De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
09/01 - 02/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
22/01 - 18/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
29/04 - 05/05 | MAS | Sultan Azlan Shah Cup - Round Robin | Australië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/05 | MAS | Sultan Azlan Shah Cup - Finaleronde | Groot-Brittannië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/06 - 04/06 | Elektrostal | EuroHockey Club Trophy Heren - Groep A | Rot-Weiss Wettingen |
02/06 - 04/06 | Elektrostal | EuroHockey Club Trophy Heren - Groep B | Arminen SV |
02/06 - 05/06 | s-Hertogenbosch | EuroHockey Club Champions Cup Dames | Den Bosch HC |
05/06 | Elektrostal | EuroHockey Club Trophy Heren - Finaleronde | Rot-Weiss Wettingen |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/09 - 03/09 | Valencia | Europees Kampioenschap Junior Heren - Klassementsronde - Plaatsen 5-8 | Engeland U-21 |
02/09 - 03/09 | Valencia | Europees Kampioenschap Junior Heren - Finaleronde | Nederland U-21 |
02/09 - 03/09 | Valencia | Europees Kampioenschap Junior Dames - Klassementsronde - Groep C | Spanje U-21 |
02/09 - 03/09 | ESP | Europees Kampioenschap Junior Dames - Finaleronde | Nederland U-21 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/10 - 14/10 | AUS | Oceania Cup Heren - Round Robin | Australië |
11/10 - 14/10 | AUS | Oceania Cup Dames - Round Robin | Australië |
11/10 - 15/10 | Dhaka | Asia Cup Heren - Groep A | India |
12/10 - 16/10 | Dhaka | Asia Cup Heren - Groep B | Maleisië |
15/10 | AUS | Oceania Cup Heren - Finaleronde | Australië |
15/10 | AUS | Oceania Cup Dames - Finaleronde | Australië |
18/10 - 21/10 | Dhaka | Asia Cup Heren - Tweede Ronde | India |
18/10 - 22/10 | Dhaka | Asia Cup Heren - Finaleronde | India |
22/10 - 28/10 | Ismaïlia | Afrika Cup Heren - Round Robin | Egypte |
22/10 - 28/10 | Ismaïlia | Afrika Cup Dames - Round Robin | Zuid-Afrika |
22/10 - 28/10 | MAS | Sultan of Johor Cup - Round Robin | Groot-Brittannië U-21 |
28/10 - 31/10 | Kakamigahara | Asia Cup Dames - Groep A | India |
28/10 - 31/10 | Kakamigahara | Asia Cup Dames - Groep B | Zuid-Korea |
29/10 | Ismaïlia | Afrika Cup Heren - Finaleronde | Zuid-Afrika |
29/10 | Ismaïlia | Afrika Cup Dames - Finaleronde | Zuid-Afrika |
29/10/2017 - 29/10/2018 | MAS | Sultan of Johor Cup - Finaleronde | Australië U-21 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/11 - 05/11 | Kakamigahara | Asia Cup Dames - Finaleronde | India |
08/11 - 11/11 | Melbourne | Melbourne 4 Nations Dames - Round Robin | Nederland |
08/11 - 11/11 | Melbourne | Melbourne 4 Nations Heren - Round Robin | Australië |
12/11 | Melbourne | Melbourne 4 Nations Dames - Finaleronde | Nederland |
12/11 | Melbourne | Melbourne 4 Nations Heren - Finaleronde | Australië |