Handbal - Rusland Division 1 Heren - Super League - 2020/2021 - Home
Keuze van een seizoen :
Rusland
Regulier Seizoen (Rusland - 29/08/2020 - 17/04/2021)
Klassering
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Degradatie Playoff (Rusland - 22/04/2021 - 06/06/2021)
Stand
Laatste wedstrijden
Detail van de uitslagen
Playoffs (Rusland - 12/05/2021 - 05/06/2021)
Kwartfinales
Plaats 5-8
Halve Finale
Plaats 7
Plaats 5
Om 3e/4e plaats
Finale
Detail van de uitslagen
Statistieken
- Algemene statistieken
- Meerdere statistieken
Zeges
1 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 27 |
2 | CSKA Moscow | 22 |
3 | Medvedi Perm | 21 |
4 | HC Neva Saint-Petersburg | 19 |
5 | Dinamo Viktor Stavropol | 15 |
6 | Fakel-TKZ Torch Taganrog | 13 |
Gelijke spelen
1 | Dinamo Viktor Stavropol | 5 |
2 | CSKA Moscow | 4 |
3 | SGAU Saratov | 4 |
4 | Dynamo Chelyabinsk | 3 |
5 | HC Neva Saint-Petersburg | 3 |
6 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 2 |
Nederlagen
1 | Kaustik Volgograd | 26 |
2 | Dynamo Chelyabinsk | 22 |
3 | Sungul Snezhinsk | 22 |
4 | Akbuzat Ufa | 21 |
5 | Fakel-TKZ Torch Taganrog | 18 |
6 | SKIF Krasnodar | 17 |
Thuiszeges
1 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 13 |
2 | Medvedi Perm | 12 |
3 | CSKA Moscow | 11 |
4 | Dinamo Viktor Stavropol | 9 |
5 | Fakel-TKZ Torch Taganrog | 9 |
6 | HC Neva Saint-Petersburg | 9 |
Gelijke spelen thuis
1 | SGAU Saratov | 3 |
2 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 2 |
3 | Dinamo Viktor Stavropol | 2 |
4 | Dynamo Chelyabinsk | 2 |
5 | CSKA Moscow | 1 |
6 | Dinamo ZK Astrakhan | 1 |
Thuisnederlagen
1 | Kaustik Volgograd | 15 |
2 | Dynamo Chelyabinsk | 10 |
3 | Akbuzat Ufa | 9 |
4 | SKIF Krasnodar | 9 |
5 | Sungul Snezhinsk | 9 |
6 | Dinamo ZK Astrakhan | 8 |
Overwinningen uit
1 | Chehovskie Medvedi, Chekho. | 14 |
2 | CSKA Moscow | 11 |
3 | HC Neva Saint-Petersburg | 10 |
4 | Medvedi Perm | 9 |
5 | SKIF Krasnodar | 7 |
6 | Dinamo Viktor Stavropol | 6 |
Gelijke spelen buitenshuis
1 | CSKA Moscow | 3 |
2 | Dinamo Viktor Stavropol | 3 |
3 | HC Neva Saint-Petersburg | 3 |
4 | Kaustik Volgograd | 2 |
5 | Dinamo ZK Astrakhan | 1 |
6 | Dynamo Chelyabinsk | 1 |
Uitnederlagen
1 | Sungul Snezhinsk | 13 |
2 | Akbuzat Ufa | 12 |
3 | Dynamo Chelyabinsk | 12 |
4 | Fakel-TKZ Torch Taganrog | 12 |
5 | Kaustik Volgograd | 11 |
6 | Dinamo ZK Astrakhan | 8 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...