De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Spanje - 20 November 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Uber Cup - Groep B van 8 Mei tot 11 Mei 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Bing Jiao He | 21-2 21-8 | |
Groep B | verslagen door | Wen Chi Hsu | 21-16 21-15 | |
EK Junioren - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2022 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Chara Michael | 21-11 21-13 | |
1/16de finales | verslagen door | Sofiia Lavrova | 21-18 21-14 | |
WK Junioren - Dames van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Xin Yee Ong | 21-17 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Uber Cup - Groep B , 9 Oktober 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Busanan Ongbumrungpan | 21-10 21-13 | |
Groep B | verslaat | Lauren Middleton | 23-21 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kim Schmidt | 21-16 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Mareike Bittner | 21-11 21-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marija Sudimac | 21-19 16-21 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-17 - Meisjes van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Yasmine Hamza | 18-21 21-15 21-17 | |
1/16de finales | verslaat | Heidi Puro | 21-10 21-15 | |
Achtste finales | verslagen door | Heli Neiman | 21-13 22-20 | |
WK Junioren - Dames van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Cheng Wa Wong | 21-8 21-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Edith Urell | 21-17 11-21 22-20 | |
1/16de finales | verslagen door | Wang Dai | 21-8 21-9 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Junioren - Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Uber Cup - Groep B , 9 Oktober 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | L. Rodriguez - A. Setien | verslagen door | J. Kititharakul - R. Prajongjai | 21-7 21-9 |
Groep B | L. Rodriguez - A. Setien | verslaat | R. Andrew - E. O'Donnell | 21-14 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Dames Dubbel van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Rodriguez - A. Setien | verslagen door | L. Krpatová - K. Zuzáková | 21-18 23-21 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-17 - Gemengd Dubbel van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | J. Fernandez - L. Rodriguez | verslaat | P. Radoczi - M. Telehanicova | 21-14 21-6 |
1/16de finales | J. Fernandez - L. Rodriguez | verslaat | R. Lagrouw - I. Van Leijsen | 22-20 21-16 |
Achtste finales | J. Fernandez - L. Rodriguez | verslagen door | T. Kilk - C. Kruus | 15-21 21-19 21-15 |
WK Junioren - Dames Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | L. Rodriguez - A. Setien | verslaat | K. Van Buiten - M. Versteeg | 21-6 21-14 |
Tweede ronde | L. Rodriguez - A. Setien | verslagen door | P. Jiang - Y. Ting | 21-14 21-19 |