Sportuitslagen van de huidige dag

Vorige week Selecteer een andere datum Volgende week


Badminton - Oostenrijk International - Dames - 1/16de Finales
23 Februari 2017 Yui Hashimoto verslaat Agnes Korosi 21-14 21-16
23 Februari 2017 Zidie Liu verslaat Ozge Bayrak 21-17 16-21 22-20


Badminton - Oostenrijk International - Gemengd Dubbel - 1/16de Finales
23 Februari 2017 G. Mairs - J. Moore verslaat N. Mathiasen - G. Bøje 21-13 21-15
23 Februari 2017 F. Søgaard Mortensen - E. Juul Moller verslaat Q. Shen - Y. Han 21-10 21-17


Badminton - Oostenrijk International - Heren - 1/16de Finales
23 Februari 2017 Pablo Abián Vicen verslaat Kalle Koljonen 21-14 21-8
23 Februari 2017 Siril Verma verslaat Marius Myhre 21-14 21-12


Australië - NBL - Playoffs - Halve Finale
23 Februari 2017 Adelaide 36ers 98 - 106 Illawarra Hawks


Rusland - Superliga A - Regulier Seizoen - Februari 2017
23 Februari 2017 Spartak Vladivostok 75 - 66 Kupol Rodniki


Euroleague Heren - Round Robin - Speeldag 23
23 Februari 2017 CSKA Moscow 93 - 81 Maccabi Tel-Aviv


Balkan League - Tweede Ronde - Groep C
23 Februari 2017 BK Beroe Stara Zagora 66 - 68 Feni Industries Kavadarci


CONCACAF Beach Soccer - Groep A
23 Februari 2017 Bahama's 3 - 2 Jamaica


CONCACAF Beach Soccer - Groep D
23 Februari 2017 Turks- en Caicoseilanden 2 - 8 Costa Rica


Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - Februari 2017
23 Februari 2017 Sungul Snezhinsk 34 - 36 Chehovskie Medvedi, Chekhov


Finland - SM-liiga - Regulier Seizoen - Februari 2017
23 Februari 2017 Assät Pori 0 - 4 Mikkelin Jukurit


NHL - Regulier Seizoen - 23 Februari 2017
23 Februari 2017 Florida Panthers 3 - 4 Edmonton Oilers


Super Rugby - Regulier Seizoen - Speeldag 1
23 Februari 2017 Melbourne Rebels 18 - 56 Auckland Blues


Alpijnse Ski - European Cup - Sarntal - Alpine Combinatie Heren
23 Februari 2017 1 Simonet Sandro  SUI 1:41.10
2 Danklmaier Daniel  AUT 1:41.89


Alpijnse Ski - European Cup - Sarntal - Afdaling Heren
23 Februari 2017 1 Kröll Johannes  AUT 1:08.76
2 Rogentin Stefan  SUI 1:09.00


Biathlon - Wereldkampioenschap Junioren - Individueel Dames
23 Februari 2017 1 Bankes Megan  CAN 37:22.0
2 Schwaiger Julia  AUT 38:09.9


Biathlon - Wereldkampioenschap Junioren - Individueel Heren
23 Februari 2017 1 Pettersen Sindre  NOR 40:17.2
2 Zobel David  GER 41:08.4


Langlaufen - Wereldkampioenschappen noords skiën - Sprint Dames
23 Februari 2017 1 Falla Maiken Caspersen  NOR
2 Diggins Jessica  USA


Skispringen - Wereldkampioenschappen noords skiën - Gewone Schans Dames - Kwalificaties
23 Februari 2017 1 Hölzl Chiara  AUT 123.6
2 Runggaldier Elena  ITA 114.4


Langlaufen - Wereldkampioenschappen noords skiën - Sprint Heren
23 Februari 2017 1 Pellegrino Federico  ITA
2 Ustiugov Sergey  RUS


Snooker - Groep 6 - Round Robin
23 Februari 2017 Martin Gould verslaat Mark Selby 3-0
23 Februari 2017 Stuart Bingham verslaat Shaun Murphy 3-1


Snooker - Snooker Shoot-Out - Eerste ronde
23 Februari 2017 Akani Songsermsawad verslaat Duane Jones 1-0
23 Februari 2017 Jack Lisowski verslaat Zhou Yuelong 1-0


Tafeltennis - Qatar Open Dames - 1/16de finales
23 Februari 2017 Yuling Zhu verslaat Huajun Jiang 4-2 (11-5, 11-7, 8-11, 11-7, 15-17, 11-3)
23 Februari 2017 Xiao Na Shan verslaat Qian Li 4-2 (8-11, 11-8, 4-11, 11-6, 11-4, 11-8)


Tafeltennis - Qatar Open Dames - Dubbel - Achtste finales
23 Februari 2017 J. Jeon - H. Yang verslaat H. Cheng - C. Lin 3-1 (11-7, 11-7, 5-11, 11-8)
23 Februari 2017 S. Chen - I. Cheng verslaat W. Ng - W. Soo 3-2 (11-9, 11-8, 7-11, 10-12, 11-6)


Tafeltennis - Qatar Open Heren - 1/16de finales
23 Februari 2017 Long Ma verslaat Cheng-Ting Liao 4-0 (11-9, 11-9, 11-4, 11-3)
23 Februari 2017 Ping Li verslaat Minseok Kim 4-1 (11-9, 11-9, 11-7, 10-12, 11-5)


Tafeltennis - Qatar Open Heren - Dubbel - Achtste finales
23 Februari 2017 M. Morizono - Y. Oshima verslaat M. Daldosso - N. Stoyanov w.o.
23 Februari 2017 C. Chen - H. Chiang verslaat K. Niwa - M. Yoshimura 3-2 (12-14, 10-12, 11-3, 11-8, 11-8)


Tennis - WTA Tour - Boedapest - Achtste finales
23 Februari 2017 Timea Babos verslaat Anna Blinkova 6-3 6-2
23 Februari 2017 Océane Dodin verslaat Tamara Korpatsch 6-2 6-1


Tennis - ATP Tour - Delray Beach - Achtste finales
23 Februari 2017 Milos Raonic verslaat Borna Coric 6-3 7-6
23 Februari 2017 Kyle Edmund verslaat Yen-Hsun Lu 6-3 3-6 6-2


Tennis - WTA Tour - Dubai - Kwartfinales
23 Februari 2017 Angelique Kerber verslaat Ana Konjuh 6-3 6-2
23 Februari 2017 Elina Svitolina verslaat Lauren Davis 6-0 6-4


Tennis - ATP Tour - Marseille - Achtste finales
23 Februari 2017 Richard Gasquet verslaat Mikhail Youzhny 7-5 6-2
23 Februari 2017 Lucas Pouille verslaat Aljaz Bedene 7-5 7-5


Tennis - ATP Tour - Rio de Janeiro - Achtste finales
23 Februari 2017 Albert Ramos Viñolas verslaat Fabio Fognini 6-2 6-3
23 Februari 2017 Nicolas Kicker verslaat Arthur De Greef 6-3 6-3


Algerijnse Division 1 - Speeldag 21
23 Februari 2017 RC Relizane 1 - 0 MO Béjaïa


Primera División de Bolivia - Apertura 2017 - Speeldag 5
23 Februari 2017 Club Blooming 2 - 0 Nacional Potosí


Copa do Brasil - Tweede ronde
23 Februari 2017 Sport Recife 3 - 0 Sete de Setembro


Copa Libertadores - Derde Ronde
23 Februari 2017 Deportivo Capiatá 0 - 1 Atlético Paranaense


UEFA Europa League - Finaleronde - 1/16de finales
23 Februari 2017 Osmanlispor 0 - 3 Olympiakos Piraeus


CONCACAF Champions League - Finaleronde - Kwartfinales
23 Februari 2017 New York Red Bulls 1 - 1 Vancouver Whitecaps


CFU Club Championship - Groep 1
23 Februari 2017 Hoppers FC 2 - 1 Bequia United FC


Colombia Division 1 - Categoría Primera A - Torneo Apertura - Speeldag 5
23 Februari 2017 Alianza Petrolera 2 - 0 La Equidad


Primera División Peruana - Torneo de Verano - Speeldag 4
23 Februari 2017 Universidad San Martín de Porres 3 - 1 Sport Rosario


Vriendschappelijke Wedstrijden - Februari 2017
23 Februari 2017 Ecuador 3 - 1 Honduras


Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs - 23 Februari 2017
23 Februari 2017 FC Poltava 1 - 1 FC Avanhard Kramatorsk


Tsjechische Division 1 Dames - Degradatiepoule - Pool de Relégation
23 Februari 2017 Královo Pole Brno 3 - 1 TJ Sokol Frýdek-Místek


Zuid-amerikaanse kampioenschap Heren - Groep A
23 Februari 2017 Sada Cruzeiro Vôlei 3 - 0 Montes Claros Vôlei


Champions League Dames - Pool C
23 Februari 2017 Azerrail Baku 0 - 3 Fenerbahçe Istanbul


Zeilen - Vendée Globe
23 Februari 2017 1 Le Cléac'h Armel  FRA 74j 03h 35m 46s
2 Thomson Alex  GBR 74j 19h 35m 15s


Wielrennen - 2ème Tour Cycliste International La Provence - Algemeen klassement
23 Februari 2017 1 Dennis Rohan  AUS 12:55:14
2 Cattaneo Mattia  ITA 0:02


Wielrennen - 2ème Tour Cycliste International La Provence - Etappe 3
23 Februari 2017 1 Cattaneo Mattia  ITA 4:05:17
2 Dennis Rohan  AUS 0:02


Wielrennen - Abu Dhabi Tour - Algemeen klassement
23 Februari 2017 1 Cavendish Mark  GBR 4:36:56
2 Greipel André  GER 0:04


Wielrennen - Abu Dhabi Tour - Etappe 1
23 Februari 2017 1 Cavendish Mark  GBR 4:37:06
2 Greipel André  GER 0:00


Wielrennen - Le Tour de Langkawi - Etappe 2
23 Februari 2017 1 McCabe Travis  USA 5:04:41
2 Pozzato Filippo  ITA 0:00


Wielrennen - Volta ao Alentejo - Algemeen klassement
23 Februari 2017 1 Barbero Cuesta Carlos  ESP 7:54:18
2 Nocentini Rinaldo  ITA 0:03


Wielrennen - Volta ao Alentejo - Etappe 2
23 Februari 2017 1 Ariesen Johim  NED 3:50:22
2 Barbero Cuesta Carlos  ESP 0:00