De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Trofee Bpost - Koppenberg - 2014/2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2014/2015

Trofee Bpost - Koppenberg 2014/2015

BelgiëBelgië - 1 November 2014

Klassement Trofee Bpost 2014/2015


Veldrijden Heren-Elite - 1 November 2014


1BELWout Van Aert (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team58:59
2BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team00:02
3BELKevin Pauwels (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:11
4BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:17
5BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team00:26
6NEDLars van der Haar (NED)Giant-Alpecin00:53
7BELBart Aernouts (BEL)Corendon - Kwadro01:13
8NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team01:14
9NEDNiels Wubben (NED)Telenet Fidea Cycling Team01:33
10BELRob Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team01
11BELPatrick Gaudy (BEL)Veranclassic - Ekoi01:59
12BELDieter Vanthourenhout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team02:09
13BELSven Vanthourenhout (BEL)Crelan - AA Drink Team02:13
14GERPhilipp Walsleben (GER)Bkcp-Powerplus Cycling Team02:44
15GBRIan Field (GBR)02:55
16BELJim Aernouts (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team03:05
17NEDTwan Van Den Brand (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team03:07
18SUIJulien Taramarcaz (SUI)Corendon - Kwadro03:11
19NEDGert-Jan Bosman (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team03:43
20BELJoeri Adams (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team03:48
21POLMariusz Gil (POL)Corendon - Kwadropol
22FRAClément Lhotellerie (FRA)04:08
23BELKevin Eeckhout (BEL)04:21
24BELKevin Van Hoovels (BEL)Team 3M04:42
25GERMarcel Meisen (GER)Corendon - Kwadro04:49
26NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Zzpr - Orange Babies Cycling Team04:55
27BELVinnie Braet (BEL)Colba - Superano Ham05:39
28BELKenneth Van Compernolle (BEL)Colba - Superano Ham06:18
29SUISeverin Sägesser (SUI)Schmid Velosport/ RC Gränichen06:33
30BELTom Van Den Bosch (BEL)Hargroves Cycles Race Team06:53
31JAPYu Takenouchi (JAP)Veranclassic - Doltcini+1 ronde
32BELNiels Koyen (BEL)Bike Experience Cycling Team+2 rondes
33CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Kwadro - Stannah+ 2 rondes
34BELWouter Goosen (BEL)Zannata Cycling Team+3 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden