De site voor alle sporten

Menu
 

Curling - WK Curling Gemengd Dubbel - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Zweden

Home

WK Curling Gemengd Dubbel - Home

ZwedenZweden - Östersund - 21 April 2018 - 26 April 2018

WK Curling Gemengd Dubbel 2018 is de 4de editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 21 April tot en met 26 April 2018.

Groep A (Zweden - Östersund - 21/04/2018 - 26/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Letland2220204+16
2Verenigde Staten van Amerika1110142+12
3Zwitserland1110102+8
4Italië111084+4
5Nederland010147-3
6Australië010148-4
7Slovenië0101210-8
8Luxemburg0202227-25
21 April 2018
09h00LetlandLetland7 - 4NederlandNederland
09h00ItaliëItalië8 - 4AustraliëAustralië
09h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika14 - 2LuxemburgLuxemburg
20h00ZwitserlandZwitserland10 - 2SloveniëSlovenië
22 April 2018
11h15LetlandLetland13 - 0LuxemburgLuxemburg
14h30ZwitserlandZwitserland - AustraliëAustralië
17h45SloveniëSlovenië - LetlandLetland
21h00NederlandNederland - LuxemburgLuxemburg
21h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika - ItaliëItalië
23 April 2018
08h00AustraliëAustralië - LetlandLetland
17h45ZwitserlandZwitserland - LuxemburgLuxemburg
17h45Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika - SloveniëSlovenië
17h45ItaliëItalië - NederlandNederland
24 April 2018
08h00SloveniëSlovenië - AustraliëAustralië
08h00ZwitserlandZwitserland - NederlandNederland
11h15Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika - LetlandLetland
14h30ItaliëItalië - SloveniëSlovenië
14h30AustraliëAustralië - LuxemburgLuxemburg
17h45Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika - NederlandNederland
25 April 2018
08h00ItaliëItalië - LetlandLetland
14h30ItaliëItalië - ZwitserlandZwitserland
21h00AustraliëAustralië - NederlandNederland
21h00Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika - ZwitserlandZwitserland
21h00SloveniëSlovenië - LuxemburgLuxemburg
26 April 2018
12h30AustraliëAustralië - Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
16h00SloveniëSlovenië - NederlandNederland
16h00ZwitserlandZwitserland - LetlandLetland
16h00ItaliëItalië - LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Groep B (Zweden - Östersund - 21/04/2018 - 26/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Hongarije2220236+17
2Noorwegen2220175+12
3Turkije22201810+8
4Wit-Rusland1211169+7
5Denemarken12111812+6
6Engeland0202820-12
7Roemenië0202217-15
8Kroatië0202427-23
21 April 2018
09h00DenemarkenDenemarken15 - 2KroatiëKroatië
16h30NoorwegenNoorwegen7 - 2RoemeniëRoemenië
16h30TurkijeTurkije9 - 6Wit-RuslandWit-Rusland
16h30HongarijeHongarije11 - 4EngelandEngeland
22 April 2018
08h00TurkijeTurkije9 - 4EngelandEngeland
08h00Wit-RuslandWit-Rusland10 - 0RoemeniëRoemenië
08h00NoorwegenNoorwegen10 - 3DenemarkenDenemarken
08h00HongarijeHongarije12 - 2KroatiëKroatië
23 April 2018
11h15Wit-RuslandWit-Rusland - KroatiëKroatië
14h30DenemarkenDenemarken - TurkijeTurkije
14h30RoemeniëRoemenië - HongarijeHongarije
21h00EngelandEngeland - NoorwegenNoorwegen
24 April 2018
08h00DenemarkenDenemarken - HongarijeHongarije
08h00RoemeniëRoemenië - TurkijeTurkije
14h30EngelandEngeland - Wit-RuslandWit-Rusland
17h45KroatiëKroatië - RoemeniëRoemenië
17h45NoorwegenNoorwegen - TurkijeTurkije
21h00DenemarkenDenemarken - EngelandEngeland
25 April 2018
08h00NoorwegenNoorwegen - KroatiëKroatië
11h15Wit-RuslandWit-Rusland - HongarijeHongarije
14h30EngelandEngeland - KroatiëKroatië
17h45NoorwegenNoorwegen - Wit-RuslandWit-Rusland
17h45HongarijeHongarije - TurkijeTurkije
21h00DenemarkenDenemarken - RoemeniëRoemenië
26 April 2018
19h30DenemarkenDenemarken - Wit-RuslandWit-Rusland
19h30KroatiëKroatië - TurkijeTurkije
19h30NoorwegenNoorwegen - HongarijeHongarije
19h30EngelandEngeland - RoemeniëRoemenië

Detail van de uitslagen


Groep C (Zweden - Östersund - 21/04/2018 - 26/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Rusland2220186+12
2Estland22201511+4
3Finland111075+2
4Nieuw-Zeeland121114140
5Litouwen1211918-9
6Japan02021214-2
7Polen010158-3
8Kazachstan02021014-4
21 April 2018
12h30FinlandFinland7 - 5KazachstanKazachstan
16h30RuslandRusland11 - 1LitouwenLitouwen
20h00Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland7 - 6 verlengingenJapanJapan
20h00EstlandEstland8 - 5PolenPolen
22 April 2018
11h15EstlandEstland7 - 6JapanJapan
11h15RuslandRusland7 - 5KazachstanKazachstan
11h15LitouwenLitouwen8 - 7Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
14h30FinlandFinland - PolenPolen
21h00EstlandEstland - RuslandRusland
21h00FinlandFinland - Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
23 April 2018
11h15PolenPolen - LitouwenLitouwen
17h45Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - RuslandRusland
21h00EstlandEstland - FinlandFinland
21h00PolenPolen - JapanJapan
21h00KazachstanKazachstan - LitouwenLitouwen
24 April 2018
11h15LitouwenLitouwen - FinlandFinland
11h15EstlandEstland - KazachstanKazachstan
14h30Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - PolenPolen
14h30RuslandRusland - JapanJapan
25 April 2018
08h00LitouwenLitouwen - JapanJapan
08h00PolenPolen - KazachstanKazachstan
14h30JapanJapan - KazachstanKazachstan
14h30EstlandEstland - Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
17h45FinlandFinland - RuslandRusland
26 April 2018
09h00EstlandEstland - LitouwenLitouwen
12h30KazachstanKazachstan - Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland
16h00FinlandFinland - JapanJapan
19h30PolenPolen - RuslandRusland

Detail van de uitslagen


Groep D (Zweden - Östersund - 21/04/2018 - 26/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Schotland1110121+11
2Zweden1110102+8
3China1110106+4
4Spanje121110100
5Frankrijk12111214-2
6Hong Kong010146-2
7Slowakije0101210-8
8Israël0101112-11
21 April 2018
09h00SchotlandSchotland12 - 1IsraëlIsraël
12h30ChinaChina10 - 6FrankrijkFrankrijk
12h30ZwedenZweden10 - 2SlowakijeSlowakije
16h30SpanjeSpanje6 - 4Hong KongHong Kong
22 April 2018
08h00FrankrijkFrankrijk6 - 4SpanjeSpanje
17h45SchotlandSchotland - SlowakijeSlowakije
17h45FrankrijkFrankrijk - Hong KongHong Kong
17h45SpanjeSpanje - IsraëlIsraël
17h45ZwedenZweden - ChinaChina
23 April 2018
08h00SlowakijeSlowakije - Hong KongHong Kong
08h00SchotlandSchotland - FrankrijkFrankrijk
08h00ChinaChina - IsraëlIsraël
11h15ZwedenZweden - SpanjeSpanje
14h30IsraëlIsraël - Hong KongHong Kong
14h30SlowakijeSlowakije - ChinaChina
17h45ZwedenZweden - SchotlandSchotland
24 April 2018
17h45SchotlandSchotland - Hong KongHong Kong
21h00ZwedenZweden - IsraëlIsraël
21h00SpanjeSpanje - ChinaChina
21h00FrankrijkFrankrijk - SlowakijeSlowakije
25 April 2018
11h15ChinaChina - Hong KongHong Kong
11h15SchotlandSchotland - SpanjeSpanje
11h15ZwedenZweden - FrankrijkFrankrijk
14h30SlowakijeSlowakije - IsraëlIsraël
26 April 2018
09h00SpanjeSpanje - SlowakijeSlowakije
09h00ZwedenZweden - Hong KongHong Kong
12h30FrankrijkFrankrijk - IsraëlIsraël
16h00SchotlandSchotland - ChinaChina

Detail van de uitslagen


Groep E (Zweden - Östersund - 21/04/2018 - 26/04/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Zuid-Korea2220222+20
2Canada1110120+12
3Tsjechië111061+5
4Duitsland111086+2
5Brazilië010116-5
6Oostenrijk0101211-9
7Ierland0101012-12
8Guyana0202619-13
21 April 2018
12h30Zuid-KoreaZuid-Korea11 - 2OostenrijkOostenrijk
12h30CanadaCanada12 - 0IerlandIerland
20h00TsjechiëTsjechië6 - 1BraziliëBrazilië
20h00DuitslandDuitsland8 - 6GuyanaGuyana
22 April 2018
11h15Zuid-KoreaZuid-Korea11 - 0GuyanaGuyana
14h30CanadaCanada - OostenrijkOostenrijk
14h30DuitslandDuitsland - BraziliëBrazilië
14h30TsjechiëTsjechië - IerlandIerland
21h00CanadaCanada - BraziliëBrazilië
23 April 2018
08h00Zuid-KoreaZuid-Korea - IerlandIerland
11h15CanadaCanada - GuyanaGuyana
11h15OostenrijkOostenrijk - BraziliëBrazilië
14h30DuitslandDuitsland - Zuid-KoreaZuid-Korea
21h00DuitslandDuitsland - TsjechiëTsjechië
24 April 2018
08h00BraziliëBrazilië - Zuid-KoreaZuid-Korea
11h15DuitslandDuitsland - IerlandIerland
11h15OostenrijkOostenrijk - GuyanaGuyana
17h45CanadaCanada - TsjechiëTsjechië
21h00IerlandIerland - GuyanaGuyana
25 April 2018
08h00CanadaCanada - DuitslandDuitsland
11h15OostenrijkOostenrijk - TsjechiëTsjechië
17h45BraziliëBrazilië - GuyanaGuyana
17h45IerlandIerland - OostenrijkOostenrijk
21h00Zuid-KoreaZuid-Korea - TsjechiëTsjechië
26 April 2018
09h00DuitslandDuitsland - OostenrijkOostenrijk
09h00IerlandIerland - BraziliëBrazilië
12h30CanadaCanada - Zuid-KoreaZuid-Korea
12h30TsjechiëTsjechië - GuyanaGuyana

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Zweden - Östersund - 27/04/2018 - 28/04/2018)



Achtste finales

Plaats 9-16

Kwartfinales

Plaats 13-16

Plaats 9-12

Plaats 5-8

Halve Finale

Plaats 17

Plaats 15

Plaats 13

Plaats 11

Plaats 9

Plaats 7

Plaats 5

Om 3e/4e plaats

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden