De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
KOR | Universiade - Groep A | Weldra | |
KOR | Universiade - Groep B | Weldra | |
KOR | Universiade - Groep C | Weldra | |
KOR | Universiade - Groep D | Weldra | |
KOR | Universiade Dames - Groep A | Weldra | |
KOR | Universiade Dames - Groep B | Weldra | |
KOR | Universiade Dames - Groep C | Weldra | |
KOR | Universiade Dames - Groep D | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/01 - 23/01 | Doha | Wereldkampioenschap Heren - Groep A | Spanje |
16/01 - 23/01 | Doha | Wereldkampioenschap Heren - Groep B | Kroatië |
16/01 - 24/01 | Doha | Wereldkampioenschap Heren - Groep C | Frankrijk |
16/01 - 24/01 | Doha | Wereldkampioenschap Heren - Groep D | Duitsland |
25/01 - 01/02 | Doha | Wereldkampioenschap Heren - Finaleronde | Frankrijk |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/03 - 19/03 | Jakarta | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep A | Zuid-Korea |
14/03 - 19/03 | Jakarta | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep B | Kazachstan |
21/03 - 23/03 | Jakarta | Aziatisch Kampioenschap Dames - Finaleronde | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
21/05 - 25/05 | La Habana | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Groep A | Brazilië |
21/05 - 25/05 | La Habana | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Groep B | Cuba |
27/05 - 28/05 | La Habana | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Finaleronde | Brazilië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
20/06 - 22/06 | Prishtina | Emerging Nations Championship - Groep A | Far Oer |
20/06 - 22/06 | Prishtina | Emerging Nations Championship - Groep B | Kameroen |
20/06 - 22/06 | Gjakovë | Emerging Nations Championship - Groep C | Moldavië |
20/06 - 22/06 | Gjakovë | Emerging Nations Championship - Groep D | Letland |
24/06 - 26/06 | Prishtina | Emerging Nations Championship - Finaleronde | Far Oer |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/07 | KOR | Universiade - Finaleronde | Portugal Univ. |
13/07 | KOR | Universiade Dames - Finaleronde | Rusland Univ. |
16/07 - 20/07 | Toronto | Panamerikaanse Spelen Dames - Groep A | Brazilië |
16/07 - 20/07 | Toronto | Panamerikaanse Spelen Dames - Groep B | Argentinië |
17/07 - 21/07 | Toronto | Panamerikaanse Spelen Heren - Groep A | Brazilië |
17/07 - 21/07 | Toronto | Panamerikaanse Spelen Heren - Groep B | Argentinië |
22/07 - 24/07 | Toronto | Panamerikaanse Spelen Dames - Finaleronde | Brazilië |
23/07 - 25/07 | Toronto | Panamerikaanse Spelen Heren - Finaleronde | Brazilië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/09 - 10/09 | Doha | Wereldkampioenschap Clubs - Super Globe | Füchse Berlin |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/12 - 11/12 | Herning | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep A | Montenegro |
05/12 - 11/12 | Naestved | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep B | Nederland |
05/12 - 11/12 | Kolding | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep C | Brazilië |
05/12 - 11/12 | Frederikshavn | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep D | Rusland |
13/12 - 14/12 | Herning | Wereldkampioenschap Dames - Plaatsingsronde 21/24 | Tunesië |
13/12 - 14/12 | Kolding | Wereldkampioenschap Dames - Plaatsingsronde 17/20 | China |
13/12 - 20/12 | DEN | Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde | Noorwegen |