De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nigeria - 9 Augustus 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Commonwealth Games - Heren van 29 Juli tot 8 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Gavin Rumgay | 4-0 (11-2, 11-8, 11-3, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Paul Drinkhall | 4-1 (12-10, 8-11, 11-7, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Olympische Spelen - Heren van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gustavo Tsuboi | 4-2 (13-15, 11-9, 11-6, 7-11, 11-7, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Heren van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Aliaksandr Khanin | 4-0 (14-12, 11-6, 11-6, 11-5) | |
Tweede ronde | verslaat | Vitor Ishiy | 4-2 (6-11, 11-6, 11-6, 11-5, 3-11, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Sathiyan Gnanasekaran | 4-3 (11-9, 7-11, 13-15, 11-3, 4-11, 11-9, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Kristian Karlsson | 4-3 (11-9, 5-11, 13-11, 5-11, 6-11, 11-8, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Truls Moregard | 4-2 (13-11, 11-8, 2-11, 11-4, 12-14, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
German Open Heren van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Timo Boll | 4-2 (11-5, 11-2, 11-9, 3-11, 8-11, 11-8) | |
Wereldbeker Heren van 13 November tot 15 November 2020 | ||||
Groep C | verslagen door | Darko Jorgic | 4-2 (11-4, 8-11, 10-12, 12-10, 11-8, 11-4) | |
Groep C | verslagen door | Patrick Franziska | 4-1 (11-9, 11-5, 11-8, 12-14, 11-8) |
Overwinningen : 3 (Lagos Open - Heren, Afrikaanse Spelen Heren Teams, Afrikaanse Spelen Heren Teams)
Finale : 1 (Afrikaanse Spelen Heren)
Samenvatting : 18 Overwinningen / 9 Nederlagen
Portugal Open Heren van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Sadi Ismailov | 4-1 (6-11, 11-6, 5 , 7 , 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Simon Soderlund | 4-1 (11-9, 11-6, 10-12, 11-5, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Pavel Sirucek | 4-2 (8-11, 5-11, 11-9, 9, 11-4, 11-0) | |
Wereldkampioenschap Heren van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Florent Lambiet | 4-0 (11-8, 11-9, 11-7, 11-5) | |
Tweede ronde | verslaat | Nima Alamian | 4-3 (9-11, 12-10, 13-11, 8-11, 11-5, 11-13, 12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (12-10, 11-2, 11-6, 11-9) | |
Hong Kong Open - Heren van 6 Juni tot 9 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Peifeng Zheng | 4-3 (12-10, 11-9, 9-11, 11-5, 5-11, 10-12, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-0 (11-7, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Korea Open Heren van 4 Juli tot 7 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Benedikt Duda | 4-1 (2-11, 11-8, 13-11, 11-9, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Xin Xu | 4-1 (11-3, 8-11, 11-5, 11-2, 11-5) | |
Lagos Open - Heren van 7 Augustus tot 11 Augustus 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mohamed El-Beiali | 4-0 (11-7, 11-9, 11-7, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Thiago Monteiro | 4-0 (11-4, 11-6, 11-8, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Soumyajit Ghosh | 4-1 (11-8, 11-5, 11-4, 8-11, 11-4) | |
Finale | verslaat | Robert Gardos | 4-2 (15-13, 11-3, 8-11, 11-6, 10-12, 11-1) | |
Bulgaria Open - Heren van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Te Ma | 4-3 (11-8, 8-11, 11-7, 7-11, 11-7, 7-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Chun Ting Wong | 4-3 (11-9, 11-9, 4-11, 3-11, 11-9, 5-11, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Jun Mizutani | 4-3 (8-11, 11-9, 6-11, 12-10, 11-9, 4-11, 13-11) | |
Halve Finale | verslagen door | Zihao Zhao | 4-1 (11-6, 12-14, 11-2, 11-8, 12-10) | |
Afrikaanse Spelen Heren Teams van 21 Augustus tot 29 Augustus 2019 | ||||
Finale | verslaat | Ahmed Ali Saleh | 3-2 | |
Finale | verslaat | Omar Assar | 3-0 | |
Afrikaanse Spelen Heren van 21 Augustus tot 29 Augustus 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Saheed Idowu | 4-0 (11-5, 17-15, 11-6, 11-2) | |
Halve Finale | verslaat | Omar Assar | 4-2 (11-7, 14-12, 5-11, 11-9, 8-11, 11-6) | |
Finale | verslagen door | Olajide Omotayo | 4-2 | |
German Open Heren van 10 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-1 (8-11, 11-7, 11-9, 14-12, 11-7) | |
