:


Uitslagen


 
Algemeen klassement - 14 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 39h18m52s
2 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 40h33m43s
3 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 43h39m11s
4 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 44h52m21s
5 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 45h04m16s
6 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 45h16m10s
7 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 45h16m11s
8 Nelson Augusto Sanabria Galeano (Yamaha Raptor)  PAR 45h30m38s
9 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 45h58m37s
10 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 47h25m01s
11 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 49h04m00s
12 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 50h07m10s
13 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 51h35m41s
14 Carlos Alejandro Verza (Yamaha YFM 700 R)  ARG 56h00m51s
15 Diego Licio (Yamaha Raptor 700)  URU 56h44m53s
16 Gaston Pando (Yamaha Raptor 700 R)  ARG 57h46m33s
17 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 58h41m25s
18 Leandro Creatore (Yamaha Raptor 700)  ARG 61h02m26s
19 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 67h16m57s
20 Pablo Gaston Rios (Yamaha Raptor)  ARG 67h23m39s
21 Pablo Luis Bustamante (Can-AM Renegade 800)  ARG 72h42m16s
22 Lucas Innocente (Can-AM Renegade 850)  ARG 73h09m54s

 
Etappe 1 - Asunción - Resistencia - 454 km - 2 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Marcelo Medeiros (Yamaha Yfm700r)  BRA 32:53
2 Gaston Gonzalez (Yamaha YFM 700)  ARG 01:02
3 Augusto Sanabria Galeano Nelson (Yamaha Raptor)  PAR 01:39
4 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 01:44
5 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 01:54
6 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 02:19
7 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 02:23
8 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 02:33
9 Walter Nosiglia Jager (Honda)  BOL 02:34
10 TomአKubiena (Ibos Hawk 690)  CZE 02:41
11 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 02:52
12 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 03:04
13 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 03:17
14 Josef Machacek (Yamaha Raptor)  CZE 03:29
15 Simon Vitse (Yamaha)  FRA 03:44
16 Christian Cajica Pinto (Can-AM DS 450)  COL 03:47
17 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 03:55
18 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 04:17
19 Pablo Luis Novara (Can-AM Renegade 800)  ARG 04:31
20 Leonardo Martinez (Can-AM Renegade 800)  BOL 04:39

 
Etappe 2 - Resistencia - San Miguel de Tucumán - 803 km - 3 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 3:14:29
2 Augusto Sanabria Galeano Nelson (Yamaha Raptor)  PAR 01:59
3 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 05:31
4 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 05:36
5 Marcelo Medeiros (Yamaha Yfm700r)  BRA 06:04
6 Lucas Innocente (Can-AM Renegade 850)  ARG 08:50
7 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 10:53
8 TomአKubiena (Ibos Hawk 690)  CZE 11:56
9 Simon Vitse (Yamaha)  FRA 12:39
10 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 13:32
11 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 14:29
12 Gaston Gonzalez (Yamaha YFM 700)  ARG 16:25
13 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 17:38
14 Josef Machacek (Yamaha Raptor)  CZE 19:25
15 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 19:42
16 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 25:19
17 Leonardo Martinez (Can-AM Renegade 800)  BOL 26:00
18 Pablo Luis Novara (Can-AM Renegade 800)  ARG 27:17
19 Gustavo Gallego (Yamaha Raptor 700)  ARG 28:31
20 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 40:54

 
Etappe 3 - San Miguel de Tucumán - San Salvador de Jujuy - 780 km - 4 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Gaston Gonzalez (Yamaha YFM 700)  ARG 05:58:39
2 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 04:41
3 Josef Machacek (Yamaha Raptor)  CZE 09:56
4 Simon Vitse (Yamaha)  FRA 16:05
5 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 20:32
6 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 20:41
7 Walter Nosiglia Jager (Honda)  BOL 21:14
8 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 21:36
9 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 21:49
10 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 23:43
11 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 25:30
12 Gustavo Gallego (Yamaha Raptor 700)  ARG 28:25
13 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 28:34
14 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 29:12
15 Tomás Kubiena (Ibos Hawk 690)  CZE 40:24
16 Lucas Innocente (Can-AM Renegade 850)  ARG 01:02:30
17 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 01:06:32
18 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 01:14:47
19 Augusto Sanabria Galeano Nelson (Yamaha Raptor)  PAR 01:24:54
20 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 07:28:12

 
Etappe 4 - San Salvador de Jujuy - Tupiza - 521 km - 5 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Walter Nosiglia Jager (Honda)  BOL 06:06:22
2 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 11:28
3 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 19:12
4 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 20:41
5 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 22:46
6 Simon Vitse (Yamaha)  FRA 23:38
7 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 29:19
8 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 31:33
9 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 33:22
10 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 36:08
11 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 43:31
12 Gaston Gonzalez (Yamaha YFM 700)  ARG 44:29
13 Tomás Kubiena (Ibos Hawk 690)  CZE 01:15:20
14 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 01:20:17
15 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 01:22:59
16 Augusto Sanabria Galeano Nelson (Yamaha Raptor)  PAR 01:27:50
17 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 01:32:50
18 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 01:33:48
19 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 01:36:48
20 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 01:53:02

 
Etappe 5 - Tupiza - Oruro - 692 km - 6 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 02:57:43
2 Gustavo Gallego (Yamaha Raptor 700)  ARG 07:06
3 Simon Vitse (Yamaha)  FRA 12:57
4 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 17:22
5 Augusto Sanabria Galeano Nelson (Yamaha Raptor)  PAR 18:50
6 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 22:15
7 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 24:11
8 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 30:05
9 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 32:30
10 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 49:14
11 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 01:05:45
12 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 01:16:59
13 Carlos Alejandro Verza (Yamaha YFM 700 R)  ARG 04:20:37
14 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 01:27:10
15 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 01:33:47
16 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 01:34:31
17 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 0135:07
18 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 01:44:36
19 Diego Licio (Yamaha Raptor 700)  URU 02:03:38
20 Lucas Innocente (Can-AM Renegade 850)  ARG 02:12:05

 

Etappe 6 - Oruro - La Paz - 786 km 7 Januari - Geannuleerd



 
Etappe 7 - La Paz - Uyuni - 622 km - 9 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 02:32:49
2 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 02:35:48
3 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 02:42:25
4 Simon Vitse (Yamaha)  FRA 02:46:19
5 Nelson Augusto Sanabria Galeano (Yamaha Raptor)  PAR 02:51:04
6 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 02:54:38
7 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 02:58:42
8 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 03:07:53
9 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 03:08:11
10 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 03:09:02
11 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 03:10:19
12 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 03:11:47
13 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 03:21:02
14 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 03:23:25
15 Luca Innocente (Can-Am)  ARG 03:43:18
16 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 03:49:20
17 Pablo Luis Bustamante (Can-AM Renegade 800)  ARG 03:50:13
18 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 04:00:19
19 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 04:03:49
20 Diego Licio (Yamaha Raptor 700)  URU 04:06:02

 
Etappe 8 - Uyuni - Salta - 892 km - 10 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 05:26:46
2 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 05:32:25
3 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 05:34:02
4 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 05:37:44
5 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 05:49:28
6 Nelson Augusto Sanabria Galeano (Yamaha Raptor)  PAR 05:50:02
7 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 05:53:09
8 António Félix da Costa (Yamaha)  POR 05:53:44
9 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 05:53:54
10 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 06:00:25
11 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 06:02:20
12 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 06:07:59
13 Daniel Mazzucco (Can-Am)  ARG 06:18:07
14 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 06:48:44
15 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 06:53:21
16 Carlos Alejandro Verza (Yamaha YFM 700 R)  ARG 07:03:42
17 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 07:21:58
18 Leandro Creatore (Yamaha Raptor 700)  ARG 07:29:06
19 Pablo Gaston Rios (Yamaha Raptor)  ARG 07:36:56
20 Gaston Pando (Yamaha Raptor 700 R)  ARG 07:42:04

 

Etappe 9 - Salta - Chilecito - 977 km 11 Januari - Geannuleerd



 
Etappe 10 - Chilecito - San Juan - 751 km - 12 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 06:52:43
2 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 07:03:29
3 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 08:19:09
4 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 08:21:51
5 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 08:25:10
6 António Félix da Costa (Yamaha)  POR 08:28:48
7 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 08:45:03
8 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 09:00:22
9 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 09:47:36
10 Nelson Augusto Sanabria Galeano (Yamaha Raptor)  PAR 09:48:21
11 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 09:52:37
12 Luca Innocente (Can-Am)  ARG 10:00:41
13 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 10:01:37
14 Gaston Pando (Yamaha Raptor 700 R)  ARG 10:21:24
15 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 10:24:22
16 Carlos Alejandro Verza (Yamaha YFM 700 R)  ARG 10:37:44
17 Diego Licio (Yamaha Raptor 700)  URU 11:33:18
18 Pablo Gaston Rios (Yamaha Raptor)  ARG 11:36:50
19 Leandro Creatore (Yamaha Raptor 700)  ARG 11:37:19

 
Etappe 11 - San Juan - Río Cuarto - 754 km - 13 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 03:58:22
2 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 04:19:03
3 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 04:22:11
4 Nelson Augusto Sanabria Galeano (Yamaha Raptor)  PAR 04:34:30
5 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 04:38:01
6 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 04:42:29
7 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 04:45:07
8 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 04:50:58
9 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 04:53:41
10 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 04:58:04
11 Luca Innocente (Can-Am)  ARG 05:28:38
12 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 05:42:39
13 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 05:48:51
14 Carlos Alejandro Verza (Yamaha YFM 700 R)  ARG 05:59:46
15 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 06:17:28
16 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 06:20:43
17 Leandro Creatore (Yamaha Raptor 700)  ARG 06:21:20
18 Diego Licio (Yamaha Raptor 700)  URU 06:21:20
19 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 06:21:35
20 Gaston Pando (Yamaha Raptor 700 R)  ARG 06:21:59

 
Etappe 12 - Río Cuarto - Bueno Aires - 786 km - 14 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Ignacio Nicolás Casale (Yamaha Raptor 700)  CHI 40:24
2 Daniel Domaszewski (Honda TRX 700xx)  ARG 00:42
3 Pablo Copetti (Yamaha Raptor 700)  ARG 00:46
4 Santiago Hansen (Honda TRX700XX)  ARG 00:52
5 Lucas Innocente (Can-AM Renegade 850)  ARG 01:07
6 Augusto Sanabria Galeano Nelson (Yamaha Raptor)  PAR 01:12
7 Bruno Da Costa (Yamaha Quaddy 700 Raptor)  FRA 01:19
8 Sergey Karyakin (Yamaha Raptor 700)  RUS 01:33
9 Axel Dutrie (Yamaha Yfzr 450)  FRA 01:53
10 Rafal Sonik (Yamaha Raptor 700)  POL 02:01
11 Kamil Wisniewski (Can AM Can AM Renegade 850)  POL 02:40
12 Kees Koolen (Barren Racer Barren Racer One06902m00s)  NED 04:07
13 Leandro Creatore (Yamaha Raptor 700)  ARG 04:10
14 Zdenek Tuma (Yamaha Raptor)  CZE 04:29
15 Gaston Pando (Yamaha Raptor 700 R)  ARG 04:46
16 Carlos Alejandro Verza (Yamaha YFM 700 R)  ARG 09:51
17 Alexandre Giroud (Yamaha 700 Raptor)  FRA 10:48
18 Diego Licio (Yamaha Raptor 700)  URU 10:53
19 Jan Bastiaan Nijen Twilhaar (Can-AM Renegade)  NED 11:24
20 Camelia Liparoti (Yamaha YFM 700R)  ITA 11:54