:


Uitslagen


 
Algemeen klassement - 14 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 27:58:24
2 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 28:17:22
3 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 28:39:43
4 Federico Villagra (Iveco)  ARG 28:58:28
5 Ayrat Mardeev (Kamaz)  RUS 30:25:14
6 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 30:33:21
7 Alex Loprais (Tatra)  CZE 31:05:20
8 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 31:17:00
9 Hans Stacey (Man)  NED 31:43:20
10 Martin Macik (Liaz)  CZE 31:53:04
11 Pieter Versluis (Man)  NED 32:53:47
12 Jos Smink (Ginaf)  NED 33:07:24
13 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 33:08:45
14 Steven Rotsaert (Man)  BEL 34:11:32
15 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 34:38:43
16 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 34:56:27
17 Wuf Van Ginkel (Iveco)  NED 36:18:12
18 Frank Tilburgs (Daf)  NED 37:05:15
19 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 37:40:55
20 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 39:45:37
21 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 39:47:55
22 Dave Ingels (Man)  BEL 42:30:30
23 NoŽl Essers (Man)  BEL 43:34:05
24 Albert Llovera (Tatra)  AND 43:44:01
25 Aad Van Velsen (Ginaf)  NED 44:26:55
26 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 47:46:17
27 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 50:52:14
28 Thomas Robineau (Iveco)  FRA 51:10:20
29 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 51:10:46
30 William De Groot (Daf)  NED 55:09:28
31 Etienne Smulevici (Man)  FRA 56:04:23
32 Jordi Juvanteny (Man)  ESP 56:43:33
33 Fried Van De Laar (Daf)  NED 57:02:45
34 William De Groot (Daf)  NED 57:59:02
35 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 60:39:27
36 Mathias Behringer (Man)  GER 65:44:16
37 Michel Boucou (Daf)  FRA 67:21:55
38 Ed Wigman (Ginaf)  NED 69:18:48
39 Paolo Calabria (Mercedes)  ITA 94:37:39
40 Cesare Gianfranco Rickler del Mare (Iveco)  ITA 98:54:39

 
Etappe 1 - Asunciůn - Resistencia - 454 km - 2 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 30:00
2 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 00:13
3 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 00:25
4 Alex Loprais (Tatra)  CZE 00:31
5 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 00:42
6 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 00:50
7 Peter Versluis (Man H51)  NED 01:02
8 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 01:21
9 Federico Villagra (Iveco)  ARG 01:26
10 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 01:31
11 Hans Stacey (Man)  NED 01:33
12 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 01:33
13 Gert Huzink (Renault Trucks K 520)  NED 01:33
14 Airat Mardeev (Kamaz 4326)  RUS 01:41
15 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 01:45
16 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 01:54
17 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 02:34
18 Martin Macik (Liaz)  CZE 02:48
19 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 02:56
20 Jos Smink (Ginaf)  NED 04:04

 
Etappe 2 - Resistencia - San Miguel de TucumŠn - 812 km - 3 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 2:37:08
2 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 02:03
3 Peter Versluis (Man H51)  NED 02:52
4 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 02:55
5 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 03:03
6 Federico Villagra (Iveco)  ARG 03:05
7 Hans Stacey (Man)  NED 03:07
8 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 03:36
9 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 03:50
10 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 04:07
11 Alex Loprais (Tatra)  CZE 05:03
12 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 05:38
13 Martin Macik (Liaz)  CZE 05:49
14 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 06:10
15 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 07:17
16 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 13:01
17 Steven Rotsaert (Man)  BEL 14:26
18 Jos Smink (Ginaf)  NED 14:35
19 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 14:50
20 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 14:56

 
Etappe 3 - San Miguel de TucumŠn - San Salvador de Jujuy - 757 km - 4 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 02:45:51
2 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 03:48
3 Federico Villagra (Iveco)  ARG 04:33
4 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 05:36
5 Hans Stacey (Man)  NED 11:38
6 Peter Versluis (Man H51)  NED 11:50
7 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 12:35
8 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 13:09
9 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 14:14
10 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 17:11
11 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 18:11
12 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 21:01
13 Airat Mardeev (Kamaz 4326)  RUS 21:55
14 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 27:18
15 Alex Loprais (Tatra)  CZE 29:55
16 Wulfert Van Ginkel (Iveco Trakker 4x4)  NED 33:33
17 Martin Macik (Liaz)  CZE 33:37
18 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 34:16
19 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 37:48
20 Jos Smink (Ginaf)  NED 39:51

 
Etappe 4 - San Salvador de Jujuy - Tupiza - 521 km - 5 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 04:55:55
2 Airat Mardeev (Kamaz 4326)  RUS 00:30
3 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 03:07
4 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 07:37
5 Federico Villagra (Iveco)  ARG 16:37
6 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 19:10
7 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 19:40
8 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 23
9 Alex Loprais (Tatra)  CZE 25:08
10 Wulfert Van Ginkel (Iveco Trakker 4x4)  NED 25:32
11 Hans Stacey (Man)  NED 29:37
12 Peter Versluis (Man H51)  NED 29:56
13 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 31:09
14 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 42:22
15 Jos Smink (Ginaf)  NED 45:53
16 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 52:32
17 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 54:34
18 Steven Rotsaert (Man)  BEL 01:17:42
19 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 01:21:53
20 Victor Willem Corne Versteijnen (Scania)  NED 01:21:58

 
Etappe 5 - Tupiza - Oruro - 683 km - 6 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 02:39:12
2 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 11:58
3 Airat Mardeev (Kamaz 4326)  RUS 14:04
4 Martin Macik (Liaz)  CZE 16:15
5 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 17:43
6 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 18:21
7 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 20:51
8 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 22:18
9 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 26:10
10 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 26:18
11 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 27:25
12 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 29:23
13 Hans Stacey (Man)  NED 35:36
14 Peter Versluis (Man H51)  NED 37:37
15 Jos Smink (Ginaf)  NED 41:06
16 Federico Villagra (Iveco)  ARG 46:50
17 Victor Willem Corne Versteijnen (Scania)  NED 47:16
18 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 51:20
19 Frank Tilburgs (Daf)  NED 51:31
20 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 52:54

 

Etappe 6 - Oruro - La Paz - 772 km 7 Januari - Geannuleerd



 
Etappe 7 - La Paz - Uyuni - 622 km - 9 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 01:41:35
2 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 01:44:26
3 Federico Villagra (Iveco)  ARG 01:45:12
4 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 01:46:00
5 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 01:46:57
6 Hans Stacey (Man)  NED 01:48:45
7 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 01:49:34
8 Ayrat Mardeev (Kamaz)  RUS 01:49:40
9 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 01:49:58
10 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 01:50:53
11 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 01:51:18
12 Martin Macik (Liaz)  CZE 01:52:56
13 Wuf Van Ginkel (Iveco)  NED 01:53:54
14 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 01:56:39
15 Pieter Versluis (Man)  NED 01:57:24
16 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 01:57:33
17 Alex Loprais (Tatra)  CZE 02:02:56
18 Jos Smink (Ginaf)  NED 02:08:43
19 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 02:10:23
20 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 02:10:39

 
Etappe 8 - Uyuni - Salta - 892 km - 10 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 01:55:20
2 Federico Villagra (Iveco)  ARG 01:55:37
3 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 01:56:02
4 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 01:58:02
5 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 01:59:09
6 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 02:01:14
7 Pieter Versluis (Man)  NED 02:01:29
8 Martin Macik (Liaz)  CZE 02:01:59
9 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 02:02:33
10 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 02:04:37
11 Wuf Van Ginkel (Iveco)  NED 02:06:02
12 Alex Loprais (Tatra)  CZE 02:06:13
13 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 02:08:29
14 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 02:12:57
15 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 02:13:08
16 Jos Smink (Ginaf)  NED 02:18:05
17 Steven Rotsaert (Man)  BEL 02:21:37
18 Maurik Van Den Heuvel (Scania)  NED 02:24:25
19 Victor Willem Corne Versteijnen (Scania)  NED 02:24:38
20 Frank Tilburgs (Daf)  NED 02:29:36

 

Etappe 9 - Salta - Chilecito - 977 km 11 Januari - Geannuleerd



 
Etappe 10 - Chilecito - San Juan - 751 km - 12 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 05:33:06
2 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 05:40:07
3 Ayrat Mardeev (Kamaz)  RUS 05:40:47
4 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 05:45:57
5 Alex Loprais (Tatra)  CZE 05:49:10
6 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 05:55:57
7 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 05:56:49
8 Martin Macik (Liaz)  CZE 06:01:23
9 Hans Stacey (Man)  NED 06:01:23
10 Federico Villagra (Iveco)  ARG 06:03:33
11 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 06:06:22
12 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 06:06:47
13 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 06:08:05
14 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 06:08:08
15 Pieter Versluis (Man)  NED 06:08:59
16 Wuf Van Ginkel (Iveco)  NED 06:11:00
17 Steven Rotsaert (Man)  BEL 06:33:13
18 Jos Smink (Ginaf)  NED 06:53:35
19 Frank Tilburgs (Daf)  NED 07:28:45
20 William De Groot (Daf)  NED 07:49:16

 
Etappe 11 - San Juan - RŪo Cuarto - 754 km - 13 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 03:56:47
2 Federico Villagra (Iveco)  ARG 03:57:39
3 Ayrat Mardeev (Kamaz)  RUS 04:06:40
4 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 04:08:41
5 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 04:11:28
6 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 04:14:27
7 Alex Loprais (Tatra)  CZE 04:16:51
8 Wuf Van Ginkel (Iveco)  NED 04:19:30
9 Martin Macik (Liaz)  CZE 04:22:45
10 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 04:25:36
11 Hans Stacey (Man)  NED 04:33:11
12 Steven Rotsaert (Man)  BEL 04:42:07
13 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 04:48:44
14 Teruhito Sugawara (Hino)  JAP 04:53:34
15 Jos Smink (Ginaf)  NED 04:53:55
16 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 05:23:12
17 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 05:25:13
18 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 05:28:44
19 Albert Llovera (Tatra)  AND 05:39:54
20 Thomas Robineau (Iveco)  FRA 05:41:55

 
Etappe 12 - RŪo Cuarto - Bueno Aires - 786 km - 14 Januari
Sta Naam Nat Uitslag
1 Eduard Nikolaev (Kamaz)  RUS 34:25
2 Airat Mardeev (Kamaz 4326)  RUS 00:33
3 Siarhei Viazovich (Maz)  BLR 00:44
4 Peter Versluis (Man H51)  NED 01:09
5 Federico Villagra (Iveco)  ARG 01:25
6 Dmitry Sotnikov (Kamaz)  RUS 01:49
7 Martin Macik (Liaz)  CZE 02:03
8 Gerard De Rooy (Iveco)  NED 02:21
9 Aleksandr Vasilevski (Maz)  BLR 02:37
10 Wulfert Van Ginkel (Iveco Trakker 4x4)  NED 02:40
11 Ton Van Genugten (Iveco)  NED 02:42
12 Hans Stacey (Man)  NED 02:50
13 Martin Kolomy (Tatra)  CZE 03:07
14 Alex Loprais (Tatra)  CZE 03:15
15 Martin Van den Brink (Renault Trucks)  NED 04:06
16 Artur Ardavichus (Man)  KAZ 04:31
17 Aliaksei Vishneuski (Maz)  BLR 04:56
18 Jos Smink (Ginaf)  NED 05:06
19 Anton Shibalov (Kamaz)  RUS 05:32
20 Pascal De Baar (Renault Trucks)  NED 05:47