De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Wereldkampioenschap Dames - 2017 - Home

Handbal - Wereldkampioenschap Dames - 2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Duitsland
  • Angola
  • Argentinië
  • Brazilië
  • China
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Hongarije
  • Japan
  • Kameroen
  • Montenegro
  • Nederland
  • Noorwegen
  • Paraguay
  • Polen
  • Roemenië
  • Rusland
  • Servië
  • Slovenië
  • Spanje
  • Tsjechië
  • Tunesië
  • Zuid-Korea
  • Zweden

Home

Wereldkampioenschap Dames - Home

DuitslandDuitsland - 1 December 2017 - 17 December 2017

Wereldkampioenschap Dames 2017 is de 23ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 1 December tot en met 17 December 2017.

Kwalificaties :
Afrikaans Kampioenschap Dames (2016)
WK Handbal Dames - Kwalificaties Europa (2016)
Aziatisch Kampioenschap Dames (2017)
Panamerikaanse Kampioenschappen Dames (2017)


WinnaarFrankrijkFrankrijk

 
 

Voorronde - Groep A (Duitsland - Trier - 02/12/2017 - 08/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Roemenië85401123112+11
2Frankrijk7531113598+37
3Spanje75311135109+26
4Slovenië65302138133+5
5Angola25104123141-18
6Paraguay0500595156-61
2 December 2017
14h00RoemeniëRoemenië29 - 17ParaguayParaguay
18h00SloveniëSlovenië24 - 23FrankrijkFrankrijk
20h30SpanjeSpanje28 - 24AngolaAngola
3 December 2017
14h00RoemeniëRoemenië31 - 28SloveniëSlovenië
18h00FrankrijkFrankrijk26 - 19AngolaAngola
20h30SpanjeSpanje32 - 15ParaguayParaguay
5 December 2017
14h00SloveniëSlovenië32 - 24AngolaAngola
18h00FrankrijkFrankrijk35 - 13ParaguayParaguay
20h30RoemeniëRoemenië19 - 17SpanjeSpanje
7 December 2017
14h00SloveniëSlovenië28 - 22ParaguayParaguay
18h00RoemeniëRoemenië27 - 24AngolaAngola
20h30FrankrijkFrankrijk25 - 25SpanjeSpanje
8 December 2017
14h00AngolaAngola32 - 28ParaguayParaguay
18h00FrankrijkFrankrijk26 - 17RoemeniëRoemenië
20h30SpanjeSpanje33 - 26SloveniëSlovenië

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Duitsland - Bietigheim-Bissingen - 02/12/2017 - 08/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen85401163110+53
2Zweden85401160139+21
3Hongarije65302138127+11
4Polen45203144145-1
5Tsjechië45203134147-13
6Argentinië05005102173-71
2 December 2017
14h00TsjechiëTsjechië28 - 22ArgentiniëArgentinië
18h00PolenPolen33 - 30ZwedenZweden
20h30NoorwegenNoorwegen30 - 22HongarijeHongarije
3 December 2017
14h00TsjechiëTsjechië29 - 25PolenPolen
18h00ZwedenZweden25 - 22HongarijeHongarije
20h30NoorwegenNoorwegen36 - 21ArgentiniëArgentinië
5 December 2017
14h00HongarijeHongarije33 - 15ArgentiniëArgentinië
18h00ZwedenZweden36 - 32TsjechiëTsjechië
20h30NoorwegenNoorwegen35 - 20PolenPolen
7 December 2017
14h00HongarijeHongarije31 - 28PolenPolen
18h00ZwedenZweden38 - 24ArgentiniëArgentinië
20h30NoorwegenNoorwegen34 - 16TsjechiëTsjechië
8 December 2017
14h00PolenPolen38 - 20ArgentiniëArgentinië
18h00HongarijeHongarije30 - 29TsjechiëTsjechië
20h30ZwedenZweden31 - 28NoorwegenNoorwegen

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Duitsland - Oldenburg - 02/12/2017 - 08/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland105500149111+38
2Denemarken65302142121+21
3Montenegro55212135127+8
4Japan55212135130+5
5Brazilië45122110119-9
6Tunesië0500593156-63
2 December 2017
14h00RuslandRusland36 - 16TunesiëTunesië
17h45BraziliëBrazilië28 - 28JapanJapan
20h30MontenegroMontenegro31 - 24DenemarkenDenemarken
3 December 2017
14h00BraziliëBrazilië23 - 22TunesiëTunesië
17h45RuslandRusland28 - 24MontenegroMontenegro
20h30DenemarkenDenemarken32 - 19JapanJapan
5 December 2017
12h00JapanJapan29 - 28MontenegroMontenegro
17h45RuslandRusland24 - 16BraziliëBrazilië
20h30DenemarkenDenemarken37 - 19TunesiëTunesië
6 December 2017
14h00RuslandRusland29 - 28JapanJapan
17h45MontenegroMontenegro29 - 23TunesiëTunesië
20h30DenemarkenDenemarken22 - 20BraziliëBrazilië
8 December 2017
12h00JapanJapan31 - 13TunesiëTunesië
17h45MontenegroMontenegro23 - 23BraziliëBrazilië
20h30RuslandRusland32 - 27DenemarkenDenemarken

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Duitsland - Leipzig - 01/12/2017 - 08/12/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Servië85320159121+38
2Nederland75311149110+39
3Duitsland7531112095+25
4Zuid-Korea65302134118+16
5Kameroen15014104150-46
6China1501492164-72
1 December 2017
19h00DuitslandDuitsland28 - 15KameroenKameroen
2 December 2017
15h30ServiëServië43 - 23ChinaChina
18h00Zuid-KoreaZuid-Korea24 - 22NederlandNederland
3 December 2017
14h00ServiëServië34 - 21KameroenKameroen
18h00NederlandNederland40 - 15ChinaChina
20h30DuitslandDuitsland23 - 18Zuid-KoreaZuid-Korea
5 December 2017
12h00Zuid-KoreaZuid-Korea31 - 19ChinaChina
15h30NederlandNederland29 - 21KameroenKameroen
18h00DuitslandDuitsland22 - 22ServiëServië
6 December 2017
12h00Zuid-KoreaZuid-Korea33 - 21KameroenKameroen
15h30ServiëServië27 - 27NederlandNederland
18h00DuitslandDuitsland24 - 9ChinaChina
8 December 2017
14h00KameroenKameroen26 - 26ChinaChina
18h00NederlandNederland31 - 23DuitslandDuitsland
20h30ServiëServië33 - 28Zuid-KoreaZuid-Korea

Detail van de uitslagen


Plaatsingsronde 21/24 (Duitsland - Magdeburg - 10/12/2017 - 11/12/2017)


Halve Finale 21/23 (10/12/2017)
10 December 2017
11h30ParaguayParaguay28 - 25ArgentiniëArgentinië
14h00ChinaChina32 - 31TunesiëTunesië

Plaats 21 (11/12/2017)
11 December 2017
14h00ParaguayParaguay23 - 21ChinaChina

Plaats 23 (11/12/2017)
11 December 2017
11h30ArgentiniëArgentinië29 - 19TunesiëTunesië

Detail van de uitslagen


Plaatsingsronde 17/20 (Duitsland - Leipzig - 10/12/2017 - 11/12/2017)


Halve Finale 17-20 (10/12/2017)
10 December 2017
11h30PolenPolen34 - 33 verlengingen (24-24,10-9)AngolaAngola
14h00BraziliëBrazilië28 - 26KameroenKameroen

Plaats 19 (11/12/2017)
11 December 2017
11h30AngolaAngola33 - 23KameroenKameroen

Plaats 17 (11/12/2017)
11 December 2017
14h00PolenPolen29 - 27BraziliëBrazilië

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Duitsland - 10/12/2017 - 17/12/2017)


Achtste finales (11/12/2017)
10 December 2017
17h30 in LeipzigFrankrijkFrankrijk29 - 26HongarijeHongarije
17h30 in MagdeburgMontenegroMontenegro31 - 29ServiëServië
20h30 in MagdeburgDenemarkenDenemarken21 - 17DuitslandDuitsland
20h30 in LeipzigZwedenZweden33 - 21SloveniëSlovenië
11 December 2017
17h30 in LeipzigTsjechiëTsjechië28 - 27RoemeniëRoemenië
17h30 in MagdeburgRuslandRusland36 - 35 verlengingen (30-30,6-5)Zuid-KoreaZuid-Korea
20h30 in MagdeburgNederlandNederland26 - 24 verlengingen (20-20,6-4)JapanJapan
20h30 in LeipzigNoorwegenNoorwegen31 - 23SpanjeSpanje

Kwartfinales (13/12/2017)
12 December 2017
17h30 in LeipzigZwedenZweden26 - 23DenemarkenDenemarken
20h45 in LeipzigFrankrijkFrankrijk25 - 22MontenegroMontenegro
13 December 2017
17h30 in MagdeburgNederlandNederland30 - 26TsjechiëTsjechië
20h30 in MagdeburgNoorwegenNoorwegen34 - 17RuslandRusland

Halve Finale (15/12/2017)
15 December 2017
17h30 in HamburgNoorwegenNoorwegen32 - 23NederlandNederland
20h45 in HamburgFrankrijkFrankrijk24 - 22ZwedenZweden

Om 3e/4e plaats (17/12/2017)
17 December 2017
14h30NederlandNederland24 - 21ZwedenZweden

Finale (17/12/2017)
17 December 2017
17h30FrankrijkFrankrijk23 - 21NoorwegenNoorwegen

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden