De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Australië - 25 November 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 2 Nederlagen
Oceanisch Kampioenschap Heren van 28 April tot 1 Mei 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Daxxon Vong | 21-10 21-16 | |
1/16de finales | verslaat | Keith Mark Edison | 21-16 21-14 | |
Achtste finales | verslaat | Milain Lohith Ranasinghe | 21-12 21-8 | |
Kwartfinales | verslaat | Ricky Cheng | 21-18 21-12 | |
Halve Finale | verslagen door | Nathan Tang | 21-18 23-21 | |
Commonwealth Games Heren van 29 Juli tot 8 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Matthew Abela | 21-16 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Narayan Ramdhani | 21-12 21-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Lakshya Sen | 21-9 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Oceanisch Kampioenschap Heren van 9 Februari tot 12 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Alec Cam | 21-6 21-10 | |
1/16de finales | verslaat | Benjamin Eu-Wen Chen | 21-14 21-16 | |
Achtste finales | verslaat | Pit Seng Low | 21-10 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nathan Tang | 21-17 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Oceanisch Kampioenschap Heren van 11 Februari tot 14 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Tupu Fua | 21-5 21-10 | |
1/16de finales | verslagen door | Oscar Guo | 21-13 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Magnus Johannesen | 15-21 21-15 21-12 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel van 28 April tot 1 Mei 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | M. Kong - R. Wang | 21-15 21-15 |
Kwartfinales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | A. Gobinathan - T. Ng | 21-11 21-19 |
Halve Finale | Y. Lin - K. Teoh | verslagen door | A. Manota - J. Wang | 21-14 21-13 |
Commonwealth Games - Dubbel Gemengd van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | Y. Lin - G. Somerville | verslaat | D. Clark - C. March | 21-4 21-3 |
1/16de finales | Y. Lin - G. Somerville | verslaat | B. Kasirye - F. Mohamed Rafi | 21-10 21-6 |
Achtste finales | Y. Lin - G. Somerville | verslagen door | K. Tan - P. Lai | 21-10 21-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel van 9 Februari tot 12 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | A. Ali - M. Feussner | 21-9 21-14 |
Achtste finales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | D. Hocking - M. Ranasinghe | 22-20 21-15 |
Kwartfinales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | N. Tang - P. Yan | 21-17 21-15 |
Halve Finale | Y. Lin - K. Teoh | verslagen door | O. Leydon-Davis - A. Manota | 21-12 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel van 11 Februari tot 14 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | R. Goguenheim - R. Rossi | 21-19 21-10 |
Achtste finales | Y. Lin - K. Teoh | verslaat | G. Gowet - R. Nagle | 21-7 21-10 |
Kwartfinales | Y. Lin - K. Teoh | verslagen door | S. Leung - M. Wheller | 21-19 14-21 23-21 |
Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel van 11 Februari tot 14 Februari 2019 | ||||
1/16de finales | Y. Lin - L. Lim | verslaat | Y. De Geoffroy - L. Benlahoussine | 21-8 21-7 |
Achtste finales | Y. Lin - L. Lim | verslagen door | P. Yan - T. Saunders | 19-21 24-22 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | Y. Lin - K. Teoh | verslagen door | K. Chikugo - N. Yamada | 21-9 21-12 |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Eerste ronde | Y. Lin - V. He | verslaat | M. Mostafa Kamel - H. Hesham Mohamed Abdelkader | 21-14 21-13 |
Tweede ronde | Y. Lin - V. He | verslagen door | Y. Chang - P. Tan | 21-13 21-10 |