De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 1997

Keuze van een seizoen :

Slovenië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Heren 1997

SloveniëSlovenië - Kosice - 4 Oktober 1997


Halve Marathon Heren - 3 Oktober 1997


1KENShem Kororia (KEN)59:56
2KENMoses Tanui (KEN)59:58
3KENKenneth Cheruiyot (KEN)1:00:00
4RSAHendrick Ramaala (RSA)1:00:07
5BELMohammed Mourhit (BEL)1:00:18
6RSAGert Thys (RSA)1:00:23
7ETHAbraham Assefa (ETH)1:00:52
8PORLuís Jesus (POR)1:00:56
9ITAStefano Baldini (ITA)1:01:01
10KENLaban Chege Kipkemboi (KEN)1:01:13
11ETHLemma Alemayehu (ETH)1:01:17
12GERMichael Fietz (GER)1:01:18
13SUIStephane Schweickhardt (SUI)1:01:26
14BRAEduardo Do Nascimento (BRA)1:01:27
15TANWilbroad Axweso (TAN)1:01:28
16CZEJan Pesava (CZE)1:01:31
17ESPAlejandro Gomez (ESP)1:01:36
18ETHTesfaye Tola (ETH)1:01:37
19ZIMTendai Chimusasa (ZIM)1:01:42
20FRAJean-Pierre Lautredoux (FRA)1:01:43
21ESPBartolomé Serrano (ESP)1:01:44
22ROUNicolae Negru (ROU)1:01:45
23JAPOsamu Nara (JAP)1:02:06
24ZIMAbel Chimukoko (ZIM)1:02:07
25COLHerlder H. Vasquez Corredor (COL)1:02:09
26KENJoshua Chelanga (KEN)1:02:12
27ITAMichele Gamba (ITA)1:02:13
28JAPNoriaki Igarashi (JAP)1:02:15
29SVKRóbert Stefko (SVK)1:02:15
30ESPAntoni Peña (ESP)1:02:15
31JAPYoshifumi Miyamoto (JAP)1:02:16
32ESPCarlos De La Torre (ESP)1:02:42
33BRAElisvaldo De Carvalho (BRA)1:02:42
34COLCarlos Mario Grisales (COL)1:02:43
35ETHAlene Emre (ETH)1:02:44
36ITAAntonio Armuzzi (ITA)1:02:46
37HUNImre Berkovics (HUN)1:02:46
38NEDMarco Gielen (NED)1:02:48
39COLJosé Orlando Sánchez Guerrero (COL)1:02:49
40HUNTamas Kliszek (HUN)1:02:50
41LIBAli Zaied (LIB)1:02:57
42RSAMakhosonke Fika (RSA)1:03:04
43ITAGiovanni Ruggiero (ITA)1:03:06
44PORAlcidio Costa (POR)1:03:08
45ETHGirma Alemayehu (ETH)1:03:08
46ZIMFungai Kapanyoya (ZIM)1:03:12
47FRAHakim Bagy (FRA)1:03:14
48BELRonny Ligneel (BEL)1:03:14
49ESPJosé Carlos Adán (ESP)1:03:15
50PORJoaquim Pinheiro (POR)1:03:18
51HUNZoltan Holba (HUN)1:03:19
52ITAMigidio Bourifa (ITA)1:03:22
53GBRDavid Taylor (GBR)1:03:24
54SUIViktor Röthlin (SUI)1:03:29
55RUSValery Kuzman (RUS)1:03:34
56FRGRainer Huth (FRG)1:03:39
57YUGJanko Bensa (YUG)1:03:41
58AUSLee Troop (AUS)1:03:43
59PORJoão Junqueira (POR)1:03:47
60PORAlberto Chaiça (POR)1:03:59
61GBRAlan Chilton (GBR)1:03:59
62UKRAleksandr Kuzin (UKR)1:04:06
63AUSPat Carroll (AUS)1:04:09
64RUSPavel Kokin (RUS)1:04:10
65TANFaustin Saktay (TAN)1:04:29
66NZLJeffrey Spillane (NZL)1:04:31
67GERJens Karrass (GER)1:04:34
68RUSAnton Nikolesko (RUS)1:04:35
69LESLefu Percey Sephooa (LES)1:04:35
70JAPKokichi Kawamoto (JAP)1:04:36
71FRAJean-Pierre Monciaux (FRA)1:04:36
72SLOBenno Piskur (SLO)1:04:41
73SVKPetr Pipa (SVK)1:04:42
74CZEVladimir Vasek (CZE)1:04:44
75USATodd Reeser (USA)1:04:45
76POLWieslaw Figurski (POL)1:04:48
77BLRVladimir Tyamchik (BLR)1:04:52
78LESKhomojoo Kapane (LES)1:04:58
79SUIHansjorg Brucker (SUI)1:04:59
80GBRGlynn Tromans (GBR)1:05:00
81USADarrell General (USA)1:05:10
82UKRMykola Rudyk (UKR)1:05:15
83POLJozef Kazanecki (POL)1:05:23
84SVKMiroslav Vanko (SVK)1:05:24
85CRODrago Paripovic (CRO)1:05:29
86SUIMarkus Gerber (SUI)1:05:29
87GBRMark Steinle (GBR)1:05:36
88LIBAli Awad (LIB)1:05:38
89YUGRamiz Taipi (YUG)1:05:46
90HUNZsolt Bacskai (HUN)1:05:53
91BLRVladimir Tonchinskiy (BLR)1:06:02
92CZEJan Blaha (CZE)1:06:14
93BRADaniel Lopes Ferreira (BRA)1:06:15
94SVKRobert Petro (SVK)1:06:25
95KGZVladimir Gusev (KGZ)1:06:30
96GBRIan Hudspith (GBR)1:06:35
97BLRBoris Batuyev (BLR)1:06:38
98POLMarek Sukiennik (POL)1:06:41
99ISRDov Kremer (ISR)1:06:48
100UKRYuriy Gichun (UKR)1:06:51
101CZEPavel Faschingbauer (CZE)1:06:51
102USAEric Morrison (USA)1:06:59
103LESKopamo Pekile (LES)1:07:04
104BRASergio Goncalves Da Silva (BRA)1:07:10
105TANNeema Tuluway (TAN)1:07:13
106ISRAmit Neeman (ISR)1:07:14
107LESThabiso Ralekhetla (LES)1:07:17
108KGZLeonid Pykhteyev (KGZ)1:07:19
109BRNAli Al Doseri (BRN)1:07:19
110HUNJanos Szeman (HUN)1:07:29
111BELJos Maes (BEL)1:07:40
112FRAAbdi Djama (FRA)1:07:44
113USADavid Morris (USA)1:07:46
114LTUDarius Gruzdys (LTU)1:07:48
115SVKRobert Sadek (SVK)1:07:51
116UKRBogdan Krupa (UKR)1:07:54
117USAJimmy Hearld (USA)1:08:01
118BLRZorisiav Gapeyenko (BLR)1:08:14
119UGAMacbeth Akakwansa (UGA)1:08:18
120LESSentso Retere (LES)1:08:27
121BRNAbdulla Al Doseri (BRN)1:08:48
122TKMRoustam Radjapov (TKM)1:08:54
123YUGVujadin Alempic (YUG)1:09:15
124TKMCharygeldi Allaberdiev (TKM)1:09:18
125ARMHayk Khojumyan (ARM)1:09:28
126BIHIslam Dugum (BIH)1:09:51
127BIHHidajet Bulic (BIH)1:09:51
128TPEGi-Sheng Hsu (TPE)1:09:56
129LIBMehdi Chebli (LIB)1:10:03
130CRORobert Prejnjak (CRO)1:10:04
131ISRAdra Mocha (ISR)1:10:28
132CROIvica Skopac (CRO)1:11:36
133CROZeljko-Franjo Letonija (CRO)1:12:15
134TKMDovletmammet Nazarov (TKM)1:12:18
135LIBHussein Awada (LIB)1:14:03
136ESTKaido Koppel (EST)1:16:35
137LIBJacques Diab (LIB)1:18:11
138KGZAlexandre Leidanski (KGZ)1:19:23

Halve Marathon Landenklassement Heren - 3 Oktober 1997


1KEN Kenia (Shem Kororia, Moses Tanui, Kenneth Cheruiyot, Laban Chege Kipkemboi, Joshua Chelanga)2:59:54
2RSA Zuid-Afrika (Hendrick Ramaala, Gert Thys, Makhosonke Fika, Adam Motlagale)3:03:34
3ETH Ethiopië (Abraham Assefa, Lemma Alemayehu, Tesfaye Tola, Alene Emre, Girma Alemayehu)3:03:46
4ESP Spanje (Alejandro Gomez, Antonio Serrano Bartolom PeÑa, Carlos De La Torre, José Carlos Adán)3:05:35
5ITA Italië (Stefano Baldini, Michele Gamba, Antonio Armuzzi, Giovanni Ruggiero, Migidio Bourifa)3:06:00
6JAP Japan (Osamu Nara, Noriaki Igarashi, Yoshifumi Miyamoto, Kokichi Kawamoto)3:06:37
7ZIM Zimbabwe (Tendai Chimusasa, Abel Chimukoko, Fungai Kapanyoya)3:07:01
8POR Portugal (Luís Jesus, Alcidio Costa, Joaquim Pinheiro, João Junqueira, Alberto Chaiça)3:07:22
9COL Colombia (H. Vasquez Corredor Herlder, Carlos Mario Grisales, José Orlando Sánchez Guerrero)3:07:41
10HUN Hongarije (Imre Berkovics, Tamas Kliszek, Zoltan Holba, Zsolt Bacskai, Janos Szeman)3:08:55
11GER Duitsland (Michael Fietz, Rainer Huth, Jens Karrass)3:09:31
12FRA Frankrijk (Jean-Pierre Lautredoux, Hakim Bagy, Jean-Pierre Monciaux, Abdi Djama, Cyrille Ballester)3:09:33
13SUI Zwitserland (Stephane Schweickhardt, Viktor Röthlin, Hansjorg Brucker, Markus Gerber)3:09:54
14BRA Brazilië (Eduardo Do Nascimento, Elisvaldo De Carvalho, Daniel Lopes Ferreira, Sergio Goncalves Da Silva)3:10:24
15BEL België (Mohammed Mourhit, Ronny Ligneel, Jos Maes)3:11:12
16RUS Rusland (Valery Kuzman, Pavel Kokin, Anton Nikolesko)3:12:19
17SVK Slowakije (Róbert Stefko, Petr Pipa, Miroslav Vanko, Robert Petro, Robert Sadek)3:12:21
18GBR Groot-Brittannië (David Taylor, Alan Chilton, Glynn Tromans, Mark Steinle, Ian Hudspith)3:12:23
19CZE Czech Republic (Jan Pesava, Vladimir Vasek, Jan Blaha, Pavel Faschingbauer)3:12:29
20TAN Tanzania (Wilbroad Axweso, Faustin Saktay, Neema Tuluway)3:13:10
21UKR Oekraïne (Aleksandr Kuzin, Mykola Rudyk, Yuriy Gichun, Bogdan Krupa)3:16:12
22LES Lesotho (Percey Sephooa Lefu, Khomojoo Kapane, Kopamo Pekile, Thabiso Ralekhetla, Sentso Retere)3:16:37
23POL Polen (Wieslaw Figurski, Jozef Kazanecki, Marek Sukiennik)3:16:52
24USA Verenigde Staten (Todd Reeser, Darrell General, Eric Morrison, David Morris, Jimmy Hearld)3:16:54
25BLR Wit-Rusland (Vladimir Tyamchik, Vladimir Tonchinskiy, Blr Batuyev Boris, Zorisiav Gapeyenko)3:17:32
26YUG Joegoslavië (Janko Bensa, Ramiz Taipi, Vujadin Alempic)3:18:42
27ISR Israël (Dov Kremer, Amit Neeman, Adra Mocha)3:24:30
28CRO Kroatië (Drago Paripovic, Robert Prejnjak, Ivica Skopac, Zeljko-Franjo Letonija, Josip Lackovic)3:27:09
29LIB Libanon (Ali Awad, Mehdi Chebli, Hussein Awada, Jacques Diab)3:29:44
30TKM Turkmenistan (Roustam Radjapov, Charygeldi Allaberdiev, Dovletmammet Nazarov)3:30:30
31KGZ Kirgizië (Vladimir Gusev, Leonid Pykhteyev, Alexandre Leidanski)3:33:12

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden