De site voor alle sporten

Menu
Rugby - Wereldbeker - 2019 - Home

Rugby - Wereldbeker - 2019 - Home

Keuze van een seizoen :

Japan
  • Argentinië
  • Australië
  • Canada
  • Engeland
  • Fiji
  • Frankrijk
  • Georgië
  • Ierland
  • Italië
  • Japan
  • Namibië
  • Nieuw-Zeeland
  • Rusland
  • Samoa
  • Schotland
  • Tonga
  • Uruguay
  • Verenigde Staten van Amerika
  • Wales
  • Zuid-Afrika

Home

Wereldbeker 2019 - Home

JapanJapan - 20 September 2019 - 20 Oktober 2019

Kwalificaties :
Gold Cup (2017)
Oceania Rugby Cup (2017)


Pool 1 (Japan - 20/09/2019 - 13/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Japan19440011562+53
2Ierland16430112127+94
3Schotland11420211955+64
4Samoa5410358128-70
5Rusland0400419160-141
20 September 2019
12h45 in TokyoJapanJapan30 - 10RuslandRusland
22 September 2019
09h45 in YokohamaIerlandIerland27 - 3SchotlandSchotland
24 September 2019
12h15 in KumagayaSamoaSamoa34 - 9RuslandRusland
28 September 2019
09h15 in ShizuokaJapanJapan19 - 12IerlandIerland
30 September 2019
12h15 in KobeSchotlandSchotland34 - 0SamoaSamoa
3 Oktober 2019
12h15 in KobeIerlandIerland35 - 0RuslandRusland
5 Oktober 2019
12h30 in Toyota CityJapanJapan38 - 19SamoaSamoa
9 Oktober 2019
09h15 in ShizuokaSchotlandSchotland61 - 0RuslandRusland
12 Oktober 2019
12h45 in FukuokaIerlandIerland47 - 5SamoaSamoa
13 Oktober 2019
12h45 in YokohamaJapanJapan28 - 21SchotlandSchotland

Detail van de uitslagen


Pool 2 (Japan - 21/09/2019 - 13/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Nieuw-Zeeland16431015722+135
2Zuid-Afrika15430118536+149
3Italië1242119878+20
4Namibië2401334175-141
5Canada2401314177-163
21 September 2019
11h45 in Yokohama (Japan)Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland23 - 13Zuid-AfrikaZuid-Afrika
22 September 2019
07h15 in Higashiosaka (Japan)ItaliëItalië47 - 22NamibiëNamibië
26 September 2019
09h45ItaliëItalië48 - 7CanadaCanada
28 September 2019
11h45 in Toyota City (Japan)Zuid-AfrikaZuid-Afrika57 - 3NamibiëNamibië
2 Oktober 2019
12h15Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland63 - 0CanadaCanada
4 Oktober 2019
11h45 in Shizuoka (Japan)Zuid-AfrikaZuid-Afrika49 - 3ItaliëItalië
6 Oktober 2019
06h45 in Tokyo (Japan)Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland71 - 9NamibiëNamibië
8 Oktober 2019
12h15Zuid-AfrikaZuid-Afrika66 - 7CanadaCanada
12 Oktober 2019
06h45 in Aichi (Japan)Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland0 - 0ItaliëItalië
13 Oktober 2019
05h15NamibiëNamibië0 - 0CanadaCanada

Detail van de uitslagen


Pool 3 (Japan - 21/09/2019 - 13/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Engeland17431011920+99
2Frankrijk1543107951+28
3Argentinië11420210691+15
4Tonga6410367105-38
5Verenigde Staten van Amerika0400452156-104
21 September 2019
09h15 in TokyoFrankrijkFrankrijk23 - 21ArgentiniëArgentinië
22 September 2019
12h15 in SapporoEngelandEngeland35 - 3TongaTonga
26 September 2019
12h45 in KobeEngelandEngeland45 - 7Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
28 September 2019
06h45 in OsakaArgentiniëArgentinië28 - 12TongaTonga
2 Oktober 2019
09h45 in FukuokaFrankrijkFrankrijk33 - 9Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
5 Oktober 2019
10h00 in TokyoEngelandEngeland39 - 10ArgentiniëArgentinië
6 Oktober 2019
09h45 in KumamotoFrankrijkFrankrijk23 - 21TongaTonga
9 Oktober 2019
06h45 in KumagayaArgentiniëArgentinië47 - 17Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika
12 Oktober 2019
10h15 in YokohamaEngelandEngeland0 - 0FrankrijkFrankrijk
13 Oktober 2019
07h45 in OsakaTongaTonga31 - 19Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika

Detail van de uitslagen


Pool 4 (Japan - 21/09/2019 - 13/10/2019)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Wales19440013669+67
2Australië16430113668+68
3Fiji74103110108+2
4Georgië5410365122-57
5Uruguay4410360140-80
21 September 2019
06h45 in SapporoAustraliëAustralië39 - 21FijiFiji
23 September 2019
12h15 in Toyota CityWalesWales43 - 14GeorgiëGeorgië
25 September 2019
07h15 in KamaishiUruguayUruguay30 - 27FijiFiji
29 September 2019
07h15 in KumagayaGeorgiëGeorgië33 - 7UruguayUruguay
09h45 in TokyoWalesWales29 - 25AustraliëAustralië
3 Oktober 2019
07h15 in OsakaFijiFiji45 - 10GeorgiëGeorgië
5 Oktober 2019
07h15 in Oita CityAustraliëAustralië45 - 10UruguayUruguay
9 Oktober 2019
11h45 in Oita CityWalesWales29 - 17FijiFiji
11 Oktober 2019
12h15 in ShizuokaAustraliëAustralië27 - 8GeorgiëGeorgië
13 Oktober 2019
10h15 in KumamotoWalesWales35 - 13UruguayUruguay

Detail van de uitslagen


Playoffs (Japan - 19/10/2019 - 20/10/2019)


Kwartfinales (19/10/2019)
19 Oktober 2019
09h15 in Oita CityEngelandEngeland - AustraliëAustralië
12h15 in TokyoNieuw-ZeelandNieuw-Zeeland - IerlandIerland
20 Oktober 2019
09h15 in Oita CityWalesWales - FrankrijkFrankrijk
12h15 in TokyoJapanJapan - Zuid-AfrikaZuid-Afrika

Halve Finale (26/10/2019)

Om 3e/4e plaats (01/11/2019)

Finale (02/11/2019)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden