De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Halve Marathon - 2008

Keuze van een seizoen :

Brazilië

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Halve Marathon - Uitslagen Heren 2008

BraziliëBrazilië - Rio de Janeiro - 12 Oktober 2008


Halve Marathon Heren - 12 Oktober 2008


1ERIZersenay Tadesse (ERI)59:56
2KENPatrick Makau Musyoki (KEN)1:01:54
3QATAhmad Hassan Abdullah (QAT)1:01:57
4KENStephen Kipkoech Kibiwott (KEN)1:01:58
5JAPYusei Nakao (JAP)1:02:05
6RWADieudonné Disi (RWA)1:03:03
7ETHAbebe Dinkesa (ETH)1:03:04
8BRAMarilson dos Santos (BRA)1:03:14
9KENJoseph Maregu (KEN)1:03:32
10QATEssa Ismail Rashed (QAT)1:03:57
11RWASylvain Rukundo (RWA)1:04:02
12ERIMichael Tesfay (ERI)1:04:04
13ETHEshetu Wendimu (ETH)1:04:11
14ETHRaji Assefa (ETH)1:04:32
15ESPIgnacio Caceres (ESP)1:04:39
16AUSMichael Shelley (AUS)1:04:44
17VENPedro Mora (VEN)1:04:45
18ETHDereje Tesfaye (ETH)1:04:57
19QATAli Dawoud Sedam (QAT)1:04:58
20BRAGiomar Da Silva (BRA)1:05:07
21USAJason Lehmkuhle (USA)1:05:17
22RSATshamano Setone (RSA)1:05:20
23RUSAnatoliy Rybakov (RUS)1:05:38
24FRAJames Kibocha Theuri (FRA)1:05:38
25ERIMogos Ahferom (ERI)1:05:40
26ESPIván Galán (ESP)1:05:42
27BRAJoão De Lima (BRA)1:05:46
28BRAFranck Caldeira de Almeida (BRA)1:05:52
29ERIYemane Teame (ERI)1:05:56
30RUSYevgeniy Rybakov (RUS)1:05:59
31CANAndrew Smith (CAN)1:06:10
32JAPYukihiro Kitaoka (JAP)1:06:26
33RUSMikhail Lemaev (RUS)1:06:35
34ESPJavier Díaz (ESP)1:06:37
35USARadwan Koborsi (USA)1:06:46
36QATSultan Khamis Zaman (QAT)1:06:50
37JAPKazuo Ietani (JAP)1:06:57
38BOTKeineetse Moswasi (BOT)1:07:08
39RSAJeffrey Gwebu (RSA)1:07:08
40QATFelix Kikwai Kibore (QAT)1:07:10
41BOTKaelo Mosalagae (BOT)1:07:12
42PARJorge Cabrera (PAR)1:07:26
43RUSDmitrii Semenov (RUS)1:07:40
44FRAFabrice Jaouen (FRA)1:07:41
45RWAGervais Hakizimana (RWA)1:07:57
46ROUCristinel Irimia (ROU)1:08:11
47DENJesper Lind Faurschou (DEN)1:08:14
48POLArtur Kozlowski (POL)1:08:24
49JAPTetsuo Nishimura (JAP)1:08:34
50ECUEdison Vladimir Guerra (ECU)1:08:36
51BRAIvanildo Dos Anjos (BRA)1:08:38
52RSAMoorosi Soke (RSA)1:08:41
53USASteve Sundell (USA)1:08:47
54KENLameck Mokono Mosoti (KEN)1:08:49
55ARGUlises Pedro Sanguinetti (ARG)1:09:08
56BOLRolando Pillco (BOL)1:09:51
57SUIStéphane Joly (SUI)1:09:56
58GUYCleveland Forde (GUY)1:10:20
59BOTKabo Gabaseme (BOT)1:10:33
60ECUMiguel Almache (ECU)1:10:34
61VENDidimo Armando Sánchez Mendoza (VEN)1:10:36
62FRAJulien Moreau (FRA)1:10:40
63SWZSiphesihle Mdluli (SWZ)1:10:47
64URUErnesto Zamora (URU)1:11:01
65UKRVasyl Matviychuk (UKR)1:11:12
66VENOswaldo Belandria (VEN)1:11:23
67RSAStephen Mokoka (RSA)1:11:45
68ARGWilson Videla (ARG)1:11:53
69AUSMark Tucker (AUS)1:12:04
70MEXJulio César Pérez (MEX)1:12:42
71TRIRichard Jones (TRI)1:13:01
72ECUPaulo Buenaño (ECU)1:13:02
73USAPatrick Gildea (USA)1:14:06
74ARGGustavo Comba (ARG)1:14:35
75FRAThibaud Naël (FRA)1:14:50
76PANFernando Blanco (PAN)1:14:50
77CHNEnjun Wang (CHN)1:15:19
78PARGustavo López (PAR)1:15:33
79MEXAlejandro Cuahtepitzi (MEX)1:16:53
80DOMBernardo Jiménez (DOM)1:17:39
81ARGGuido Benedetti (ARG)1:17:44
82VENDeivis Sánchez (VEN)1:18:02
83JAPMasato Kihara (JAP)1:20:05
84USARyan Kirkpatrick (USA)1:20:50
85MACChan Kit Chan (MAC)1:25:14
86ARGDario Núñez (ARG)1:28:24

Halve Marathon Landenklassement Heren - 12 Oktober 2008


1KEN Kenia (Patrick Makau Musyoki, Stephen Kipkoech Kibiwott, Joseph Maregu, Lameck Mokono Mosoti, Mekubo Mogusu)3:07:24
2ERI Eritrea (Zersenay Tadesse, Michael Tesfay, Mogos Ahferom, Yemane Teame, Samson Kiflemariam)3:09:40
3QAT Qatar (Ahmad Hassan Abdullah, Essa Ismail Rashed, Ali Dawoud Sedam, Sultan Khamis Zaman, Felix Kikwai Kibore)3:10:52
4ETH Ethiopië (Abebe Dinkesa, Eshetu Wendimu, Raji Assefa, Dereje Tesfaye, Deriba Merga)3:11:47
5BRA Brazilië (Marilson dos Santos, Giomar Da Silva, João De Lima, Franck Caldeira de Almeida, Ivanildo Dos Anjos)3:14:07
6RWA Rwanda (Dieudonné Disi, Sylvain Rukundo, Gervais Hakizimana)3:15:02
7JAP Japan (Yusei Nakao, Yukihiro Kitaoka, Kazuo Ietani, Tetsuo Nishimura, Masato Kihara)3:15:28
8ESP Spanje (Ignacio Caceres, Iván Galán, Javier Díaz)3:16:58
9RUS Rusland (Anatoliy Rybakov, Yevgeniy Rybakov, Mikhail Lemaev, Dmitrii Semenov)3:18:12
10USA Verenigde Staten (Jason Lehmkuhle, Radwan Koborsi, Steve Sundell, Patrick Gildea, Ryan Kirkpatrick)3:20:50
11RSA Zuid-Afrika (Tshamano Setone, Jeffrey Gwebu, Moorosi Soke, Stephen Mokoka, Lindihaya Mthangayi)3:21:09
12FRA Frankrijk (James Kibocha Theuri, Fabrice Jaouen, Julien Moreau, Thibaud Naël)3:23:59
13BOT Botswana (Keineetse Moswasi, Kaelo Mosalagae, Kabo Gabaseme)3:24:53
14VEN Venezuela (Pedro Mora, Didimo Armando Sánchez Mendoza, Oswaldo Belandria, Deivis Sánchez)3:26:44
15ECU Ecuador (Edison Vladimir Guerra, Miguel Almache, Paulo Buenaño)3:32:12
16ARG Argentinië (Ulises Pedro Sanguinetti, Wilson Videla, Gustavo Comba, Guido Benedetti, Dario Núñez)3:35:36

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden