De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Aziatisch Kampioenschap Heren - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Aziatisch Kampioenschap Heren 2017

ChinaChina - Wuxi - 9 April 2017 - 16 April 2017


Finale

Zhendong FanverslaatSangeun Jeong3-0 (11-5, 11-5, 11-8)

Halve Finale

Sangeun JeongverslaatKoki Niwa3-2 (6-11, 9-11, 11-5, 11-7, 13-11)
Zhendong FanverslaatJike Zhang3-1 (12-10, 11-4, 5-11, 11-4)

Kwartfinales

Sangeun JeongverslaatMaharu Yoshimura3-1 (8-11, 15-13, 11-9, 11-9)
Koki NiwaverslaatXin Xu3-1 (12-10, 5-11, 11-8, 11-7)
Jike ZhangverslaatGaoyuan Lin3-2 (11-7, 6-11, 12-10, 7-11, 11-7)
Zhendong FanverslaatSiu Hang Lam3-0 (11-3, 11-4, 11-8)

Achtste finales

Sangeun JeongverslaatTianyi Jiang3-2 (6-11, 11-6, 7-11, 11-8, 11-9)
Maharu YoshimuraverslaatHeng-Wei Yang3-1 (11-9, 9-11, 11-9, 11-9)
Koki NiwaverslaatNing Gao3-1 (5-11, 11-9, 11-2, 12-10)
Xin XuverslaatWoojin Jang3-1 (11-6, 11-7, 8-11, 11-6)
Jike ZhangverslaatYuya Oshima3-0 (11-9, 11-5, 11-3)
Gaoyuan LinverslaatChun Ting Wong3-1 (11-9, 9-11, 11-3, 11-8)
Siu Hang LamverslaatSharath Kamal Achanta3-2 (11-6, 9-11, 11-9, 12-14, 12-10)
Zhendong FanverslaatSang-su Lee3-0 (11-9, 11-9, 11-6)

1/16de finales

Sangeun JeongverslaatLong Ma3-1 (11-9, 11-8, 6-11, 11-6)
Tianyi JiangverslaatChien-an Chen3-1 (11-9, 11-9, 12-14, 11-8)
Maharu YoshimuraverslaatAnh Tu Nguyen3-0 (11-6, 11-6, 11-9)
Heng-Wei YangverslaatIslombek Sultonov3-0 (11-22, 11-2, 11-3)
Koki NiwaverslaatSoumyajit Ghosh3-0 (11-3, 11-4, 11-5)
Ning GaoverslaatKwan Kit Ho3-1 (7-11, 11-8, 11-4, 11-7)
Woojin JangverslaatTomokazu Harimoto3-1 (11-6, 11-5, 9-11, 11-8)
Xin XuverslaatCheng-Ting Liao3-0 (11-8, 11-8, 11-6)
Jike ZhangverslaatTzu-Hsiang Hung
Yuya OshimaverslaatPak Nam Ng3-1 (11-9, 8-11, 11-9, 11-6)
Gaoyuan LinverslaatHarmeet Desai3-1 (11-9, 8-11, 12-10, 11-4)
Chun Ting WongverslaatMin-seok Kim3-2 (8-11, 10-12, 11-5, 12-10, 11-7)
Siu Hang LamverslaatKenta Matsudaira3-2 (5-11, 5-11, 11-8, 11-6, 11-9)
Sharath Kamal AchantaverslaatKwang Jin Ro3-0 (11-5, 11-7, 14-12)
Sang-su LeeverslaatSanil Shetty3-0 (12-10, 11-8, 11-6)
Zhendong FanverslaatChia-Hung Sun3-0 (11-2, 11-8, 11-5)

Tweede ronde

Long MaverslaatWi Hun Kang3-0 (11-5, 11-3, 11-6)
Sangeun JeongverslaatXue Jie Pang3-1 (11-6, 11-13, 11-6, 11-4)
Tianyi JiangverslaatMilinda Lakshitha3-0 (11-4, 11-1, 11-2)
Chien-an ChenverslaatDonny Aji3-0 (11-3, 11-4, 11-3)
Maharu YoshimuraverslaatAbdulaziz Al-Abbadw.o.
Anh Tu NguyenverslaatSathiyan Gnanasekaran3-2 (5-11, 11-7, 7-11, 11-9, 11-8)
Heng-Wei YangverslaatPattaratorn Passara3-0 (11-6, 11-9, 11-4)
Islombek SultonovverslaatMukhammed Akhmedzhanov3-1 (11-8, 10-12, 11-4, 11-7)
Koki NiwaverslaatIl Choe3-2 (11-8, 9-11, 11-7, 5-11, 12-10)
Soumyajit GhoshverslaatDeepash Bhagwani3-0 (11-6, 11-6, 11-9)
Kwan Kit HoverslaatZokhid Kenjaev3-1 (11-8, 11-5, 2-11, 13-11)
Ning GaoverslaatNikom Wongsiri3-0 (11-3, 11-5, 11-4)
Woojin JangverslaatShao Feng Ethan Poh3-0 (11-4, 11-6, 11-6)
Tomokazu HarimotoverslaatHamidreza Taherkhani3-0 (11-8, 11-3, 11-9)
Cheng-Ting LiaoverslaatKomgrit Sangpao3-0 (11-7, 11-5, 11-8)
Xin XuverslaatNirmala Jayasingha3-0 (11-1, 11-1, 11-1)
Jike ZhangverslaatZeyad Aldmaisy3-0 (11-5, 11-3, 11-6)
Tzu-Hsiang HungverslaatHabibie Wahid3-2 (4-11, 11-7, 8-11, 13-11, 11-3)
Pak Nam NgverslaatMiad Lotfijanabadi3-1 (9-11, 11-5, 11-3, 11-7)
Yuya OshimaverslaatMing Han Maxxe Tay3-0 (11-4, 11-5, 11-3)
Gaoyuan LinverslaatMohammadali Rouintanesfahani3-1 (11-4, 11-5, 9-11, 11-3)
Harmeet DesaiverslaatAli Alkhadrawi3-0 (11-5, 11-5, 11-5)
Min-seok KimverslaatSupanut Wisutmaythangkoon3-0 (11-7, 11-4, 11-9)
Chun Ting WongverslaatGuychgeldi Allanazarov
Kenta MatsudairaverslaatEssa Alblooshi3-0 (11-4, 11-3, 11-5)
Siu Hang LamverslaatFicky Supit Santoso
Kwang Jin RoverslaatDenis Zholudev3-1 (11-9, 9-11, 12-10, 11-8)
Sharath Kamal AchantaverslaatZaid Abo Yaman3-0 (13-11, 11-6, 11-7)
Sang-su LeeverslaatAmin Ahmadian3-0 (11-7, 12-10, 11-6)
Sanil ShettyverslaatAbdulaziz Bu Shulaybi3-0 (11-4, 11-5, 11-9)
Chia-Hung SunverslaatMuhammad Negara3-1 (11-2, 9-11, 11-9, 11-9)
Zhendong FanverslaatMuhammad Rameez3-0 (11-2, 11-2, 11-4)

Eerste ronde

Long Ma Bye
Wi Hun KangverslaatZubair Sarhan3-0 (11-4, 11-4, 11-1)
Xue Jie PangverslaatGhaleb Fahes
Sangeun JeongverslaatKirill Gerassimenko3-1 (8-11, 12-10, 12-10, 11-8)
Tianyi JiangverslaatMahbub Billah3-0 (11-6, 11-4, 11-3)
Milinda LakshithaverslaatKutbidillo Teshaboev
Donny AjiverslaatAbdul Rahim3-0 (11-4, 11-9, 11-6)
Chien-an ChenverslaatChi Cheng Cheong3-1 (11-1, 8-11, 11-9, 11-4)
Maharu YoshimuraverslaatMohammed Abdulwahhab3-0 (11-9, 11-6, 11-3)
Abdulaziz Al-AbbadverslaatAfshin Norooziw.o.
Anh Tu NguyenverslaatImesh Ranasingha3-0 (11-6, 11-9, 11-9)
Sathiyan GnanasekaranverslaatMohammad Salameh3-0 (11-3, 11-2, 11-4)
Heng-Wei YangverslaatChee Feng Leong3-1 (11-7, 11-7, 5-11, 11-7)
Pattaratorn PassaraverslaatDavut Yakubov3-0 (11-3, 11-6, 11-6)
Islombek SultonovverslaatMunkhzorig Jargalsaikhan3-0 (11-3, 11-6, 11-8)
Mukhammed AkhmedzhanovverslaatYoung-sik Jungw.o.
Koki Niwa Bye
Il ChoeverslaatSaid Al Kharusi3-0 (11-2, 11-2, 11-1)
Deepash BhagwaniverslaatMasud Rana Parag3-0 (11-5, 11-3, 11-7)
Soumyajit GhoshverslaatRashid Ahmedov3-0 (11-2, 11-3, 11-6)
Kwan Kit HoverslaatSultan Alkhamis3-0 (11-5, 11-4, 11-4)
Zokhid KenjaevverslaatAbdulla Albalooshi
Nikom WongsiriverslaatAidos Kenzhigulov3-0 (11-7, 11-6, 15-13)
Ning GaoverslaatKhaled Khader3-0 (11-8, 11-7, 11-6)
Woojin JangverslaatAhmad Harb3-0 (11-8, 11-6, 11-5)
Shao Feng Ethan PohverslaatChun Wang3-0 (11-5, 11-5, 11-9)
Hamidreza TaherkhaniverslaatChinzorig Tulguur3-2 (9-11, 11-13, 11-5, 11-8, 11-5)
Tomokazu HarimotoverslaatBa Tuan Anh Doan3-0 (11-3, 11-5, 11-7)
Cheng-Ting LiaoverslaatMuhd Shakirin Ibrahim3-2 (11-5, 11-3, 8-11, 13-15, 11-6)
Komgrit SangpaoverslaatMoosa Ahmed3-0 (11-5, 11-7, 11-8)
Nirmala JayasinghaverslaatTalgat Sagyndykov3-2 (11-9, 8-11, 9-11, 11-5, 12-10)
Xin Xu Bye
Jike Zhang Bye
Zeyad AldmaisyverslaatAsim Qureshi3-0 (11-6, 11-7, 12-10)
Habibie WahidverslaatMuhamad Ashraf Haiqal3-1 (13-11, 11-7, 8-11, 11-7)
Tzu-Hsiang HungverslaatManash Chowdhury3-0 (11-3, 11-5, 12-10)
Pak Nam NgverslaatAsad Alraisi3-0 (11-1, 11-6, 11-8)
Miad LotfijanabadiverslaatChi Chon Cheong3-0 (11-3, 11-7, 12-10)
Ming Han Maxxe TayverslaatQuang Linh Dinh3-2 (11-9, 11-6, 9-11, 7-11, 11-4)
Yuya OshimaverslaatBilegt Batkhishig3-0 (11-2, 11-9, 11-6)
Gaoyuan LinverslaatChalitha Ranjana3-0 (11-2, 11-1, 11-4)
Mohammadali RouintanesfahaniverslaatAlisher Iakupbaev3-0 (11-6, 13-11, 11-9)
Ali AlkhadrawiverslaatGennadiy Levchenko
Harmeet DesaiverslaatMohammed Abdulla3-0 (11-5, 11-6, 11-2)
Min-seok KimverslaatSin Hyok Pak
Supanut WisutmaythangkoonverslaatNawaf Al-Malki3-0 (11-2, 11-1, 11-6)
Guychgeldi AllanazarovverslaatMohamed Shaffan Ismail3-2 (11-6, 11-8, 8-11, 9-11, 11-9)
Chun Ting Wong Bye
Kenta Matsudaira Bye
Essa AlblooshiverslaatAnnaberdi Nurgeldiyev3-1 (11-2, 7-11, 11-7, 11-8)
Ficky Supit SantosoverslaatSaid Al Qarani3-0 (11-3, 11-5, 11-2)
Siu Hang LamverslaatHoi Wa Chang3-0 (11-5, 11-5, 11-9)
Kwang Jin RoverslaatPadasak Tanviriyavechakul3-0 (11-8, 11-9, 11-1)
Denis ZholudevverslaatMirakbar Mirzokhidov3-0 (11-1, 11-1, 11-3)
Zaid Abo YamanverslaatZheng Jie Edric Lim3-1 (5-11, 11-9, 11-7, 11-9)
Sharath Kamal AchantaverslaatMohamed Naseem3-0 (11-7, 11-6, 11-7)
Sang-su LeeverslaatJaven Choong3-0 (11-4, 11-9, 14-12)
Amin AhmadianverslaatHasan Alhourani3-0 (12-10, 11-5, 11-5)
Abdulaziz Bu ShulaybiverslaatRohan Sirisena3-2 (8-11, 11-5, 11-4, 5-11, 11-9)
Sanil ShettyverslaatMohamad Hamiew.o.
Chia-Hung SunverslaatDuc Tuan Nguyen3-0 (11-6, 11-5, 11-6)
Muhammad NegaraverslaatRavil Ahmedov3-0 (11-4, 11-8, 11-5)
Muhammad RameezverslaatErdenebayar Chinbat3-0 (11-9, 11-9, 11-8)
Zhendong Fan Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden