De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
15/10 - 22/10 | JAP | Wereldbeker Zeilen - Gamagori | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
21/01 - 28/01 | USA | Wereldbeker Zeilen - Miami | Zeilen | Beëindigd |
27/01 - 30/01 | Auckland | Kampioenschap Oceanië - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
09/02 - 14/02 | Penrith | Kampioenschap Oceanië - Vlak | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
09/03 - 17/03 | Cadiz | Europees Kampioenschap Finn | Zeilen | E. Wright |
11/03 - 22/03 | Gold Coast | WCT Tour Heren - Australië - Quiksilver Pro | Surfen | J. Wilson |
28/03 - 08/04 | Bells Beach | WCT Tour Heren - Australië - Rip Curl Pro | Surfen | I. Ferreira |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
11/04 - 22/04 | Margaret River | WCT Tour Heren - Australië - Margaret River Pro | Surfen | Geannuleerd |
22/04 - 29/04 | Hyères | Wereldbeker Zeilen - Hyeres | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/05 - 12/05 | La Rochelle | Europese Kampioenschappen Laser Radial | Zeilen | Beëindigd |
06/05 - 12/05 | La Rochelle | Europese Kampioenschappen Laser Standard | Zeilen | P. Kontides |
11/05 - 20/05 | Rio de Janeiro | WCT Tour Heren - Brazilië - Rio de Janeiro - Oi Rio Pro | Surfen | F. Toledo |
18/05 - 20/05 | Szeged | Wereldbeker - Vlak Water - Szeged | Kano-Kajak | Beëindigd |
25/05 - 27/05 | Duisburg | Wereldbeker - Vlak Water - Duisburg | Kano-Kajak | Beëindigd |
26/05 - 27/05 | Gravelines | Europees Kampioenschap Junioren | Roeien | Beëindigd |
27/05 - 09/06 | INA | WCT Tour Heren - Indonesia - Bali Pro | Surfen | I. Ferreira |
31/05 - 03/06 | Muotatahl | WK Wild Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/06 - 03/06 | Belgrade | Wereldbeker - Belgrado | Roeien | Beëindigd |
01/06 - 04/06 | Praag | Europees Kampioenschap - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
03/06 - 10/06 | Marseille | Wereldbeker Zeilen - Finale | Zeilen | Beëindigd |
08/06 - 09/06 | INA | WCT Tour Heren - Indonesia - Uluwatu CT | Surfen | W. Cardoso |
08/06 - 10/06 | Belgrade | EK Paracanoe | Kano-Kajak | Beëindigd |
08/06 - 10/06 | Belgrade | Europees Kampioenschap - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
21/06 - 24/06 | AUT | Wereldbeker - Linz Ottensheim | Roeien | Beëindigd |
22/06 - 24/06 | SVK | Wereldbeker Slalom - Liptovsky Mikulas | Kano-Kajak | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen | Kano-Kajak | Beëindigd |
23/06 - 24/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen | Waterskiën | Beëindigd |
23/06 - 29/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen | Zeilen | Beëindigd |
28/06 - 30/06 | Tarragona | Middellandse Zeespelen | Roeien | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | Auronzo di Cadore | EK Junioren - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
28/06 - 01/07 | Auronzo di Cadore | EK U-23 - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | POL | Wereldbeker Slalom - Krakau | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/07 - 13/07 | Kouga | WCT Tour Heren - Zuid-Afrika - J-Bay Open | Surfen | F. Toledo |
05/07 - 08/07 | Metkovic | EK Marathon Junioren | Kano-Kajak | Beëindigd |
05/07 - 08/07 | Metkovic | EK Marathon | Kano-Kajak | Beëindigd |
05/07 - 08/07 | Metkovic | EK Marathon Junioren | Kano-Kajak | Beëindigd |
06/07 - 08/07 | Augsburg | Wereldbeker Slalom - Augsburg | Kano-Kajak | Beëindigd |
13/07 - 15/07 | Luzern | Wereldbeker - Luzern | Roeien | Beëindigd |
14/07 - 21/07 | USA | WK Jeugd | Zeilen | Beëindigd |
17/07 - 22/07 | Ivrea | WK U-23 - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
17/07 - 22/07 | Ivrea | WK Junioren - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
25/07 - 29/07 | POL | Wereldkampioenschap U-23 | Roeien | Beëindigd |
26/07 - 29/07 | Pomorie | WK Junioren - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
26/07 - 29/07 | Plovdiv | WK U-23 - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
30/07 - 12/08 | Aarhus | Wereldkampioenschap | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/08 - 05/08 | Glasgow | Europese Kampioenschappen | Roeien | Beëindigd |
08/08 - 12/08 | Racice | Wereldkampioenschap Junioren | Roeien | Beëindigd |
10/08 - 21/08 | Teahupoo | WCT Tour Heren - Tahiti - Tahiti Pro Teahupoo | Surfen | G. Medina |
13/08 - 19/08 | Bratislava | EK Freestyle | Kano-Kajak | Beëindigd |
15/08 - 19/08 | Bratislava | EK U-23 - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
15/08 - 19/08 | Bratislava | EK Junioren - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
22/08 - 25/08 | Montemar-o-Velho | WK Paracanoe | Kano-Kajak | Beëindigd |
22/08 - 26/08 | Montemar-o-Velho | Wereldkampioenschap - Vlak Water | Kano-Kajak | Beëindigd |
26/08 - 05/09 | Internationaal | Monohulls - Solitaire du Figaro | Zeilen | S. Simon |
31/08 - 02/09 | Tacen | Wereldbeker Slalom - Tacen | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/09 - 02/09 | Brest | Europees Kampioenschap U-23 | Roeien | Beëindigd |
06/09 - 09/09 | Prado | Wereldkampioenschap Marathon | Kano-Kajak | Beëindigd |
06/09 - 09/09 | Prado | WK Marathon U-23 | Kano-Kajak | Beëindigd |
06/09 - 09/09 | Prado | WK Marathon Junioren | Kano-Kajak | Beëindigd |
06/09 - 09/09 | Lemoore | WCT Tour Heren - Verenigde Staten - Surf Ranch Pro | Surfen | G. Medina |
07/09 - 09/09 | La Seu d'Urgell | Wereldbeker Slalom - La Seu d'Urgell | Kano-Kajak | Beëindigd |
09/09 - 16/09 | Plovdiv | Wereldkampioenschappen | Roeien | Beëindigd |
24/09 - 30/09 | Rio de Janeiro | Wereldkampioenschap - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 - 14/10 | FRA | WCT Tour Heren - Frankrijk - Quiksilver Pro France | Surfen | J. Wilson |
05/10 - 15/10 | Oxford | Wereldkampioenschap Star | Zeilen | Jorge Zarif, Guilherme De Almeida |
08/10 - 18/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen | Roeien | Beëindigd |
08/10 - 18/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen | Kano-Kajak | Beëindigd |
08/10 - 18/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen | Zeilen | Beëindigd |
16/10 - 26/10 | Cascais | WCT Tour Heren - Portugal - Rip Curl Pro | Surfen | I. Ferreira |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/11 - 23/11 | Internationaal | Multihulls - The Route du Rhum - Multihulls | Zeilen | P. Antoine |
05/11 - 23/11 | Internationaal | Monohulls - The Route du Rhum - Monohulls | Zeilen | S. Gavignet |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
08/12 - 20/12 | Banzai Pipeline | WCT Tour Heren - Hawaii - Billabong Pipe Masters | Surfen | G. Medina |