Wereldbeker Heren van 29 November tot 1 December 2019 | ||||
Groep C | verslagen door | Kristian Karlsson | 4-0 (12-10, 11-7, 11-8, 11-9) | |
Groep C | verslaat | Heming Hu | 4-0 (11-6, 11-7, 11-4, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-1 (11-7, 13-11, 12-10, 6-11, 11-6) |
Overwinningen : 2 (Lagos Open - Heren, Afrikaans Kampioenschap Heren)
Finale : 1 (Commonwealth Games - Heren)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 6 Nederlagen
Commonwealth Games - Heren van 4 April tot 15 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Brian Chan Yook Fo | 4-0 (11-4, 11-8, 11-4, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Xue Jie Pang | 4-1 (11-5, 8-11, 11-5, 11-5, 12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Harmeet Desai | 4-0 (11-9, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Sharath Kamal Achanta | 4-0 (12-10, 11-9, 9, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Ning Gao | 4-2 (11-7, 11-8, 5-11, 3-11, 11-9, 11-5) | |
Hong Kong Open - Heren van 24 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Yukiya Uda | 4-3 (9-11, 11-5, 11-8, 6-11, 11-8, 9-11, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Marcos Freitas | 4-2 (13-11, 9-11, 11-7, 13-11, 10-12, 11-6) | |
Korea Open Heren van 19 Juli tot 22 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jingkun Liang | 4-1 (9-11, 11-5, 17-15, 11-6, 11-7) | |
Australian Open - Heren van 26 Juli tot 29 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ricardo Walther | 4-2 (-6,-10,8,7,7,10) | |
Achtste finales | verslagen door | Yuya Oshima | 4-0 (12-10, 11-9, 11-8, 11-4) | |
Lagos Open - Heren van 8 Augustus tot 12 Augustus 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Antonino Amato | 4-0 (11-7, 14-12, 11-6, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Khalid Assar | 4-1 (11-7, 11-9, 10-12, 11-4, 17-15) | |
Achtste finales | verslaat | Makanjuola Kazeem | 4-0 (11-9, 11-7, 11-3, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Rares Sipos | 4-0 (11-6, 11-8, 11-5, 12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Supanut Wisutmaythangkoon | 4-0 (11-9, 14-12, 11-9, 11-8) | |
Finale | verslaat | Antoine Hachard | 4-2 (11-13, 11-3, 8-11, 11-5, 11-7, 11-5) | |
Afrikaans Kampioenschap Heren van 3 September tot 9 September 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Monday Olabiyi | 4-0 (11-4,11-5,11-9,11-1) | |
Kwartfinales | verslaat | Khalid Assar | 4-0 (14-12-10, 11-8, 11-6, 15-13-11) | |
Halve Finale | verslaat | Olajide Omotayo | 4-0 (11-9, 11-6, 11-5, 11-3) | |
Finale | verslaat | Ahmed Ali Saleh | 4-1 (11-7, 6-11, 13-11, 11-9, 11-1) | |
Wereldbeker Heren van 19 Oktober tot 21 Oktober 2018 | ||||
Groep B | verslagen door | Kanak Jha | 4-2 (11-7, 11-9, 8-11, 11-7, 8-11, 11-8) | |
Groep B | verslagen door | Simon Gauzy | 4-3 (7-11, 12-10-12, 5-11, 11-9, 11-6, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Steffen Mengel | 4-2 (8-11, 11-5, 11-6, 11-6, 10-12, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Tomas Konecny | 4-3 (8-11, 12-10, 11-9, 11-13, 9-11, 11-7, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ruwen Filus | 4-3 (11-9, 14-12, 2-11, 11-9, 6-11, 4-11, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Heren van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gustavo Gomez | 4-0 (11-2, 11-7, 11-5, 11-3) | |
Tweede ronde | verslagen door | Jonathan Groth | 4-0 (14-12, 11-9, 11-5, 11-6) | |
Bulgaria Open - Heren van 17 Augustus tot 20 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Can Akkuzu | 4-3 (11-5, 8-11, 11-6, 11-6, 9-11, 6-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Yuto Kizukuri | 4-3 (9-11, 7-11, 12-10, 4-11, 11-9, 13-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Asuka Machi | 4-1 (11-3, 6-11, 11-3, 12-10, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Dimitrij Ovtcharov | 4-3 (11-6, 9-11, 8-11, 8-11, 11-4, 11-8, 11-6) | |
Wereldbeker Heren van 20 Oktober tot 22 Oktober 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jun Mizutani | 4-0 (11-6, 11-7, 11-6, 11-7) | |
Swedish Open Heren van 13 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Chun Ting Wong | 4-2 (11-7, 11-4, 11-8, 6-11, 2-11, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Marcos Freitas | 4-0 (11-6, 11-4, 13-11, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (11-6, 11-8, 12-10, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 20 Januari tot 24 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Daniel Kosiba | 4-1 (11-7, 3-11, 11-7, 11-9, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Simon Gauzy | 4-2 (13-11, 11-6, 4-11, 11-6, 11-13, 11-6) | |
Olympische Spelen - Heren van 6 Augustus tot 19 Augustus 2016 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Yang Wang | 4-1 (11-7, 7-11, 11-7, 11-9, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-0 (11-6, 12-10, 11-6, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Timo Boll | 4-2 (12-10, 12-10, 11-5, 3-11, 5-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Long Ma | 4-0 (11-4, 11-2, 11-6, 11-7) | |
Olympische Spelen Heren - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Long Ma | 3-1 (11-6,11-3,5-11,11-2) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (Lagos Open - Heren, Lagos Open - Heren)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Lagos Open - Heren van 10 Maart tot 14 Maart 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Hammed Adeyinka | 4-0 (11-4, 11-5, 11-8, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Makanjuola Kazeem | 4-0 (11-7, 11-6, 11-7, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Ojo Onaolapo | 4-0 (13-1, 119, 11-5, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Omar Assar | 4-2 (12-10, 13-15, 7-11, 11-8, 11-8, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Heren van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Soumyajit Ghosh | 4-1 (11-6,12-10,14-12,6-11,11-5) | |
Zagreb Open - Heren van 19 Mei tot 23 Mei 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Alvaro Robles | 4-3 (11-8, 9-11, 5-11, 11-9, 9-11, 14-12, 11-7) | |
Tsjechë - Heren van 26 Augustus tot 30 Augustus 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Masataka Morizono | 4-1 (11-8,9-11,11-8,11-7,11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Simon Gauzy | 4-2 (6-11, 5-11, 11-3, 12-10, 12-10, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Spanish Open Heren van 2 April tot 6 April 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Masataka Morizono | 4-0 (11-6, 11-7, 11-7, 12-10) | |
Lagos Open - Heren van 23 Juni tot 26 Juni 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jing Yuan Yin | 4-1 (12-10, 9-11, 11-7, 11-9, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Mawussi Agbetoglo | 4-0 (11-6, 11-3, 11-4, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Omar Assar | 4-1 (11-9, 9-11, 12-10, 11-5, 11-9) | |
Commonwealth Games - Landenwedstrijd Heren van 23 Juli tot 3 Augustus 2014 | ||||
Halve Finale | verslaat | Jian Zhan | 3-1 (11-7, 10-12, 14-12, 11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Harmeet Desai | 3-1 (11-7, 11-8, 9-11, 11-5) | |
Commonwealth Games - Heren van 23 Juli tot 3 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ning Gao | 4-0 (11-7, 11-4, 11-9, 11-9) | |
Tsjechë - Heren van 27 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tiago Apolonia | 4-3 (10-12,11-5,11-5,11-6,9-11,8-11,11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Patrick Baum | 4-1 (11-6, 8-11, 11-5, 11-6, 11-6) | |
Wereldbeker Heren van 24 Oktober tot 26 Oktober 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Peng Tang | 4-2 (7-11, 11-9, 12-10, 11-8, 9-11, 11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jike Zhang | 4-2 (6-11, 11-7, 11-4, 11-7, 8-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Olympische Spelen - Heren van 28 Juli tot 2 Augustus 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste Ronde | verslaat | Carlos Machado | 4-2 (6-11, 11-6, 3-11, 13-11, 11-8, 11-6) | |
Tweede Ronde | verslagen door | Bora Vang | 4-2 (6-11, 10-12, 12-10, 11-2, 12-10, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Commonwealth Games - Landenwedstrijd Heren van 4 Oktober tot 14 Oktober 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | William Henzell | 3-1 (11-9, 11-9, 7-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Justin Han | 3-1 (11-2, 7-11, 11-6, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Ning Gao | 3-0 (11-2, 12-10, 11-1) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Sharath Kamal Achanta | 3-0 (11-7, 11-4, 11-3) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Commonwealth Games - Heren Dubbel van 5 Augustus tot 7 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | B. Abiodun - Q. Aruna | verslagen door | N. Lum - F. Luu | 3-2 (14-12, 11-8, 4-11, 9-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | Q. Aruna - O. Omotayo | verslagen door | T. Boll - P. Franziska | 4-2 (13-11, 11-13, 6-11, 11-5, 11-2, 11-2) |
Afrikaanse Spelen Heren Dubbel van 21 Augustus tot 29 Augustus 2019 | ||||
Kwartfinales | Q. Aruna - B. Abiodun | verslagen door | A. Hmam - T. Mamia | 3-2 (12-10, 11-8, 12-14, 8-11, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Commonwealth Games - Heren Dubbel van 4 April tot 15 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | Q. Aruna - S. Toriola | verslaat | J. Choong - C. Leong | 3-1 (11-7, 9-11, 11-8, 11-5) |
Kwartfinales | Q. Aruna - S. Toriola | verslagen door | Y. Pang - S. Poh | 3-1 (11-13, 11-9, 11-7, 11-8) |
Afrikaans kampioenschap Heren - Dubbel van 3 September tot 9 September 2018 | ||||
Kwartfinales | Q. Aruna - S. Toriola | verslaat | A. Ghallab - S. Magdy | 4-1 (11-6,8-11,11-8,13-11,11-4) |
Halve Finale | Q. Aruna - S. Toriola | verslagen door | Y. Abdel-Aziz - K. Assar | 4-2 (4-11, 16-14-12, 12-10-12, 11-4, 11-6, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Hungarian Open Heren - Dubbel van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | Q. Aruna - O. Assar | verslagen door | B. Fang - Y. Zhou | 3-0 (11-8, 11-2, 11-3) |
WK Heren - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | Q. Aruna - S. Toriola | verslaat | T. Alexandrov - D. Kodjabashev | 4-2 (11-9, 9-11, 11-4, 10-12, 11-7, 11-1) |
1/16de finales | Q. Aruna - S. Toriola | verslagen door | P. Franziska - J. Groth | 4-2 (9-11, 10-12, 12-10, 11-3, 11-7, 11-8) |
WK Gemengd - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | Q. Aruna - O. Edem | verslagen door | G. Vlasov - Y. Noskova | 4-1 (10-12, 11-5, 11-5, 11-6, 11-8) |
Swedish Open Heren - Dubbel van 13 November tot 19 November 2017 | ||||
Achtste finales | Q. Aruna - D. Carvalho | verslaat | M. Morizono - Y. Oshima | w.o. |
Kwartfinales | Q. Aruna - D. Carvalho | verslagen door | S. Achanta - S. Gnanasekaran | 3-1 (11-7, 11-13, 11-8, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Hungarian Open Heren - Dubbel van 20 Januari tot 24 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | B. Abiodun - Q. Aruna | verslagen door | C. Chuang - S. Huang | 3-1 (12-10, 11-7, 9-11, 11-8) |
Overwinning : 1 (Lagos Open - Heren Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Lagos Open - Heren Dubbel van 11 Maart tot 14 Maart 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | Q. Aruna - M. Kazeem | verslaat | O. Onaolapo - B. Oyeniyan | 3-1 (12-10,9-11,12-10,11-5) |
Halve Finale | Q. Aruna - M. Kazeem | verslaat | M. El-Beiali - S. Magdy | 3-2 (9-11, 11-9, 8-11, 11-9, 11-9) |
Finale | Q. Aruna - M. Kazeem | verslaat | A. Silva - D. Silva | 3-0 (11-6, 11-8, 11-9) |
WK Heren - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
1/32ste finales | Q. Aruna - M. Kazeem | verslaat | A. Bu Shulaybi - A. Alkhadrawi | 4-1 (11-6, 11-6, 11-4, 9-11, 11-4) |
1/16de finales | Q. Aruna - M. Kazeem | verslagen door | C. Matsumoto - T. Monteiro | 4-1 (7-11, 11-7, 11-5, 11-6, 11-5) |
Zagreb Open Heren - Dubbel van 22 Mei tot 24 Mei 2015 | ||||
Kwartfinales | Q. Aruna - A. Silva | verslaat | J. Dyjas - K. Kulpa | 3-1 (11-4, 11-9, 4-11, 11-3) |
Halve Finale | Q. Aruna - A. Silva | verslagen door | M. Morizono - Y. Oshima | 3-0 (11-6, 11-3, 11-9) |
Polish Open Heren - Dubbel van 21 Oktober tot 25 Oktober 2015 | ||||
Kwartfinales | Q. Aruna - O. Assar | verslagen door | T. Apolonia - J. Monteiro | 3-1 (8-11, 11-7, 11-8, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Commonwealth Games - Heren Dubbel van 23 Juli tot 3 Augustus 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | Q. Aruna - S. Toriola | verslagen door | P. Drinkhall - L. Pitchford | 3-2 (11-7, 8-11, 6-11, 11-5, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | Q. Aruna - G. Olatunde | verslagen door | C. Matsumoto - L. Silva | 4-2 (6-11, 11-7, 8-11, 11-6, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Commonwealth Games - Heren Dubbel van 4 Oktober tot 14 Oktober 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. Ajetunmobi - Q. Aruna | verslagen door | S. Achanta - S. Saha | 3-1 (7-11, 11-5, 12-10, 12-10) |