De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen 2012/2013

Hoogerheide

Wereldbeker - Heren U23 - Hoogerheide 2012/2013

NederlandNederland - 20 Januari 2013

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2012/2013


Veldrijden Heren - U23 - 20 Januari 2013 - 11:10


1BELWietse Bosmans (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team46:22
2BELGianni Vermeersch (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:20
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)+00:23
4NEDStan Godrie (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:29
5NEDMike Teunissen (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:35
6CZEMichael Boros (CZE)+00:38
7FRAClément Venturini (FRA)+00:38
8NEDTijmen Eising (NED)Sunweb Revor Cycling Team+00:39
9CZEJakub Skala (CZE)+00:41
10CZEVojtech Nipl (CZE)+01:00
11NEDGert-Jan Bosman (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:02
12BELJens Adams (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:03
13BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team+01:03
14CZEJan Nesvadba (CZE)+01:04
15NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+01:34
16GERMichael Schweizer (GER)Stevens Racing Team+01:42
17ITADaniele Braidot (ITA)+01:46
18SUILars Forster (SUI)Tower Sports - VC Eschenbach+01:50
19GERYannick Mayer (GER)Team Baier Landshut+02:01
20NEDTim Ariesen (NED)Orange Babies Cycling Team+02:05
21BELMichaël Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+02:07
22DENKenneth Hansen (DEN)Baboco+02:08
23FRADavid Menut (FRA)+02:24
24NEDMichiel Van Der Heijden (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+02:34
25BELLaurens Sweeck (BEL)KDL CYCLING+02:39
26BELToon Aerts (BEL)KDL CYCLING+02:50
27SUIFabian Lienhard (SUI)EKZ Racing Team+02:57
28ITANicolas Samparisi (ITA)+03:01
29SWELudwig Söderqvist (SWE)+03:14
30GBRAdam Martin (GBR)+03:42
31NEDEmiel Dolfsma (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+03:54
32NEDJaap De Man (NED)+03:56
33SUISeverin Sägesser (SUI)Fischer Junior MTB Team+03:57
34NEDPjotr Van Beek (NED)Orange Babies Cycling Team+04:01
35ESPPaulo Gonzalez Fontan (ESP)+04:05
36SVKOndrej Glajza (SVK)+04:15
37GBRSteven James (GBR)+04:33
38GBRHugo Robinson (GBR)+04:39
39GERMax Lindenau (GER)RV Germania Hamburg+04:42
40GERJohannes Siemermann (GER)Felt Cyclo Cross Team Elite+04:56
41GERYannick Gruner (GER)RC Endspurt Herford 1954+05:15
42NEDKoen Weijers (NED)Orange Babies Cycling Team+05:16
43ITABryan Falaschi (ITA)+05:39
44SUILukas Müller (SUI)Team Müller Gartengestaltung/BH Bikes+05:41
45SWEMartin Eriksson (SWE)-2 rondes
46ESPIsmael Barba (ESP)
47DENNikolaj Ruud Ostergaard (DEN)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden