De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 1 April 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Rome USA van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Rodenas | 6-3 6-4 | |
Savannah van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Brian Baker | 6-3 6-4 | |
Little Rock van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Bernard Tomic | 6-3 7-5 | |
Palmas Del Mar van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Evan Zhu | 4-6 6-3 7-5 | |
Cali van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Miguel Angel Sarria Mondragon | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gonzalo Lama | 6-3 6-7 6-3 | |
Medellin van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kelsey Stevenson | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Keenan Mayo | 6-3 3-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Guido Andreozzi | 6-7 6-1 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Adria Soriano Barrera | 7-6 6-7 7-6 | |
Granby van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Patrick Kypson | 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Ambato van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | N. Sriram Balaji | 2-6 6-1 6-4 | |
Las Vegas van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tennys Sandgren | 6-1 7-6 | |
Charlottesville van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Donald Young | 6-4 6-3 | |
Knoxville van 7 November tot 13 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anirudh Chandrasekar | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Donald Young | 3-6 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Ulises Blanch | 6-3 3-6 7-5 |