De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Asteasuko Ziklo-krosa - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010/2011

Asteasuko Ziklo-krosa 2010/2011

SpanjeSpanje - 6 December 2010


Veldrijden Heren-Elite - 6 December 2010


1BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet1h02'46"
2BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1h03'36"
3BELNiels Albert (BEL)Bkcp-Powerplus Cycling Team1h04'00"
4BELSven Vanthourenhout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team1h04'13"
5BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1h04'39"
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team1h04'39"
7BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team1h05'28"
8BELDieter Vanthourenhout (BEL)Bkcp-Powerplus Cycling Team1h06'12"
9POLMariusz Gil (POL)Telenet Fidea Cycling Team1h06'18"
10GERPhilipp Walsleben (GER)Flemish Cycling Projects1h06'53"
11ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Bbox Bouygues Telecom1h07'01"
12ESPErlantz Uriarte Okamika (ESP)1h07'14"
13ESPSantiago Armero Sanchez (ESP)1h07'26"
14ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)1h08'48"
15ESPInaki Lejarreta Errasti (ESP)1h09'11"
16ESPIñigo Gomez Elorriaga (ESP)1h09'31"
17NEDGeert Van Der Horst (NED)1h09'41"
18ESPRamon Sagues Portabello (ESP)1h10'07"
19ESPXabier Garcia Irazola (ESP)Bkp
20ESPJon Ergüin (ESP)
21ESPAitor Galdos Alonso (ESP)
22ESPJon Gomez Elorriaga (ESP)
23ESPDavid Seco Amundarain (ESP)
24ESPIon Ander Insausta Irastroza (ESP)
25ESPMartin Mata Cabello (ESP)
26ESPAntonio Suarez Fernandez (ESP)
27DENJoachim Parbo (DEN)Bkcp-Powerplus Cycling Team
28ESPJorge Rodriguez Garcia (ESP)
29ESPJuan José Romero (ESP)
30ESPAlberto Sainz Ontalvilla (ESP)
31ESPZigor Urain Zabala (ESP)
32ESPDiego Martínez (ESP)
33ESPIsmael Felix Barba (ESP)
34ESPDaniel Ruiz Etxeandia (ESP)
35ESPMauro Gonzalez Fontana (ESP)
36ESPPaulo Gonzalez Fontan (ESP)
37ESPMario José San Emeterio (ESP)
38ESPJon Peña Hernaez (ESP)
39ESPAnder Basilio (ESP)
40ESPJorge Iruretagonea (ESP)
41ESPInigo Roldan Ugarte (ESP)
42ESPDavid González (ESP)
43ESPIker Arranz (ESP)
44ESPAlain Mendijur (ESP)
45ESPSergio Pozuelo (ESP)
46ESPIván López (ESP)
47ESPRodolfo Movilla (ESP)
48ESPDaniel Ortiz Martinez (ESP)
49ESPManuel Martín (ESP)
50ESPMichel Vuelta Izquierdo (ESP)
51ESPGuillermo Barrio Ausín (ESP)
52ESPJosu Arregi (ESP)
53ESPAnder Barrenetxea (ESP)
54ESPDaniel González (ESP)
55ESPJonathan Lazaro (ESP)
56ESPDavid Benito (ESP)
57ESPCarlos Bueno (ESP)
58FRADavid Martinez (FRA)
59ESPIñigo Alonso (ESP)
60ESPLuis Alfonso Melgosa (ESP)
61ESPRoberto Tesouro (ESP)
62ESPJosu Pena (ESP)
63ESPCarles Bernat (ESP)
64ESPJavier Fornies (ESP)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden