Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Gemengd 2018/2019
Zweden - Östersund - 6 Maart 2019 - 17 Maart 2019
1 | Noorwegen (Vetle Sjåstad Christiansen, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Marte Olsbu Røiseland) | 1:17:41.4 |
2 | Duitsland (Benedikt Doll, Arnd Peiffer, Denise Herrmann-Wick, Vanessa Hinz) | 1:17:54.5 |
3 | Italië (Lisa Vittozzi, Dorothea Wierer, Lukas Hofer, Dominik Windisch) | 1:18:51.0 |
4 | Rusland (Evgeniya Burtasova-Pavlova, Ekaterina Yurlova-Percht, Dmitry Malyshko, Alexandr Loginov) | 1:19:13.8 |
5 | Zweden (Linn Persson, Hanna Öberg, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson) | 1:19:16.7 |
6 | Tsjechië (Veronika Vitkova, Marketa Davidova, Ondrej Moravec, Michal Krcmar) | 1:19:32.7 |
7 | Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Vita Semerenko, Artem Pryma, Dmytro Pidruchnyi) | 1:20:08.6 |
8 | Frankrijk (Anaïs Chevalier-Bouchet, Julia Simon, Simon Desthieux, Martin Fourcade) | 1:20:22.6 |
9 | Polen (Magdalena Gwizdon, Kinga Zbylut, Grzegorz Guzik, Lukasz Szczurek) | 1:20:30.2 |
10 | Finland (Venla Lehtonen, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo) | 1:20:34.6 |
11 | Zwitserland (Elisa Gasparin, Lena Häcki-Groß, Benjamin Weger, Jeremy Finello) | 1:20:38.1 |
12 | Slowakije (Ivona Fialkova, Paulína Bátovská Fialková, Tomas Hasilla, Martin Otcenas) | 1:21:04.3 |
13 | Wit-Rusland (Hanna Sola, Elena Kruchinkina, Anton Smolski, Sergey Bocharnikov) | 1:21:38.8 |
14 | Estland (Regina Ermits-Oja, Johanna Talihaerm, Rene Zahkna, Kalev Ermits) | 1:21:39.1 |
15 | Japan (Fuyuko Tachizaki, Sari Maeda, Tsukasa Kobonoki, Kosuke Ozaki) | 1:21:57.6 |
16 | Canada (Rosanna Crawford, Sarah Beaudry, Christian Gow, Scott Gow) | 1:22:16.9 |
17 | Oostenrijk (Christina Rieder, Katharina Komatz-Innerhofer, Tobias Eberhard, Dominik Landertinger) | 1:22:27.1 |
18 | China (Yan Zhang, Yuanmeng Chu, Xingyuan Yan, Wenqiang Wang) | 1:24:46.5 |
19 | Verenigde Staten (Susan Dunklee, Clare Egan, Sean Doherty, Leif Nordgren) | 1:25:02.6 |
20 | Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Eun-jung Ko, Timofey Lapshin, Dujin Choi) | + 1 ronde |
21 | Bulgarije (Daniela Kadeva, Emilia Yordanova, Krasimir Anev, Vladimir Iliev) | + 1 ronde |
22 | Kazachstan (Yelizaveta Belchenko, Lyudmila Akhatova, Timur Kuts, Vladislav Vitenko) | + 1 ronde |
23 | Letland (Baiba Bendika, Julija Matvijenko, Aleksandrs Patrijuks, Roberts Slotins) | + 1 ronde |
24 | Litouwen (Natalja Kocergina, Gabriele Lescinskaite, Tomas Kaukenas, Karol Dombrovski) | + 1 ronde |
25 | Slovenië (Polona Klemencic, Lea Einfalt, Klemen Bauer, Miha Dovzan) | + 1 ronde |
26 | Roemenië (Eniko Marton, Ana Larisa Cotrus, George Buta, Cornel Puchianu) | + 1 ronde |
1 | Noorwegen (Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø, Marte Olsbu Røiseland, Johannes Thingnes Bø) | 35:43.2 |
2 | Italië (Dorothea Wierer, Lukas Hofer, Dorothea Wierer, Lukas Hofer) | 35:56.6 |
3 | Zweden (Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson, Hanna Öberg, Sebastian Samuelsson) | 36:03.2 |
4 | Duitsland (Denise Herrmann-Wick, Erik Lesser, Denise Herrmann-Wick, Erik Lesser) | 36:13.7 |
5 | Oekraïne (Anastasiya Merkushyna, Dmytro Pidruchnyi, Anastasiya Merkushyna, Dmytro Pidruchnyi) | 36:24.7 |
6 | Rusland (Evgeniya Burtasova-Pavlova, Matvey Eliseev, Evgeniya Burtasova-Pavlova, Matvey Eliseev) | 36:35.9 |
7 | Frankrijk (Julia Simon, Antonin Guigonnat, Julia Simon, Antonin Guigonnat) | 36:49.7 |
8 | Oostenrijk (Lisa Theresa Hauser, Simon Eder, Lisa Theresa Hauser, Simon Eder) | 36:51.4 |
9 | Tsjechië (Eva Kristejn Puskarcíková, Ondrej Moravec, Eva Kristejn Puskarcíková, Ondrej Moravec) | 37:17.3 |
10 | Letland (Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendika, Andrejs Rastorgujevs) | 37:17.5 |
11 | Estland (Tuuli Tomingas, Rene Zahkna, Tuuli Tomingas, Rene Zahkna) | 37:22.0 |
12 | Finland (Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä, Kaisa Mäkäräinen, Tero Seppälä) | 37:22.2 |
13 | Verenigde Staten (Susan Dunklee, Sean Doherty, Susan Dunklee, Sean Doherty) | 37:31.1 |
14 | Zwitserland (Aita Gasparin, Serafin Wiestner, Aita Gasparin, Serafin Wiestner) | 38:00.9 |
15 | Canada (Emma Lunder, Scott Gow, Emma Lunder, Scott Gow) | 38:08.0 |
16 | Wit-Rusland (Hanna Sola, Vladimir Chepelin, Hanna Sola, Vladimir Chepelin) | 38:36.0 |
17 | Japan (Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki, Fuyuko Tachizaki, Mikito Tachizaki) | 38:50.2 |
18 | Kazachstan (Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Roman Yeremin, Galina Vishnevskaya-Sheporenko, Roman Yeremin) | 38:55.5 |
19 | Bulgarije (Daniela Kadeva, Anton Sinapov, Daniela Kadeva, Anton Sinapov) | 39:10.2 |
20 | Zuid-Korea (Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin, Anna Boulygina-Frolina, Timofey Lapshin) | 39:10.9 |
21 | Moldavië (Alla Ghilenko, Mihail Usov, Alla Ghilenko, Mihail Usov) | 39:45.9 |
22 | China (Jialin Tang, Wenqiang Wang, Jialin Tang, Wenqiang Wang) | 40:40.4 |
23 | Polen (Kinga Zbylut, Andrzej Nedza-Kubiniec, Kinga Zbylut, Andrzej Nedza-Kubiniec) | 41:09.4 |
24 | Slowakije (Terezia Poliakova, Tomas Hasilla, Terezia Poliakova, Tomas Hasilla) | ronde |
25 | Litouwen (Natalja Kocergina, Karol Dombrovski, Natalja Kocergina, Karol Dombrovski) | ronde |
26 | Slovenië (Polona Klemencic, Mitja Drinovec, Polona Klemencic, Mitja Drinovec) | ronde |
27 | Roemenië (Eniko Marton, Raul Antonio Flore, Eniko Marton, Raul Antonio Flore) | ronde |
28 | Belgie (Rieke De Maeyer, Tom Lahaye-Goffart, Rieke De Maeyer, Tom Lahaye-Goffart) | ronde |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie