De site voor alle sporten

Menu
CZU Praha

Volleybal - CZU Praha

TsjechiëTsjechië - Praag

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

CZU Praha - Uitslagen

Tsjechische Division 1 - Extraliga Heren - Playoffs - 2017/2018

13 Maart 2018 - 18h00
Eerste ronde
SK Ústí nad LabemSK Ústí nad Labem3 - 1CZU PrahaCZU Praha
15 Maart 2018 - 19h00
Eerste ronde
CZU PrahaCZU Praha2 - 3SK Ústí nad LabemSK Ústí nad Labem

Tsjechische Division 1 - Extraliga Heren - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWVDVDTDS
9de19228143154-23
Klassement thuisPunGWWVDVDTDS
9de1311561824-6
Klassement uitPunGWWVDVDTDS
10de611381330-17
30 September 2017 - 18h00
Speeldag 1
Dukla Liberec (1)Dukla Liberec3 - 0CZU PrahaCZU Praha (11)
7 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 2
CZU Praha (9)CZU Praha3 - 2Karbo BenátkyKarbo Benátky (10)
14 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 3
Kladno (4)Kladno3 - 1CZU PrahaCZU Praha (9)
21 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 4
CZU Praha (8)CZU Praha3 - 0Fatra ZlínFatra Zlín (9)
28 Oktober 2017 - 18h00
Speeldag 5
Karlovarsko Karlovy Vary (4)Karlovarsko Karlovy Vary3 - 0CZU PrahaCZU Praha (8)
4 November 2017 - 18h00
Speeldag 6
CZU Praha (9)CZU Praha0 - 3Ceské BudejoviceCeské Budejovice (1)
11 November 2017 - 17h00
Speeldag 7
Vavex Príbram (8)Vavex Príbram3 - 1CZU PrahaCZU Praha (10)
18 November 2017 - 20h00
Speeldag 8
CZU Praha (9)CZU Praha3 - 1Odolena VodaOdolena Voda (12)
25 November 2017 - 18h30
Speeldag 9
Brno VB (5)Brno VB3 - 0CZU PrahaCZU Praha (10)
2 December 2017 - 18h00
Speeldag 10
CZU Praha (10)CZU Praha1 - 3SK Ústí nad LabemSK Ústí nad Labem (8)
9 December 2017 - 17h00
Speeldag 11
DHL Ostrava (7)DHL Ostrava3 - 0CZU PrahaCZU Praha (10)
14 December 2017 - 18h00
Speeldag 12
CZU Praha (10)CZU Praha0 - 3Dukla LiberecDukla Liberec (1)
21 December 2017 - 18h00
Speeldag 13
Karbo Benátky (11)Karbo Benátky2 - 3CZU PrahaCZU Praha (10)
6 Januari 2018 - 18h00
Speeldag 14
CZU Praha (10)CZU Praha1 - 3KladnoKladno (3)
13 Januari 2018 - 17h00
Speeldag 15
Fatra Zlín (8)Fatra Zlín3 - 1CZU PrahaCZU Praha (10)
20 Januari 2018 - 18h00
Speeldag 16
CZU Praha (10)CZU Praha0 - 3Karlovarsko Karlovy VaryKarlovarsko Karlovy Vary (4)
27 Januari 2018 - 19h00
Speeldag 17
Ceské Budejovice (1)Ceské Budejovice3 - 1CZU PrahaCZU Praha (10)
3 Februari 2018 - 19h00
Speeldag 18
CZU Praha (10)CZU Praha1 - 3Vavex PríbramVavex Príbram (6)
10 Februari 2018 - 18h00
Speeldag 19
Odolena Voda (12)Odolena Voda2 - 3CZU PrahaCZU Praha (10)
17 Februari 2018 - 18h00
Speeldag 20
CZU Praha (10)CZU Praha3 - 1Brno VBBrno VB (5)
3 Maart 2018 - 15h00
Speeldag 21
SK Ústí nad Labem (8)SK Ústí nad Labem2 - 3CZU PrahaCZU Praha (10)
10 Maart 2018 - 18h00
Speeldag 22
CZU Praha (9)CZU Praha3 - 2DHL OstravaDHL Ostrava (7)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden