De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zuid-Afrika - 2 November 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Afrikaans Kampioenschap - Heren van 18 Februari tot 20 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jean Bernard Bongout | 21-18 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Afrikaans Kampioenschap - Heren van 26 Oktober tot 28 Oktober 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Abdelrahman Abdelhakim | 21-19 18-21 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Afrikaans Kampioenschap - Heren van 14 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Melvin Appiah | 21-13 21-9 | |
Achtste finales | verslaat | Isaac Minaphee | 21-12 19-21 21-18 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adham Hatem Elgamal | 21-19 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Afrikaans Kampioenschap - Heren van 26 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | George Ayittey | 13-21 21-16 21-15 | |
1/16de finales | verslaat | Zola Wapi | 21-4 21-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Anuoluwapo Juwon Opeyori | 21-10 21-15 | |
Afrikaanse Spelen - Gemengde Teams van 22 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
Halve Finale | verslagen door | Mohamed Abderrahime Belarbi | 2-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Afrikaans Kampioenschap - Heren van 21 April tot 23 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Adel Hamek | 21-14 21-16 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Afrikaans Kampioenschap - Heren Dubbel van 26 April tot 28 April 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | R. Snyman - B. Von Bodenstein | verslagen door | J. Bongout - T. Pultoo | 21-16 15-21 21-16 |
Afrikaans Kampioenschap - Gemengd Dubbel van 26 April tot 28 April 2019 | ||||
1/32ste finales | R. Snyman - M. Butler-Emmett | verslaat | G. Degbe - P. Vitou | 21-7 21-13 |
1/16de finales | R. Snyman - M. Butler-Emmett | verslagen door | C. Paul - L. Bodha | 21-15 19-21 21-19 |