Wacht ...
Wacht ...
Linz Ottensheim - Uitslagen Heren 2018
Oostenrijk - 21 Juni 2018 - 24 Juni 2018
1 | Italië (Catello Amarente II, Paolo Di Girolamo, Andrea Micheletti, Matteo Mulas) | 05:52.580 |
2 | Duitsland (Joachim Agne, Max Roeger, Florian Roller, Moritz Moos) | 05:58.360 |
3 | Noorwegen (Didrik Wie-Soltvedt, Oskar Soedal, Jens Holm, Lars Benske) | 06:01.000 |
4 | Oostenrijk (Lukas Kreitmeier, Levi Weber, Severin Erlmoser, Sebastian Kabas) | 06:01.340 |
5 | Australië (Cameron Fowler, Jack Kelly, Blaine Heseltine, James Kerr) | 06:01.580 |
6 | Hongarije (Bence Tamas, Balazs Fiala, David Forrai, Peter Csiszar) | 06:10.300 |
1 | Australië (Joshua Hicks, Spencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill) | 05:50.700 |
2 | Roemenië (Mihaita-Vasile Tiganescu, Cosmin Pascari, Stefan-Constantin Berariu, Ciprian Huc) | 05:53.760 |
3 | Duitsland (Felix Brummel, Nico Merget, Peter Kluge, Felix Drahotta) | 05:56.600 |
4 | Groot-Brittannië (James Johnston, Adam Neill, Jacob Dawson, Thomas Ford, Harry Glenister, Callum Mcbrierty, Morgan Hellen, George Rossiter) | 05:57.980 |
5 | Groot-Brittannië (James Johnston, Adam Neill, Jacob Dawson, Thomas Ford, Harry Glenister, Callum Mcbrierty, Morgan Hellen, George Rossiter) | 05:58.790 |
6 | Polen (Piotr Juszczak, Ryszard Ablewski, Mikolaj Burda, Michal Szpakowski) | 06:08.430 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzmitry Vyberanets, Ihar Pashevich, Mikalai Sharlap) | 05:59.920 |
2 | Oostenrijk (Florian Walk, Maximilian Kohlmayr, Rudolph Querfeld, Gabriel Hohensasser) | 06:00.140 |
3 | Italië (Marco Di Constanzo, Giovanni Abagnale, Matteo Castaldo, Domenico Montrone) | 06:02.580 |
4 | Frankrijk (Benoit Demey, Edouard Jonville) | 06:02.760 |
5 | Nederland (Kaj Hendriks, Tone Wieten, Jasper Tissen, Bjorn Van Den Ende) | 06:08.740 |
6 | China II (Xunman Cheng, Xianfang Chen , Xudi Yi, Songhu Zhang) | 06:13.940 |
1 | Australië (Joshua Hicks, Spencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill) | 05:50.700 |
2 | Roemenië (Mihaita-Vasile Tiganescu, Cosmin Pascari, Stefan-Constantin Berariu, Ciprian Huc) | 05:53.760 |
3 | Duitsland (Felix Brummel, Nico Merget, Peter Kluge, Felix Drahotta) | 05:56.600 |
4 | Groot-Brittannië (James Johnston, Adam Neill, Jacob Dawson, Thomas Ford, Harry Glenister, Callum Mcbrierty, Morgan Hellen, George Rossiter) | 05:57.980 |
5 | Groot-Brittannië (James Johnston, Adam Neill, Jacob Dawson, Thomas Ford, Harry Glenister, Callum Mcbrierty, Morgan Hellen, George Rossiter) | 05:58.790 |
6 | Polen (Piotr Juszczak, Ryszard Ablewski, Mikolaj Burda, Michal Szpakowski) | 06:08.430 |
1 | Groot-Brittannië (John Collins, Jonathan Walton, Graeme Thomas, Thomas Barras) | 05:45.530 |
2 | Oekraïne (Sergii Gryn, Dmytro Mikhay, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 05:50.350 |
3 | Verenigde Staten (Erik Frid, Jonathan Kirkegaard, Gregory Ansolabehere, Justin Keen ) | 05:52.410 |
4 | Rusland (Artem Kosov, Alexander Vyazovkin, Nikolay Pimenov, Pavel Sorin) | 05:54.380 |
5 | Frankrijk (Mickael Marteau, Alberic Cormerais, Romuald Thomas, Maxime Ducret) | 05:57.370 |
6 | Noorwegen (Erling Oeyasaeter, Erik André Solbakken, Jan Oscar Stabe Helvig, Olaf Tufte) | 06:09.780 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Groot-Brittannië (John Collins, Jonathan Walton, Graeme Thomas, Thomas Barras) | 05:45.530 |
2 | Oekraïne (Sergii Gryn, Dmytro Mikhay, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 05:50.350 |
3 | Verenigde Staten (Erik Frid, Jonathan Kirkegaard, Gregory Ansolabehere, Justin Keen ) | 05:52.410 |
4 | Rusland (Artem Kosov, Alexander Vyazovkin, Nikolay Pimenov, Pavel Sorin) | 05:54.380 |
5 | Frankrijk (Mickael Marteau, Alberic Cormerais, Romuald Thomas, Maxime Ducret) | 05:57.370 |
6 | Noorwegen (Erling Oeyasaeter, Erik André Solbakken, Jan Oscar Stabe Helvig, Olaf Tufte) | 06:09.780 |
1 | Groot-Brittannië (John Collins, Jonathan Walton, Graeme Thomas, Thomas Barras) | 05:45.530 |
2 | Oekraïne (Sergii Gryn, Dmytro Mikhay, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 05:50.350 |
3 | Verenigde Staten (Erik Frid, Jonathan Kirkegaard, Gregory Ansolabehere, Justin Keen ) | 05:52.410 |
4 | Rusland (Artem Kosov, Alexander Vyazovkin, Nikolay Pimenov, Pavel Sorin) | 05:54.380 |
5 | Frankrijk (Mickael Marteau, Alberic Cormerais, Romuald Thomas, Maxime Ducret) | 05:57.370 |
6 | Noorwegen (Erling Oeyasaeter, Erik André Solbakken, Jan Oscar Stabe Helvig, Olaf Tufte) | 06:09.780 |
1 | Duitsland (Johannes Weissenfeld, Felix Wimberger, Maximilian Planer, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:26.880 |
2 | Groot-Brittannië (Tom Ransley, Thomas James Edric George, Tom Jeffery, Oliver Wynne-Griffith, Mohamed Sibhi, Alan Sinclair, Matthew Tarrant, William Satch, Henry Fieldman) | 05:28.180 |
3 | Nederland (Vincent Van Der Want, Boudewijn Roell, Maarten Hurkmans, Simon Van Dorp, Mechiel Versluis, Ruben Knab, Lex Van Den Herik, Freek Robbers, Diederik Van Engelenburg) | 05:29.370 |
4 | Nederland II (Michiel Mantel, Harold Langen, Jan Van Der Bij, Jacob Van De Kerkhof, Sander De Graaf, Vincent Klassens, Michiel Oyen, Nelson Ritsema, Ae-Ri Noort) | 05:29.670 |
5 | Australië (Liam Donald, Angus Widdicombe, Angus Moore, Simon Keenan, Nicholas Purnell, Timothy Masters, Joshua Booth, Robert Black, Kendall Brodie) | 05:32.630 |
6 | Italië (Cesare Gabbia, Emanuele Liuzzi, Luca Parlato, Paolo Perino, Bruno Rosetti, Mario Paonesa, Davide Mumolo, Leonardo Pietra Caprina, Enrico d'Aniello) | 05:32.670 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Nieuw-Zeeland (Phillip Wilson, Cameron Webster, Stephen Jones, Jonathan Wright, Isaac Grainger, Shaun Kirkham, Anthony Allen, Brook Robertson, Caleb Shepherd) | 05:36.150 |
2 | Polen (Lucasz Posylajka, Jakub Dominiczak, Marcin Sobieraj, Bartosz Modrzynski, Marcin Brzezinski, Robert Fuchs, Zbigniew Schodowski, Mateusz Wilangowski, Daniel Trojanowski) | 05:40.930 |
1 | Duitsland (Johannes Weissenfeld, Felix Wimberger, Maximilian Planer, Torben Johannesen, Jakob Schneider, Malte Jakschik, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:26.880 |
2 | Groot-Brittannië (Tom Ransley, Thomas James Edric George, Tom Jeffery, Oliver Wynne-Griffith, Mohamed Sibhi, Alan Sinclair, Matthew Tarrant, William Satch, Henry Fieldman) | 05:28.180 |
3 | Nederland (Vincent Van Der Want, Boudewijn Roell, Maarten Hurkmans, Simon Van Dorp, Mechiel Versluis, Ruben Knab, Lex Van Den Herik, Freek Robbers, Diederik Van Engelenburg) | 05:29.370 |
4 | Nederland II (Michiel Mantel, Harold Langen, Jan Van Der Bij, Jacob Van De Kerkhof, Sander De Graaf, Vincent Klassens, Michiel Oyen, Nelson Ritsema, Ae-Ri Noort) | 05:29.670 |
5 | Australië (Liam Donald, Angus Widdicombe, Angus Moore, Simon Keenan, Nicholas Purnell, Timothy Masters, Joshua Booth, Robert Black, Kendall Brodie) | 05:32.630 |
6 | Italië (Cesare Gabbia, Emanuele Liuzzi, Luca Parlato, Paolo Perino, Bruno Rosetti, Mario Paonesa, Davide Mumolo, Leonardo Pietra Caprina, Enrico d'Aniello) | 05:32.670 |
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie