De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Wereldkampioenschap Heren - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Duitsland

Volledige uitslagen

Wereldkampioenschap Heren 2017

DuitslandDuitsland - Düsseldorf - 29 Mei 2017 - 5 Juni 2017


Finale

5 Jun - 14h30Long MaverslaatZhendong Fan4-3 (7-11, 11-6, 11-3, 11-8, 5-11, 7-11, 12-10)

Halve Finale

5 Jun - 10h00Long MaverslaatXin Xu4-0 (11-6, 11-9, 11-9, 11-3)
5 Jun - 11h00Zhendong FanverslaatSang-su Lee4-0 (11-6, 11-9, 11-6, 11-1)

Kwartfinales

4 Jun - 15h00Long MaverslaatTimo Boll4-2 (11-5, 8-11, 11-4, 5-11, 11-4, 11-9)
4 Jun - 20h00Xin XuverslaatTomokazu Harimoto4-1 (11-9, 6-11, 11-6, 11-8, 11-4)
4 Jun - 12h15Sang-su LeeverslaatChun Ting Wong4-1 (11-7, 10-12, 11-8, 11-7, 11-5)
4 Jun - 20h00Zhendong FanverslaatKoki Niwa4-1 (11-9, 6-11, 11-6, 11-8, 11-4)

Achtste finales

3 Jun - 19h15Long MaverslaatChih-Yuan Chuang4-0 (11-8, 13-11, 11-1, 11-6)
3 Jun - 19h15Timo BollverslaatMarcos Freitas4-1 (5-11, 11-7, 15-13, 11-9, 11-6)
3 Jun - 11h15Tomokazu HarimotoverslaatLubomir Pistej4-1 (12-10, 11-8, 11-9, 9-11, 11-9)
4 Jun - 10h00Xin XuverslaatGaoyuan Lin4-3 (10-12, 9-11, 11-6, 11-9, 7-11, 11-6, 12-10)
3 Jun - 20h30Sang-su LeeverslaatVladimir Samsonov4-0 (11-9, 11-1, 11-3, 11-9)
3 Jun - 20h30Chun Ting WongverslaatSangeun Jeong4-1 (11-7, 13-11, 11-8, 6-11, 11-7)
4 Jun - 11h00Koki NiwaverslaatDimitrij Ovtcharov4-3 (11-13, 11-9, 11-13, 12-10, 11-5, 9-11, 11-9)
3 Jun - 11h15Zhendong FanverslaatRuwen Filus4-2 (13-11, 11-13, 11-7, 11-3, 9-11, 11-3)

1/16de finales

2 Jun - 18h30Long MaverslaatOvidiu Ionescu4-1 (11-8, 11-7, 9-11, 11-5, 11-5)
2 Jun - 18h30Chih-Yuan ChuangverslaatYuto Muramatsu4-0 (11-7, 11-1, 11-3, 11-8)
2 Jun - 20h30Marcos FreitasverslaatTristan Flore4-3 (11-4, 11-4, 11-8, 6-11, 8-11, 8-11, 12-10)
2 Jun - 14h30Timo BollverslaatWoojin Jang4-1 (11-9, 8-11, 12-10, 11-8, 11-5)
2 Jun - 14h30Tomokazu HarimotoverslaatCheng-Ting Liao4-0 (11-7, 12-10, 11-8, 12-10)
2 Jun - 14h30Lubomir PistejverslaatTamas Lakatos4-0 (11-5, 11-7, 11-9, 11-7)
2 Jun - 20h30Gaoyuan LinverslaatSharath Kamal Achanta4-2 (11-13, 11-9, 11-7, 8-11, 11-8, 11-4)
2 Jun - 14h30Xin XuverslaatHugo Calderano4-1 (12-10, 7-11, 11-6, 11-3, 11-4)
2 Jun - 18h30Sang-su LeeverslaatJike Zhang4-1 (11-9, 11-6, 11-13, 11-6, 12-10)
2 Jun - 19h30Vladimir SamsonovverslaatPanagiotis Gionis4-0 (11-6, 11-5, 11-7, 11-5)
2 Jun - 19h30Sangeun JeongverslaatStefan Fegerl4-2 (12-10, 8-11, 11-6, 9-11, 11-5, 11-1)
2 Jun - 19h30Chun Ting WongverslaatMattias Karlsson4-3 (10-12, 9-11, 11-5, 11-8, 11-7, 12-14, 11-3)
2 Jun - 19h30Dimitrij OvtcharovverslaatHunor Szocs4-3 (11-2, 13-11, 9-11, 7-11, 9-11, 11-2, 11-8)
2 Jun - 18h30Koki NiwaverslaatJonathan Groth4-2 (8-11, 9-11, 11-6, 11-7, 11-8, 11-1)
2 Jun - 20h30Ruwen FilusverslaatPak Nam Ng4-1 (11-6, 8-11, 11-5, 11-2, 11-5)
2 Jun - 20h30Zhendong FanverslaatAlexander Shibaev4-1 (14-12, 11-4, 11-4, 11-13, 11-7)

Tweede ronde

1 Jun - 14h15Long MaverslaatAnton Kallberg4-2 (4-11, 11-5, 11-6, 11-4, 8-11, 11-9)
1 Jun - 14h15Ovidiu IonescuverslaatEmmanuel Lebesson4-0 (11-8, 12-10, 11-9, 11-8)
1 Jun - 19h30Yuto MuramatsuverslaatJoao Monteiro4-3 (11-9, 6-11, 11-8, 9-11, 11-9, 11-13, 11-8)
1 Jun - 14h15Chih-Yuan ChuangverslaatTianyi Jiang4-1 (11-4, 4-11, 11-6, 11-5, 11-9)
1 Jun - 14h15Marcos FreitasverslaatNima Alamian4-0 (11-6, 11-5, 11-9, 11-6)
1 Jun - 14h15Tristan FloreverslaatChien-an Chen4-3 (15-13, 11-9, 10-12, 7-11, 7-11, 12-10, 11-6)
1 Jun - 14h15Woojin JangverslaatPatrick Franziska4-0 (11-5, 11-8, 11-9, 11-5)
1 Jun - 15h15Timo BollverslaatJakub Dyjas4-0 (11-7, 11-8, 11-8, 11-8)
1 Jun - 14h15Tomokazu HarimotoverslaatJun Mizutani4-1 (11-7, 11-6, 14-12, 7-11, 11-8)
1 Jun - 14h15Cheng-Ting LiaoverslaatKwan Kit Ho4-2 (12-10, 5-11, 10-12, 11-3, 11-7, 12-10)
1 Jun - 15h15Tamas LakatosverslaatBastian Steger4-2 (11-8, 14-12, 8-11, 8-11, 11-6, 11-9)
1 Jun - 15h15Lubomir PistejverslaatBenedek Olah4-1 (11-9, 6-11, 15-13, 11-5, 11-9)
1 Jun - 15h15Gaoyuan LinverslaatDaniel Habesohn4-1 (11-1, 11-2, 11-6, 8-11, 11-4)
1 Jun - 15h15Sharath Kamal AchantaverslaatLei Kou4-0 (11-3, 11-9, 14-12, 11-3)
1 Jun - 15h15Hugo CalderanoverslaatNoshad Alamiyan4-0 (11-7, 11-8, 11-7, 11-5)
1 Jun - 19h30Xin XuverslaatZengyi Wang4-0 (11-5, 11-9, 11-7, 11-5)
1 Jun - 19h30Jike ZhangverslaatRobert Gardos4-2 (11-6, 11-5, 11-13, 11-9, 7-11, 11-8)
1 Jun - 19h30Sang-su LeeverslaatSeungmin Cho4-1 (12-10, 11-5, 8-11, 11-6, 11-3)
1 Jun - 19h30Panagiotis GionisverslaatYang Wang4-3 (6-11, 12-10, 5-11, 11-5, 7-11, 12-10, 12-10)
1 Jun - 20h30Vladimir SamsonovverslaatSin Hyok Pak4-1 (11-8, 13-15, 11-9, 11-4, 11-2)
1 Jun - 19h30Sangeun JeongverslaatSimon Gauzy4-2 (9-11, 11-8, 8-11, 11-9, 12-10, 11-9)
1 Jun - 15h15Stefan FegerlverslaatBojan Tokic4-3 (11-6, 11-9, 8-11, 8-11, 9-11, 11-9, 11-8)
1 Jun - 20h30Mattias KarlssonverslaatKanak Jha4-2 (11-6, 9-11, 8-11, 11-6, 11-9, 11-7)
1 Jun - 19h30Chun Ting WongverslaatOmar Assar4-2 (11-7, 7-11, 11-6, 11-5, 7-11, 11-4)
1 Jun - 19h30Dimitrij OvtcharovverslaatPaul Drinkhall4-1 (11-3, 5-11, 11-4, 11-5, 11-5)
1 Jun - 20h30Hunor SzocsverslaatAndrej Gacina4-3 (11-7, 9-11, 11-6, 9-11, 11-7, 6-11, 11-9)
1 Jun - 20h30Jonathan GrothverslaatQuadri Aruna4-0 (14-12, 11-9, 11-5, 11-6)
1 Jun - 15h15Koki NiwaverslaatNing Gao4-3 (9-11, 12-10, 11-7, 11-8, 5-11, 12-14, 11-4)
1 Jun - 20h30Pak Nam NgverslaatWeixing Chen4-3 (5-11, 11-8, 9-11, 6-11, 11-7, 11-8, 11-9)
1 Jun - 20h30Ruwen FilusverslaatJoao Geraldo4-1 (11-8, 7-11, 12-10, 12-10, 11-9)
1 Jun - 20h30Alexander ShibaevverslaatRicardo Walther4-2 (7-11, 11-5, 3-11, 11-5, 12-10, 11-7)
1 Jun - 20h30Zhendong FanverslaatPar Gerell4-0 (11-3, 11-5, 11-1, 11-8)

Eerste ronde

31 Mei - 14h00Long MaverslaatMihai Bobocica4-0 (11-9, 11-5, 11-5, 11-5)
31 Mei - 14h00Anton KallbergverslaatSoumyajit Ghosh4-2 (8-11, 8-11, 11-5, 11-9, 14-12, 12-10)
31 Mei - 14h00Ovidiu IonescuverslaatGencay Menge4-0 (11-1, 11-8, 11-9, 11-7)
31 Mei - 14h00Emmanuel LebessonverslaatCarlos Machado4-3 (10-12, 11-4, 11-6, 2-11, 12-10, 7-11, 11-7)
31 Mei - 14h00Yuto MuramatsuverslaatNiagol Stoyanov4-0 (11-9, 11-9, 11-7, 11-3)
31 Mei - 14h00Joao MonteiroverslaatDaniel Gorak4-2 (12-14, 11-8, 11-7, 9-11, 11-2, 13-11)
31 Mei - 14h00Tianyi JiangverslaatShao Feng Ethan Poh4-1 (11-4, 11-4, 8-11, 11-5, 11-9)
31 Mei - 14h00Chih-Yuan ChuangverslaatPavel Sirucek4-1 (8-11, 11-7, 11-9, 11-4, 11-6)
31 Mei - 14h00Marcos FreitasverslaatKonstantinos Papageorgiou4-1 (11-2, 11-6, 11-8, 9-11, 11-6)
31 Mei - 14h00Nima AlamianverslaatLiam Pitchford4-3 (8-11, 13-11, 8-11, 11-8, 12-10, 10-12, 11-9)
31 Mei - 14h00Tristan FloreverslaatTomislav Pucar4-3 (6-11, 9-11, 11-9, 11-9, 9-11, 12-10, 11-3)
31 Mei - 14h00Chien-an ChenverslaatLaurens Tromer4-3 (10-12, 5-11, 11-1, 13-11, 12-10, 10-12, 11-7)
31 Mei - 15h00Woojin JangverslaatBrian Afanador4-0 (11-5, 11-9, 11-6, 11-9)
31 Mei - 14h00Patrick FranziskaverslaatPeter Sereda4-0 (11-3, 11-5, 12-10, 11-4)
31 Mei - 14h00Jakub DyjasverslaatSamuel Walker4-3 (11-9, 7-11, 8-11, 11-13, 11-8, 11-4, 11-8)
31 Mei - 14h00Timo BollverslaatGavin Rumgay4-0 (11-4, 11-4, 11-7, 11-4)
31 Mei - 14h00Jun MizutaniverslaatSiu Hang Lam4-0 (14-12, 11-5, 11-8, 11-7)
31 Mei - 15h00Tomokazu HarimotoverslaatCédric Nuytinck4-0 (11-8, 11-9, 11-3, 11-7)
31 Mei - 15h00Kwan Kit HoverslaatAlberto Mino4-0 (11-7, 11-9, 11-9, 12-10)
31 Mei - 15h00Cheng-Ting LiaoverslaatKristian Karlsson4-1 (11-9, 11-7, 12-10, 9-11, 11-9)
31 Mei - 15h00Bastian StegerverslaatYun-Ju Lin4-3 (12-10, 11-3, 7-11, 11-9, 16-18, 8-11, 11-5)
31 Mei - 15h00Tamas LakatosverslaatGrigory Vlasov4-2 (12-10, 6-11, 14-12, 11-5, 10-12, 11-4)
31 Mei - 15h00Benedek OlahverslaatAleksandar Karakasevic4-1 (11-8, 11-6, 9-11, 11-8, 11-5)
31 Mei - 15h00Lubomir PistejverslaatYoung-sik Jung4-1 (12-10, 11-6, 12-10, 7-11, 11-5)
31 Mei - 17h00Daniel HabesohnverslaatKenta Matsudaira4-3 (7-11, 11-13, 11-6, 12-10, 13-11, 7-11, 11-8)
31 Mei - 16h00Gaoyuan LinverslaatAliaksandr Khanin4-0 (11-4, 11-3, 11-2, 11-4)
31 Mei - 15h00Sharath Kamal AchantaverslaatJesus Cantero4-1 (11-7, 11-9, 6-11, 11-8, 11-8)
31 Mei - 15h00Lei KouverslaatAnastasios Riniotis4-2 (4-11, 11-3, 4-11, 11-6, 11-6, 11-9)
31 Mei - 15h00Hugo CalderanoverslaatHarmeet Desai4-1 (11-8, 11-8, 11-5, 11-13, 11-4)
31 Mei - 15h00Noshad AlamiyanverslaatFlorent Lambiet4-0 (11-8, 11-7, 11-4, 13-11)
31 Mei - 15h00Zengyi WangverslaatZokhid Kenjaevw.o.
31 Mei - 15h00Xin XuverslaatTomas Polansky4-2 (10-12, 11-9, 11-6, 11-6, 17-19, 11-9)
31 Mei - 16h00Jike ZhangverslaatKrisztian Nagy4-0 (11-7, 11-7, 11-6, 11-7)
31 Mei - 16h00Robert GardosverslaatZhe Yu Clarence Chew4-2 (5-11, 11-4, 11-3, 12-10, 7-11, 11-9)
31 Mei - 15h00Seungmin ChoverslaatLuka Mladenovic4-3 (9-11, 11-4, 11-6, 7-11, 15-13, 9-11, 11-8)
31 Mei - 16h00Sang-su LeeverslaatDarko Jorgic4-3 (11-9, 8-11, 4-11, 11-5, 12-14, 11-2, 11-5)
31 Mei - 16h00Panagiotis GionisverslaatIl Choe4-2 (9-11, 13-11, 11-5, 11-7, 16-18, 11-7)
31 Mei - 16h00Yang WangverslaatKirill Gerassimenko4-3 (11-8, 7-11, 11-7, 10-12, 6-11, 12-10, 11-6)
31 Mei - 17h00Sin Hyok PakverslaatTomas Konecny4-1 (11-5, 11-6, 11-7, 9-11, 13-11)
31 Mei - 16h00Vladimir SamsonovverslaatXinyu Yang4-0 (11-8, 11-5, 11-3, 11-2)
31 Mei - 16h00Simon GauzyverslaatEric Glod4-0 (11-8, 11-6, 11-7, 11-6)
31 Mei - 16h00Sangeun JeongverslaatGustavo Tsuboi4-2 (13-11, 11-8, 11-6, 4-11, 8-11, 11-6)
31 Mei - 16h00Bojan TokicverslaatMarcos Madrid4-2 (5-11, 11-8, 9-11, 11-7, 12-10, 11-6)
31 Mei - 16h00Stefan FegerlverslaatEl-Sayed Lashin4-1 (11-7, 11-4, 8-11, 11-6, 11-9)
31 Mei - 16h00Mattias KarlssonverslaatSegun Toriola4-0 (11-8, 11-6, 11-5, 11-1)
31 Mei - 16h00Kanak JhaverslaatAdrian Crisan4-3 (11-8, 11-8, 5-11, 11-13, 9-11, 11-8, 11-9)
31 Mei - 16h00Omar AssarverslaatMarco Rech Daldosso4-3 (6-11, 6-11, 6-11, 12-10, 11-9, 11-9, 11-5)
31 Mei - 16h00Chun Ting WongverslaatAlexey Liventsov4-3 (13-11, 8-11, 4-11, 13-11, 9-11, 11-4, 11-8)
31 Mei - 15h00Dimitrij OvtcharovverslaatLubomir Jancarik4-2 (11-9, 11-5, 6-11, 7-11, 11-5, 13-11)
31 Mei - 17h00Paul DrinkhallverslaatCazuo Matsumoto4-2 (8-11, 11-3, 11-1, 9-11, 11-7, 11-7)
31 Mei - 17h00Hunor SzocsverslaatSathiyan Gnanasekaran4-1 (11-8, 9-11, 11-7, 11-8, 11-8)
31 Mei - 17h00Andrej GacinaverslaatAlexandre Robinot4-0 (11-7, 12-10, 11-7, 11-7)
31 Mei - 17h00Quadri ArunaverslaatGustavo Gomez4-0 (11-2, 11-7, 11-5, 11-3)
31 Mei - 17h00Jonathan GrothverslaatAhmed Saleh4-1 (11-5, 9-11, 11-6, 11-6, 11-7)
31 Mei - 17h00Ning GaoverslaatOmri Ben Ari4-0 (11-4, 11-8, 11-7, 11-6)
31 Mei - 16h00Koki NiwaverslaatAndreas Levenko4-0 (11-3, 11-8, 11-6, 11-8)
31 Mei - 17h00Pak Nam NgverslaatTiago Apolonia4-3 (11-6, 8-11, 16-14, 7-11, 10-12, 14-12, 11-6)
31 Mei - 17h00Weixing ChenverslaatPadasak Tanviriyavechakul4-1 (12-10, 11-4, 7-11, 13-11, 11-6)
31 Mei - 17h00Joao GeraldoverslaatAlvaro Robles4-3 (12-10, 11-7, 11-4, 5-11, 6-11, 6-11, 13-11)
31 Mei - 17h00Ruwen FilusverslaatDiogo Carvalho4-2 (11-7, 10-12, 11-9, 5-11, 11-5, 11-6)
31 Mei - 17h00Alexander ShibaevverslaatMohamed El-Beiali4-2 (12-10, 10-12, 7-11, 11-8, 11-5, 11-7)
31 Mei - 17h00Ricardo WaltherverslaatFrane Kojic4-1 (11-6, 11-9, 11-8, 8-11, 11-6)
31 Mei - 17h00Par GerellverslaatRobin Devos4-0 (11-9, 11-7, 11-5, 11-9)
31 Mei - 17h00Zhendong FanverslaatQuentin Robinot4-0 (11-6, 11-4, 11-4, 11-1)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden