De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder - 2012/2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2012/2013

Heusden-Zolder

Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder 2012/2013

BelgiëBelgië - 26 December 2012

Klassement Wereldbeker - Heren U23 2012/2013


Veldrijden Heren - U23 - 26 December 2012 - 11:20


1BELWietse Bosmans (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team0:50:54
2NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Cycling Team+00:11
3BELWout Van Aert (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:15
4NEDEmiel Dolfsma (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+00:17
5NEDDavid van der Poel (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:18
6BELGianni Vermeersch (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:22
7BELLaurens Sweeck (BEL)KDL CYCLING+00:37
8FRADavid Menut (FRA)+00:48
9FRAJulian Alaphilippe (FRA)+00:56
10BELTim Merlier (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+01:02
11NEDMichiel Van Der Heijden (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:05
12BELJens Vandekinderen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:06
13CZEMichael Boros (CZE)+01:07
14BELDiether Sweeck (BEL)KDL CYCLING+01:07
15BELToon Aerts (BEL)KDL CYCLING+01:08
16USAZach Mcdonald (USA)+01:13
17BELDaan Soete (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:23
18FRAQuentin Jauregui (FRA)Boxx VeldritAcademie+01:24
19NEDTijmen Eising (NED)Sunweb Revor Cycling Team+01:47
20BELJens Adams (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:50
21FRAClément Venturini (FRA)+02:00
22CZETomas Paprstka (CZE)+02:09
23CZEMatej Lasak (CZE)+02:19
24BELYorben Van Tichelt (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+02:25
25GERMichael Schweizer (GER)Stevens Racing Team+02:31
26ITALuca Braidot (ITA)+02:47
27GERYannick Eckmann (GER)+02:53
28CZEVojtech Nipl (CZE)+03:01
29CZEJakub Skala (CZE)+03:04
30GERYannick Mayer (GER)Team Baier Landshut+03:05
31ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)+03:36
32GERToni Bretschneider (GER)Stevens Racing Team+03:40
33GBRLuke Gray (GBR)+03:50
34FRAFabien Doubey (FRA)+03:53
35ITABryan Falaschi (ITA)+04:03
36BELVinnie Braet (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team+04:18
37USAAndrew Dillman (USA)+04:21
38SVKOndrej Glajza (SVK)+04:22
39ESPKevin Suarez Fernandez (ESP)+04:47
40DENKenneth Hansen (DEN)Baboco+04:59
41USAJosh Johnson (USA)+05:28
42USASkyler Trujillo (USA)+06:34
43GERFelix Drumm (GER)RSC Zweibrücken 88+06:43
44GERYannick Gruner (GER)RC Endspurt Herford 1954+1 ronde
45USATobin Ortenblad (USA)
46GBRJack Clarkson (GBR)
47USAManny Goguen (USA)+2 rondes
48DENNikolaj Ruud Ostergaard (DEN)+3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden