De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Polen - 19 Februari 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Thamonwan Nithiittikrai | 21-6 21-5 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK U-17 - Meisjes)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK U-17 - Meisjes van 3 September tot 12 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Nina Bogdanovic | 21-14 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Tashvi Parab | 21-16 21-13 | |
Achtste finales | verslaat | Kajsa Van Dalm | 21-8 21-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Petra Maixnerová | 21-12 21-14 | |
Halve Finale | verslaat | Yevheniia Kantemyr | 18-21 12-10 ab. | |
Finale | verslagen door | Kaloyana Nalbantova | 21-18 21-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK U-17 - Meisjes van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Chara Michael | 21-4 21-7 | |
1/16de finales | verslaat | Mihaela Zlatanova | 19-21 21-13 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Nadia Choukri | 21-11 21-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Edith Urell | 21-17 12-21 21-18 | |
Halve Finale | verslagen door | Mariia Golubeva | 21-14 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Megan De Beer | 21-13 21-17 | |
Tweede ronde | verslagen door | Vivien Sandorhazi | 21-10 21-7 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Kwinta - J. Podedworny | verslagen door | T. Meechai - F. Korpthammakit | 21-17 21-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | J. Plawecka - J. Podedworny | verslagen door | C. Lai - W. Zhang | 21-9 21-16 |