De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nederland - 2 Juli 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Heren van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Roman Safiullin | 2-6 3-6 7-6 6-4 7-5 | |
Tweede ronde | verslaat | Arthur Fils | 3-6 6-1 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Arthur Cazaux | 6-3 6-3 6-1 | |
Rotterdam - 500 van 10 Februari tot 18 Februari 2024 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lorenzo Musetti | 3-6 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Hubert Hurkacz | 6-7 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Emil Ruusuvuori | 7-5 7-6 | |
Halve Finale | verslagen door | Jannik Sinner | 6-2 6-4 | |
Dubai - 500 van 24 Februari tot 3 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Abedallah Shelbayh | 7-5 2-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Alexander Bublik | 7-6 7-6 | |
Indian Wells van 4 Maart tot 19 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Tweede ronde | verslaat | Yannick Hanfmann | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Alexander Zverev | 7-6 6-3 | |
Miami - 1000 van 18 Maart tot 2 April 2024 (Hardcourt) | ||||
Tweede ronde | verslaat | Alex Michelsen | 7-6 6-7 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Jannik Sinner | 5-7 7-5 6-1 |
Overwinningen : 2 (Maharashtra Open, Rosmalen Grass Court Championships)
Finale : 1 (Washington)
Samenvatting : 34 Overwinningen / 23 Nederlagen
Overwinning : 1 (Amersfoort)
Finale : 0
Samenvatting : 27 Overwinningen / 28 Nederlagen
Overwinningen : 8 (Praag, Bratislava, Amersfoort, Murcia, Napels, Napoli II, Tenerife, Bratislava 2)
Finale : 0
Samenvatting : 58 Overwinningen / 17 Nederlagen
Australian Open Heren van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Harry Bourchier | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | John-Patrick Smith | 2-6 6-3 6-4 | |
Istanbul van 18 Januari tot 24 Januari 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lukas Rosol | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Go Soeda | 7-5 4-6 7-6 | |
Antalya van 25 Januari tot 31 Januari 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Leonardo Mayer | 6-2 6-2 | |
Antalya 2 van 31 Januari tot 7 Februari 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ernesto Escobedo | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Jozef Kovalík | 6-1 6-2 | |
Montpellier van 21 Februari tot 28 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Carlos Alcaraz Garfia | 4-6 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Antoine Hoang | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Marcos Giron | 6-2 6-7 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ugo Humbert | 6-7 7-6 7-6 | |
ABN AMRO World Tennis Tournament van 27 Februari tot 7 Maart 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jérémy Chardy | 6-4 4-6 6-0 | |
Acapulco van 13 Maart tot 21 Maart 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hernan Casanova | 7-5 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Thanasi Kokkinakis | 6-4 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Denis Kudla | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Denis Kudla | 7-6 4-6 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Casper Ruud | 4-6 6-3 7-6 | |
Belgrade van 12 April tot 18 April 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hugo Dellien | 7-6 6-4 | |
Barcelona van 17 April tot 25 April 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jurij Rodionov | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Carlos Gimeno Valero | 6-7 7-6 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Ilya Ivashka | 6-3 6-1 | |
Estoril van 24 April tot 2 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carlos Alcaraz Garfia | 6-1 6-3 | |
Praag van 3 Mei tot 9 Mei 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lukas Rosol | 6-3 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Renzo Olivo | 6-3 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Frederico Ferreira Silva | 6-2 6-4 | |
Halve Finale | verslaat | Norbert Gombos | 7-6 6-3 | |
Finale | verslaat | Oscar Otte | 5-7 6-4 6-4 | |
Heilbronn van 10 Mei tot 16 Mei 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yannick Hanfmann | 6-0 6-4 | |
Roland Garros Heren van 24 Mei tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniel Masur | 6-2 5-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alessandro Giannessi | 7-5 7-5 | |
Bratislava van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Uladzimir Ignatik | 7-6 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Steven Diez | 6-4 3-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Jiri Lehecka | 2-6 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Klizan | 6-4 5-7 6-4 | |
Finale | verslaat | Sebastian Baez | 7-6 6-3 | |
Forli van 14 Juni tot 20 Juni 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Francesco Forti | 4-6 6-1 7-5 | |
Wimbledon Heren van 21 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomas Fabbiano | 7-6 6-7 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Shintaro Mochizuki | 6-0 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Arthur Fery | 4-6 3-6 7-6 7-6 6-2 | |
Eerste ronde | verslagen door | Alexander Zverev | 6-3 6-4 6-1 | |
Amersfoort van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Michael Geerts | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Michael Vrbensky | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Kimmer Coppejans | 3-6 6-3 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Antoine Hoang | 4-6 6-3 6-4 | |
Finale | verslaat | Botic van de Zandschulp | 6-1 3-6 6-1 | |
Gstaad van 17 Juli tot 25 Juli 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Juan Ignacio Londero | 7-5 4-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Benoît Paire | 6-4 0-0 ab. | |
Liberec van 2 Augustus tot 8 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Borna Gojo | 6-4 6-3 | |
US Open Heren van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jan-Lennard Struff | 2-6 7-6 4-6 6-4 7-5 | |
Tweede ronde | verslagen door | Novak Djokovic | 6-2 6-3 6-2 | |
Murcia van 27 September tot 3 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Nikolas Sanchez Izquierdo | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Alexander Ritschard | 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Miljan Zekic | 6-0 0-6 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Flavio Cobolli | 7-6 6-1 | |
Finale | verslaat | Roberto Carballés Baena | 3-6 7-5 6-3 | |
Napels van 4 Oktober tot 10 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Julian Ocleppo | 6-4 0-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Alexander Ritschard | 3-6 7-5 6-1 | |
Kwartfinales | verslaat | Gian Marco Moroni | 6-3 7-6 | |
Halve Finale | verslaat | Stefano Travaglia | 2-6 6-4 6-2 | |
Finale | verslaat | Andrea Pellegrino | 6-3 6-2 | |
Napoli II van 11 Oktober tot 17 Oktober 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Blaz Rola | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Álvaro López San Martín | 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Manuel Guinard | 7-6 3-6 6-3 | |
Halve Finale | verslaat | Flavio Cobolli | 6-4 6-4 | |
Finale | verslaat | Alexander Ritschard | 6-3 6-2 | |
Tenerife van 1 November tot 7 November 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ergi Kirkin | 6-2 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Yan Bondarevskiy | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Altug Çelikbilek | 6-3 7-5 | |
Halve Finale | verslaat | Fernando Verdasco | 7-6 6-7 6-3 | |
Finale | verslaat | Feliciano López | 6-4 6-4 | |
Bratislava 2 van 8 November tot 14 November 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lukas Pokorny | 7-6 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Danylo Kalenichenko | 7-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Jiri Lehecka | 7-6 6-4 | |
Halve Finale | verslaat | Alex Molcan | 6-7 6-3 6-4 | |
Finale | verslaat | Zsombor Piros | 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Prague 2)
Samenvatting : 18 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 1 (Banja Luka)
Finale : 1 (Tampere)
Samenvatting : 25 Overwinningen / 27 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
ABN AMRO World Tennis Tournament van 13 Februari tot 19 Februari 2017 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gilles Müller | 6-3 6-2 | |
Rosmalen - Ricoh Open van 10 Juni tot 18 Juni 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Vasek Pospisil | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanbul van 12 September tot 18 September 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dudi Sela | 6-2 7-5 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 17 Januari tot 27 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Griekspoor - B. Stevens | verslagen door | L. Glasspool - J. Rojer | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren van 2 Juni tot 10 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Griekspoor - B. Stevens | verslagen door | M. Granollers-Pujol - H. Zeballos | 6-2 6-3 |
Wimbledon Dubbel Heren van 5 Juli tot 15 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | T. Griekspoor - B. Stevens | verslaat | R. Ram - J. Salisbury | 6-7 6-3 6-4 |
1/16de finales | T. Griekspoor - B. Stevens | verslaat | S. Bolelli - A. Vavassori | 2-6 7-6 7-6 |
Achtste finales | T. Griekspoor - B. Stevens | verslaat | M. Melo - J. Peers | 7-5 6-4 |
Kwartfinales | T. Griekspoor - B. Stevens | verslagen door | R. Bopanna - M. Ebden | 6-7 7-5 6-2 |
US Open Dubbel Heren van 30 Augustus tot 9 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | T. Griekspoor - T. Kokkinakis | verslaat | A. Frusina - A. Ganesan | 6-4 6-4 |
1/16de finales | T. Griekspoor - T. Kokkinakis | verslaat | F. Cabral - R. Matos | 4-6 6-4 6-4 |
Achtste finales | T. Griekspoor - T. Kokkinakis | verslagen door | M. González - A. Molteni | 7-6 6-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | T. Griekspoor - A. Vavassori | verslagen door | D. Inglot - K. Skupski | 4-6 6-3 6-4 |
Roland Garros Dubbel Heren van 24 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | T. Griekspoor - B. van de Zandschulp | verslagen door | W. Koolhof - N. Skupski | 4-6 6-3 6-4 |
Wimbledon Dubbel Heren van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | T. Griekspoor - O. Otte | verslagen door | R. Galloway - M. Schnur | 6-1 6-4 6-2 |