Wacht ...
Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2003
Italië - 29 Augustus 2003 - 1 September 2003
1 | Verenigde Staten (Matt Rich, Daniel Beery, Andrew Kelly) | 07:10.110 |
2 | Australië (Luke Pougnault, Jonathan Fievez, Marcmarco Douez) | 07:13.130 |
3 | Canada (Kevin Burt, Geoff Hodgson, Brian Price) | 07:20.230 |
4 | Italië (Massimo Cascone, Pier Giorgio Negrini, Alessandro Speranza) | 07:33.350 |
5 | Egypte (Ahmed Attia, Mohamed Atta Mohsen, Magdy Farrag) | 07:41.770 |
1 | Canada (Tom Herschmiller, Cameron Baerg, Jake Wetzel, Barney Williams) | 05:52.910 |
2 | Groot-Brittannië (Josh West, Steve Williams, Toby Garbett, Rick Dunn) | 05:53.540 |
3 | Duitsland (Paul Dienstbach, Sebastian Thormann, Philipp Stueer, Bernd Heidicker) | 05:55.130 |
4 | Australië (Nicholas Baxter, James Chapman, Stuart Welch, Stephen Stewart) | 05:57.220 |
5 | Italië (Raffaello Leonardo, Niccolo Mornati, Lorenzo Carboncini, Carlo Mornati) | 05:58.560 |
6 | Slovenië (Miha Pirih, Rok Kolander, Grega Sracnjek, Tomaz Pirih) | 06:00.400 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Verenigde Staten (Garrett Klugh, James Jr Schroeder, Mark Flickinger, Daniel Walsh) | 06:03.900 |
2 | Rusland (Vladimir Volodenkov, Serguei Matveev, Evgueni Jigouline, Alexander Litvinchev) | 06:04.000 |
3 | Polen (Artur Rozalski, Rafal Smolinski, Jaroslaw Godek, Mariusz Daniszewski) | 06:05.030 |
4 | Roemenië (Florin Corbeanu, Daniel Mastacan, Ovidiu Cornea, Gheorghita Munteanu) | 06:05.820 |
5 | Nieuw-Zeeland (Carl Meyer, Donald Leach, Ian Smallman, Mahe Drysdale) | 06:05.850 |
6 | Denemarken (Carl Christiansen, Claus Kjaerulff-Joergensen, Thomas Larsen, Asbjoern Haldgran) | 06:05.960 |
1 | Frankrijk (Benoit Le Nepvou, Francois Meurillon, Jean-David Bernard, Vincent Millot) | 06:01.320 |
2 | Kroatië (Damir Vucicic, Marko Dragicevic, Danijel Bajlo, Hrvoje Maric) | 06:03.920 |
3 | Spanje (Diego Aguirregomezcorta, Pedro Rodriguez Aragon, Noe Guzman Des Castillo, Javier Aguirregomezcorta) | 06:06.020 |
4 | Litouwen (Tomas Bagvilas, Donatas Buivydas, Vaidotas Seminavicius Vaidotas) | 06:06.990 |
5 | China (Shen Liu, Yi He, Chuanqi Zheng, Xinghai Li) | 06:08.670 |
6 | Tsjechië (Richard Wiesner, Michal Strnad, Ondrej Hlavicka, Karel Jr Neffe) | 06:10.740 |
1 | Canada (Tom Herschmiller, Cameron Baerg, Jake Wetzel, Barney Williams) | 05:52.910 |
2 | Groot-Brittannië (Josh West, Steve Williams, Toby Garbett, Rick Dunn) | 05:53.540 |
3 | Duitsland (Paul Dienstbach, Sebastian Thormann, Philipp Stueer, Bernd Heidicker) | 05:55.130 |
4 | Australië (Nicholas Baxter, James Chapman, Stuart Welch, Stephen Stewart) | 05:57.220 |
5 | Italië (Raffaello Leonardo, Niccolo Mornati, Lorenzo Carboncini, Carlo Mornati) | 05:58.560 |
6 | Slovenië (Miha Pirih, Rok Kolander, Grega Sracnjek, Tomaz Pirih) | 06:00.400 |
1 | Duitsland (Martin Raeder, Martin Hasse, Birger Schmidt, Bastian Seibt, Christian Dahlke, Joachim Drews, Carsten Borchardt, Matthias Hobein, Olaf Kaska) | 05:41.430 |
2 | Verenigde Staten (Eric Feins, Andrew Bolton, John Wall, Thomas Paradiso, John Wachter Iii, Patrick Todd, William Fedyna, Angus Maclaurin, Joseph Finelli) | 05:43.950 |
3 | Frankrijk (Fabien Dagada, Damien Margat, Franck Bussiere, Vincent Faucheux, Jerome Bandiera, Remi Le Flohic, Alexis Saitta, Nicolas Planque, Nicolas Majerus) | 05:45.430 |
4 | Denemarken (Morten Hansen Skov, Bjarne Kallesoee, Anders Christensen, Mogens Jessen, Rasmus Hjortshoej, Jens Martensen, Anders Bertelsen, Niels Gommesen, Oliver Blach) | 05:50.650 |
5 | Italië (Salvatore Di Somma, Alessandro Lodigiani, Carlo Grande, Luigi Scala, Bruno Pasqualini, Nicola Moriconi, Giuseppe Del Gaudio, Stefano Fraquelli) | 05:50.700 |
6 | Groot-Brittannië (John Warnock, Hugh Mackworth-Hugh, Daniel Harte, Nick Wakefield, Martin Harris, Mike Hennessy, Matt Beechey, James Haddow) | 05:54.680 |
1 | Denemarken (Thomas Ebert, Thor Kristensen, Stephan Moelvig, Eskild Ebbesen) | 06:10.460 |
2 | Nederland (Ivo Snijders, Gerard Van Der Linden, Karel Dormans, Joeri De Groot) | 06:12.240 |
3 | Italië (Catello Amarante I, Lorenzo Bertini, Salvatore Amitrano, Bruno Mascarenhas) | 06:13.040 |
4 | Duitsland (Axel Schuster, Martin Mueller-Falcke, Stefan Locher, Andreas Bech) | 06:13.500 |
5 | Canada (Jon Beare, Douglas Vandor, Jonathan Mandick, Gavin Hassett) | 06:14.070 |
6 | Ierland (Eugene Coakley, Richard Archibald, Tim Harnedy, Paul Griffin) | 06:16.280 |
- Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Australië (Glen Loftus, Rob Mitchell, Simon Burgess, Tim O'callaghan) | 06:04.310 |
2 | Verenigde Staten (Erik Miller, Matthew Smith, Stephen James Warner, Paul Teti) | 06:06.810 |
3 | Spanje (Jesus Gonzalez Alvarez, Juan Manuel Florido Pellon, Mario Arranz Puente, Carlos Loriente Perez) | 06:07.280 |
4 | Rusland (Sergey Bukreev, Valeriy Sarychev, Aleksander Savkin, Alexander Zyuzin) | 06:07.320 |
5 | Groot-Brittannië (Tim Male, Ben Webb, Mark Hunter, Nick English) | 06:08.130 |
6 | Polen (Gabriel Pawlak, Cezary Mrozowicz, Pawel Randa, Robert Urbanski) | 06:28.980 |
1 | China (Jun Xie, Hong Chen, Haitao Li, Guoyang Zhou) | 06:05.030 |
2 | Frankrijk (Erwan Peron, Jermey Pouge, Jean-Christophe Bette, Fabien Tilliet) | 06:05.820 |
3 | Japan (Takahiro Suda, Akio Yano, Yasunori Tanabe, Kazuaki Mimotot) | 06:05.870 |
4 | Serbia & Montenegro (Nenad Babovic, Veljko Urosevic, Srdjan Stojiljkovic, Milos Tomic) | 06:09.800 |
5 | Zuid-Afrika (Ross Hawkins, Lawrence Ndlovu, Bruce Turvey, Robert Dormehl) | 06:11.440 |
6 | Oekraïne (Maksym Skrypov, Volodymyr Derhachov, Roman Sydorov, Olexiy Martynov) | 06:22.830 |
1 | Denemarken (Thomas Ebert, Thor Kristensen, Stephan Moelvig, Eskild Ebbesen) | 06:10.460 |
2 | Nederland (Ivo Snijders, Gerard Van Der Linden, Karel Dormans, Joeri De Groot) | 06:12.240 |
3 | Italië (Catello Amarante I, Lorenzo Bertini, Salvatore Amitrano, Bruno Mascarenhas) | 06:13.040 |
4 | Duitsland (Axel Schuster, Martin Mueller-Falcke, Stefan Locher, Andreas Bech) | 06:13.500 |
5 | Canada (Jon Beare, Douglas Vandor, Jonathan Mandick, Gavin Hassett) | 06:14.070 |
6 | Ierland (Eugene Coakley, Richard Archibald, Tim Harnedy, Paul Griffin) | 06:16.280 |
1 | Verenigde Staten (Matt Deakin, Brian Mcdonough, Jason Flickinger, Lucas Mcgee, Marcus Mcelhenney) | 06:04.680 |
2 | Groot-Brittannië (Richard Egington, James Livingston, Tom Stallard, Kieran West, Peter Rudge) | 06:05.820 |
3 | Duitsland (Matthias Flach, Arne Landgraf, Klaus Rogge, Jan Martin Broeer, Stefan Lier) | 06:08.900 |
4 | Frankrijk (Jean-Baptiste Macquet, Elie Vervueren, Bastien Ripoll, Anthony Perrot, Ludovic Esposito) | 06:14.720 |
5 | Nieuw-Zeeland (Steven Cottle, Grant Carroll, Eric Murray, Gary Roberts, James Barrett) | 06:19.440 |
6 | Italië (Paolo Loriato, Mauro Mulazzani, Sergio Canciani, Valerio Massimo, Gianluca Barattolo) | 06:27.820 |
- Vier Met (M4+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Verenigde Staten (Matt Deakin, Brian Mcdonough, Jason Flickinger, Lucas Mcgee, Marcus Mcelhenney) | 06:04.680 |
2 | Groot-Brittannië (Richard Egington, James Livingston, Tom Stallard, Kieran West, Peter Rudge) | 06:05.820 |
3 | Duitsland (Matthias Flach, Arne Landgraf, Klaus Rogge, Jan Martin Broeer, Stefan Lier) | 06:08.900 |
4 | Frankrijk (Jean-Baptiste Macquet, Elie Vervueren, Bastien Ripoll, Anthony Perrot, Ludovic Esposito) | 06:14.720 |
5 | Nieuw-Zeeland (Steven Cottle, Grant Carroll, Eric Murray, Gary Roberts, James Barrett) | 06:19.440 |
6 | Italië (Paolo Loriato, Mauro Mulazzani, Sergio Canciani, Valerio Massimo, Gianluca Barattolo) | 06:27.820 |
1 | Duitsland (Stephan Volkert, Andre Willms, Marco Geisler, Robert Sens) | 06:12.260 |
2 | Tsjechië (Petr Vitasek, David Kopriva, Jakub Hanak, David Jirka) | 06:15.590 |
3 | Polen (Marek Kolbowicz, Adam Bronikowski, Slawomir Kruszkowski, Adam Korol) | 06:18.800 |
4 | Australië (Mitchell Punch, Craig Jones, Brendan Long, Shaun Coulton) | 06:22.530 |
5 | Rusland (Sergey Fedorovtsev, Nikolay Spinev, Alexey Svirin, Igor A Kravtsov) | 06:25.240 |
6 | Italië (Mattia Righetti, Luca Agamennoni, Luca Ghezzi, Simone Raineri) | 06:27.870 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Estland (Andrei Silin, Silver Sonntak, Leonid Gulov, Tonu Endrekson) | 05:48.970 |
2 | Frankrijk (Xavier Philippe, Frederic Doucet, Jonathan Coeffic, Frederic Perrier) | 05:51.040 |
3 | Groot-Brittannië (Peter Wells, Simon Lyall-Cottle, Simon Fieldhouse, Matt Langridge) | 05:51.070 |
4 | Zwitserland (Christian Stofer, Simon Stuerm, Florian Stofer, Olivier Gremaud) | 05:51.450 |
5 | Wit-Rusland (Valery Radzevich, Aleh Salamakhin, Pavel Shurmei, Andrei Pliashkou) | 05:53.070 |
6 | Nederland (Geert Cirkel, Gerritjan Eggenkamp, Diederik Simon, Michiel Bartman) | 05:54.640 |
1 | Oekraïne (Oleg Lykov, Dmytro Prokopenko, Leonid Shaposhnikov, Sergii Gryn) | 05:51.940 |
2 | Verenigde Staten (Henry Nuzum, Ben Holbrook, Wyatt Allen, Erik Winters) | 05:54.170 |
3 | China (Jingfeng Wang, Zheng Chen, Yonghui Cui, Hui Su) | 05:56.260 |
4 | Oostenrijk (Michael Hinterleitner, Sebastian Sageder, Wolfgang Sigl, Bernhard Pfaller) | 05:58.540 |
5 | Uruguay (Andres Medivia, Rodolfo Collazo Tourn, Ruben Scarpati Peduto, Leandro Salvagno Rattaro) | 06:00.220 |
6 | Slovenië (Gregor Novak, Ziga Galicic, Davor Mizerit, Bostjan Bozic) | 06:04.980 |
1 | Duitsland (Stephan Volkert, Andre Willms, Marco Geisler, Robert Sens) | 06:12.260 |
2 | Tsjechië (Petr Vitasek, David Kopriva, Jakub Hanak, David Jirka) | 06:15.590 |
3 | Polen (Marek Kolbowicz, Adam Bronikowski, Slawomir Kruszkowski, Adam Korol) | 06:18.800 |
4 | Australië (Mitchell Punch, Craig Jones, Brendan Long, Shaun Coulton) | 06:22.530 |
5 | Rusland (Sergey Fedorovtsev, Nikolay Spinev, Alexey Svirin, Igor A Kravtsov) | 06:25.240 |
6 | Italië (Mattia Righetti, Luca Agamennoni, Luca Ghezzi, Simone Raineri) | 06:27.870 |
1 | Italië (Daniele Gilardoni, Emanuele Federici, Luca Moncada, Filippo Mannucci) | 06:07.100 |
2 | Australië (Michael Mcbryde, Deon Birtwistle, Shane Broad, Samuel Beltz) | 06:09.360 |
3 | Duitsland (Matthias Schoemann-Finck, Joerg Lehnigk, Nils Ipsen, Jens Wittwer) | 06:10.840 |
4 | Nederland (Marten Bosma, Wolter Blankert, Dylan Van Der Linde, Tristan Kramers) | 06:13.260 |
5 | Zwitserland (Tim Eichmann, Adrian Wicki, Stephan Steiner, Nicolas Laett) | 06:15.390 |
6 | Verenigde Staten (Shawn Stephenson, Stephen Arthur Wong, Timothy Larson, Michael Aller) | 06:17.440 |
- Lichtgewicht Dubbel Vier (LM4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Italië (Daniele Gilardoni, Emanuele Federici, Luca Moncada, Filippo Mannucci) | 06:07.100 |
2 | Australië (Michael Mcbryde, Deon Birtwistle, Shane Broad, Samuel Beltz) | 06:09.360 |
3 | Duitsland (Matthias Schoemann-Finck, Joerg Lehnigk, Nils Ipsen, Jens Wittwer) | 06:10.840 |
4 | Nederland (Marten Bosma, Wolter Blankert, Dylan Van Der Linde, Tristan Kramers) | 06:13.260 |
5 | Zwitserland (Tim Eichmann, Adrian Wicki, Stephan Steiner, Nicolas Laett) | 06:15.390 |
6 | Verenigde Staten (Shawn Stephenson, Stephen Arthur Wong, Timothy Larson, Michael Aller) | 06:17.440 |
1 | Canada (Kevin Light, Kyle Hamilton, Andrew Hoskins, Joe Stankevicius, Jeff Powell, Ben Rutledge, Dave Calder, Adam Kreek, Brian Price) | 06:00.440 |
2 | Verenigde Staten (Jonathan Watling, Wolfgang Moser, Jeffrey Klepacki, Ryan Torgerson, Jason Read, Michael Wherley, Bryan Volpenhein, Joseph Hansen, Pete Cipollone) | 06:01.460 |
3 | Groot-Brittannië (Dan Ouseley, Andrew Triggs Hodge, Phil Simmons, Alex Patridge, Tom James, Jonathan Devlin, Ed Coode, Robin Bourne-Taylor, Christian Cormack) | 06:03.450 |
4 | Frankrijk (Johnatan Mathis, Julien Peudecoeur, Germain Chardin, Olivier Moncelet, Yvan Deslaviere, Benjamin Rondeau, Julien Valla, Gilles Bosquet, Christophe Lattaignant) | 06:06.530 |
5 | Australië (Paul Myers, Karsten Forsterling, Stuart Reside, Dave Mcgowan, David Dennis, Lachlan Mcpherson, Cameron Mckenzie-Mcharg, Stefan Szczurowski, Marc Douez) | 06:08.320 |
6 | Duitsland (Thorsten Engelmann, Enrico Schnabel, Stephan Koltzk, Sebastian Schulte, Jörg Diessner, Johannes Doberschuetz, Ulf Siemes, Peter Thiede, Michael Ruhe) | 06:10.010 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Italië (Gaetano Iannuzzi, Mattia Trombetta, Dario Dentale, Marco Penna, Gioacchino Cascone, Francesco Gabriele, Mario Palmisano, Edoardo Verzotti, Aldo Tramontano) | 05:41.600 |
2 | Polen (Daniel Trojanowski, Bogdan Zalewski, Piotr Buchalski, Mikolaj Burda, Wojciech Gutorski, Bartosz Szczybra, Dariusz Nowak, Pawel Rakowski, Sebastian Kosiorek) | 05:43.800 |
3 | Kroatië (Silvijo Petrisko, Branimir Vujevic, Oliver Martinov, Igor Boraska, Kresimir Culjak, Igor Francetic, Mario Vekic, Tomislav Smoljanovic, Ante Kusurin) | 05:44.870 |
4 | Roemenië (Florin Curuea, Marin Gheorghe, Costica Bosneaga, Nicusor Ghebosu, Neculai Taga, Amos Iosub, Cornel Nemtoc, Ioan Florariu, Sorin Dragan) | 05:45.070 |
5 | Tsjechië (Jakub Litera, Oldrich Hejdusek, Petr Lesse, Petr Masek, Jakub Makovicka, Jan Schindler, Jan Gruber, Tomas Karas, Jan Ventruba) | 05:48.180 |
6 | Egypte (Kamal Abd El Rehim, Magdy Farrag, Akrm Abdalshafy, Aly Ibrahim, Mohamed Hussein, Tarek Hamid, Hamdy El Kot, Mustafa Abd El Gawad, El Bakry Yehia) | 05:49.190 |
1 | Nederland (Tjerk Van Weezel, Jan-Willem Gabriëls, Geert Jan Derksen, Frank Munneke, Rene Ten Thije, Daniel Mensch, Nico Mensing Van Charante, Niels Van Den Bovenkamp, Henk Jan Braggaar) | 05:36.440 |
2 | Oekraïne (Hennadiy Zakharchenko, Oleksander Lykhachov, Bogdan Perepechai, Maksym Kontsevyy, Sergiy Chykanov, Andrii Kozyr, Oleksandr Marchenko, Oleg Kosenkov, Andrij Olefirenko) | 05:43.650 |
3 | Denemarken (Morten Nielsen, Anders Moustgaard, Mads Petersen Haubro, Ulrik Ralfkiaer, Leo Iversen Horsted, Kristian Oestergaard, Jacob Jespersen, Emil Blach, Gunnar Levring) | 05:47.580 |
4 | China (De'An Ni, Zhongbao Liu, Jian Sun, Yanzhao Tian, De Fa Li, Xiangdang Wang, Lingbu Chen, Jianxin Li, Ningtao Zhang) | 05:50.550 |
1 | Canada (Kevin Light, Kyle Hamilton, Andrew Hoskins, Joe Stankevicius, Jeff Powell, Ben Rutledge, Dave Calder, Adam Kreek, Brian Price) | 06:00.440 |
2 | Verenigde Staten (Jonathan Watling, Wolfgang Moser, Jeffrey Klepacki, Ryan Torgerson, Jason Read, Michael Wherley, Bryan Volpenhein, Joseph Hansen, Pete Cipollone) | 06:01.460 |
3 | Groot-Brittannië (Dan Ouseley, Andrew Triggs Hodge, Phil Simmons, Alex Patridge, Tom James, Jonathan Devlin, Ed Coode, Robin Bourne-Taylor, Christian Cormack) | 06:03.450 |
4 | Frankrijk (Johnatan Mathis, Julien Peudecoeur, Germain Chardin, Olivier Moncelet, Yvan Deslaviere, Benjamin Rondeau, Julien Valla, Gilles Bosquet, Christophe Lattaignant) | 06:06.530 |
5 | Australië (Paul Myers, Karsten Forsterling, Stuart Reside, Dave Mcgowan, David Dennis, Lachlan Mcpherson, Cameron Mckenzie-Mcharg, Stefan Szczurowski, Marc Douez) | 06:08.320 |
6 | Duitsland (Thorsten Engelmann, Enrico Schnabel, Stephan Koltzk, Sebastian Schulte, Jörg Diessner, Johannes Doberschuetz, Ulf Siemes, Peter Thiede, Michael Ruhe) | 06:10.010 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie