De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
09/04 - 14/04 | Singapore | Ronde 1 Heren - Groep A - Pool A | China |
09/04 - 14/04 | Singapore | Ronde 1 Heren - Groep A - Pool B | Sri Lanka |
09/04 - 17/04 | Singapore | Ronde 1 Dames - Groep A | Thailand |
16/04 - 17/04 | Singapore | Ronde 1 Heren - Groep A - Finaleronde | China |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
30/08 - 04/09 | Praag | Ronde 1 Heren - Groep B | Oekraïne |
30/08 - 04/09 | Praag | Ronde 1 Dames - Groep B | Tsjechië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/09/2016 - 30/04/2017 | BEL | Belgisch Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen | Braxgata HC |
11/09/2016 - 01/04/2017 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | Saint-Germain HC |
11/09/2016 - 30/04/2017 | BEL | Belgisch Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | Dragons KHC Brasschaat |
11/09/2016 - 07/05/2017 | NED | Nederlands Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | Bloemendaal HC |
11/09/2016 - 07/05/2017 | NED | Nederlands Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen | Den Bosch HC |
13/09 - 18/09 | Douai | Ronde 1 Dames - Groep C | Rusland |
17/09/2016 - 21/05/2017 | GER | Duits Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | Rot-Weiss Keulen |
17/09/2016 - 21/05/2017 | GER | Duits Kampioenschap Dames - Regulier Seizoen | Mannheimer HC |
27/09 - 01/10 | Salamanca | Ronde 1 Heren - Groep C | Verenigde Staten van Amerika |
27/09 - 02/10 | Salamanca | Ronde 1 Dames - Groep D | Mexico |
30/09 - 08/10 | Chiclayo | Ronde 1 Dames - Groep E | Uruguay |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/10 - 09/10 | Chiclayo | Ronde 1 Heren - Groep D | Chili |
07/10 - 09/10 | Banbridge | Euro Hockey League Heren - Eerste Ronde - Groep A | Kampong Utrecht |
07/10 - 09/10 | Banbridge | Euro Hockey League Heren - Eerste Ronde - Groep B | Uhlenhorster HC Hamburg |
07/10 - 09/10 | Banbridge | Euro Hockey League Heren - Eerste Ronde - Groep C | Banbridge HC |
07/10 - 09/10 | Banbridge | Euro Hockey League Heren - Eerste Ronde - Groep D | Atletic Terrassa |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/01 - 17/01 | Kuala Lumpur | Ronde 2 Dames - Groep 1 - Groep A | Italië |
14/01 - 17/01 | Kuala Lumpur | Ronde 2 Dames - Groep 1 - Groep B | Ierland |
19/01 - 22/01 | Kuala Lumpur | Ronde 2 Dames - Groep 1 - Finaleronde | Ierland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/02 - 07/02 | Valencia | Ronde 2 Dames - Groep 2 - Groep A | Spanje |
04/02 - 07/02 | Valencia | Ronde 2 Dames - Groep 2 - Groep B | Polen |
09/02 - 12/02 | Valencia | Ronde 2 Dames - Groep 2 - Finaleronde | Spanje |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/03 - 07/03 | Dhaka | Ronde 2 Heren - Groep A - Groep A | Maleisië |
04/03 - 07/03 | Dhaka | Ronde 2 Heren - Groep A - Groep B | Egypte |
09/03 - 12/03 | Dhaka | Ronde 2 Heren - Groep A - Finaleronde | Maleisië |
11/03 - 14/03 | Belfast | Ronde 2 Heren - Groep B - Groep A | Ierland |
11/03 - 14/03 | Belfast | Ronde 2 Heren - Groep B - Groep B | Frankrijk |
16/03 - 19/03 | Belfast | Ronde 2 Heren - Groep B - Finaleronde | Ierland |
25/03 - 28/03 | Tacarigua | Ronde 2 Heren - Groep C - Groep A | Canada |
25/03 - 29/03 | Tacarigua | Ronde 2 Heren - Groep C - Groep B | Japan |
30/03 - 03/04 | Tacarigua | Ronde 2 Heren - Groep C - Finaleronde | Japan |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04 - 04/04 | West Vancouver | Ronde 2 Dames - Groep 3 - Groep A | India |
01/04 - 05/04 | West Vancouver | Ronde 2 Dames - Groep 3 - Groep B | Chili |
06/04 - 10/04 | West Vancouver | Ronde 2 Dames - Groep 3 - Finaleronde | India |
08/04 - 30/04 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Play-Down | Lille MHC |
08/04 - 30/04 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Play-Offs | Saint-Germain HC |
14/04 - 15/04 | Eindhoven | Euro Hockey League Heren - Achtste finales | Racing Club de France |
16/04 - 17/04 | Bloemendaal | Euro Hockey League Heren - Kwartfinales | Dragons KHC Brasschaat |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/05 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Finale | Racing Club de France |
07/05 - 21/05 | BEL | Belgisch Kampioenschap Heren - Playoffs | Dragons KHC Brasschaat |
07/05 - 21/05 | BEL | Belgisch Kampioenschap Dames - Playoffs | Braxgata HC |
10/05 - 20/05 | NED | Nederlands Kampioenschap Heren - Playoffs | Kampong Utrecht |
14/05 - 27/05 | NED | Nederlands Kampioenschap Dames - Playoffs | Den Bosch HC |
27/05 - 28/05 | GER | Duits Kampioenschap Heren - Playoffs | Mannheimer HC |
27/05 - 28/05 | GER | Duits Kampioenschap Dames - Playoffs | Uhlenhorster HC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/06 - 04/06 | Brasschaat | Euro Hockey League Heren - Eindronde | Rot-Weiss Keulen |
15/06 - 20/06 | Londen | Halve Finale Heren - Halve Finale 1 - Ronde 1 Groep A | Argentinië |
15/06 - 20/06 | Londen | Halve Finale Heren - Halve Finale 1 - Ronde 1 Groep B | Nederland |
21/06 - 27/06 | Brussels | Halve Finale Dames - Halve Finale 1 - Ronde 1 - Groep A | Nederland |
21/06 - 27/06 | Brussels | Halve Finale Dames - Halve Finale 1 - Ronde 1 - Groep B | Australië |
22/06 - 25/06 | Londen | Halve Finale Heren - Halve Finale 1 - Tweede Ronde | Nederland |
29/06 - 02/07 | Brussels | Halve Finale Dames - Halve Finale 1 - Finaleronde | Nederland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/07 - 16/07 | Johannesburg | Halve Finale Dames - Halve Finale 2 - Ronde 1 Groep A | Engeland |
08/07 - 16/07 | Johannesburg | Halve Finale Dames - Halve Finale 2 - Ronde 1 Groep B | Argentinië |
09/07 - 17/07 | Johannesburg | Halve Finale Heren - Halve Finale 2 - Ronde 1 Groep A | Australië |
09/07 - 17/07 | Johannesburg | Halve Finale Heren - Halve Finale 2 - Ronde 1 Groep B | Duitsland |
18/07 - 23/07 | Johannesburg | Halve Finale Dames - Halve Finale 2 - Finaleronde | Verenigde Staten van Amerika |
19/07 - 23/07 | Johannesburg | Halve Finale Heren - Halve Finale 2 - Tweede Ronde | België |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
17/11 - 20/11 | Auckland | Finale Dames - Groep A | Nederland |
18/11 - 21/11 | Auckland | Finale Dames - Groep B | Argentinië |
22/11 - 26/11 | Auckland | Finale Dames - Finaleronde | Nederland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 04/12 | Bhubaneswar | Finale Heren - Groep B | Duitsland |
02/12 - 05/12 | Bhubaneswar | Finale Heren - Groep A | België |
06/12 - 10/12 | Bhubaneswar | Finale Heren - Finaleronde | Australië |