De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Hamme-Zogge - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2010/2011

Hamme-Zogge

Superprestige - Hamme-Zogge 2010/2011

BelgiëBelgië - 14 November 2010

Klassement Superprestige 2010/2011


Veldrijden Heren-Elite - 14 November 2010


1BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet59'58"
2BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team00:04
3BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team00:40
4BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team01:10
5BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team01:26
6CZEZdenek Stybar (CZE)Telenet Fidea Cycling Team01:37
7BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team01:48
8NEDGerben De Knegt (NED)AVB - Cycling Team01:57
9BELJan Denuwelaere (BEL)Rendement Hypo Cycling Team02:03
10BELBart Aernouts (BEL)Rabobank-Giant Off-Road Team02:07
11BELSven Vanthourenhout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team02:48
12BELKenneth Van Compernolle (BEL)Style & Concept Cycling Team03:29
13CZEPetr Dlask (CZE)Van Goethem - Prorace03:36
14NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team03:39
15NEDThijs Al (NED)AA Drink03:50
16BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team04:11
17BELTom Van Den Bosch (BEL)AA Drink/Leontien.nl04:40
18GERPhilipp Walsleben (GER)Flemish Cycling Projects05:15
19USAJonathan Page (USA)AA Drink05:24
20CZEMartin Zlamalik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team06:22
21CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team06:45
22BELJan Verstraeten (BEL)KDL CYCLING06:51
23BELBen Berden (BEL)Champion System07:55
24NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Baboco - Revor Cycling Team08:16
25SVKRobert Gavenda (SVK)Landbouwkrediet- 1 ronde
26NEDMitchell Huenders (NED)Sunweb Revor Cycling Team
27BELBart Hofman (BEL)- 2 rondes
28CANCraig Richey (CAN)Cyclocrossracing.com p/b Blue Bicycles- 3 rondes
29ESPCarlos Hernandez Garcia (ESP)
30ESPJorge Cantalicio Calero (ESP)Landbouwkrediet
31BELBart Verschueren (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team
32ESPJorge Rodriguez Garcia (ESP)- 4 rondes
33ESPManuel Martín (ESP)- 5 rondes
34ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP-Powerplus Cycling Team
35BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team
36POLMariusz Gil (POL)Telenet Fidea Cycling Team
37NEDBram Schmitz (NED)Veranda's Willems - Accent
38ESPAlberto Candelas Caballero (ESP)Française des jeux
39ESPHugo Rus (ESP)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden