De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel 2017

ChinaChina - Wuxi - 9 April 2017 - 16 April 2017


Finale

Yu Zhou
Xingtong Chen
verslaatMasataka Morizono
Mima Ito
3-1 (11-9, 11-7, 9-11, 11-8)

Halve Finale

Yu Zhou
Xingtong Chen
verslaatKenta Tazoe
Miyu Maeda
3-0 (11-7, 12-10, 12-10)
Masataka Morizono
Mima Ito
verslaatBo Fang
Manyu Wang
3-2 (11-6, 6-1, 11-7, 8-11, 13-11)

Kwartfinales

Yu Zhou
Xingtong Chen
verslaatChun Ting Wong
Hoi Kem Doo
3-1 (11-8, 10-12, 13-11, 11-9)
Kenta Tazoe
Miyu Maeda
verslaatSang-su Lee
Ha-eun Yang
3-1 (11-4, 12-10, 5-11, 11-5)
Bo Fang
Manyu Wang
verslaatTianyi Jiang
Ho Ching Lee
3-1 (8-11, 11-6, 11-9, 11-7)
Masataka Morizono
Mima Ito
verslaatChien-an Chen
I-Ching Cheng
3-0 (11-7, 11-6, 11-7)

Achtste finales

Chun Ting Wong
Hoi Kem Doo
verslaatIl Choe
Mi Gyong Ri
3-1 (11-7, 4-11, 11-9, 11-6)
Yu Zhou
Xingtong Chen
verslaatPadasak Tanviriyavechakul
Jinnipa Sawettabut
3-1 (9-11, 11-3, 11-4, 11-9)
Kenta Tazoe
Miyu Maeda
verslaatCheng-Ting Liao
Szu-yu Chen
3-2 (11-6, 9-11, 11-2, 8-11, 11-7)
Sang-su Lee
Ha-eun Yang
verslaatMuhd Shakirin Ibrahim
Sock Khim Ng
3-0 (14-12, 11-5, 11-9)
Bo Fang
Manyu Wang
verslaatShao Feng Ethan Poh
Xin Ru Wong
3-0 (11-3, 11-7, 11-4)
Tianyi Jiang
Ho Ching Lee
verslaatPattaratorn Passara
Nanthana Komwong
3-0 (11-2, 11-3, 11-3)
Masataka Morizono
Mima Ito
verslaatMin-seok Kim
Zion Lee
3-2 (11-8, 11-1, 7-11, 10-12, 11-4)
Chien-an Chen
I-Ching Cheng
verslaatZokhid Kenjaev
Olga Kim
3-0 (11-5, 11-4, 11-7)

1/16de finales

Chun Ting Wong
Hoi Kem Doo
verslaatQuang Linh Dinh
Hoang My Trang Mai
3-1 (11-7, 4-11, 11-7, 11-3)
Il Choe
Mi Gyong Ri
verslaatSanil Shetty
Manika Batra
3-1 (11-13, 11-6, 11-4, 11-7)
Padasak Tanviriyavechakul
Jinnipa Sawettabut
verslaatDenis Zholudev
Nataliya Sladkova
3-0 (13-11, 11-4, 11-5)
Yu Zhou
Xingtong Chen
verslaatMohamed Naseem
Aishath Nazim
3-0 (11-4, 11-4, 11-3)
Cheng-Ting Liao
Szu-yu Chen
verslaatIslombek Sultonov
Kamila Khalikova
3-0 (11-5, 11-7, 11-1)
Kenta Tazoe
Miyu Maeda
verslaatDonny Aji
Lilis Indriani
3-0 (11-6, 11-5, 11-7)
Muhd Shakirin Ibrahim
Sock Khim Ng
verslaatMing Han Maxxe Tay
Wanling Zhang
3-1 (8-11, 11-8, 11-5, 11-5)
Sang-su Lee
Ha-eun Yang
verslaatMahbub Billah
Moumita Alam
3-0 (11-1, 11-1, 11-1)
Bo Fang
Manyu Wang
verslaatAidos Kenzhigulov
Zauresh Akasheva
3-0 (11-5, 11-1, 11-6)
Shao Feng Ethan Poh
Xin Ru Wong
verslaatHarmeet Desai
Pooja Sahasrabudhe
3-1 (11-9, 11-5, 5-11, 14-12)
Pattaratorn Passara
Nanthana Komwong
verslaatFicky Supit Santoso
Gustin Dwijayanti
3-0 (15-13, 11-6, 11-8)
Tianyi Jiang
Ho Ching Lee
verslaatSin Hyok Pak
Hyon Sim Ri
3-0 (11-9, 17-15, 16-14)
Masataka Morizono
Mima Ito
verslaatChi Cheng Cheong
Lu Wang
3-0 (11-5, 12-10, 11-6)
Min-seok Kim
Zion Lee
verslaatMuhamad Ashraf Haiqal
Rou You Lee
3-0 (11-7, 11-3, 11-5)
Zokhid Kenjaev
Olga Kim
verslaatBilegt Batkhishig
Doljinzuu Batbayar
3-1 (11-7, 9-11, 11-8, 11-7)
Chien-an Chen
I-Ching Cheng
verslaatRohan Sirisena
Ishara Madurangi
3-0 (11-4, 11-3, 11-2)

1/32ste finales

Chun Ting Wong
Hoi Kem Doo

Bye
Quang Linh Dinh
Hoang My Trang Mai
verslaatImesh Ranasingha
Bandara Rajaguru
3-0 (11-2, 11-5, 11-7)
Il Choe
Mi Gyong Ri
verslaatHoi Wa Chang
Weng I Chong
3-0 (11-7, 11-5, 11-1)
Sanil Shetty
Manika Batra

Bye
Padasak Tanviriyavechakul
Jinnipa Sawettabut

Bye
Denis Zholudev
Nataliya Sladkova
verslaatErdenebayar Chinbat
Undram Munkhbat
3-2 (9-11, 9-11, 11-9, 11-9, 11-7)
Mohamed Naseem
Aishath Nazim
verslaatMukhammed Akhmedzhanov
Nurkyz Aiazbekova
3-0 (11-8, 11-9, 11-9)
Yu Zhou
Xingtong Chen

Bye
Cheng-Ting Liao
Szu-yu Chen

Bye
Islombek Sultonov
Kamila Khalikova
verslaatGhaleb Fahes
Noel Kechichian
3-1 (8-11, 11-2, 11-7, 11-5)
Donny Aji
Lilis Indriani
verslaatZeyad Aldmaisy
Bara Al-Wedian
3-0 (11-8, 11-4, 11-5)
Kenta Tazoe
Miyu Maeda

Bye
Muhd Shakirin Ibrahim
Sock Khim Ng

Bye
Ming Han Maxxe Tay
Wanling Zhang
verslaatRashid Ahmedov
Oguljennet Nyyazgylyjova
3-0 (11-7, 11-6, 11-9)
Mahbub Billah
Moumita Alam
verslaatAbdul Rahim
Sobia Faryal
3-0 (11-7, 11-3, 11-6)
Sang-su Lee
Ha-eun Yang

Bye
Bo Fang
Manyu Wang

Bye
Aidos Kenzhigulov
Zauresh Akasheva
verslaatMasud Rana Parag
Rahima Akter
3-0 (11-7, 11-9, 17-15)
Shao Feng Ethan Poh
Xin Ru Wong
verslaatMoosa Ahmed
Fathimath Nimal
3-1 (11-9, 11-4, 5-11, 11-2)
Harmeet Desai
Pooja Sahasrabudhe

Bye
Pattaratorn Passara
Nanthana Komwong

Bye
Ficky Supit Santoso
Gustin Dwijayanti
verslaatZaid Abo Yaman
Sewar Abuyaman
3-0 (11-6, 11-9, 11-8)
Sin Hyok Pak
Hyon Sim Ri
verslaatTalgat Sagyndykov
Altynai Omuralieva
3-0 (11-1, 11-5, 11-1)
Tianyi Jiang
Ho Ching Lee

Bye
Masataka Morizono
Mima Ito

Bye
Chi Cheng Cheong
Lu Wang
verslaatAnnaberdi Nurgeldiyev
Enejan Ballyyeva
3-0 (11-4, 11-8, 11-4)
Muhamad Ashraf Haiqal
Rou You Lee
verslaatAnh Tu Nguyen
Phan Hoang Tuong Giang
3-2 (8-11, 11-6, 11-7, 11-13, 11-8)
Min-seok Kim
Zion Lee

Bye
Zokhid Kenjaev
Olga Kim

Bye
Bilegt Batkhishig
Doljinzuu Batbayar
verslaatMuhammad Rameez
Aisha Ansari
3-0 (12-10, 11-5, 11-7)
Rohan Sirisena
Ishara Madurangi
verslaatAhmad Harb
Mariana Sahakian
3-2 (14-16, 11-8, 11-7, 7-11, 11-6)
Chien-an Chen
I-Ching Cheng

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden