer Shapiro (ISR)Cylance Pro Cycling0:32
37SUIJutta Stienen (SUI)RE/MAX Cycling Team0:32
38AUTAngelika Tazreiter (AUT)0:32
39GERJacqueline Dietrich (GER)Stuttgart0:32
40GERWiebke Rodieck (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies0:32
41RUSIrina Zhurba (RUS)0:32
42UKRViktoria Alieksieieva (UKR)0:32
43POLNikola Rozynska (POL)0:47
44POLMonika Brzezna (POL)0:47
45GERCarolin Schiff (GER)Maxx-Solar - Lindig0:47
46ESPCristina Martínez Bonafé (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:47
47RUSAnastasiia Pliaskina (RUS)0:47
48AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive0:47
49AUTChristina Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive0:47
50CZEBarbora Prudkova (CZE)0:57
51AUTSylvia Gehnböck (AUT)0:57
52SUILéna Mettraux (SUI)0:57
53GERMichaela Ebert (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies0:57
54CZEMarkéta Hájková (CZE)0:57
55FRALucie Jounier (FRA)0:57
56SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)RE/MAX Cycling Team0:57
57SUISandra Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team0:57
58NEDDanique Braam (NED)RC Jan van Arckel0:57
59FRAAlphanie Midelet (FRA)Le Boulou0:57
60ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:57
61NEDKylie Waterreus (NED)RC Jan van Arckel0:57
62CZEAnna Bohatá (CZE)0:57
63ISRRoni Fishman (ISR)1:11
64POLMarta Jaskulska (POL)1:11
65UKROlga Shekel (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox1:11
66FINSari Saarelainen (FIN)TWC Maaslandster1:11
67SVKTereza Medvedova (SVK)BePink Cogeas1:11
68RUSIrina Ivanova (RUS)1:11
69GEREva Luca (GER)Maxx-Solar - Lindig1:11
70POLWiktoria Kierat (POL)1:22
71POLOliwia Majewska (POL)1:25
72AUTAnnina Jenal (AUT)Maxx-Solar - Lindig1:25
73SUIDesiree Ehrler (SUI)TWC Maaslandster1:25
74NEDBente Van Teeseling (NED)RC Jan van Arckel1:25
75NEDEvy Kuijpers (NED)RC Jan van Arckel1:25
76SWEClara Lundmark (SWE)1:25
77POLWiktoria Pikulik (POL)1:25
78GERLisa Robb (GER)Stuttgart1:25
79SUIAline Seitz (SUI)1:25
80SWEIda Erngren (SWE)Crescent DARE1:35
81SUIMeret Zimmermann (SUI)1:39
82NEDMylene De Zoete (NED)RC Jan van Arckel1:55
83FINMinna-Maria Kangas (FIN)2:10
84RUSEvgenia Augustinas-Romanyuta (RUS)Cogeas2:28
85SUIFabienne Buri (SUI)RE/MAX Cycling Team2:28
86CZEDana Pospisilova (CZE)Dukla Praha2:35
87SVKMarianna Findrová (SVK)2:40
88RUSEkaterina Anoshina (RUS)Cogeas2:40
89BELLotte Rotman (BEL)Experza - Footlogics2:40
90POLKatarzyna Brewinska (POL)2:40
91SUIMartina Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team2:40
92HUNZsófia Szabó (HUN)2:40
93GERAnna Knauer (GER)Maxx-Solar - Lindig2:40
94RUSAleksandra Stepanova (RUS)Zhiraf - Guerciotti - Selle Italia2:40
95GERTina Schulz (GER)Maxx-Solar - Lindig2:55
96POLKarolina Karasiewicz (POL)3:02
97FINAntonia Gröndahl (FIN)Isorex - NoaAqua3:02
98CZENada Voracova (CZE)3:02
99SVKAndrea Juhasova (SVK)3:10
100GERJo Ellen Look (GER)3:10
101SUIDoris Schweizer (SUI)Virtu3:10
102POLLucja Pietrzak (POL)3:25
103UKROlena Demydova (UKR)3:25
104RUSPolina Kirillova (RUS)3:40
105POLPatrycja Lorkowska (POL)3:48
106SWEAlice Andersson (SWE)Crescent DARE4:18
107CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas4:18
108SVKTatiana Jaseková (SVK)4:18
109FINViivi Puskala (FIN)4:30
110GERKatharina Hinz (GER)4:30
111SWESara Olsson (SWE)4:39
112SWEAlexandra Nessmar (SWE)Jos Feron Lady Force4:39
113SVKLívia Hanesová (SVK)4:39
114GERGudrun Stock (GER)Maxx-Solar - Lindig4:58
115CZETereza Korvasova (CZE)Dukla Praha5:05
116GERLea Feder (GER)Stuttgart5:21
117CZEKamila Janů (CZE)5:43
118ISRAvital Gez (ISR)Jos Feron Lady Force5:52
119NEDSimone De Vries (NED)RC Jan van Arckel5:52
120CZEKaterina Mudrikova (CZE)5:58
121GERVanessa Wolfram (GER)Maxx-Solar - Lindig6:10
122GERSandra Klotz (GER)6:18
123CZEKarolina Kumiega (CZE)
124GBRDanielle Christmas (GBR)Bizkaia Durango - Euskadi Murias

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Orlová - Orlová - 101,6 km - 29 April 2018Ontsnapping


1BELKaat Hannes (BEL)Jos Feron Lady Force2:45:05
2AUTMartina Ritter (AUT)Wiggle - High5zt
3POLKatarzyna Wilkos (POL)zt
4ITAAlice Maria Arzuffi (ITA)Bizkaia Durango - Euskadi Murias0:04
5FRALéna Gerault (FRA)Chambery CC0:04
6POLMarta Lach (POL)0:06
7AUTChristina Perchtold (AUT)Health Mate - Cyclelive0:12
8ISROmer Shapiro (ISR)Cylance Pro Cycling0:15
9CZEBarbora Prudkova (CZE)0:19
10SUIAline Seitz (SUI)0:26
11SWEEmilia Fahlin (SWE)Wiggle - High50:57
12RUSOlga Zabelinskaya (RUS)Cogeas1:03
13BELSaartje Vandenbroucke (BEL)Doltcini - Van Eyck Sport1:07
14BELGitha Michiels (BEL)1:07
15FRAManon Souyris (FRA)VC St. Julien En Genevois1:07
16RUSMaria Novolodskaya (RUS)Cogeas1:07
17AUTKathrin Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive1:07
18SUILinda Indergand (SUI)1:07
19ESPLucia González Blanco (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias1:07
20NEDEvy Kuijpers (NED)RC Jan van Arckel1:07
21GERWiebke Rodieck (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies1:07
22BELKelly Van Den Steen (BEL)Lotto - Soudal1:07
23GERLisa Robb (GER)Stuttgart1:07
24SUIAndrea Waldis (SUI)1:07
25FRAVictorie Guilman (FRA)FDJ - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope1:07
26RUSKarina Kasenova (RUS)Cogeas1:07
27FRAAlphanie Midelet (FRA)Le Boulou1:07
28NEDKylie Waterreus (NED)RC Jan van Arckel1:07
29RUSPolina Kirillova (RUS)1:07
30SUISina Frei (SUI)1:07
31SVKTereza Medvedova (SVK)BePink Cogeas1:07
32POLNikol Plosaj (POL)1:07
33RUSGalina Chernyshova (RUS)1:07
34GERAnna Knauer (GER)Maxx-Solar - Lindig1:07
35POLAurela Nerlo (POL)1:07
36CYPAntri Christoforou (CYP)Cogeas1:07
37UKREvgenya Vysotska (UKR)1:07
38SLOSpela Kern (SLO)Health Mate - Cyclelive1:07
39GERGudrun Stock (GER)Maxx-Solar - Lindig1:07
40POLKarolina Perekitko (POL)Wielerclub de Sprinters Malderen1:07
41SUIJutta Stienen (SUI)RE/MAX Cycling Team1:07
42SUISandra Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team1:07
43HUNKinga Kiraly (HUN)1:07
44GERBeate Zanner (GER)Maxx-Solar - Lindig1:07
45ESPCristina Martínez Bonafé (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias1:07
46AUTAngelika Tazreiter (AUT)1:07
47FRAMorgane Coston (FRA)VC St. Julien En Genevois1:07
48UKRViktoria Alieksieieva (UKR)1:07
49UKRMaryna Ivaniuk (UKR)1:07
50CZEEma Cetkovská (CZE)Dukla Praha1:07
51NEDDanique Braam (NED)RC Jan van Arckel1:07
52AUTSylvia Gehnböck (AUT)1:07
53GERJacqueline Dietrich (GER)Stuttgart1:07
54GERTatjana Paller (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies1:07
55POLMonika Brzezna (POL)1:29
56GERCarolin Schiff (GER)Maxx-Solar - Lindig1:29
57RUSAnastasiia Pliaskina (RUS)1:29
58SUICorina Gantenbein (SUI)1:33
59UKROlha Kulynych (UKR)1:33
60SUILéna Mettraux (SUI)1:33
61SUIMarcia Eicher-Vouets (SUI)RE/MAX Cycling Team1:33
62RUSIrina Ivanova (RUS)1:40
63ESPLierni Lekuona Etxebeste (ESP)Bizkaia Durango - Euskadi Murias1:40
64POLMarta Jaskulska (POL)1:40
65SUIDesiree Ehrler (SUI)TWC Maaslandster1:53
66GEREva Luca (GER)Maxx-Solar - Lindig1:56
67NEDMylene De Zoete (NED)RC Jan van Arckel1:56
68NEDBente Van Teeseling (NED)RC Jan van Arckel1:56
69POLKarolina Karasiewicz (POL)2:23
70SUIMartina Weiss (SUI)RE/MAX Cycling Team2:27
71FRALucie Jounier (FRA)3:02
72SWEIda Erngren (SWE)Crescent DARE3:16
73POLLucja Pietrzak (POL)5:35
74UKROlga Shekel (UKR)S.C. Michela Fanini Record Rox7:37
75RUSIrina Zhurba (RUS)8:58
76AUTChristina Schweinberger (AUT)Health Mate - Cyclelive8:58
77GERMichaela Ebert (GER)D.Velop - Cycle Cafe Ladies8:58
78CZEMarkéta Hájková (CZE)8:58
79BELJulie Van De Velde (BEL)Lotto - Soudal8:58
80SVKTatiana Jaseková (SVK)8:58
81FINMinna-Maria Kangas (FIN)8:58
82BELLotte Rotman (BEL)Experza - Footlogics8:58
83AUTAnnina Jenal (AUT)Maxx-Solar - Lindig8:58
84FINAntonia Gröndahl (FIN)Isorex - NoaAqua9:07
85CZEAnna Bohatá (CZE)9:07
86SWEAlice Andersson (SWE)Crescent DARE9:07
87SUIMeret Zimmermann (SUI)9:07
88HUNZsófia Szabó (HUN)9:07
89CZEDana Pospisilova (CZE)Dukla Praha9:07
90POLNikola Rozynska (POL)9:07
91GERTina Schulz (GER)Maxx-Solar - Lindig9:07
92ISRRoni Fishman (ISR)9:07
93CZETereza Korvasova (CZE)Dukla Praha9:07
94POLWiktoria Kierat (POL)9:07
95SVKAndrea Juhasova (SVK)9:07
96SUIFabienne Buri (SUI)RE/MAX Cycling Team9:07
97FINSari Saarelainen (FIN)TWC Maaslandster9:07
98POLKatarzyna Brewinska (POL)9:07
99ISRAvital Gez (ISR)Jos Feron Lady Force9:07
100RUSEkaterina Anoshina (RUS)Cogeas9:42
101FINViivi Puskala (FIN)9:51
102CZENada Voracova (CZE)10:07
103GERLea Feder (GER)Stuttgart14:36
104GERSandra Klotz (GER)14:50
105SWEClara Lundmark (SWE)
106SWESara Olsson (SWE)
107RUSAleksandra Stepanova (RUS)Zhiraf - Guerciotti - Selle Italia
108UKROlena Demydova (UKR)
109SUIDoris Schweizer (SUI)Virtu
110RUSEvgenia Augustinas-Romanyuta (RUS)Cogeas
111POLWiktoria Pikulik (POL)
112POLOliwia Majewska (POL)
113GERJo Ellen Look (GER)
114GERKatharina Hinz (GER)
115NEDSimone De Vries (NED)RC Jan van Arckel
116CZEKaterina Mudrikova (CZE)
117CZEKamila Janů (CZE)
118GERVanessa Wolfram (GER)Maxx-Solar - Lindig
119POLPatrycja Lorkowska (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden