De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Superprestige - Ruddervoorde - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2010/2011

Ruddervoorde

Superprestige - Ruddervoorde 2010/2011

BelgiëBelgië - 10 Oktober 2010

Klassement Superprestige 2010/2011


Veldrijden Heren-Elite - 10 Oktober 2010


1CZEZdenek Stybar (CZE)Telenet Fidea Cycling Team
2BELBart Aernouts (BEL)Rabobank-Giant Off-Road Team
3BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet
4FRASteve Chainel (FRA)Bbox Bouygues Telecom
5BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team
6BELSven Vanthourenhout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team
7BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team
8BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team
9BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team
10BELTom Meeusen (BEL)Telenet Fidea Cycling Team
11ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP-Powerplus Cycling Team
12GERPhilipp Walsleben (GER)Flemish Cycling Projects
13BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team
14BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team
15USAJonathan Page (USA)AA Drink
16CZEMartin Zlamalik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team
17SUIChristian Heule (SUI)Telenet Fidea Cycling Team
18BELJan Verstraeten (BEL)KDL CYCLING
19FRAFrancis Mourey (FRA)Telenet Fidea Cycling Team
20CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team
21NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Baboco - Revor Cycling Team
22BELTom Van Den Bosch (BEL)AA Drink/Leontien.nl
23ITAMarco Bianco (ITA)SDC - Rogelli Cycling Team
24SUIMarcel Wildhaber (SUI)Baboco - Revor Cycling Team
25POLDariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team
26NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Telenet Fidea Cycling Team
27FRANicolas Bazin (FRA)Auber 93
28GBRIan Field (GBR)Stevens Racing Team
29CZEPetr Dlask (CZE)Van Goethem - Prorace
30BELBen Berden (BEL)Champion System
31FRARomain Villa (FRA)Cyclocrossracing.com p/b Blue Bicycles
32NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team
33BELKenneth Van Compernolle (BEL)Style & Concept Cycling Team
34BELKevin Cant (BEL)Landbouwkrediet
35SVKRobert Gavenda (SVK)Landbouwkrediet
36BELTom Vannoppen (BEL)Team Mooserwirt Ridley Bike's
37NEDRudi Van Houts (NED)
38FRAFlorian Le Corre (FRA)AC Bisontine
39BELSteven De Decker (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team
40NEDMitchell Huenders (NED)Sunweb Revor Cycling Team
41BELGianni Denolf (BEL)Telenet Fidea Cycling Team
42NEDRikke Dijkxhoorn (NED)Cycling Team De Rijke
43BELBjörn Rondelez (BEL)Harvestehuger R.V. Hamburg
44BELTim Van Nuffel (BEL)Telenet Fidea Cycling Team
45GERSascha Weber (GER)Stevens Racing Team
46NEDWilant Van Gils (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team
47NEDBram Schmitz (NED)Veranda's Willems - Accent
48ESPAlberto Candelas Caballero (ESP)Française des jeux

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden