De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slowakije - 9 April 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finales : 2 (Challenger Series - Tornooi 27-28.01.2022, Challenger Series - Tornooi 31.01-01-02.2022)
Samenvatting : 37 Overwinningen / 40 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 24-25.01.2022 van 24 Januari tot 25 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (12-10, 11-1, 7-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-1 (8-11, 11-8, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Elia Schmid | 3-0 (14-12, 11-4, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Guilherme Teodoro | 3-0 (11-7, 11-8, 11-1) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (17-15, 11-1, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Nico Longhino | 3-0 (11-8, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-9, 11-9, 10-12, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 27-28.01.2022 van 27 Januari tot 28 Januari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-3, 11-9, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (5-11, 11-2, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Alessandro Baciocchi | 3-0 (11-7, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-1 (11-4, 11-3, 7-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-1 (11-8, 6-11, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Luca Bressan | 3-1 (6-11, 11-7, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Richard Lukacs | 3-1 (9-11, 11-7, 11-5, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-5, 11-5, 11-4) | |
Finale | verslagen door | Tal Israeli | 3-2 (11-9, 11-7, 9-11, 8-11, 12-10) | |
Challenger Series - Tornooi 31.01-01-02.2022 van 31 Januari tot 1 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-6, 11-3, 10-12, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (12-10, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | John Oyebode | 3-2 (11-9, 7-11, 8-11, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Rafael Vinicius Turrini | 3-1 (11-7, 11-9, 7-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (11-3, 7-11, 5-11, 11-3, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (11-9, 10-12, 6-11, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Jordy Piccolin | 3-2 (9-11, 16-14, 12-10, 8-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Florian Bluhm | 3-2 (5-11, 3-11, 11-9, 13-11, 11-7) | |
Finale | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-0 (11-3, 11-9, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18-02.2022 van 17 Februari tot 18 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-2 (10-12, 11-3, 11-7, 8-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Pavel Platonov | 3-1 (7-11, 11-8, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-1 (11-7, 9-11, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-8, 6-11, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (12-10, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-2 (11-8, 9-11, 11-3, 7-11, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 21-22-02.2022 van 21 Februari tot 22 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-1 (11-2, 4-11, 11-5, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (11-6, 12-10, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-8, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-1 (11-5, 11-13, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (2-11, 11-9, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Evgueni Chtchetinine | 3-2 (9-11, 6-11, 11-5, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-0 (-) | |
Challenger Series - Tornooi 24-25-02.2022 van 24 Februari tot 25 Februari 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Daniel Rinderer | 3-1 (8-11, 11-9, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (12-10, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-1 (6-11, 12-10, 11-9, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-6, 13-11, 4-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-9, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Daniel Rinderer | 3-1 (11-9, 11-1, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Alessandro Di Marino | 3-0 (11-5, 11-8, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-6, 13-11, 4-11, 11-9) | |
Challenger Series - Tornooi 10-11-03.2022 van 10 Maart tot 11 Maart 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Lucas Moland | 3-1 (8-11, 13-11, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-2 (5-11, 7-11, 11-9, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-6, 3-11, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Guillaume Alcayde | 3-0 (14-12, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Michael Trink | 3-0 (11-5, 11-5, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Jordy Piccolin | 3-0 (11-1, 15-13, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Gaston Alto | 3-1 (7-11, 11-7, 11-8, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 14-15-03.2022 van 14 Maart tot 15 Maart 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Tom Jarvis | 3-0 (11-9, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Maciej Kubik | 3-1 (11-5, 11-8, 8-11, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Jules Rolland | 3-1 (8-11, 11-5, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Vincent Picard | 3-0 (11-9, 11-9, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Tal Israeli | 3-1 (4-11, 11-3, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-2 (5-11, 11-6, 8-11, 11-8, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-0 (14-12, 11-9, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18-03.2022 van 17 Maart tot 18 Maart 2022 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Simon Berglund | 3-1 | |
Round Robin | verslaat | Carlo Rossi | 3-2 (8-11, 11-9, 4-11, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (12-10, 11-5, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-8, 11-6, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Carlos Ishida | 3-2 (9-11, 12-10, 11-8, 5-11, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Subhajit Saha | 3-2 (11-9, 8-11, 7-11, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (12-10, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-6, 11-8, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 23-24-05.2022 van 23 Mei tot 24 Mei 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-2 (5-11, 11-5, 13-11, 11-13, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Walker | 3-2 (7-11, 12-10, 6-11, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Romain Ruiz | 3-1 (11-5, 11-6, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-1 (11-8, 6-11, 11-5, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (9-11, 9-11, 17-15, 11-6, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Amir Hossein Hodaei | 3-1 (11-6, 8-11, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Ishida | 3-0 (11-6, 11-8, 12-10) |
Overwinning : 0
Finales : 3 (Challenger Series - Tornooi 11-12.10.2021, Challenger Series - Tornooi 06-07.12.2021, Challenger Series - Tornooi 08-10.12.2021)
Samenvatting : 53 Overwinningen / 68 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 28-29.06.2021 van 28 Juni tot 29 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-0 (13-11, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-0 (11-4, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-2 (11-6, 9-11, 11-5, 7-11, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Henning Zeptner | 3-1 (7-11, 11-5, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-0 (11-8, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Andrey Semenov | 3-2 (11-4, 3-11, 11-6, 4-11, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 05-06.07.2021 van 5 Juli tot 6 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Alessandro Baciocchi | 3-1 (12-10, 10-12, 11-9, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (7-11, 12-10, 11-8, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Snehit Suravajjula | 3-2 (12-14, 9-11, 11-5, 11-7, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Maciej Kubik | 3-0 (11-1, 11-5, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dwain Schwarzer | 3-2 (11-4, 11-3, 9-11, 6-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Harmeet Desai | 3-0 (11-8, 11-5, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Jeet Chandra | 3-2 (11-13, 11-9, 5-11, 11-8, 13-11) | |
Challenger Series - Tornooi 12-13.07.2021 van 12 Juli tot 13 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Mathieu De Saintilan | 3-2 (11-4, 9-11, 6-11, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-7, 11-3, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-2 (10-12, 11-7, 9-11, 11-6, 13-11) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-5, 11-9, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (11-3, 12-10, 16-18, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Irvin Bertrand | 3-0 (13-11, 11-4, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-2 (6-11, 11-4, 7-11, 11-8, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 14-16.07.2021 van 14 Juli tot 16 Juli 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (14-12, 11-9, 7-11, 10-12, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-5, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-9, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (12-10, 11-8, 9-11, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-0 (11-4, 11-4, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-2 (9-11, 11-9, 8-11, 11-3, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 13-14.09.2021 van 13 September tot 14 September 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-2 (11-5, 10-12, 11-7, 11-13, 15-13) | |
Round Robin | verslagen door | David Reitspies | 3-0 (11-7, 11-6, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (16-14, 12-10, 5-11, 11-2) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (12-10, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Niagol Stoyanov | 3-0 (11-6, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-2 (11-6, 11-8, 7-11, 4-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Petr David | 3-0 (11-8, 11-7, 11-1) | |
Challenger Series - Tornooi 20-21.09.2021 van 20 September tot 21 September 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Florian Bourrassaud | 3-2 (11-8, 12-14, 8-11, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Johan Derit | 3-1 (9-11, 11-1, 11-1, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Hampus Nordberg | 3-0 (11-7, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (9-11, 11-9, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Dillon Chambers | 3-1 (6-11, 11-4, 12-10, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Alberto Miño | 3-0 (11-4, 11-8, 15-13) | |
Round Robin | verslaat | Bastien Dupont | 3-2 (11-7, 9-11, 12-14, 12-10, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 22-24.09.2021 van 22 September tot 24 September 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Hampus Nordberg | 3-0 (11-9, 11-5, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-1 (14-12, 10-12, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Johan Derit | 3-2 (14-12, 11-5, 6-11, 10-12, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Bastien Dupont | 3-2 (3-11, 4-11, 11-6, 12-10, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 11-3, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Fedor Kuzmin | 3-1 (4-11, 11-3, 11-3, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-5, 11-5, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 11-12.10.2021 van 11 Oktober tot 12 Oktober 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Andriy Sitak | 3-2 (13-15, 11-8, 3-11, 11-4, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-0 (11-8, 11-2, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-5, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Jon Ander Guerricabeitia | 3-0 (11-6, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-1 (11-9, 11-9, 11-13, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-2 (11-6, 11-9, 1-11, 8-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Amirreza Abbasi | 3-1 | |
Finale | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-2 | |
Challenger Series - Tornooi 13-15.10.2021 van 13 Oktober tot 15 Oktober 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (12-10, 11-7, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (9-11, 11-8, 13-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 (11-7, 12-14, 15-13, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-8, 11-6, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Andriy Sitak | 3-2 (5-11, 11-9, 11-4, 2-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Cédric Tschanz | 3-0 (11-8, 13-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-5, 11-6, 7-11, 11-7) | |
Challenger Series - Tornooi 27-29.10.2021 van 27 Oktober tot 29 Oktober 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Liang Qiu | 3-0 (11-4, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Xavier Dixon | 3-1 (11-9, 5-11, 12-10, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Subhajit Saha | 3-2 (11-8, 11-5, 9-11, 7-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Paul Gauzy | 3-1 (11-8, 6-11, 12-10, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-0 (11-7, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-8, 11-3, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (8-11, 11-4, 7-11, 11-9, 15-13) | |
Challenger Series - Tornooi 08-09.11.2021 van 8 November tot 9 November 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-7, 7-11, 8-11, 11-7, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-2 (9-11, 11-6, 11-8, 6-11, 11-3) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (11-6, 11-7, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-2 (9-11, 11-5, 11-6, 8-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (11-9, 12-10, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (12-10, 11-2, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Nico Longhino | 3-0 (11-8, 11-8, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-9, 1-11, 11-8, 9-11, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-2 (10-12, 11-9, 11-7, 7-11, 11-3) | |
Challenger Series - Tornooi 10-12.11.2021 van 10 November tot 12 November 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-0 (13-11, 11-4, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (13-11, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bourrassaud | 3-1 (11-5, 10-12, 11-7, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | John Oyebode | 3-1 (8-11, 11-7, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-1 (9-11, 11-6, 11-6, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (6-11, 6-11, 11-8, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-8, 11-8, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (8-11, 11-6, 11-9, 10-12, 11-4) | |
Challenger Series - Tornooi 29-30.11.2021 van 29 November tot 30 November 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Taehoon Kim | 3-0 (11-5, 11-6, 11-6) | |
Round Robin | verslagen door | Patrik Juhasz | 3-1 (11-5, 13-11, 7-11, 11-3) | |
Round Robin | verslaat | Jonas Promberger | 3-0 (11-5, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-8, 11-5, 4-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-0 (11-5, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-4, 11-6, 11-5) | |
Round Robin | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-2 (9-11, 11-6, 9-11, 11-7, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 01-03.12.2021 van 1 December tot 3 December 2021 | ||||
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Liang Qiu | 3-2 (11-9, 15-13, 8-11, 12-14, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Tugay Yilmaz | 3-1 (11-8, 11-4, 6-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Dennis Klein | 3-1 (11-6, 11-3, 8-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-8, 11-9, 7-11, 6-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dauud Cheaib | 3-2 (13-11, 12-10, 9-11, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-2 (3-11, 11-8, 6-11, 11-2, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Josip Huzjak | 3-1 (11-7, 11-7, 10-12, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Miguel Chamorro | 3-1 (12-10, 11-9, 8-11, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 (11-4, 11-5, 11-6) | |
Challenger Series - Tornooi 06-07.12.2021 van 6 December tot 7 December 2021 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-2 (6-11, 6-11, 11-7, 13-11, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Simon Berglund | 3-0 (11-2, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Amir Hossein Hodaei | 3-0 (11-8, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-0 (11-4, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-2 (9-11, 12-10, 11-7, 8-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Christopher Ligocki | 3-0 (11-6, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Nico Longhino | 3-2 (11-6, 11-7, 6-11, 11-13, 11-3) | |
Halve Finale | verslaat | Tal Israeli | 3-1 (9-11, 11-7, 11-8, 11-3) | |
Finale | verslagen door | Simon Berglund | 3-2 (11-2, 11-8, 13-15, 6-11, 13-11) | |
Challenger Series - Tornooi 08-10.12.2021 van 8 December tot 10 December 2021 | ||||
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (7-11, 11-8, 12-10, 13-15, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-0 (11-4, 11-7, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Michael Trink | 3-1 (9-11, 11-7, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-1, 11-8, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Dauud Cheaib | 3-2 (6-11, 2-11, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 (14-12, 11-6, 8-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Evgueni Chtchetinine | 3-2 (12-10, 13-11, 14-16, 8-11, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Liang Qiu | 3-2 | |
Finale | verslagen door | Dauud Cheaib | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Spanish Open Heren van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Kirill Gerassimenko | 4-0 (11-2, 11-3, 11-4, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Oman Open Heren van 20 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Cheng-Ting Liao | 4-1 (12-10, 11-5, 8 -13, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Gustavo Tsuboi | 4-0 (11-8, 11-7, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Polish Open Heren van 14 Maart tot 18 Maart 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Gustavo Gomez | 4 - 0 (11-7, 11-9, 14-12, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Amalraj Anthony Arputharaj | 4 - 0 (11-8, 11-6, 11-3, 11-2) | |
België Open - Heren van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Marcelo Aguirre | 4-0 (11-6, 11-7, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Dang Qiu | 4-1 (11-7, 11-6, 11-4, 4-11, 12-10) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Valuch - Y. Wang | verslaat | M. Aguirre - A. Toranzos | 4-2 (11-9, 8-11, 13-11, 11-1, 9-11, 11-9) |
1/16de finales | A. Valuch - Y. Wang | verslagen door | C. Chen - C. Chuang | 4-0 (11-5, 14-12, 11-4, 13-11) |
Japan Open Heren - Dubbel van 14 Juni tot 16 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | L. Pistej - A. Valuch | verslagen door | C. Liao - Y. Lin | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Krastev - A. Valuch | verslagen door | T. Lakatos - A. Szudi | 4-2 (10-12, 11-6, 11-7, 11-6, 6-11, 14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Heren - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | T. Alexandrov - A. Valuch | verslagen door | Z. He - C. Machado | 4-1 (10-12, 11-6, 11-3, 11-8, 11-9) |