De site voor alle sporten

Menu
Basketbal - België - Scoore!League - 2016/2017 - Home

Basketbal - België - Scoore!League - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

België
  • Antwerp Giants
  • BC Oostende
  • Belfius Mons-Hainaut
  • Excelsior Brussels
  • Kangoeroes Basket Willebroek
  • Leuven Bears
  • Liège Basket
  • Limburg United
  • Okapi Aalstar Aalst
  • Spirou Charleroi

Home

België - Scoore!League - Home

BelgiëBelgië

Regulier Seizoen (België - 01/10/2016 - 10/05/2017)

PloegPunGWWVDVDTDS
1BC Oostende663630629182559+359
2Antwerp Giants5836221429772822+155
3Excelsior Brussels5836221428832792+91
4Okapi Aalstar Aalst5536191730303024+6
5Spirou Charleroi5436181828572849+8
6Limburg United5436181829742921+53
7Belfius Mons-Hainaut5436181827662752+14
8Kangoeroes Basket Willebroek5436181828772986-109
9Leuven Bears453692728143101-287
10Liège Basket423663027623052-290

Playoffs

10 Mei 2017
20h30Liège BasketLiège Basket70 - 58Leuven BearsLeuven Bears
20h30Limburg UnitedLimburg United81 - 89Excelsior BrusselsExcelsior Brussels
20h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst83 - 82Antwerp GiantsAntwerp Giants
20h30BC OostendeBC Oostende83 - 74Kangoeroes Basket WillebroekKangoeroes Basket Willebroek
20h30Spirou CharleroiSpirou Charleroi85 - 81Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut

Detail van de uitslagen


Playoffs (België - 17/05/2017 - 29/05/2017)


Kwartfinales (21/05/2017)
17 Mei 2017
20h30Excelsior BrusselsExcelsior Brussels70 - 75Limburg UnitedLimburg United
20h30BC OostendeBC Oostende73 - 62Kangoeroes Basket WillebroekKangoeroes Basket Willebroek
20h30Antwerp GiantsAntwerp Giants73 - 61Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut
20h30Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst78 - 68Spirou CharleroiSpirou Charleroi
19 Mei 2017
20h30Kangoeroes Basket WillebroekKangoeroes Basket Willebroek53 - 72BC OostendeBC Oostende
20h30Belfius Mons-HainautBelfius Mons-Hainaut73 - 76Antwerp GiantsAntwerp Giants
20h30Limburg UnitedLimburg United80 - 93Excelsior BrusselsExcelsior Brussels
20h30Spirou CharleroiSpirou Charleroi86 - 54Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst
21 Mei 2017
15h00Excelsior BrusselsExcelsior Brussels95 - 83Limburg UnitedLimburg United
18h00Okapi Aalstar AalstOkapi Aalstar Aalst63 - 79Spirou CharleroiSpirou Charleroi

Halve Finale (28/05/2017)
24 Mei 2017
20h30BC OostendeBC Oostende80 - 70Spirou CharleroiSpirou Charleroi
25 Mei 2017
20h30Antwerp GiantsAntwerp Giants81 - 90Excelsior BrusselsExcelsior Brussels
26 Mei 2017
20h30Spirou CharleroiSpirou Charleroi74 - 78BC OostendeBC Oostende
27 Mei 2017
20h30Excelsior BrusselsExcelsior Brussels67 - 71Antwerp GiantsAntwerp Giants
28 Mei 2017
20h30BC OostendeBC Oostende74 - 56Spirou CharleroiSpirou Charleroi
29 Mei 2017
20h30Antwerp GiantsAntwerp Giants - Excelsior BrusselsExcelsior Brussels

Finale

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden