De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - 17 Juni 2023 - 25 Juni 2023 - Gras
25 Jun - 14h15 | Alexander Bublik | verslaat | Andrey Rublev | 6-3 3-6 6-3 |
24 Jun - 14h15 | Alexander Bublik | verslaat | Alexander Zverev | 6-3 7-5 |
24 Jun - 16h05 | Andrey Rublev | verslaat | Roberto Bautista Agut | 6-3 6-4 |
23 Jun - 12h10 | Alexander Bublik | verslaat | Jannik Sinner | 7-5 2-0 ab. |
23 Jun - 13h55 | Alexander Zverev | verslaat | Nicolás Jarry | 7-5 6-3 |
23 Jun - 16h10 | Roberto Bautista Agut | verslaat | Daniil Medvedev | 7-5 7-6 |
23 Jun - 18h20 | Andrey Rublev | verslaat | Tallon Griekspoor | 3-6 6-3 6-4 |
Daniil Medvedev | verslaat | Laslo Djere | 6-3 6-7 6-3 | |
Roberto Bautista Agut | verslaat | Brandon Nakashima | 7-5 7-6 | |
22 Jun - 17h55 | Andrey Rublev | verslaat | Yannick Hanfmann | 7-6 6-3 |
22 Jun - 19h55 | Tallon Griekspoor | verslaat | Hubert Hurkacz | 6-3 1-6 7-6 |
22 Jun - 13h30 | Alexander Bublik | verslaat | Jan-Lennard Struff | 6-3 6-7 6-3 |
22 Jun - 12h10 | Jannik Sinner | verslaat | Lorenzo Sonego | 6-7 6-4 6-4 |
Alexander Zverev | verslaat | Denis Shapovalov | 6-2 6-4 | |
Nicolás Jarry | verslaat | Stefanos Tsitsipas | 7-6 7-5 |
19 Jun - 18h25 | Daniil Medvedev | verslaat | Marcos Giron | 6-4 6-3 |
19 Jun - 12h05 | Laslo Djere | verslaat | Oscar Otte | 7-6 6-3 |
19 Jun - 12h10 | Brandon Nakashima | verslaat | Mikael Ymer | 4-6 6-4 7-5 |
20 Jun - 12h05 | Roberto Bautista Agut | verslaat | Daniel Altmaier | 6-3 6-4 |
20 Jun - 15h05 | Andrey Rublev | verslaat | Yibing Wu | 6-4 6-7 6-2 |
20 Jun - 13h45 | Yannick Hanfmann | verslaat | Louis Wessels | 6-4 3-6 6-3 |
20 Jun - 16h05 | Tallon Griekspoor | verslaat | Roberto Carballés Baena | 6-2 7-5 |
20 Jun - 19h15 | Hubert Hurkacz | verslaat | Christopher Eubanks | 6-4 6-7 6-3 |
20 Jun - 17h50 | Alexander Bublik | verslaat | Borna Coric | 6-3 6-1 |
Jan-Lennard Struff | verslaat | Roman Safiullin | 6-1 7-6 | |
Lorenzo Sonego | verslaat | Aslan Karatsev | 6-2 3-6 6-2 | |
20 Jun - 12h15 | Jannik Sinner | verslaat | Richard Gasquet | 6-3 5-7 6-2 |
20 Jun - 17h35 | Alexander Zverev | verslaat | Dominic Thiem | 6-3 6-4 |
19 Jun - 13h50 | Denis Shapovalov | verslaat | Lloyd Harris | 7-6 6-4 |
19 Jun - 15h05 | Nicolás Jarry | verslaat | Corentin Moutet | 6-3 7-5 |
19 Jun - 15h40 | Stefanos Tsitsipas | verslaat | Grégoire Barrère | 6-7 6-4 7-6 |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
18 Jun - 11h05 | Christopher Eubanks | verslaat | Daniel Altmaier | 6-3 2-3 ab. |
18 Jun - 12h40 | Louis Wessels | verslaat | Henri Squire | 6-3 3-6 6-3 |
18 Jun - 13h10 | Marcos Giron | verslaat | Andrea Vavassori | 7-6 1-6 6-1 |
18 Jun - 15h05 | Roman Safiullin | verslaat | Aslan Karatsev | 7-6 6-3 |
Aslan Karatsev | verslaat | Maximilian Marterer | 4-6 6-3 7-5 |
Roman Safiullin | verslaat | Benjamin Bonzi | 6-0 7-5 |
Louis Wessels | verslaat | Zhizhen Zhang | 6-4 6-2 |
Henri Squire | verslaat | Luca Van Assche | 6-2 6-2 |
Marcos Giron | verslaat | Pavel Kotov | 6-4 6-4 |
Andrea Vavassori | verslaat | Radu Albot | 6-4 6-4 |
Daniel Altmaier | verslaat | Borna Gojo | 7-6 6-3 |
Christopher Eubanks | verslaat | Hugo Gaston | 6-7 7-6 6-3 |