De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Australië
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel van 28 April tot 1 Mei 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Pham - R. Tang | verslaat | J. Curtin - R. Tong | 17-21 21-8 21-6 |
Achtste finales | T. Pham - R. Tang | verslagen door | K. Choo - M. Lim | 21-19 21-12 |
Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel van 28 April tot 1 Mei 2022 | ||||
Achtste finales | T. Pham - S. Kurniawan | verslagen door | K. Choo - G. Somerville | 21-15 21-17 |
Commonweath Games - Dames Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | T. Pham - J. Yu | verslaat | D. Clark - D. March | 21-5 21-7 |
Achtste finales | T. Pham - J. Yu | verslaat | J. Angus - S. Ricketts | 21-11 21-9 |
Kwartfinales | T. Pham - J. Yu | verslagen door | B. Lane - S. Vendy | 21-10 21-14 |
Commonwealth Games - Dubbel Gemengd van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | T. Pham - A. Yu | verslaat | D. Joshua - S. March | 21-2 21-5 |
1/16de finales | T. Pham - A. Yu | verslaat | K. Mwambu - T. Naluwooza | 21-6 21-7 |
Achtste finales | T. Pham - A. Yu | verslagen door | O. Leydon-Davis - A. Pak | 21-12 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 2 Nederlagen
Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel van 9 Februari tot 12 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | T. Pham - H. Tang | verslaat | J. Chung - G. Qiu | 21-6 21-7 |
Achtste finales | T. Pham - H. Tang | verslaat | A. Cam - A. Wong | 21-9 21-13 |
Kwartfinales | T. Pham - H. Tang | verslagen door | O. Leydon-Davis - A. Manota | 21-17 21-18 |
Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel van 9 Februari tot 12 Februari 2020 | ||||
1/32ste finales | T. Pham - S. Kurniawan | verslaat | R. Ho-Yagues - D. Matauli | 21-10 21-14 |
1/16de finales | T. Pham - S. Kurniawan | verslaat | L. Beaubois - H. Mara | 21-9 21-4 |
Achtste finales | T. Pham - S. Kurniawan | verslaat | O. Zhao - V. He | 21-5 21-16 |
Kwartfinales | T. Pham - S. Kurniawan | verslaat | O. Leydon-Davis - A. Pak | 15-21 21-17 21-15 |
Halve Finale | T. Pham - S. Kurniawan | verslaat | D. Soedjasa - A. Tagle | 21-13 21-12 |
Finale | T. Pham - S. Kurniawan | verslagen door | S. Leung - G. Somerville | 21-12 21-8 |